ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 16:09

Steve Harvey. Video nga Shqipëria

Steve Harvey. Video nga Shqipëria
Ai publikoi nje video ku shfaqet ne nje jaht duke treguar se ndodhet prane bregdetit shqiptar dhe atij grek. Duke drejtuar kameren e tij here ne njeren ane dhe here ne tjetren, Harvey u ka treguar mijera ndjekesve se dy ...
ikub.al | 23-Jul-2019 18:25
Ai publikoi nje video ku shfaqet ne nje jaht duke treguar se ndodhet prane bregdetit shqiptar dhe atij grek. Duke drejtuar kameren e tij here ne njeren ane dhe here ne tjetren, Harvey u ka treguar mijera ndjekesve se dy ...

Barbana Dini i rikthehet muzikës, sjell këngën e re “Libri i dashurisë”
Këngëtarja nga Shqipëria, Barbana Dini, i është kthyer muzikës pas një kohe të gjatë. Ajo ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Libri i dashurisë”, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Për tekstin ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 23:04
Këngëtarja nga Shqipëria, Barbana Dini, i është kthyer muzikës pas një kohe të gjatë. Ajo ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Libri i dashurisë”, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Për tekstin ...

Cristiano Ronaldo për një postim në Instagram fiton 874 mijë euro, 300 mijë më shumë se Messi
Rrjeti social, Instagram, është kthyer në një nga platformat më me ndikim thuajse për të gjithë, në veçanti për futbollistët. Futbollistët i përdorin mediat sociale për t’i mbajtur fansat aktiv me jetën e tyre të ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 22:16
Rrjeti social, Instagram, është kthyer në një nga platformat më me ndikim thuajse për të gjithë, në veçanti për futbollistët. Futbollistët i përdorin mediat sociale për t’i mbajtur fansat aktiv me jetën e tyre të ...

Rita Ora shfaqet gjysmë e zhveshur, por e mbulon gjoksin me duar
Këngëtarja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Rita Ora, shpesh rrëmben vëmendje me postimet që publikon në rrjetet sociale. Vëmendje mori edhe me imazhin e fundit të ndarë me mbi 15 milionë ndjekësit, në llogarinë e ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 21:45
Këngëtarja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Rita Ora, shpesh rrëmben vëmendje me postimet që publikon në rrjetet sociale. Vëmendje mori edhe me imazhin e fundit të ndarë me mbi 15 milionë ndjekësit, në llogarinë e ...

Enca e krahason veten me ‘mbretin e Instagramit’, Dan Bilzerian
Enca Haxhia vazhdon të jetë njëra prej artisteve më të përfolura shqiptare, posaçërisht gjatë kësaj kohe. Kjo për faktin se ajo ditë më parë publikoi këngën e re, “Jealous”, videoklipi i të cilës ishte mjaft atraktiv e ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 21:19
Enca Haxhia vazhdon të jetë njëra prej artisteve më të përfolura shqiptare, posaçërisht gjatë kësaj kohe. Kjo për faktin se ajo ditë më parë publikoi këngën e re, “Jealous”, videoklipi i të cilës ishte mjaft atraktiv e ...

FOTOT: Motrat Hadërgjonaj “i vënë flakën” Instagramit
Anxhelina dhe Agnesa tentojnë të jenë të përmbajtura dhe të kujdesshme me postimet që bëjnë në Instagram, por ama ka mjaftuar një foto me bikini që motrat Hadërgjonaj të bëjnë një Instagram të flasë për to. Vajzat e ...
GazetaTema | 23-Jul-2019 14:51
Anxhelina dhe Agnesa tentojnë të jenë të përmbajtura dhe të kujdesshme me postimet që bëjnë në Instagram, por ama ka mjaftuar një foto me bikini që motrat Hadërgjonaj të bëjnë një Instagram të flasë për to. Vajzat e ...

Debutim magjik me statistika të një fenomeni – Frenkie de Jong me Barcelonën e nis në mënyrë të mahnitshme
Frenkie De Jong sot ka debutuar me fanellën e Barcelonës në ndeshje kundër Chelseat. 22-vjeçari u aktivizua me të filluar pjesa e dytë dhe bëri 45 minuta të shkëlqyera, duke dominuar mesfushën. Pasime të sakta, ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 20:24
Frenkie De Jong sot ka debutuar me fanellën e Barcelonës në ndeshje kundër Chelseat. 22-vjeçari u aktivizua me të filluar pjesa e dytë dhe bëri 45 minuta të shkëlqyera, duke dominuar mesfushën. Pasime të sakta, ...

“Zemër” e Dhurata Dorës thyen një tjetër rekord, certifikohet me ‘platinum gold’ për miliona dëgjime në platformat muzikore
Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora dhe reperi algjerian, Soolking, në prill të këtij viti sollën bashkëpunimin “Zemër” që u shndërrua në hit. Kjo këngë u prit mjaft mirë nga publiku dhe në platformën YouTube tashmë ka ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 19:34
Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora dhe reperi algjerian, Soolking, në prill të këtij viti sollën bashkëpunimin “Zemër” që u shndërrua në hit. Kjo këngë u prit mjaft mirë nga publiku dhe në platformën YouTube tashmë ka ...

Ilira Gashi flet për “Sunny Hill”: Jam e emocionuar që do performojë në vendlindjen time
Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Ilira Gashi, tashmë është bërë e ditur se do jetë pjesë e festivalit ndërkombëtar të muzikës, “Sunny Hill”, i cili pritet të mbahet më 2,3 dhe 4 gusht. Ylli botëror së fundmi ka dhënë ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 18:02
Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Ilira Gashi, tashmë është bërë e ditur se do jetë pjesë e festivalit ndërkombëtar të muzikës, “Sunny Hill”, i cili pritet të mbahet më 2,3 dhe 4 gusht. Ylli botëror së fundmi ka dhënë ...

Dua Lipa e lumtur në krahët e të dashurit të ri
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, dhe partneri i saj, Anwar Hadid, momentalisht janë një nga çiftet më të reja të Hollivudit. Çifti, të cilët e konfirmuan romancën e tyre javë më parë, po vazhdojnë të ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 17:37
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, dhe partneri i saj, Anwar Hadid, momentalisht janë një nga çiftet më të reja të Hollivudit. Çifti, të cilët e konfirmuan romancën e tyre javë më parë, po vazhdojnë të ...

Pak ditë para lindjes,Eliza Dushku poston foton e ëmbël familjare
SHBA Aktorja e njohur me origjinë shqiptare, Eliza Dushku ka lajmëruar pak kohë më parë se është në pritje të një fëmije. Që nga ajo ditë 38-vjecarja poston shpesh foto të barku të rrumbullakosur. Ndërsa ditën e djeshme ...
BalkanWeb | 23-Jul-2019 10:33
SHBA Aktorja e njohur me origjinë shqiptare, Eliza Dushku ka lajmëruar pak kohë më parë se është në pritje të një fëmije. Që nga ajo ditë 38-vjecarja poston shpesh foto të barku të rrumbullakosur. Ndërsa ditën e djeshme ...

Baby G vjen me ndryshim të ri në dukje
Këngëtaret shqiptare thuajse çdo ditë vijnë me ndryshime në dukjen e tyre. Një të tillë, së fundmi e ka bërë edhe këngëtarja nga Shqipëria, Gordana Kingji – Baby G, teksa vjen me një stil më ndryshe. Biondja, e cila u ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 17:10
Këngëtaret shqiptare thuajse çdo ditë vijnë me ndryshime në dukjen e tyre. Një të tillë, së fundmi e ka bërë edhe këngëtarja nga Shqipëria, Gordana Kingji – Baby G, teksa vjen me një stil më ndryshe. Biondja, e cila u ...

Rita çmend fansat – poston e zhveshur
Ajo di gjithmonë të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Sonte, ka zgjedhur që këtë ta bëj përmes publikimit të një fotografie – krejt e zhveshur në pjesën lartë. View this post on Instagram A post shared by RITA ORA ...
Klan Kosova | 23-Jul-2019 22:38
Ajo di gjithmonë të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Sonte, ka zgjedhur që këtë ta bëj përmes publikimit të një fotografie – krejt e zhveshur në pjesën lartë. View this post on Instagram A post shared by RITA ORA ...

Publikimi i projektit të ri të Sevenit varet nga ju!
Këtë verë projektet duket të mos mungojnë as nga Seven Saraqi. Artisti i njohur ka gati jo një por dy në total mirëpo publikimi i njërit prej tyre varet nga fansat. ‘Kushtin’ e ka zbuluar vetë Seveni përmes një postimi ...
Prive | 23-Jul-2019 22:32
Këtë verë projektet duket të mos mungojnë as nga Seven Saraqi. Artisti i njohur ka gati jo një por dy në total mirëpo publikimi i njërit prej tyre varet nga fansat. ‘Kushtin’ e ka zbuluar vetë Seveni përmes një postimi ...

Linja e re e veshjeve e Emily Ratajkowskit u inspirua nga bashkëshorti i saj
Bashkëshorti i Emily Ratajkowski është ‘fajtori’ kryesor për modelet më të reja të bikineve në linjën e saj të rrobave. Modelja 28 vjeçare ka njoftuar përmes llogarisë së saj në Instagram se ajo është duke e zgjeruar ...
Klan Kosova | 23-Jul-2019 22:32
Bashkëshorti i Emily Ratajkowski është ‘fajtori’ kryesor për modelet më të reja të bikineve në linjën e saj të rrobave. Modelja 28 vjeçare ka njoftuar përmes llogarisë së saj në Instagram se ajo është duke e zgjeruar ...

Azet konfirmon këngën e re, publikohet të enjten në mesnatë
Reperi, i cili tash e një kohë jeton dhe vepron në Gjermani, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Fjala është për këngëtarin nga Podujeva, Azet, ku ka njoftuar fansat se të enjten në mesnatë pritet të publikojë ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 16:42
Reperi, i cili tash e një kohë jeton dhe vepron në Gjermani, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Fjala është për këngëtarin nga Podujeva, Azet, ku ka njoftuar fansat se të enjten në mesnatë pritet të publikojë ...

Ariana Fejzullahu realizon fotosesion të veçantë në muajt e fundit të shtatzënisë
Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana, është duke i shijuar mjaft shumë muajt e fundit të shtatzënisë. Ajo dhe bashkëshorti i saj së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të katërt, të një vajze. Me ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 16:16
Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana, është duke i shijuar mjaft shumë muajt e fundit të shtatzënisë. Ajo dhe bashkëshorti i saj së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të katërt, të një vajze. Me ...

Adelina Berisha, shfaqet e nxehtë në plazh
Këngëtarja Adelina Berisha ka pozuar me një foto të nxehtë nga pushimet e saj. Këngëtarja, e cila pritet që së shpejti të vjen me një këngë të re, është shfaqur tepër e nxehtë në një fotografi që e ka publikuar në ...
InFokusi | 23-Jul-2019 22:06
Këngëtarja Adelina Berisha ka pozuar me një foto të nxehtë nga pushimet e saj. Këngëtarja, e cila pritet që së shpejti të vjen me një këngë të re, është shfaqur tepër e nxehtë në një fotografi që e ka publikuar në ...

Pak ditë para lindjes, Eliza Dushku poston fotografinë familjare
mapo.al Aktorja e njohur me origjinë shqiptare, Eliza Dushku ka publikuar në “Instagram” një foto me barkun e rrumbullakosur, pak ditë përpara së të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo shihet në fotografinë e ...
Mapo | 23-Jul-2019 10:28
mapo.al Aktorja e njohur me origjinë shqiptare, Eliza Dushku ka publikuar në “Instagram” një foto me barkun e rrumbullakosur, pak ditë përpara së të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo shihet në fotografinë e ...

Rita Ora pozon tërësisht nudo
Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora ka postuar një foto në rrjetin social Instagram në të cilën duket shumë seksi. Rita shihet e kthyer me shpinë nga kamera derisa është tërësisht e zhveshur në pjesën e epërme të ...
Gazeta Express | 23-Jul-2019 21:57
Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora ka postuar një foto në rrjetin social Instagram në të cilën duket shumë seksi. Rita shihet e kthyer me shpinë nga kamera derisa është tërësisht e zhveshur në pjesën e epërme të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved