ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/08/2019 11:49

Thaçi: Pastërtia e luftës së UÇK do dëshmohet përballë çdo gjykate

Thaçi: Pastërtia e luftës së UÇK do dëshmohet përballë çdo gjykate
“Lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka qenë dhe do të mbetet përjetësisht e pastër dhe e drejtë”, tha presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, në një postim të tij në Facebook, duke theksuar se asnjë gjykatë, as vendore, ...
BalkanWeb | 20-Jul-2019 16:54
“Lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka qenë dhe do të mbetet përjetësisht e pastër dhe e drejtë”, tha presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, në një postim të tij në Facebook, duke theksuar se asnjë gjykatë, as vendore, ...

Ftesat e Speciales, Vasili: Po Edita Tahirin kur do e thërrasin?
Gjykata Speciale e Kosovës ka dërguar disa ftesa në drejtim të ish-luftëtarëve dhe komandantëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. I fundit zyrtar i lartë që ka thënë se i ka ardhur ftesë nga Gjykata Speciale, është ...
BalkanWeb | 20-Jul-2019 16:54
Gjykata Speciale e Kosovës ka dërguar disa ftesa në drejtim të ish-luftëtarëve dhe komandantëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. I fundit zyrtar i lartë që ka thënë se i ka ardhur ftesë nga Gjykata Speciale, është ...

Specialja ftesë Krasniqit,Veseli:Djemtë tanë do dalin më të fortë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se ftesa që iu ka shkuar ish-komandantëve dhe ish-luftëtarëve të UÇK-së është një sfidë e madhe e popullit të Kosovës. Veseli ...
BalkanWeb | 20-Jul-2019 15:52
Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se ftesa që iu ka shkuar ish-komandantëve dhe ish-luftëtarëve të UÇK-së është një sfidë e madhe e popullit të Kosovës. Veseli ...

Veseli flet për festat e Speciales: Ushtarët e lirisë do të dalin faqebardhë
Kreu i PDK-së Kadri Veseli , ka folur për ftesat që u janë dërguar luftëtarëve të UÇK-së nga Gjykata Speciale e për intervistim. Në një konferencë për media, ai ka thënë se këto ftesa nuk duhet të lejohet të shkaktojnë ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 19:45
Kreu i PDK-së Kadri Veseli , ka folur për ftesat që u janë dërguar luftëtarëve të UÇK-së nga Gjykata Speciale e për intervistim. Në një konferencë për media, ai ka thënë se këto ftesa nuk duhet të lejohet të shkaktojnë ...

Veseli reagon për ftesat e reja të Speciales për Jakup Krasniqin dhe Sokol Bashotën
Kryetari i Kuvendit njëherësh kreu i PDK-së Kadri Veseli ka reaguar pas ftesave të reja që Gjykata Speciale ka lëshuar për ish-zëdhënësin e UÇK-së, Jakup Krasniqi dhe për ish-anëtarin e Shtabit të Përgjithshëm, Sokol ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 15:58
Kryetari i Kuvendit njëherësh kreu i PDK-së Kadri Veseli ka reaguar pas ftesave të reja që Gjykata Speciale ka lëshuar për ish-zëdhënësin e UÇK-së, Jakup Krasniqi dhe për ish-anëtarin e Shtabit të Përgjithshëm, Sokol ...

Thaçi e çmon gatishmërinë e ish-luftëtarëve të UÇK-së që t’i përgjigjen drejtësisë
Prishtinë, 20 korrik 2019 – Presidenti i Kosovës. Hashim Thaçi, në një postim të tij në Facebook, e ka vlerësuar gatishmërinë e ish pjesëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës për t’u përgjigjur para Gjykatës ...
Illyriapress | 21-Jul-2019 01:19
Prishtinë, 20 korrik 2019 – Presidenti i Kosovës. Hashim Thaçi, në një postim të tij në Facebook, e ka vlerësuar gatishmërinë e ish pjesëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës për t’u përgjigjur para Gjykatës ...

Thaçi: Jakup Krasniqi e ka mbrojtur popullin, duke luftuar për çlirimin e vendit
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka qenë dhe do të mbetet përjetësisht e pastër dhe e drejtë. Thaçi përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, ka shkruar se Jakup ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 15:09
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka qenë dhe do të mbetet përjetësisht e pastër dhe e drejtë. Thaçi përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, ka shkruar se Jakup ...

Milaim Zeka: Luftën e UÇK-së nuk ka nevojë askush ta mbrojë
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, në një postim në rrjetin e tij social, Facebook, ka shkruar se akuzat e Gjykatës Speciale janë kundër individëve e jo kundër Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Zeka shkroi se ...
Arbresh | 21-Jul-2019 00:02
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, në një postim në rrjetin e tij social, Facebook, ka shkruar se akuzat e Gjykatës Speciale janë kundër individëve e jo kundër Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Zeka shkroi se ...

?Selimi: Themelimi i Gjykatës Speciale, gabim i Qeverisë dhe i Kuvendit të Kosovës
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka vlerësuar se themelimi i Gjykatës Speciale kundër UÇK-së, ishte një gabim i madh i Qeverisë dhe i Kuvendit të Kosovës në gusht të vitit 2015.
Kosova Press | 20-Jul-2019 23:58
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka vlerësuar se themelimi i Gjykatës Speciale kundër UÇK-së, ishte një gabim i madh i Qeverisë dhe i Kuvendit të Kosovës në gusht të vitit 2015.

Hoxhaj thotë se Zyrapi dhe Krasniqi do ta dëshmojnë pastërtinë e luftës, nuk përmend Haradinajn
Zëvendëskryetari i PDK-së dhe zëvendëskryeministri, Enver Hoxhaj ka reaguar sot pas ftesës së Speciales për këshilltarin e presidentit Thaçi, Bislim Zyrapin dhe kryetarin e Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 15:03
Zëvendëskryetari i PDK-së dhe zëvendëskryeministri, Enver Hoxhaj ka reaguar sot pas ftesës së Speciales për këshilltarin e presidentit Thaçi, Bislim Zyrapin dhe kryetarin e Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, ...

Milaim Zeka: Palla nuk nuk më ha për asnjë gjykatë në botë
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, në një postim në rrjetin e tij social, Facebook, ka shkruar se akuzat e Gjykatës Speciale janë kundër individëve e jo kundër Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Zeka shkroi se ...
Gazeta Express | 20-Jul-2019 23:44
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, në një postim në rrjetin e tij social, Facebook, ka shkruar se akuzat e Gjykatës Speciale janë kundër individëve e jo kundër Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Zeka shkroi se ...

Arrijnë shumë ftesa të reja nga Specialja
Ftesat për udhëheqësit e ish pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës po shtohen dita ditës. Të premten, pos kryeministrit tashmë në dorëheqje Ramush Haradinajt dhe këshilltarin e presidentit Hashim Thaçit, Bislim ...
Lajminet | 20-Jul-2019 23:44
Ftesat për udhëheqësit e ish pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës po shtohen dita ditës. Të premten, pos kryeministrit tashmë në dorëheqje Ramush Haradinajt dhe këshilltarin e presidentit Hashim Thaçit, Bislim ...

Selimi: Themelimi i Speciales gabim i Kuvendit, do ta pësojnë luftëtarët e lirisë
Sipas tij, nga ky vendim do të pësojnë më së shumti luftëtaret e lirisë, dhe imazhi i Kosovës në botë, shkruan . Selimi thotë se thirrja si i dyshuar për disa ish-eprorë të UÇK-së është e padrejtë. Ky është postimi i ...
Lajminet | 20-Jul-2019 23:06
Sipas tij, nga ky vendim do të pësojnë më së shumti luftëtaret e lirisë, dhe imazhi i Kosovës në botë, shkruan . Selimi thotë se thirrja si i dyshuar për disa ish-eprorë të UÇK-së është e padrejtë. Ky është postimi i ...

Kanë arritur shumë ftesa tjera nga Specialja – kujt i janë dërguar?
OVL e UÇK-së thotë se shumë ftesa tjera kanë arritur nga Gjykata Speciale, por nuk tregon emrat – raporton T7 Ftesat për udhëheqësit e ish pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës po shtohen dita ditës. Të premten, ...
InFokusi | 20-Jul-2019 22:52
OVL e UÇK-së thotë se shumë ftesa tjera kanë arritur nga Gjykata Speciale, por nuk tregon emrat – raporton T7 Ftesat për udhëheqësit e ish pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës po shtohen dita ditës. Të premten, ...

Selimi: Specialja, gabim i madh i atyre që e votuan
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i bëri Ramush Haradinajt, Bislim Zyrapit dhe Jakup Krasniqit. Ish-luftëtari i Ushtrisë ...
InFokusi | 20-Jul-2019 22:48
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i bëri Ramush Haradinajt, Bislim Zyrapit dhe Jakup Krasniqit. Ish-luftëtari i Ushtrisë ...

Selimi: Specialja, gabim i madh i atyre që e votuan
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i bëri Ramush Haradinajt, Bislim Zyrapit dhe Jakup Krasniqit. Ish-luftëtari i Ushtrisë ...
Shenja | 20-Jul-2019 22:47
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i bëri Ramush Haradinajt, Bislim Zyrapit dhe Jakup Krasniqit. Ish-luftëtari i Ushtrisë ...

Kanë arritur shumë ftesa tjera nga Specialja – kujt i janë dërguar?
OVL e UÇK-së thotë se shumë ftesa tjera kanë arritur nga Gjykata Speciale, por nuk tregon emrat – raporton T7 Ftesat për udhëheqësit e ish pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës po shtohen dita ditës. Të premten, ...
Gazeta Express | 20-Jul-2019 22:42
OVL e UÇK-së thotë se shumë ftesa tjera kanë arritur nga Gjykata Speciale, por nuk tregon emrat – raporton T7 Ftesat për udhëheqësit e ish pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës po shtohen dita ditës. Të premten, ...

Selimi: Specialja, gabim i madh i atyre që e votuan
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i bëri Ramush Haradinajt, Bislim Zyrapit dhe Jakup Krasniqit. Ish-luftëtari i Ushtrisë ...
Zeri | 20-Jul-2019 22:34
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i bëri Ramush Haradinajt, Bislim Zyrapit dhe Jakup Krasniqit. Ish-luftëtari i Ushtrisë ...

Selimi: Specialja, gabim i madh i atyre që e votuan
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i bëri Ramush Haradinajt, Bislim Zyrapit dhe Jakup Krasniqit. Ish-luftëtari i Ushtrisë ...
Gazeta Express | 20-Jul-2019 22:32
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka reaguar pas ftesës që Gjykata Speciale i bëri Ramush Haradinajt, Bislim Zyrapit dhe Jakup Krasniqit. Ish-luftëtari i Ushtrisë ...

Veseli: Ushtarët e lirisë do të dalin faqebardhë (Video)
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka folur për ftesat që u janë dërguar luftëtarëve të UÇK-së nga Gjykata Speciale e për intervistim.
Kosova Press | 20-Jul-2019 22:30
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka folur për ftesat që u janë dërguar luftëtarëve të UÇK-së nga Gjykata Speciale e për intervistim.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved