ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 15:38

Ja çka pritet të ndodhë sot në Kosovë

Ja çka pritet të ndodhë sot në Kosovë
Vazhdon dita e dytë e “Prishtina Gastronomy Festival”. (Sheshi “Adem Jashari”, Prishtinë, ora 09:00) Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj merr pjesë në Akademinë Përkujtimore dhe në zbulimin e shtatores së ...
Arbresh | 21-Jul-2019 08:54
Vazhdon dita e dytë e “Prishtina Gastronomy Festival”. (Sheshi “Adem Jashari”, Prishtinë, ora 09:00) Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj merr pjesë në Akademinë Përkujtimore dhe në zbulimin e shtatores së ...

Dy ditë pasi dha dorëheqje, Haradinaj sot del përsëri në punë
Dy ditë pasi dha dorëheqje nga posti i kryeministrit, Ramush Haradinaj, sot do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore për atdhetarin Shejh Myhedin Shehu, në Rahovec. ”Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në ...
Zeri | 21-Jul-2019 08:52
Dy ditë pasi dha dorëheqje nga posti i kryeministrit, Ramush Haradinaj, sot do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore për atdhetarin Shejh Myhedin Shehu, në Rahovec. ”Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në ...

Haradinaj sot zbulon shtatoren e atdhetarit Shejh Myhedin Shehu
Dy ditë pasi dha dorëheqje nga posti i kryeministrit, Ramush Haradinaj, sot do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore për atdhetarin Shejh Myhedin Shehu, në Rahovec. ”Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në ...
Telegrafi | 21-Jul-2019 08:30
Dy ditë pasi dha dorëheqje nga posti i kryeministrit, Ramush Haradinaj, sot do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore për atdhetarin Shejh Myhedin Shehu, në Rahovec. ”Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në ...

Haradinaj merr pjesë në Akademinë Përkujtimore të Shejh Myhedin Shehu
Haradinaj i cili vetëm dy ditë më parë kishte dhënë dorëheqje nga posti i Kryemnistrit, sot do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore dhe zbulimin e shtatorës së atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu. Një njoftim nga zyra e ...
Indeks Online | 21-Jul-2019 08:52
Haradinaj i cili vetëm dy ditë më parë kishte dhënë dorëheqje nga posti i Kryemnistrit, sot do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore dhe zbulimin e shtatorës së atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu. Një njoftim nga zyra e ...

Ja çka pritet të ndodhë sot në Kosovë
Ekipi i Let’s Do It Kosova, kryetari i Komunës, Imri Ahmeti dhe zyrtarë nga Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor zhvillojn aksion pastrimi në Gadime të Komunës se Lipjanit. (Hapësirat përreth Shpellës së ...
Arbresh | 28-Oct-2018 07:43
Ekipi i Let’s Do It Kosova, kryetari i Komunës, Imri Ahmeti dhe zyrtarë nga Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor zhvillojn aksion pastrimi në Gadime të Komunës se Lipjanit. (Hapësirat përreth Shpellës së ...

Dy ditë pasi dha dorëheqje, Haradinaj sot del përsëri në punë
”Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në Akademinë Përkujtimore dhe në zbulimin e shtatores së atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu, organizuar nën patronatin e Zyrës së Kryeministrit”, thuhet në njoftimin nga zyra e ...
Lajminet | 21-Jul-2019 08:37
”Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në Akademinë Përkujtimore dhe në zbulimin e shtatores së atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu, organizuar nën patronatin e Zyrës së Kryeministrit”, thuhet në njoftimin nga zyra e ...

Sot zbulohet shtatorja e atdhetarit Shejh Myhedin Shehu
Sot në qytetin e Rahovecit do të mbahet akademi përkujtimore dhe do të bëhet zbulimi i shtatores së atdhetarit Shejh Myhedin Shehu. Në këtë ngjarje do të merr pjesë edhe kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj, ...
Medial | 21-Jul-2019 08:37
Sot në qytetin e Rahovecit do të mbahet akademi përkujtimore dhe do të bëhet zbulimi i shtatores së atdhetarit Shejh Myhedin Shehu. Në këtë ngjarje do të merr pjesë edhe kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj, ...

Sot zbulohet shtatorja e atdhetarit Shejh Myhedin Shehu
Sot në qytetin e Rahovecit do të mbahet akademi përkujtimore dhe do të bëhet zbulimi i shtatores së atdhetarit Shejh Myhedin Shehu. Në këtë ngjarje do të merr pjesë edhe kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj, ...
Klan Kosova | 21-Jul-2019 08:33
Sot në qytetin e Rahovecit do të mbahet akademi përkujtimore dhe do të bëhet zbulimi i shtatores së atdhetarit Shejh Myhedin Shehu. Në këtë ngjarje do të merr pjesë edhe kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj, ...

Ngjarjet e ditës në Kosovë
Ngjarjet e datës 21 korrik. 09:00 Vazhdon dita e dytë e “Prishtina Gastronomy Festival”. (Sheshi “Adem Jashari”, Prishtinë) 11:00 Mbahet tubim përkujtimor dhe bëhet zbulimi i shtatores së Shejh Myhedin Shehu. Merr pjesë ...
Zeri | 21-Jul-2019 08:20
Ngjarjet e datës 21 korrik. 09:00 Vazhdon dita e dytë e “Prishtina Gastronomy Festival”. (Sheshi “Adem Jashari”, Prishtinë) 11:00 Mbahet tubim përkujtimor dhe bëhet zbulimi i shtatores së Shejh Myhedin Shehu. Merr pjesë ...

Ngjarjet e ditës në Kosovë
Komuna e Podujevës bënë Homazhe dhe vendos kurora lulesh tek Sheshi “Ali Ajeti” dhe “Sheshi i Dëshmorëve në Podujevë dhe komplekset memoriale në Lladoc. (Orllan dhe Penuhë) 10:00 Grupi i arbëreshëve do ta vizitojë ...
Lajminet | 05-May-2019 08:05
Komuna e Podujevës bënë Homazhe dhe vendos kurora lulesh tek Sheshi “Ali Ajeti” dhe “Sheshi i Dëshmorëve në Podujevë dhe komplekset memoriale në Lladoc. (Orllan dhe Penuhë) 10:00 Grupi i arbëreshëve do ta vizitojë ...

Haradinaj edhe pas dorëheqjes po vazhdon ta ushtrojë detyrën e kryeministrit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, edhe pse gjatë ditës së djeshme njoftoi se ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryetarit të qeverisë, ai po vazhdon ta ushtrojë detyrën. Në njoftimin për media, Haradinaj gjatë ...
PortaliOnline | 21-Jul-2019 07:53
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, edhe pse gjatë ditës së djeshme njoftoi se ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryetarit të qeverisë, ai po vazhdon ta ushtrojë detyrën. Në njoftimin për media, Haradinaj gjatë ...

Zbulohet shtatorja e atdhetarit Shejh Myhedin Shehu
Sot në Rahovec mbahet akademi përkujtimore dhe zbulohet shtatorja e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu. Aktiviteti organizohet nga kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, i cili po ashtu merr pjesë në akademi dhe në ...
Arbresh | 21-Jul-2019 07:53
Sot në Rahovec mbahet akademi përkujtimore dhe zbulohet shtatorja e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu. Aktiviteti organizohet nga kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, i cili po ashtu merr pjesë në akademi dhe në ...

Haradinaj vazhdon aktivitetet si kryeministër
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, edhe pse gjatë ditës së djeshme njoftoi se ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryetarit të qeverisë, ai po vazhdon ta ushtrojë detyrën. Në njoftimin për media, Haradinaj gjatë ...
Arbresh | 21-Jul-2019 07:33
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, edhe pse gjatë ditës së djeshme njoftoi se ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryetarit të qeverisë, ai po vazhdon ta ushtrojë detyrën. Në njoftimin për media, Haradinaj gjatë ...

Zbulohet shtatorja e atdhetarit Shejh Myhedin Shehu
Sot në Rahovec mbahet akademi përkujtimore dhe zbulohet shtatorja e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu. Aktiviteti organizohet nga kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, i cili po ashtu merr pjesë në akademi dhe në ...
Gazeta Express | 21-Jul-2019 07:20
Sot në Rahovec mbahet akademi përkujtimore dhe zbulohet shtatorja e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu. Aktiviteti organizohet nga kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, i cili po ashtu merr pjesë në akademi dhe në ...

Zbulohet shtatorja e atdhetarit Shejh Myhedin Shehu
Sot në Rahovec mbahet akademi përkujtimore dhe zbulohet shtatorja e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu.
Kosova Press | 21-Jul-2019 07:16
Sot në Rahovec mbahet akademi përkujtimore dhe zbulohet shtatorja e atdhetarit, Shejh Myhedin Shehu.

?Ngjarjet e datës 21 korrik
Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës. (Ndërtesa e Qeverisë, ora 09:00)
Kosova Press | 20-Jul-2017 23:56
Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës. (Ndërtesa e Qeverisë, ora 09:00)

Haradinaj nesër në Rahovec, merr pjesë në një Akademi Përkujtimore
Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i kryeministri pasi mori ftesë nga Specialja. Për të shkuar si qytetar dhe jo si përfaqësues i shtetit, Haradinaj dha dorëheqjë dje nga posti i tij. Megjithatë, nesër ai është në ...
Arbresh | 20-Jul-2019 23:58
Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i kryeministri pasi mori ftesë nga Specialja. Për të shkuar si qytetar dhe jo si përfaqësues i shtetit, Haradinaj dha dorëheqjë dje nga posti i tij. Megjithatë, nesër ai është në ...

Ramush Haradinaj nesër në Rahovec
22:59, 20 Korrik 2019 Ramush Haradinaj dje dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit pasi mori ftesë nga Gjykata Speciale, njofton Klan Kosova. Megjithate, Haradinaj nesër do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore për ...
Medial | 20-Jul-2019 23:16
22:59, 20 Korrik 2019 Ramush Haradinaj dje dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit pasi mori ftesë nga Gjykata Speciale, njofton Klan Kosova. Megjithate, Haradinaj nesër do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore për ...

Haradinaj nesër në Rahovec, merr pjesë në një Akademi Përkujtimore
Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i kryeministri pasi mori ftesë nga Specialja. Për të shkuar si qytetar dhe jo si përfaqësues i shtetit, Haradinaj dha dorëheqjë dje nga posti i tij. Megjithatë, nesër ai është në ...
Indeks Online | 20-Jul-2019 23:14
Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i kryeministri pasi mori ftesë nga Specialja. Për të shkuar si qytetar dhe jo si përfaqësues i shtetit, Haradinaj dha dorëheqjë dje nga posti i tij. Megjithatë, nesër ai është në ...

Ramush Haradinaj nesër në Rahovec
Ramush Haradinaj dje dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit pasi mori ftesë nga Gjykata Speciale, njofton Klan Kosova. Megjithate, Haradinaj nesër do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore për atdhetarin Shejh ...
Klan Kosova | 20-Jul-2019 23:04
Ramush Haradinaj dje dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit pasi mori ftesë nga Gjykata Speciale, njofton Klan Kosova. Megjithate, Haradinaj nesër do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore për atdhetarin Shejh ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved