ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/08/2019 21:43

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit tha se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme. Në një konferencë për media, Veseli tha se ...
BalkanWeb | 20-Jul-2019 20:49
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit tha se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme. Në një konferencë për media, Veseli tha se ...

Kadri Veseli: Jemi gati për zgjedhje të parakohshme
Kadri Veseli, aleati kryesor qeverisës i Ramush Haradinajt shprehet gati për zgjedhje të parakohshme. Në një konferencë për media pas kthimit nga vizita zyrtare në SHBA, kreu i Partisë Demokratike të Kosovës tha se nuk ...
ABCNews | 20-Jul-2019 23:46
Kadri Veseli, aleati kryesor qeverisës i Ramush Haradinajt shprehet gati për zgjedhje të parakohshme. Në një konferencë për media pas kthimit nga vizita zyrtare në SHBA, kreu i Partisë Demokratike të Kosovës tha se nuk ...

Kadri Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...
Top Channel | 20-Jul-2019 19:45
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...

Zhvillimet në Kosovë, Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...
Lapsi | 20-Jul-2019 21:25
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...

Gjini: AAK është gati për zgjedhje
Nënkryetari i AAK-së Ardian Gjini, është shprehur se partia e tij është gati për zgjedhje. Përmes një shkrimi në Facebook, Gjini ka thënë se ky subjekt në Gjakovë është mobilizuar. “Përtej sfidave dhe vështirësive ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 20:56
Nënkryetari i AAK-së Ardian Gjini, është shprehur se partia e tij është gati për zgjedhje. Përmes një shkrimi në Facebook, Gjini ka thënë se ky subjekt në Gjakovë është mobilizuar. “Përtej sfidave dhe vështirësive ...

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Prishtinë, 20 korrik 2019 – Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, e quajti vendim personal atë të ish kryeministrit Ramush Haradinaj për dorëheqje. Në një konferencë për media, Veseli tha se zgjedhjet ...
Illyriapress | 21-Jul-2019 01:09
Prishtinë, 20 korrik 2019 – Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, e quajti vendim personal atë të ish kryeministrit Ramush Haradinaj për dorëheqje. Në një konferencë për media, Veseli tha se zgjedhjet ...

“AAK gati për zgjedhje”
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini është shprehur se AAK është gati për zgjedhje. Përmes një shkrimi në facebook, Gjini ka thënë se AAK në Gjakovë është mobilizuar. Derisa ai ka ftuar sovranin ...
Arbresh | 20-Jul-2019 21:29
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini është shprehur se AAK është gati për zgjedhje. Përmes një shkrimi në facebook, Gjini ka thënë se AAK në Gjakovë është mobilizuar. Derisa ai ka ftuar sovranin ...

Edhe Kadri Veseli i PDK bën thirrje për zgjedhje të parkohshme
Pas kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, dhe kreut të Lidhjes Demokratike të Kosovës, edhe Kadri Veseli kryetari i partisë më të madhe në Kosovë, Partisë Demorkatike ka bërë thirrje që vendi të shkojë në zgjedhje të ...
Dritare | 20-Jul-2019 21:27
Pas kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, dhe kreut të Lidhjes Demokratike të Kosovës, edhe Kadri Veseli kryetari i partisë më të madhe në Kosovë, Partisë Demorkatike ka bërë thirrje që vendi të shkojë në zgjedhje të ...

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit tha se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme. Në një konferencë për media, Veseli tha se ...
Gazeta55 | 20-Jul-2019 21:19
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit tha se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme. Në një konferencë për media, Veseli tha se ...

Dorëheqja e Haradinajt, Kadri Veseli: gati për zgjedhje të parakohshme
Edhe kreu i LDK-së, njëherësh kryetar dhe i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, paralajmëroi zgjedhje të parakohshme, diktuar kjo nga dorëheqja e Haradinajt si kryeministër. “Janë të pashmangshme”, tha Veseli i ...
Tesheshi | 20-Jul-2019 21:19
Edhe kreu i LDK-së, njëherësh kryetar dhe i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, paralajmëroi zgjedhje të parakohshme, diktuar kjo nga dorëheqja e Haradinajt si kryeministër. “Janë të pashmangshme”, tha Veseli i ...

Pas PDK-së, edhe nga partia e Haradinajt thonë se janë gati për zgjedhje
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka nisur mobilizimin për zgjedhjet e parakohshme që pritet të mbahen gjatë kësaj vere në vend, pas dorëheqjes së Haradinajt. Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se subjekti i tij ...
Gazeta Observer | 20-Jul-2019 21:11
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka nisur mobilizimin për zgjedhjet e parakohshme që pritet të mbahen gjatë kësaj vere në vend, pas dorëheqjes së Haradinajt. Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se subjekti i tij ...

Pas PDK-së, edhe nga partia e Haradinajt thonë se janë gati për zgjedhje – nisin mobilizimin
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se subjekti i tij është mobilizuar në Gjakovë, shkruan . “Përtej sfidave dhe vështirësive Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në Gjakovë është mobilizuar, duke e ftuar sovranin ...
Lajminet | 20-Jul-2019 20:51
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se subjekti i tij është mobilizuar në Gjakovë, shkruan . “Përtej sfidave dhe vështirësive Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në Gjakovë është mobilizuar, duke e ftuar sovranin ...

AAK bëhet gati për zgjedhje
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini, ka deklaruar se partia e tij është “gati për zgjedhje”. Deklarata e tij vjen pasi kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, dha të premten dorëheqje nga posti i kryeministrit të Kosovës. ...
Zeri | 20-Jul-2019 20:49
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini, ka deklaruar se partia e tij është “gati për zgjedhje”. Deklarata e tij vjen pasi kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, dha të premten dorëheqje nga posti i kryeministrit të Kosovës. ...

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...
Lexo | 20-Jul-2019 20:47
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...

“AAK gati për zgjedhje”
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini është shprehur se AAK është gati për zgjedhje. Përmes një shkrimi në facebook, Gjini ka thënë se AAK në Gjakovë është mobilizuar. Derisa ai ka ftuar sovranin ...
Indeks Online | 20-Jul-2019 20:46
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini është shprehur se AAK është gati për zgjedhje. Përmes një shkrimi në facebook, Gjini ka thënë se AAK në Gjakovë është mobilizuar. Derisa ai ka ftuar sovranin ...

Veseli gati për zgjedhje, Haradinaj nuk e kishte konsultuar (VIDEO)
20:12, 20 Korrik 2019 Veprimi i dorëheqjes së Haradinajt, po konsiderohet individual nga partneri më i madh i koalicionit. Bile, Kadri Veseli tha se as që është njoftuar nga shefi i qeverisë. Prandaj, tha se tani rruga ...
Medial | 20-Jul-2019 20:18
20:12, 20 Korrik 2019 Veprimi i dorëheqjes së Haradinajt, po konsiderohet individual nga partneri më i madh i koalicionit. Bile, Kadri Veseli tha se as që është njoftuar nga shefi i qeverisë. Prandaj, tha se tani rruga ...

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...
Portalb | 20-Jul-2019 20:13
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...

Veseli gati për zgjedhje, Haradinaj nuk e kishte konsultuar (VIDEO)
Veprimi i dorëheqjes së Haradinajt, po konsiderohet individual nga partneri më i madh i koalicionit. Bile, Kadri Veseli tha se as që është njoftuar nga shefi i qeverisë. Prandaj, tha se tani rruga drejt zgjedhjeve është ...
Klan Kosova | 20-Jul-2019 20:12
Veprimi i dorëheqjes së Haradinajt, po konsiderohet individual nga partneri më i madh i koalicionit. Bile, Kadri Veseli tha se as që është njoftuar nga shefi i qeverisë. Prandaj, tha se tani rruga drejt zgjedhjeve është ...

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme (Video)
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli tha se tash zgjedhjet janë të pashmangshme dhe duhet të ulen e të flasin për kohën e mbajtjes së zgjedhjeve.
Kosova Press | 20-Jul-2019 20:00
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli tha se tash zgjedhjet janë të pashmangshme dhe duhet të ulen e të flasin për kohën e mbajtjes së zgjedhjeve.

Veseli: Zgjedhjet janë të pashmangshme, PDK e gatshme për zgjedhje
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se partia e tij është e gatshme për zgjedhje, madje tha se ato janë të pashmangshme. Veseli, në një konferencë për shtyp pas kthimit nga vizita zyrtare në ...
Gazeta Monitor | 20-Jul-2019 19:33
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se partia e tij është e gatshme për zgjedhje, madje tha se ato janë të pashmangshme. Veseli, në një konferencë për shtyp pas kthimit nga vizita zyrtare në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved