ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 15:38

Vuçiç: Haradinaj në Hagë vetëm shfaqje që të kthehet si hero

Vuçiç: Haradinaj në Hagë vetëm shfaqje që të kthehet si hero
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç thotë se ftesa dhe paraqitja e Ramush Haradinaj para Gjykatës Speciale në Hagë, nuk është asgjë vetëm se një shfaqje. “Nuk kam iluzione, as nuk pres shumë. Pres një farsë, një ...
Lapsi | 23-Jul-2019 22:32
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç thotë se ftesa dhe paraqitja e Ramush Haradinaj para Gjykatës Speciale në Hagë, nuk është asgjë vetëm se një shfaqje. “Nuk kam iluzione, as nuk pres shumë. Pres një farsë, një ...

Ambasadori amerikan kërkon drejtësi për 14 serbët e vrarë në fshatin Grackë e Vjetër
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett ka kujtuar 20 vjetorin e vrasjes së 14 serbëve në fshatin Grackë e Vjetër të Lipjanit, duke kërkuar drejtësi për viktimat. “Sot shënohet 20 vjetori i vrasjes ...
VizionPlus | 23-Jul-2019 21:24
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett ka kujtuar 20 vjetorin e vrasjes së 14 serbëve në fshatin Grackë e Vjetër të Lipjanit, duke kërkuar drejtësi për viktimat. “Sot shënohet 20 vjetori i vrasjes ...

Vuçiq: Haradinaj do të kthehet si hero pas shfaqjes farse në Hagë
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka thënë se shkuarja në Hagë e kryeministrit në dorëheqje Ramush Haradinaj është një shfaqje farse. “Nuk pres ndonjë gjë, vetëm një farsë dhe që UÇK-ja i ka mbrojtur njerëzit nga ...
Shenja | 23-Jul-2019 22:59
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka thënë se shkuarja në Hagë e kryeministrit në dorëheqje Ramush Haradinaj është një shfaqje farse. “Nuk pres ndonjë gjë, vetëm një farsë dhe që UÇK-ja i ka mbrojtur njerëzit nga ...

Vuçiq: Haradinaj do të kthehet si hero pas shfaqjes farse në Hagë
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka thënë se shkuarja në Hagë e kryeministrit në dorëheqje Ramush Haradinaj është një shfaqje farse. “Nuk pres ndonjë gjë, vetëm një farsë dhe që UÇK-ja i ka mbrojtur njerëzit nga ...
Klan Kosova | 23-Jul-2019 22:52
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka thënë se shkuarja në Hagë e kryeministrit në dorëheqje Ramush Haradinaj është një shfaqje farse. “Nuk pres ndonjë gjë, vetëm një farsë dhe që UÇK-ja i ka mbrojtur njerëzit nga ...

Vuçiq: Shkuarja në Hagë vetëm shfaqje, Haradinaj do të kthehet si hero më i madh
“Nuk kam iluzione, as nuk pres shumë. Pres një farsë, një shfaqje dhe se do të thotë se UÇK-në e kanë përbërë trimat që e mbrojtën vendin nga agresorët serbë”, ka thënë Vuçiq në një intervistë për televizionin serb TV ...
Lajminet | 23-Jul-2019 22:25
“Nuk kam iluzione, as nuk pres shumë. Pres një farsë, një shfaqje dhe se do të thotë se UÇK-në e kanë përbërë trimat që e mbrojtën vendin nga agresorët serbë”, ka thënë Vuçiq në një intervistë për televizionin serb TV ...

Vuçiq: Shkuarja në Hagë vetëm shfaqje, Haradinaj do të kthehet si hero më i madh
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka thënë se ftesa dhe paraqitja e Ramush Haradinaj para Gjykatës Speciale në Hagë, nuk është asgjë vetëm se një shfaqje. “Nuk kam iluzione, as nuk pres shumë. Pres një farsë, një ...
TetovaSot | 23-Jul-2019 22:04
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka thënë se ftesa dhe paraqitja e Ramush Haradinaj para Gjykatës Speciale në Hagë, nuk është asgjë vetëm se një shfaqje. “Nuk kam iluzione, as nuk pres shumë. Pres një farsë, një ...

Vuçiq për Haradinajn: Do të kthehet nga Haga si hero!
I pari i Serbisë, Aleksander Vuciq për ‘TV Pink’, ka thënë se Kryeministri Ramush Haradinaj shumë shpejtë do të kthehet nga Haga si hero, duke u thirrur në mbrojtjen e interesave të shqiptarëve. “Unë nuk pres ndonjë gjë ...
Gazeta Observer | 23-Jul-2019 21:49
I pari i Serbisë, Aleksander Vuciq për ‘TV Pink’, ka thënë se Kryeministri Ramush Haradinaj shumë shpejtë do të kthehet nga Haga si hero, duke u thirrur në mbrojtjen e interesave të shqiptarëve. “Unë nuk pres ndonjë gjë ...

Vuçiq për Haradinajn: Do të kthehet nga Haga si hero!
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuciq për ‘TV Pink’, ka thënë se Kryeministri Ramush Haradinaj shumë shpejtë do të kthehet nga Haga si hero, duke u thirrur në mbrojtjen e interesave të shqiptarëve. “Unë nuk pres ndonjë ...
Indeks Online | 23-Jul-2019 21:29
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuciq për ‘TV Pink’, ka thënë se Kryeministri Ramush Haradinaj shumë shpejtë do të kthehet nga Haga si hero, duke u thirrur në mbrojtjen e interesave të shqiptarëve. “Unë nuk pres ndonjë ...

Ambasadori amerikan kërkon drejtësi për 14 serbët e vrarë në fshatin Grackë e Vjetër
Prishtinë, 23 korrik 2019 – Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett ka kujtuar 20 vjetorin e vrasjes së 14 serbëve në fshatin Grackë e Vjetër të Lipjanit, duke kërkuar drejtësi për viktimat. “Sot ...
Illyriapress | 23-Jul-2019 21:22
Prishtinë, 23 korrik 2019 – Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett ka kujtuar 20 vjetorin e vrasjes së 14 serbëve në fshatin Grackë e Vjetër të Lipjanit, duke kërkuar drejtësi për viktimat. “Sot ...

Vuçiq: Shkuarja në Hagë vetëm shfaqje, Haradinaj do të kthehet si hero më i madh
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka thënë se ftesa dhe paraqitja e Ramush Haradinaj para Gjykatës Speciale në Hagë, nuk është asgjë vetëm se një shfaqje. “Nuk kam iluzione, as nuk pres shumë. Pres një farsë, një ...
Gazeta Express | 23-Jul-2019 21:19
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka thënë se ftesa dhe paraqitja e Ramush Haradinaj para Gjykatës Speciale në Hagë, nuk është asgjë vetëm se një shfaqje. “Nuk kam iluzione, as nuk pres shumë. Pres një farsë, një ...

Vuçiq: Haradinaj do ta mbrojë UÇK-në, nga Haga do të kthehet si hero edhe më i madh
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha sot se pret që Ramush Haradinaj të lirohet shpejt nga Haga dhe të bëhet hero edhe më i madh. Ai ka thënë se me dorëheqjen nga posti i kryeministrit të Kosovës, para se të shkonte në ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 20:05
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha sot se pret që Ramush Haradinaj të lirohet shpejt nga Haga dhe të bëhet hero edhe më i madh. Ai ka thënë se me dorëheqjen nga posti i kryeministrit të Kosovës, para se të shkonte në ...

Vuçiq: Haradinaj do ta mbrojë UÇK-në, nga Haga do të kthehet si hero edhe më i madh
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha sot se pret që Ramush Haradinaj të lirohet shpejt nga Haga dhe të bëhet hero edhe më i madh. Ai ka thënë se me dorëheqjen nga posti i kryeministrit të Kosovës, para se të shkonte në ...
InFokusi | 23-Jul-2019 20:56
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha sot se pret që Ramush Haradinaj të lirohet shpejt nga Haga dhe të bëhet hero edhe më i madh. Ai ka thënë se me dorëheqjen nga posti i kryeministrit të Kosovës, para se të shkonte në ...

Vuçiq: Haradinaj do ta mbrojë UÇK-në, nga Haga do të kthehet si hero edhe më i madh
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq tha sot se pret që Ramush Haradinaj të lirohet shpejt nga Haga dhe të bëhet hero edhe më i madh. Ai ka thënë se me dorëheqjen nga posti i kryeministrit të Kosovës, para se të shkonte në ...
Arbresh | 23-Jul-2019 20:14
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq tha sot se pret që Ramush Haradinaj të lirohet shpejt nga Haga dhe të bëhet hero edhe më i madh. Ai ka thënë se me dorëheqjen nga posti i kryeministrit të Kosovës, para se të shkonte në ...

Vuçiq: Haradinaj do ta mbrojë UÇK-në, nga Haga do të kthehet si hero edhe më i madh
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha sot se pret që Ramush Haradinaj të lirohet shpejt nga Haga dhe të bëhet hero edhe më i madh. Ai ka thënë se me dorëheqjen nga posti i kryeministrit të Kosovës, para se të shkonte në ...
Zeri | 23-Jul-2019 20:14
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha sot se pret që Ramush Haradinaj të lirohet shpejt nga Haga dhe të bëhet hero edhe më i madh. Ai ka thënë se me dorëheqjen nga posti i kryeministrit të Kosovës, para se të shkonte në ...

Kosnett kujton vrasjen e 14 serbëve të Lipjanit 20 vjet më parë
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka kujtuar sot vrasjen e 14 serbëve të Kosovës 20 vjet më parë në Graçkën e Vjetër të Lipjanit. Ai tha se të gjitha viktimat e të gjitha etnive meritojnë drejtësi. “Sot ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 18:49
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka kujtuar sot vrasjen e 14 serbëve të Kosovës 20 vjet më parë në Graçkën e Vjetër të Lipjanit. Ai tha se të gjitha viktimat e të gjitha etnive meritojnë drejtësi. “Sot ...

Kosovë, ambasadori amerikan kërkon drejtësi për 14 serbët e vrarë në fshatin Grackë e Vjetër
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett ka kujtuar 20 vjetorin e vrasjes së 14 serbëve në fshatin Grackë e Vjetër të Lipjanit, duke kërkuar drejtësi për viktimat. “Sot shënohet 20 vjetori i vrasjes ...
Alsat-M | 23-Jul-2019 19:22
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett ka kujtuar 20 vjetorin e vrasjes së 14 serbëve në fshatin Grackë e Vjetër të Lipjanit, duke kërkuar drejtësi për viktimat. “Sot shënohet 20 vjetori i vrasjes ...

Ambasadori amerikan kërkon drejtësi për 14 serbët e vrarë në fshatin Grackë e Vjetër
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett ka kujtuar 20 vjetorin e vrasjes së 14 serbëve në fshatin Grackë e Vjetër të Lipjanit, duke kërkuar drejtësi për viktimat. “Sot shënohet 20 vjetori i vrasjes ...
Radio Evropa e Lire | 23-Jul-2019 19:15
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett ka kujtuar 20 vjetorin e vrasjes së 14 serbëve në fshatin Grackë e Vjetër të Lipjanit, duke kërkuar drejtësi për viktimat. “Sot shënohet 20 vjetori i vrasjes ...

Kosnett kujton vrasjen e 14 serbëve të Lipjanit 20 vjet më parë
17:57, 23 Korrik 2019 Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka kujtuar sot vrasjen e 14 serbëve të Kosovës 20 vjet më parë në Graçkën e Vjetër të Lipjanit. Ai tha se të gjitha viktimat e të gjitha etnive ...
Medial | 23-Jul-2019 18:25
17:57, 23 Korrik 2019 Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka kujtuar sot vrasjen e 14 serbëve të Kosovës 20 vjet më parë në Graçkën e Vjetër të Lipjanit. Ai tha se të gjitha viktimat e të gjitha etnive ...

Kosnett kujton vrasjen e 14 fermerëve serb në Lipjan, kërkon drejtësi për të gjithe viktimat e luftës
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett përmes një shkrimi postuar në Tëitter ka kujtuar vrasjen e 14 fermerëve serb 20 vite më parë në Komunën e Lipjanit, duke thënë se të gjitha viktimat e të gjitha etnive ...
Indeks Online | 23-Jul-2019 18:09
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett përmes një shkrimi postuar në Tëitter ka kujtuar vrasjen e 14 fermerëve serb 20 vite më parë në Komunën e Lipjanit, duke thënë se të gjitha viktimat e të gjitha etnive ...

Kosnett kujton vrasjen e 14 serbëve të Lipjanit 20 vjet më parë
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka kujtuar sot vrasjen e 14 serbëve të Kosovës 20 vjet më parë në Graçkën e Vjetër të Lipjanit. Ai tha se të gjitha viktimat e të gjitha etnive meritojnë drejtësi, njofton ...
EkonomiaOnline | 23-Jul-2019 18:08
Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka kujtuar sot vrasjen e 14 serbëve të Kosovës 20 vjet më parë në Graçkën e Vjetër të Lipjanit. Ai tha se të gjitha viktimat e të gjitha etnive meritojnë drejtësi, njofton ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved