ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:54

Kosovë, arrestohet një serb nën dyshimet për krime lufte

Kosovë, arrestohet një serb nën dyshimet për krime lufte
Prokuroria e Posaçme e Kosovës, bëri të ditur se të shtunën është arrestuar një pjesëtar i komunitetit serb, shtetas i Kosovës, nën dyshimin për përfshirje ne veprën penale “krime lufte kundër popullsisë civile”.
Top Channel | 21-Jul-2019 08:14
Prokuroria e Posaçme e Kosovës, bëri të ditur se të shtunën është arrestuar një pjesëtar i komunitetit serb, shtetas i Kosovës, nën dyshimin për përfshirje ne veprën penale “krime lufte kundër popullsisë civile”.

Arrestohet një serb në Kosovë për krime lufte
Policia e Kosovës, ka arrestuar G.S., shtetas i Republikës së Kosovës, i cili i takon nacionalitetit serb. Ai është arrestuar nën dyshimin se ka kryer krime të luftës kundër popullatës civile shqiptare. “Prokuroria ...
BalkanWeb | 20-Jul-2019 22:00
Policia e Kosovës, ka arrestuar G.S., shtetas i Republikës së Kosovës, i cili i takon nacionalitetit serb. Ai është arrestuar nën dyshimin se ka kryer krime të luftës kundër popullatës civile shqiptare. “Prokuroria ...

Arrestohet një serb i dyshuar për krime lufte në Kosovë
Policia e Kosovës ka vënë në pranga shtetasin me iniciale G.S. me kombësi serbe, për arsye se dyshohet se ka kryer krime lufte kundër popullatës civile të etnisë shqiptare. “Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ...
Lapsi | 20-Jul-2019 22:34
Policia e Kosovës ka vënë në pranga shtetasin me iniciale G.S. me kombësi serbe, për arsye se dyshohet se ka kryer krime lufte kundër popullatës civile të etnisë shqiptare. “Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ...

Arrestohet një serb i dyshuar për krime lufte në Lipjan
Prishtinë, 20 korrik 2019 – Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një serb nën dyshimet për krime lufte kundër popullsisë civile në komunën e Lipjanit. Në të njëjtën kohë, Prokuroria kërkoi nga ...
Illyriapress | 21-Jul-2019 02:00
Prishtinë, 20 korrik 2019 – Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një serb nën dyshimet për krime lufte kundër popullsisë civile në komunën e Lipjanit. Në të njëjtën kohë, Prokuroria kërkoi nga ...

Arrestohet një i dyshuar për krime lufte në Lipjan
Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një serb nën dyshimet për krime lufte kundër popullsisë civile në komunën e Lipjanit. Në të njëjtën kohë, Prokuroria kërkoi nga Gjykata Themelore në Prishtinë ...
Radio Evropa e Lire | 21-Jul-2019 00:23
Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një serb nën dyshimet për krime lufte kundër popullsisë civile në komunën e Lipjanit. Në të njëjtën kohë, Prokuroria kërkoi nga Gjykata Themelore në Prishtinë ...

Arrestohet serbi i dyshuar për vrasjen e civilëve gjatë luftës në Kosovë
Një serb është arrestuar në Kosovë si i dyshuar për krime lufte. Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Prokuroria Speciale e Kosovës, shkruan lajmi.net. “Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ...
Albportali | 21-Jul-2019 00:02
Një serb është arrestuar në Kosovë si i dyshuar për krime lufte. Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Prokuroria Speciale e Kosovës, shkruan lajmi.net. “Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ...

Arrestohet një person për krime lufte
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, njofton opinionin se, sot, gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., i nacionalitetit serb, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit se në bashkëkryerje me ...
AlbInfo | 20-Jul-2019 23:20
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, njofton opinionin se, sot, gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., i nacionalitetit serb, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit se në bashkëkryerje me ...

Arrestohet një serb për krime lufte në Kosovë
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka bërë të ditur se të shtunën gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., i nacionalitetit serb, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit se në ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 21:11
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka bërë të ditur se të shtunën gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., i nacionalitetit serb, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit se në ...

Kosovë: Arrestohet një serb nën dyshimet për krime lufte
Prokuroria e Posaçme e Kosovës, bëri të ditur se të shtunën është arrestuar një pjesëtar i komunitetit serb, shtetas i Kosovës, nën dyshimin për përfshirje ne veprën penale “krime lufte kundër popullsisë civile”. Në një ...
Zeri Amerikes | 20-Jul-2019 22:09
Prokuroria e Posaçme e Kosovës, bëri të ditur se të shtunën është arrestuar një pjesëtar i komunitetit serb, shtetas i Kosovës, nën dyshimin për përfshirje ne veprën penale “krime lufte kundër popullsisë civile”. Në një ...

Arrestohet serbi i dyshuar për vrasjen e civilëve gjatë luftës në Lipjan
Një serb është arrestuar në Kosovë si i dyshuar për krime lufte. Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Prokuroria Speciale e Kosovës “Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, njofton opinionin ...
Gazeta Observer | 20-Jul-2019 21:39
Një serb është arrestuar në Kosovë si i dyshuar për krime lufte. Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Prokuroria Speciale e Kosovës “Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, njofton opinionin ...

Arrestohet serbi që kishte kryer krime gjatë luftës në Kosovë
G.S. shtetas serb, është arrestuar nga policia e Kosovës gjatë ditës së sotme, shkruan Insajderi. Prokuroria Speciale e Kosovës njofton se G.S. kishte kryer krime lufte kundër popullatës civile gjatë periudhës 15 dhe 16 ...
Gazeta Monitor | 20-Jul-2019 21:35
G.S. shtetas serb, është arrestuar nga policia e Kosovës gjatë ditës së sotme, shkruan Insajderi. Prokuroria Speciale e Kosovës njofton se G.S. kishte kryer krime lufte kundër popullatës civile gjatë periudhës 15 dhe 16 ...

Arrestohet serbi për krime lufte kundër popullsisë në Kosovë
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka njoftuar opinionin se, sot, gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., i nacionalitetit serb, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit se në bashkëkryerje ...
Arbresh | 20-Jul-2019 21:33
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka njoftuar opinionin se, sot, gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., i nacionalitetit serb, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit se në bashkëkryerje ...

Arrestohet serbi i dyshuar për vrasjen e civilëve gjatë luftës në Lipjan
Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Prokuroria Speciale e Kosovës, shkruan . “Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, njofton opinionin se, sot, gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., ...
Lajminet | 20-Jul-2019 21:21
Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Prokuroria Speciale e Kosovës, shkruan . “Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, njofton opinionin se, sot, gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., ...

Arrestohet një serb për krime lufte, të kryera në Lipjan
Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se sot është arrestuar serbi G.S., për krime lufte të kryer kundër popullsisë civile në Komunën e Lipjanit. “Gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., i nacionalitetit serb, ...
Shenja | 20-Jul-2019 21:18
Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se sot është arrestuar serbi G.S., për krime lufte të kryer kundër popullsisë civile në Komunën e Lipjanit. “Gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., i nacionalitetit serb, ...

Arrestohet një serb për krime lufte në Lipjan
Policia e Kosovës, ka arrestuar G.S., shtetas i Republikës së Kosovës, i cili i takon nacionalitetit serb. Ai është arrestuar nën dyshimin se ka kryer krime të luftës kundër popullatës civile shqiptare. “Prokuroria ...
InFokusi | 20-Jul-2019 21:14
Policia e Kosovës, ka arrestuar G.S., shtetas i Republikës së Kosovës, i cili i takon nacionalitetit serb. Ai është arrestuar nën dyshimin se ka kryer krime të luftës kundër popullatës civile shqiptare. “Prokuroria ...

Arrestohet serbi i dyshuar për vrasjen e civilëve gjatë luftës në Lipjan
Një serb është arrestuar në Kosovë si i dyshuar për krime lufte. Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Prokuroria Speciale e Kosovës. “Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, njofton opinionin ...
Zeri | 20-Jul-2019 21:09
Një serb është arrestuar në Kosovë si i dyshuar për krime lufte. Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Prokuroria Speciale e Kosovës. “Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, njofton opinionin ...

Arrestohet serbi për krime në Kosovë
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, njofton opinionin se, sot gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., i nacionalitetit serb, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit se në bashkëkryerje me ...
Klan Kosova | 20-Jul-2019 21:09
Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, njofton opinionin se, sot gjatë ditës është arrestuar i pandehuri G.S., i nacionalitetit serb, shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit se në bashkëkryerje me ...

Maqedoni, babë e bir arrestohen duke kontrabanduar lëndë narkotike
Një ish i punësuar në Drejtorinë e sigurisë dhe kundërzbulimit, që tani është në pension dhe djali i tij 31 vjeç nga Struga kanë kontrabanduar drogë. Të dytë janë arrestuar nga ana e policisë. Departamenti i ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 17:30
Një ish i punësuar në Drejtorinë e sigurisë dhe kundërzbulimit, që tani është në pension dhe djali i tij 31 vjeç nga Struga kanë kontrabanduar drogë. Të dytë janë arrestuar nga ana e policisë. Departamenti i ...

Arrestohet një serb për krime lufte në Lipjan
Policia e Kosovës, ka arrestuar G.S., shtetas i Republikës së Kosovës, i cili i takon nacionalitetit serb. Ai është arrestuar nën dyshimin se ka kryer krime të luftës kundër popullatës civile shqiptare. “Prokuroria ...
Gazeta Express | 20-Jul-2019 21:07
Policia e Kosovës, ka arrestuar G.S., shtetas i Republikës së Kosovës, i cili i takon nacionalitetit serb. Ai është arrestuar nën dyshimin se ka kryer krime të luftës kundër popullatës civile shqiptare. “Prokuroria ...

Babai, ish i punësuar në shërbimet inteligjente dhe i biri i tij arrestohen duke kontrabanduar drogë
Një ish i punësuar në Drejtorinë e sigurisë dhe kundërzbulimit, që tani është në pension dhe djali i tij 31 vjeç nga Struga kanë kontrabanduar drogë. Të dytë janë arrestuar nga ana e policisë. Departamenti i ...
Gazeta Express | 20-Jul-2019 21:07
Një ish i punësuar në Drejtorinë e sigurisë dhe kundërzbulimit, që tani është në pension dhe djali i tij 31 vjeç nga Struga kanë kontrabanduar drogë. Të dytë janë arrestuar nga ana e policisë. Departamenti i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved