ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:06

Ish-deputeti i PD komenton Asamblenë Socialiste: Rama po spastron PS-në

Ish-deputeti i PD komenton Asamblenë Socialiste: Rama po spastron PS-në
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka komentuar punimet e Asamblesë së Partisë Socialiste dhe fjalimin e kryeministrit Edi Rama. Saphia thekson se Rama është problemi në Shqipëri dhe zgjidhja është largimi ...
Top Channel | 23-Jul-2019 19:52
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka komentuar punimet e Asamblesë së Partisë Socialiste dhe fjalimin e kryeministrit Edi Rama. Saphia thekson se Rama është problemi në Shqipëri dhe zgjidhja është largimi ...

Rama i shtrin dorën Bashës: Por nuk ka marrëveshje që pengon drejtësinë të merret me politikanët, të majtë a të djathtë qofshin
Kryeministri Edi Rama shprehu edhe një herë tjetër disponibilitetin e tij për një marrëveshje me opozitën, por, sipas tij, jo për marrëveshje që pengon drejtësinë që të merret me politikanët, të majtë apo të djathtë ...
GazetaTema | 23-Jul-2019 20:54
Kryeministri Edi Rama shprehu edhe një herë tjetër disponibilitetin e tij për një marrëveshje me opozitën, por, sipas tij, jo për marrëveshje që pengon drejtësinë që të merret me politikanët, të majtë apo të djathtë ...

Ish-deputetët demokratë të shqetësuar: Rama po spastron PS-në nga kundërshtarët e tij
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka komentuar punimet e Asamblesë së Partisë Socialiste dhe fjalimin e kryeministrit Edi Rama. Saphia thekson se Rama është problemi në Shqipëri dhe zgjidhja është largimi ...
GazetaTema | 23-Jul-2019 19:59
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka komentuar punimet e Asamblesë së Partisë Socialiste dhe fjalimin e kryeministrit Edi Rama. Saphia thekson se Rama është problemi në Shqipëri dhe zgjidhja është largimi ...

Rama e thotë prerë: S’ka marrëveshje për të ndenjurat e politikanëve
TIRANE I gatshëm për marrëveshje me opozitën, kryeministri Edi Rama shprehu qartë se nuk do të ulet në asnjë tryezë për të negociuar reformën në drejtësi. “Duhet të jetë shumë e qartë që unë personalisht e di që ka ...
BalkanWeb | 23-Jul-2019 17:50
TIRANE I gatshëm për marrëveshje me opozitën, kryeministri Edi Rama shprehu qartë se nuk do të ulet në asnjë tryezë për të negociuar reformën në drejtësi. “Duhet të jetë shumë e qartë që unë personalisht e di që ka ...

Mesazhi i Ramës për Bashën dhe ‘të ndryshmit’ në PS: Paqe, por jo marrëveshje kundër drejtësisë
Në mbledhjen e Asamblesë së Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama u shpreh i gatshëm për paqe me opozitën jashtëparlamentare, por theksoi se kjo paqe duhet të bëhet për Shqipërinë dhe jo për karriget.
Top Channel | 23-Jul-2019 17:48
Në mbledhjen e Asamblesë së Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama u shpreh i gatshëm për paqe me opozitën jashtëparlamentare, por theksoi se kjo paqe duhet të bëhet për Shqipërinë dhe jo për karriget.

Rama garon me veten, vendos datën e re të zgjedhjeve për Kryetar Partie
Partia Socialiste ka mbledhur këtë pasdite Asamblenë Kombëtare, ku muaji janar 2020 është vendosur të jetë edhe data e zgjedhjeve për kryetar, në një parti që ka 5 vite që nuk bën zgjedhje brenda Partisë. Ndërkohë që në ...
Telegraf | 23-Jul-2019 18:00
Partia Socialiste ka mbledhur këtë pasdite Asamblenë Kombëtare, ku muaji janar 2020 është vendosur të jetë edhe data e zgjedhjeve për kryetar, në një parti që ka 5 vite që nuk bën zgjedhje brenda Partisë. Ndërkohë që në ...

Marrëveshje me Bashën? Rama: Dora ime e shtrirë, gati për të shkruar
Një mesazh për kundërshtarin politik artikuluar qartë, me një dorë të shtrirë dha sot nga Asambleja Kombëtare e PS-së, kryeministri Edi Rama. Ai tha dora e tij mbetet e shtrirë për kundërshtarët dhe e gatshme për të ...
BalkanWeb | 23-Jul-2019 17:43
Një mesazh për kundërshtarin politik artikuluar qartë, me një dorë të shtrirë dha sot nga Asambleja Kombëtare e PS-së, kryeministri Edi Rama. Ai tha dora e tij mbetet e shtrirë për kundërshtarët dhe e gatshme për të ...

Rama flet për dialog me opozitën: Dora ime mbetet e shtrirë
mapo.al Krahas 30 qershorit dhe çështjeve të brendshme në PS, kryeministri Edi Rama ka folur gjatë punimeve të Asamblesë Kombëtare socialiste edhe sa i takon mundësisë së dialogut me opozitën. Kreu i qeverisë theksoi se ...
Mapo | 23-Jul-2019 17:45
mapo.al Krahas 30 qershorit dhe çështjeve të brendshme në PS, kryeministri Edi Rama ka folur gjatë punimeve të Asamblesë Kombëtare socialiste edhe sa i takon mundësisë së dialogut me opozitën. Kreu i qeverisë theksoi se ...

Bushati “zhduket” nga Shkodra, ish-deputeti i PD: Rama po bën spastrime në PS
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka komentuar punimet e Asamblesë së Partisë Socialiste dhe fjalimin e kryeministrit Edi Rama. Saphia thekson se Rama është problemi në Shqipëri dhe zgjidhja është largimi ...
Lajmi i Fundit | 23-Jul-2019 23:38
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka komentuar punimet e Asamblesë së Partisë Socialiste dhe fjalimin e kryeministrit Edi Rama. Saphia thekson se Rama është problemi në Shqipëri dhe zgjidhja është largimi ...

Puthje dhe përqafime! Çfarë nuk u pa nga Asambleja e PS
Ka përfunduar Asambleja e Partisë Socialiste, e para e zhvilluar pas votimeve të 30 Qershorit. Në përfundim të saj anëtarët e Partisë Socialiste janë takuar dhe përshëndetur me njëri-tjetrin duke u përqafuar. Ajo çfarë ...
Gazeta Express | 23-Jul-2019 23:00
Ka përfunduar Asambleja e Partisë Socialiste, e para e zhvilluar pas votimeve të 30 Qershorit. Në përfundim të saj anëtarët e Partisë Socialiste janë takuar dhe përshëndetur me njëri-tjetrin duke u përqafuar. Ajo çfarë ...

Zgjedhjet në PS do fillojnë në shtator dhe do mbyllen në janar të 2020-ës
Partia Socialiste do të hyjë në zgjedhjet e brendshme në muajin shtator, duke filluar me organizatat, për t’u mbyllur me zgjedhjet për kryetarin në Kongresin që do të organizohet në janar të 2020-ës. Kjo periudhë u ...
Top Channel | 23-Jul-2019 17:35
Partia Socialiste do të hyjë në zgjedhjet e brendshme në muajin shtator, duke filluar me organizatat, për t’u mbyllur me zgjedhjet për kryetarin në Kongresin që do të organizohet në janar të 2020-ës. Kjo periudhë u ...

Zgjedhjet në PS do fillojnë në shtator dhe do mbyllen në janar të 2020-ës
Partia Socialiste do të hyjë në zgjedhjet e brendshme në muajin shtator, duke filluar me organizatat, për t’u mbyllur me zgjedhjet për kryetarin në Kongresin që do të organizohet në janar të 2020-ës. Kjo periudhë u ...
Indeks Online | 23-Jul-2019 22:48
Partia Socialiste do të hyjë në zgjedhjet e brendshme në muajin shtator, duke filluar me organizatat, për t’u mbyllur me zgjedhjet për kryetarin në Kongresin që do të organizohet në janar të 2020-ës. Kjo periudhë u ...

Zgjedhjet në PS do fillojnë në shtator dhe do mbyllen në janar të 2020-ës
Partia Socialiste do të hyjë në zgjedhjet e brendshme në muajin shtator, duke filluar me organizatat, për t’u mbyllur me zgjedhjet për kryetarin në Kongresin që do të organizohet në janar të 2020-ës. Kjo periudhë u ...
Klan Kosova | 23-Jul-2019 22:46
Partia Socialiste do të hyjë në zgjedhjet e brendshme në muajin shtator, duke filluar me organizatat, për t’u mbyllur me zgjedhjet për kryetarin në Kongresin që do të organizohet në janar të 2020-ës. Kjo periudhë u ...

ASAMBLEJA/ Rama kërkon paqe me opozitën, mesazh të tijve: që njerëzit të mos e durimin…
Nga Asambleja Socialiste, kreu i mazhorancës Edi Rama kërkoi paqe politike me opozitën, por siç tha ai, pa vënë në diskutim Reformën në Drejtësi. “Patjetër që duam paqe politike për Shqipërinë që duhet të nisë me ...
Tesheshi | 23-Jul-2019 21:19
Nga Asambleja Socialiste, kreu i mazhorancës Edi Rama kërkoi paqe politike me opozitën, por siç tha ai, pa vënë në diskutim Reformën në Drejtësi. “Patjetër që duam paqe politike për Shqipërinë që duhet të nisë me ...

Rama paralajmëron PS-në: Rritni shërbimin ose njerëzit humbin durimin me ne
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka kërkuar sot nga anëtarët e Asamblesë Socialiste të rrisin vëmendjen dhe shërbimin ndaj qytetarëve. “Niveli i shërbimit ndaj qytetarëve jo vetëm që nuk mjafton, por duhet të na ...
Flaka | 23-Jul-2019 21:13
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka kërkuar sot nga anëtarët e Asamblesë Socialiste të rrisin vëmendjen dhe shërbimin ndaj qytetarëve. “Niveli i shërbimit ndaj qytetarëve jo vetëm që nuk mjafton, por duhet të na ...

Paralajmëron Rama: Përjashtoheni nga projekti politik 2021 nëse..
I prerë ishte me të vetët, kryeministri Rama ndërsa i bëri të qartë gjithësecilit se do të përjashtohet nga projekti politik i PS-së në 2021 gjithëkush që nuk do të bëjë kilometrat e veta për ta merituar, i bindur ...
BalkanWeb | 23-Jul-2019 17:34
I prerë ishte me të vetët, kryeministri Rama ndërsa i bëri të qartë gjithësecilit se do të përjashtohet nga projekti politik i PS-së në 2021 gjithëkush që nuk do të bëjë kilometrat e veta për ta merituar, i bindur ...

Ish-deputeti i PD komenton Asamblenë Socialiste: Rama po spastron PS-në
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka komentuar punimet e Asamblesë së Partisë Socialiste dhe fjalimin e kryeministrit Edi Rama. Saphia thekson se Rama është problemi në Shqipëri dhe zgjidhja është largimi ...
Flaka | 23-Jul-2019 20:47
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka komentuar punimet e Asamblesë së Partisë Socialiste dhe fjalimin e kryeministrit Edi Rama. Saphia thekson se Rama është problemi në Shqipëri dhe zgjidhja është largimi ...

Mesazhi i Ramës për Bashën: Paqe, por jo marrëveshje kundër drejtësisë
Në mbledhjen e Asamblesë së Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama u shpreh i gatshëm për paqe me opozitën jashtëparlamentare, por theksoi se kjo paqe duhet të bëhet për Shqipërinë dhe jo për karriget. “Patjetër që ...
Albportali | 23-Jul-2019 20:26
Në mbledhjen e Asamblesë së Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama u shpreh i gatshëm për paqe me opozitën jashtëparlamentare, por theksoi se kjo paqe duhet të bëhet për Shqipërinë dhe jo për karriget. “Patjetër që ...

Fillon spastrimi i armiqve të brendshëm/ Ish-deputeti: Rama është problemi, largimi i tij është zgjidhja
Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, duke komentuar zhvillimet e fundit në Asamblenë Kombëtare, ku Rama spastroi disa nga figurat kryesore të PS-së që i cilëson si armike, shkruan në një shënim në facebook se:‘Më 30 ...
Gazeta55 | 23-Jul-2019 19:45
Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, duke komentuar zhvillimet e fundit në Asamblenë Kombëtare, ku Rama spastroi disa nga figurat kryesore të PS-së që i cilëson si armike, shkruan në një shënim në facebook se:‘Më 30 ...

Rama paralajmëron kryebashkiakët e deputetët e PS: Në 2021…
mapo.al Nga punimet e Asamblesë Kombëtare të PS-sës, kryeministri Edi Rama paralajmëron deputetët dhe kryebashkiakët, duke iu drejtuar nëse ata nuk bëjnë kilometrat e duhura, atëherë do të jenë jashtë projektit politik ...
Mapo | 23-Jul-2019 17:34
mapo.al Nga punimet e Asamblesë Kombëtare të PS-sës, kryeministri Edi Rama paralajmëron deputetët dhe kryebashkiakët, duke iu drejtuar nëse ata nuk bëjnë kilometrat e duhura, atëherë do të jenë jashtë projektit politik ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved