ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 17:11

Detyra e re në PS, Blerina Gjylameti: Gati për transformimin e familjes socialiste

Detyra e re në PS, Blerina Gjylameti: Gati për transformimin e familjes socialiste
E mandatuar nga Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste si Sekretare për Komunikimin Digjital, deputetja Blerina Gjylameti thotë se mazhoranca ka treguar se është gjithmonë e gatshme për t’u përballuar me sfidat që ...
Top Channel | 23-Jul-2019 22:46
E mandatuar nga Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste si Sekretare për Komunikimin Digjital, deputetja Blerina Gjylameti thotë se mazhoranca ka treguar se është gjithmonë e gatshme për t’u përballuar me sfidat që ...

Robelli: Po themelohet Partia e Surrelit! Bushati: Regjim putinian
mapo.al Analisti kosovar, Enver Robelli, ka shpërthyer me akuza të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama pas shkarkimit të Ditmir Bushatit. Në portalin e tij, DialogPlus, Robelli thotë se “faji i vetëm i Ditmir Bushatit ...
Mapo | 23-Jul-2019 21:19
mapo.al Analisti kosovar, Enver Robelli, ka shpërthyer me akuza të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama pas shkarkimit të Ditmir Bushatit. Në portalin e tij, DialogPlus, Robelli thotë se “faji i vetëm i Ditmir Bushatit ...

Spastrimet në PS: Si t’i lexojmë lëvizjet e Edi Ramës
mapo.al Pavarësisht buzëqeshjeve dhe pozave për paparacët e portaleve, socialistët u futën në Asamblenë e radhës më shumë të trazuar se herët e tjera. Për t’i qetësuar, kryeministri Edi Rama u tha se kishte folur me ...
Mapo | 23-Jul-2019 21:04
mapo.al Pavarësisht buzëqeshjeve dhe pozave për paparacët e portaleve, socialistët u futën në Asamblenë e radhës më shumë të trazuar se herët e tjera. Për t’i qetësuar, kryeministri Edi Rama u tha se kishte folur me ...

FOTOLAJM/ Të qeshur pas ndryshimeve dhe posteve të reja, çfarë nuk u pa në kamera pas përfundimit të Asamblesë së PS
Kreu i qeverisë, Edi Rama gjatë mbledhjes së Asamblesë së PS-së ka njoftuar ndryshimet e reja që janë bërë brenda partisë. Rama ka shkarkuar live kryetaren e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti dhe ia ka ngarkuar ...
Telegraf | 23-Jul-2019 22:34
Kreu i qeverisë, Edi Rama gjatë mbledhjes së Asamblesë së PS-së ka njoftuar ndryshimet e reja që janë bërë brenda partisë. Rama ka shkarkuar live kryetaren e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti dhe ia ka ngarkuar ...

E hoqën nga Shkodra/ Bushati: Mungesa e ofiqit më bën më të vendosur…
Asambleja e partisë socialiste është shoqëruar me 8 ndryshime të forta në strukturat e saj në qarqe. Largimi më i bujshëm është ai i Ditmir Bushatit si koordinator i Shkodrës. Në vend të tij, kryesocialisti Rama njoftoi ...
VizionPlus | 23-Jul-2019 22:18
Asambleja e partisë socialiste është shoqëruar me 8 ndryshime të forta në strukturat e saj në qarqe. Largimi më i bujshëm është ai i Ditmir Bushatit si koordinator i Shkodrës. Në vend të tij, kryesocialisti Rama njoftoi ...

Posti i rëndësishëm/ Blerina Gjylameti del e qeshur nga asambleja
Në përfundim të Asmblesë Kombëtare të Partisë Socialiste ku kryeministri Rama njoftoi nisjen e procesit të zgjedhjeve të brendshme duke filluar nga shtatori, por edhe disa ndryshime në poste, shohim disa prej figurave ...
BalkanWeb | 23-Jul-2019 20:16
Në përfundim të Asmblesë Kombëtare të Partisë Socialiste ku kryeministri Rama njoftoi nisjen e procesit të zgjedhjeve të brendshme duke filluar nga shtatori, por edhe disa ndryshime në poste, shohim disa prej figurave ...

Andi Bushati: Ditmiri “viktimë” e Asamblesë së PS dhe sistemit putiniano-erdoganesk
I ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, analisti Andi Bushati u ndal të komentojë Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste dhe vendimet e marra aty. Sipas tij, ajo që ra në sy ishtëe një lloj ...
GazetaTema | 23-Jul-2019 20:22
I ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, analisti Andi Bushati u ndal të komentojë Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste dhe vendimet e marra aty. Sipas tij, ajo që ra në sy ishtëe një lloj ...

“Ditmiri “viktima” e asamblesë PS, sistemi putiniano-erdoganesk”
I ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, analisti Andi Bushati u ndal të komentojë Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste dhe vendimet e marra aty. Sipas tij, ajo që ra në sy ishtëe një lloj ...
BalkanWeb | 23-Jul-2019 19:39
I ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, analisti Andi Bushati u ndal të komentojë Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste dhe vendimet e marra aty. Sipas tij, ajo që ra në sy ishtëe një lloj ...

Rama e spostoi për Spiropalin, Gjylameti: Përballoj çdo sfidë të kryetarit
Deputetja Blerina Gjylameti ka reaguar pasi u shkarkua nga asambleja, si kryetare e PS së Tiranës dhe u emërua si Sekretare për Komunikimin Digjital. Në një reagim në Facebook, në orët e vona të mbrëmjes, Gjylameti nuk ...
Politiko | 23-Jul-2019 23:40
Deputetja Blerina Gjylameti ka reaguar pasi u shkarkua nga asambleja, si kryetare e PS së Tiranës dhe u emërua si Sekretare për Komunikimin Digjital. Në një reagim në Facebook, në orët e vona të mbrëmjes, Gjylameti nuk ...

8 lëvizjet në kupolën drejtuese të PS-së
Në mbledhjen e kësaj të martë të Asamblesë së PS-së, Kryetari Edi Rama bëri 8 ndryshime në kupolën rozë. Nëse largimi i emrit të Ditmir Bushatit tërhoqi më shumë vëmendje Rama ndryshoi edhe drejtuesit e qarqeve të ...
Lapsi | 23-Jul-2019 20:46
Në mbledhjen e kësaj të martë të Asamblesë së PS-së, Kryetari Edi Rama bëri 8 ndryshime në kupolën rozë. Nëse largimi i emrit të Ditmir Bushatit tërhoqi më shumë vëmendje Rama ndryshoi edhe drejtuesit e qarqeve të ...

Gjylameti: Eksperiencën si koordinatore do e përdorë për transformimin digjital të PS
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti ka reaguar pasi u shkarkua këtë të martë, në Asamblenë e kësaj partie, nga posti i koordinatores për qarkun e Tiranës, dhe u emërua Sekretare për Komunikimin Digjital. ...
Gazeta Dita | 23-Jul-2019 23:30
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti ka reaguar pasi u shkarkua këtë të martë, në Asamblenë e kësaj partie, nga posti i koordinatores për qarkun e Tiranës, dhe u emërua Sekretare për Komunikimin Digjital. ...

Ditmir Bushati flet pas “shkarkimit” nga Shkodra
Ditmir Bushati nuk do të jetë më drejtues socialist në qarkun e Shkodrës, këtë detyrë do ta mbajë Valdrin Pjetri. “Duke ndjerë nevojën për të përmirësuar drejtimin politik në Qarkun e Shkodrës, Qarkun do e drejtojë ...
GazetaTema | 23-Jul-2019 19:01
Ditmir Bushati nuk do të jetë më drejtues socialist në qarkun e Shkodrës, këtë detyrë do ta mbajë Valdrin Pjetri. “Duke ndjerë nevojën për të përmirësuar drejtimin politik në Qarkun e Shkodrës, Qarkun do e drejtojë ...

Pse ia hoqën Shkodrën Bushatit? Përgjigjet Eduard Shalsi
Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi ka folur rreth vendimeve që u morën në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste. Në një intervistë për Ora News, Shalsi tregon pse iu hoq Shkodra Ditmir ...
Lajmi i Fundit | 23-Jul-2019 22:01
Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi ka folur rreth vendimeve që u morën në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste. Në një intervistë për Ora News, Shalsi tregon pse iu hoq Shkodra Ditmir ...

Shalsi: Valdrin Pjetri premtues dhe më efektiv
Ministri i Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes dhe njëherazi deputeti socialist Eduard Shalsi ka folur në lidhje me vendimin e ditës së martë në asamblenë e PS-së për t’i hequr Shkodrën Ditmir Bushatit dhe për ta ...
Gazeta Dita | 23-Jul-2019 21:29
Ministri i Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes dhe njëherazi deputeti socialist Eduard Shalsi ka folur në lidhje me vendimin e ditës së martë në asamblenë e PS-së për t’i hequr Shkodrën Ditmir Bushatit dhe për ta ...

Flet Ditmir Bushati: Do çoj përpara projektet
Ditmir Bushati nga sot nuk do të jetë më drejtuesi politik i qarkut të Shkodrës. Në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste, Rama e zëvendësoi Bushatin me Valdrin Pjetrin, kryebashkiakun e ri të Shkodrës. Kjo lëvizje ...
Telegraf | 23-Jul-2019 19:05
Ditmir Bushati nga sot nuk do të jetë më drejtuesi politik i qarkut të Shkodrës. Në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste, Rama e zëvendësoi Bushatin me Valdrin Pjetrin, kryebashkiakun e ri të Shkodrës. Kjo lëvizje ...

Analisti komenton shkarkimin e Ditmir Bushatit: Socialist i devotshëm. Ja çfarë i kushtoi postin
Analisti Andi Bushati ka folur në rubrikën ‘Opinion’ për Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste dhe shkarkimin e disa prej figurave të PS nga funksioni brenda partisë. Duke u ndalur te shkarkimi i Ditmir Bushatit, ...
Politiko | 23-Jul-2019 20:24
Analisti Andi Bushati ka folur në rubrikën ‘Opinion’ për Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste dhe shkarkimin e disa prej figurave të PS nga funksioni brenda partisë. Duke u ndalur te shkarkimi i Ditmir Bushatit, ...

Reagimi i Ditmir Bushatit pas largimit nga posti drejtues i PS-së
Ditmir Bushati nuk do të jetë më drejtues socialist në qarkun e Shkodrës, këtë detyrë do ta mbajë Valdrin Pjetri. “Duke ndjerë nevojën për të përmirësuar drejtimin politik në Qarkun e Shkodrës, Qarkun do e drejtojë ...
Telegrafi | 23-Jul-2019 19:10
Ditmir Bushati nuk do të jetë më drejtues socialist në qarkun e Shkodrës, këtë detyrë do ta mbajë Valdrin Pjetri. “Duke ndjerë nevojën për të përmirësuar drejtimin politik në Qarkun e Shkodrës, Qarkun do e drejtojë ...

Kurbani i vogël i Asamblesë
Partia Socialiste mblodhi këtë të martë Asamblenë në një mbledhje reflektimi për 30 qershorin, por që në fakt u shfrytëzua për të spastruar “armiqtë” e brendshëm. Zoti Rama bëri një mea culpa të gjatë mbi gabimet e ...
Respublica | 23-Jul-2019 19:58
Partia Socialiste mblodhi këtë të martë Asamblenë në një mbledhje reflektimi për 30 qershorin, por që në fakt u shfrytëzua për të spastruar “armiqtë” e brendshëm. Zoti Rama bëri një mea culpa të gjatë mbi gabimet e ...

Rama ndryshon koordinatorët në qarqe, ikin Bushati dhe Gjylameti
Kryeministri Edi Rama, njëkohësisht kryetar i PS njoftoi gjatë punimeve të Asamblesë Kombëtare edhe disa ndryshime sa i takon koordinatoreve politike për qarqe të ndryshme të vendit. Ajo që ra më teper në sy ishte ...
VizionPlus | 23-Jul-2019 18:56
Kryeministri Edi Rama, njëkohësisht kryetar i PS njoftoi gjatë punimeve të Asamblesë Kombëtare edhe disa ndryshime sa i takon koordinatoreve politike për qarqe të ndryshme të vendit. Ajo që ra më teper në sy ishte ...

Rama e shkarkoi në mbledhje të Asamblesë, Bushati: Nuk ka rëndësi posti, por idealet
Kreu i Qeverisë Edi Rama ka shkarkuar Ditmir Bushatin nga drejtues politik i qarkut të Shkodrës, duke e njoftuar këtë vendim në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare të PS-së. Në një prononcim të shkurtër për mediat Bushati u ...
Klan Kosova | 23-Jul-2019 19:41
Kreu i Qeverisë Edi Rama ka shkarkuar Ditmir Bushatin nga drejtues politik i qarkut të Shkodrës, duke e njoftuar këtë vendim në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare të PS-së. Në një prononcim të shkurtër për mediat Bushati u ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved