ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 10:49

Berisha: Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së

Berisha: Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së
Kryetari i Degës së AAK-së në Pejë, Ali Berisha, ka folur për ftesën që Gjykata Speciale i ka bërë Jakup Krasniqit. Përmes një reagimi, Berisha ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Krasniqin është edhe një ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 20:05
Kryetari i Degës së AAK-së në Pejë, Ali Berisha, ka folur për ftesën që Gjykata Speciale i ka bërë Jakup Krasniqit. Përmes një reagimi, Berisha ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Krasniqin është edhe një ...

Kosovë, Gjykata Speciale fton edhe Jakup Krasniqin
Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka njoftuar se ka marrë ftesë për t'u paraqitur në Gjykatën Speciale për krime lufte ne Hagë
Top Channel | 20-Jul-2019 12:17
Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka njoftuar se ka marrë ftesë për t'u paraqitur në Gjykatën Speciale për krime lufte ne Hagë

Jakup Krasniqi ftohet në Hagë
Ish zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi, tha të shtunën se është ftuar nga Dhomat e Specializuara të Gjykatës së Posaçme në Hagë për t’u paraqitur më 24 korrik, por nuk e bëri të qartë se në çfarë ...
GazetaTema | 20-Jul-2019 12:50
Ish zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi, tha të shtunën se është ftuar nga Dhomat e Specializuara të Gjykatës së Posaçme në Hagë për t’u paraqitur më 24 korrik, por nuk e bëri të qartë se në çfarë ...

Nënkryetari i AAK-së: Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së
Nënkryetari i AAK-së, Ali Berisha ka theksuar se ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Jakup Krasniqin, është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan ndaj ...
Gazeta Monitor | 20-Jul-2019 20:58
Nënkryetari i AAK-së, Ali Berisha ka theksuar se ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Jakup Krasniqin, është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan ndaj ...

Berisha: Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së
Nënkryetari i AAK-së, Ali Berisha ka theksuar se ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Jakup Krasniqin, është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan ndaj ...
Arbresh | 20-Jul-2019 20:58
Nënkryetari i AAK-së, Ali Berisha ka theksuar se ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Jakup Krasniqin, është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan ndaj ...

Berisha: Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së
Kryetari i Degës së AAK-së në Pejë, Ali Berisha, ka folur për ftesën që Gjykata Speciale i ka bërë Jakup Krasniqit. Përmes një reagimi, Berisha ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Krasniqin është edhe një ...
Zeri | 20-Jul-2019 20:33
Kryetari i Degës së AAK-së në Pejë, Ali Berisha, ka folur për ftesën që Gjykata Speciale i ka bërë Jakup Krasniqit. Përmes një reagimi, Berisha ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Krasniqin është edhe një ...

Ali Berisha: Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së
Nënkryetari i AAK-së, Ali Berisha ka theksuar se ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Jakup Krasniqin, është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan ndaj ...
Indeks Online | 20-Jul-2019 19:52
Nënkryetari i AAK-së, Ali Berisha ka theksuar se ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Jakup Krasniqin, është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan ndaj ...

Ali Berisha: Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së
Nënkryetari i AAK-së, Ali Berisha ka theksuar se ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Jakup Krasniqin, është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan ndaj ...
Kosova Press | 20-Jul-2019 19:49
Nënkryetari i AAK-së, Ali Berisha ka theksuar se ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Jakup Krasniqin, është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan ndaj ...

Limaj e Krasniqi nga Gryka e Kaçanikut: Do të ngadhënjejmë edhe në betejat e radhës
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me Jakup Krasniqin, për të cilin sot është bërë e ditur se është ftuar nga Gjykata Speciale, kanë zgjedhur që ta vizitojnë Grykën e Kaçanikut, së bashku me ...
EkonomiaOnline | 20-Jul-2019 15:18
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me Jakup Krasniqin, për të cilin sot është bërë e ditur se është ftuar nga Gjykata Speciale, kanë zgjedhur që ta vizitojnë Grykën e Kaçanikut, së bashku me ...

Specialja thërret dhe Jakup Krasniqin, njeriun e “penës” në UÇK
Në Hagë, te Specialja e atjeshme krijuar apostafat për UÇK-në, do të shkojë dhe ish-zëdhënësi i saj Jakup Krasniqi. Njeriu që si post të lartë politik pas çlirimit mbajti vetëm atë të kreut të Kuvendit të Kosovës, duke ...
Tesheshi | 20-Jul-2019 15:18
Në Hagë, te Specialja e atjeshme krijuar apostafat për UÇK-në, do të shkojë dhe ish-zëdhënësi i saj Jakup Krasniqi. Njeriu që si post të lartë politik pas çlirimit mbajti vetëm atë të kreut të Kuvendit të Kosovës, duke ...

Limaj dhe Jakup Krasniqi nga Gryka e Kaçanikut: Ne nuk njohim humbje
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me Jakup Krasniqin, për të cilin sot është bërë e ditur se është ftuar nga Gjykata Speciale, kanë zgjedhur që ta vizitojnë Grykën e Kaçanikut, së bashku me ...
Arbresh | 20-Jul-2019 15:14
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me Jakup Krasniqin, për të cilin sot është bërë e ditur se është ftuar nga Gjykata Speciale, kanë zgjedhur që ta vizitojnë Grykën e Kaçanikut, së bashku me ...

Limaj nis fushatën, thotë se NISMA s’njeh humbje
Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj duket se ka filluar fushatën zgjedhore ende pa u shpallë zgjedhjet. Ai sot ka mbajtur një takim me aktivistët e Nismës në Grykë të Kaçanikut. Përmes një postimi në llogarinë e ...
Zeri | 20-Jul-2019 15:05
Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj duket se ka filluar fushatën zgjedhore ende pa u shpallë zgjedhjet. Ai sot ka mbajtur një takim me aktivistët e Nismës në Grykë të Kaçanikut. Përmes një postimi në llogarinë e ...

Limaj nis fushatën, thotë se NISMA s’njeh humbje
Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj duket se ka filluar fushatën zgjedhore ende pa u shpallë zgjedhjet. Ai sot ka mbajtur një takim me aktivistët e Nismës në Grykë të Kaçanikut. Përmes një postimi në llogarinë e ...
Gazeta Express | 20-Jul-2019 15:01
Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj duket se ka filluar fushatën zgjedhore ende pa u shpallë zgjedhjet. Ai sot ka mbajtur një takim me aktivistët e Nismës në Grykë të Kaçanikut. Përmes një postimi në llogarinë e ...

Limaj dhe Jakup Krasniqi nga Gryka e Kaçanikut: Ne nuk njohim humbje
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me Jakup Krasniqin, për të cilin sot është bërë e ditur se është ftuar nga Gjykata Speciale, kanë zgjedhur që ta vizitojnë Grykën e Kaçanikut, së bashku me ...
Indeks Online | 20-Jul-2019 14:51
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me Jakup Krasniqin, për të cilin sot është bërë e ditur se është ftuar nga Gjykata Speciale, kanë zgjedhur që ta vizitojnë Grykën e Kaçanikut, së bashku me ...

Limaj dhe Jakup Krasniqi nga Gryk e Kaçanikut: Ne nuk njohim humbje
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me Jakup Krasniqin, për të cilin sot është bërë e ditur se është ftuar nga Gjykata Speciale, kanë zgjedhur që ta vizitojnë Grykën e Kaçanikut, së bashku me ...
Kosova Press | 20-Jul-2019 14:49
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me Jakup Krasniqin, për të cilin sot është bërë e ditur se është ftuar nga Gjykata Speciale, kanë zgjedhur që ta vizitojnë Grykën e Kaçanikut, së bashku me ...

Jakup Krasniqi ftohet nga Gjykata Speciale
Para pak minitash Jakup Krasniqi ka deklaruar në rrejtin social Facebook se është ftuar nga gjykata speciale.Kransiqi, thotë se “Ndihem i obliguar moralisht t’ju njoftoj se kam marr ftesë nga Dhomat e Specializuara të ...
AlbInfo | 20-Jul-2019 14:07
Para pak minitash Jakup Krasniqi ka deklaruar në rrejtin social Facebook se është ftuar nga gjykata speciale.Kransiqi, thotë se “Ndihem i obliguar moralisht t’ju njoftoj se kam marr ftesë nga Dhomat e Specializuara të ...

Limaj për Krasniqin: S’kemi alternativë tjetër pos përballjes me fakte kundër armiqve
Lideri i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar pas ftesës së Gjykatës Speciale për sekretarin e përgjithshëm të partisë së tij, Jakup Krasniqi. Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se Krasniqi edhe ...
EkonomiaOnline | 20-Jul-2019 13:10
Lideri i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar pas ftesës së Gjykatës Speciale për sekretarin e përgjithshëm të partisë së tij, Jakup Krasniqi. Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se Krasniqi edhe ...

Limaj: Jakup Krasniqi do ta mbrojë luftën e drejt të UÇK-së
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir LImaj, ka thënë se edhe kësaj radhe Jakup Krasniqi do ta mbrojë luftën e UÇK’së.
Kosova Press | 20-Jul-2019 13:03
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir LImaj, ka thënë se edhe kësaj radhe Jakup Krasniqi do ta mbrojë luftën e UÇK’së.

Edhe ish kryeparlamentari Krasniqi ftohet nga Gjykata Speciale
Ish-kryetar i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi përmes një shkrimi të postuar në Facebook, ka njoftuar opinionin se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Krasniqi shprehu bindjen se drejtësia do të vihet në vend duke ...
PortaliOnline | 20-Jul-2019 12:55
Ish-kryetar i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi përmes një shkrimi të postuar në Facebook, ka njoftuar opinionin se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Krasniqi shprehu bindjen se drejtësia do të vihet në vend duke ...

Jakup Krasniqi thirret në Hagë
Nga gjykata speciale me seli në Hagë është thirrur të paraqitet për t’u marrë në pyetje edhe ish kryetari i kuvendit të Kosovës dhe ish-zëdhënësi i UCK-së Jakup Krasniqi. Lajmin e bëri të ditur vetë Krasniqi përmes një ...
RTSH | 20-Jul-2019 12:32
Nga gjykata speciale me seli në Hagë është thirrur të paraqitet për t’u marrë në pyetje edhe ish kryetari i kuvendit të Kosovës dhe ish-zëdhënësi i UCK-së Jakup Krasniqi. Lajmin e bëri të ditur vetë Krasniqi përmes një ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved