ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 09:59

Vuçiç: Dorëheqja e Haradinaj mashtrim politik, s’ka vend për eufori

Vuçiç: Dorëheqja e Haradinaj mashtrim politik, s’ka vend për eufori
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka deklaruar se Beogradi i pret pa eufori zhvillimet e fundit në Kosovë pas dorëheqjes së kryeministrit Haradinaj, pasi sipas tij ky është një mashtrim politik për të fituar edhe më ...
VizionPlus | 20-Jul-2019 12:50
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka deklaruar se Beogradi i pret pa eufori zhvillimet e fundit në Kosovë pas dorëheqjes së kryeministrit Haradinaj, pasi sipas tij ky është një mashtrim politik për të fituar edhe më ...

Presidenti serb Vuçiç aspak entuziast për dorëheqjen e Haradinaj
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç në reagimin e tij pas dorëheqjes së Haradinaj, u shpreh se nuk ka vend për eufori. Sipas tij ky është një rreng politik i Haradinaj dhe se ai do të jetë i lirë për 48 orë. ...
ABCNews | 20-Jul-2019 15:56
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç në reagimin e tij pas dorëheqjes së Haradinaj, u shpreh se nuk ka vend për eufori. Sipas tij ky është një rreng politik i Haradinaj dhe se ai do të jetë i lirë për 48 orë. ...

Vuçiç: Haradinaj do shkojë 2 ditë në Hagë e do kthehet si hero
mapo.al Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçi ka reaguar përmes një deklarate për mediat, lidhur me dorëheqjen e parevokueshme nga posti i kryeministrit të Kosovës që bëri Ramush Haradinaj. Vuçiç tha se nuk ka vend për ...
Mapo | 20-Jul-2019 11:21
mapo.al Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçi ka reaguar përmes një deklarate për mediat, lidhur me dorëheqjen e parevokueshme nga posti i kryeministrit të Kosovës që bëri Ramush Haradinaj. Vuçiç tha se nuk ka vend për ...

Lista Serbe pret sugjerimet e Beogradit pas dorëheqjes së Haradinajt
Prishtinë, 20 korrik 2019 – Lista Serbe, partneri i koalicionit qeveritar, është prononcuar lidhur me dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit. Përmes një komunikate për media, kjo parti ka bërë të ...
Illyriapress | 21-Jul-2019 01:49
Prishtinë, 20 korrik 2019 – Lista Serbe, partneri i koalicionit qeveritar, është prononcuar lidhur me dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit. Përmes një komunikate për media, kjo parti ka bërë të ...

Lista Serbe thotë se do të vazhdoj të mbroj interesat e popullit serb në bashkëpunim me presidentin dhe shtetin e Serbisë
Lista Serbe dhe populli serb i Kosoves dhe Metohisë janë absolutisht të vetëdijshëm për kërcënimet dhe gjithë presionin e shtuar ndaj serbeve që do të ndjekin kampionët politik të shqiptarëve të Kosovës dhe sponsorëve ...
Arbresh | 20-Jul-2019 17:20
Lista Serbe dhe populli serb i Kosoves dhe Metohisë janë absolutisht të vetëdijshëm për kërcënimet dhe gjithë presionin e shtuar ndaj serbeve që do të ndjekin kampionët politik të shqiptarëve të Kosovës dhe sponsorëve ...

Lista Serbe e quan lojë politike dorëheqjen e Haradinajt
Nga Lista Serbe thonë se lëvizjet e fundit politike në Kosovë janë një lojë në kërkim të poenëve politikë. “Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të orkestruara për të bashkuar faktorin politik ...
Arbresh | 20-Jul-2019 15:20
Nga Lista Serbe thonë se lëvizjet e fundit politike në Kosovë janë një lojë në kërkim të poenëve politikë. “Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të orkestruara për të bashkuar faktorin politik ...

Lista Serbe e quan lojë politike dorëheqjen e Haradinajt
Nga Lista Serbe thonë se lëvizjet e fundit politike në Kosovë janë një lojë në kërkim të poenëve politikë. “Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të orkestruara për të bashkuar faktorin politik ...
Zeri | 20-Jul-2019 15:03
Nga Lista Serbe thonë se lëvizjet e fundit politike në Kosovë janë një lojë në kërkim të poenëve politikë. “Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të orkestruara për të bashkuar faktorin politik ...

Lista Serbe e quan lojë politike dorëheqjen e Haradinajt
“Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të orkestruara për të bashkuar faktorin politik shqiptarë nga të gjitha partitë, që nënkupton presion më të madh për serbët që jetojnë në Kosovë dhe për ...
Lajminet | 20-Jul-2019 14:57
“Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të orkestruara për të bashkuar faktorin politik shqiptarë nga të gjitha partitë, që nënkupton presion më të madh për serbët që jetojnë në Kosovë dhe për ...

Lista Serbe në të njëjtën linjë me Vuçiq: Dorëheqja e Haradinajt, lojë politike
Njëjtë sikurse Vuçiqi, nga Lista Serbe thonë se lëvizjet e fundit politike në Kosovë janë një lojë në kërkim të poenëve politikë. “Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të orkestruara për të ...
Gazeta Observer | 20-Jul-2019 14:55
Njëjtë sikurse Vuçiqi, nga Lista Serbe thonë se lëvizjet e fundit politike në Kosovë janë një lojë në kërkim të poenëve politikë. “Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të orkestruara për të ...

Lista Serbe e quan lojë politike dorëheqjen e Haradinajt
Nga Lista Serbe thonë se lëvizjet e fundit politike në Kosovë janë një lojë në kërkim të poenëve politikë. “Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të orkestruara për të bashkuar faktorin politik ...
EkonomiaOnline | 20-Jul-2019 14:49
Nga Lista Serbe thonë se lëvizjet e fundit politike në Kosovë janë një lojë në kërkim të poenëve politikë. “Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të orkestruara për të bashkuar faktorin politik ...

“Srpska” e quan lojë politike dorëheqjen e Haradinajt
Njejtë sikurse Vuçiqi, nga Lista Serbe thonë se lëvizjet e fundit politike në Kosovë janë një lojë në kërkim të poenëve politikë, shkruan Gazeta Express. “Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të ...
Gazeta Express | 20-Jul-2019 14:39
Njejtë sikurse Vuçiqi, nga Lista Serbe thonë se lëvizjet e fundit politike në Kosovë janë një lojë në kërkim të poenëve politikë, shkruan Gazeta Express. “Është e qartë që lëvizjet e fundit politike në Prishtinë janë të ...

Vuçiq i frikësuar nga dorëheqja e Haradinajt, jep skenarin që do të ndodhë në Kosovë
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç në një konferencë për media, foli për ftesën e Gjykatës Speciale që i bëri Haradinajt dhe dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës. Vuçiç tha se Ramush Haradinaj në seancën dëgjimore të ...
AlbInfo | 20-Jul-2019 13:41
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç në një konferencë për media, foli për ftesën e Gjykatës Speciale që i bëri Haradinajt dhe dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës. Vuçiç tha se Ramush Haradinaj në seancën dëgjimore të ...

Darmanoviq: Dorëheqja e Haradinajt mund t’i japë Vuçiqit dhe Thaçit më shumë hapësirë ??për negociata
Ministri malazez i Punëve të Jashtme, Sërgjan Darmanoviq, thotë se dorëheqja e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, u jep hapësirë më të madhe presidentit të Kosovës Hashim Thaçi e atij serb Aleksandër Vuçiq, për ...
Arbresh | 20-Jul-2019 13:27
Ministri malazez i Punëve të Jashtme, Sërgjan Darmanoviq, thotë se dorëheqja e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, u jep hapësirë më të madhe presidentit të Kosovës Hashim Thaçi e atij serb Aleksandër Vuçiq, për ...

Vuçiç për dorëheqjen e Haradinajt
Lajmin për dorëheqjen e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj, presidenti serb Aleksandar Vuçiç është shprehur se e ka pritur pa ndonjë eufori. Në një konferencë për shtyp mbajtur këtë të shtunë, Vuçiç tha se dorëheqja ...
RTSH | 20-Jul-2019 13:22
Lajmin për dorëheqjen e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj, presidenti serb Aleksandar Vuçiç është shprehur se e ka pritur pa ndonjë eufori. Në një konferencë për shtyp mbajtur këtë të shtunë, Vuçiç tha se dorëheqja ...

Darmanoviq: Dorëheqja e Haradinajt mund t’i japë Vuçiqit dhe Thaçit më shumë hapësirë ??për negociata
Ministri malazez i Punëve të Jashtme, Sërgjan Darmanoviq, thotë se dorëheqja e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, u jep hapësirë më të madhe presidentit të Kosovës Hashim Thaçi e atij serb Aleksandër Vuçiq, për ...
Indeks Online | 20-Jul-2019 13:01
Ministri malazez i Punëve të Jashtme, Sërgjan Darmanoviq, thotë se dorëheqja e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, u jep hapësirë më të madhe presidentit të Kosovës Hashim Thaçi e atij serb Aleksandër Vuçiq, për ...

Vuçiq: Haradinaj në Hagë do të qëndrojë 48 orë dhe 'kthehet si hero'
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se Beogradi i pret pa ndonjë eufori zhvillimet në Prishtinë, pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt. Gjatë një konference për media të mbajtur në Beograd, Vuçiq tha se i ...
Zeri | 20-Jul-2019 12:59
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se Beogradi i pret pa ndonjë eufori zhvillimet në Prishtinë, pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt. Gjatë një konference për media të mbajtur në Beograd, Vuçiq tha se i ...

Vuçi: Dorëheqja e Haradinajt është mashtrim politik
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç tha sot se nuk ka arsye për eufori kur bëhet fjalë për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Kosovës, raporton Anadolu Agency (AA). “Dorëheqja e Ramushit ...
Shenja | 20-Jul-2019 12:48
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç tha sot se nuk ka arsye për eufori kur bëhet fjalë për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Kosovës, raporton Anadolu Agency (AA). “Dorëheqja e Ramushit ...

Dorëheqja e Haradinajt, reagon Vuçiç: Mashtrim politik
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, duke e quajtur vendimin e tij "mashtrim politik".
Top Channel | 20-Jul-2019 10:48
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, duke e quajtur vendimin e tij "mashtrim politik".

Srpska seriozisht duket parti e çmendur, shpreh frikësim të panevojshëm nga dorëheqja e Haradinajt
Lista Srpska, parti e dirigjuar direkt nga Aleksandër Vuqiqi, ka dal me një reagim pas dorëheqjes së kryeministrit, Ramush Haradinaj. Me anë të një komunikate, partia e Goran Rakiqit, duket jo serioze dhe manipuluese. ...
Indeks Online | 20-Jul-2019 12:41
Lista Srpska, parti e dirigjuar direkt nga Aleksandër Vuqiqi, ka dal me një reagim pas dorëheqjes së kryeministrit, Ramush Haradinaj. Me anë të një komunikate, partia e Goran Rakiqit, duket jo serioze dhe manipuluese. ...

Frika e Vuçiqit: Dorëheqja e Haradinajt mashtrim politik, që të kthehet si hero
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë sot dorëheqja e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj është një mashtrim politik, ‘me të cilën ai mund të fitojë edhe më shumë popullaritet”. Presidenti serb theksoi ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 11:10
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë sot dorëheqja e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj është një mashtrim politik, ‘me të cilën ai mund të fitojë edhe më shumë popullaritet”. Presidenti serb theksoi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved