ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:15

“Sezoni i bikinit”, Demi Rose “ndez” Floridan

“Sezoni i bikinit”, Demi Rose “ndez” Floridan
mapo.al Format fizike të modeles Demi Rose kanë rrëmbyer kopertinat e mediave ndërkombëtare. Rrjetet sociale “ndizen” sa herë që Rose poston foto duke ekspozuar asetet e kolme. Në Instagram numëron 9.2 milionë ndjekës. ...
Mapo | 20-Jul-2019 22:03
mapo.al Format fizike të modeles Demi Rose kanë rrëmbyer kopertinat e mediave ndërkombëtare. Rrjetet sociale “ndizen” sa herë që Rose poston foto duke ekspozuar asetet e kolme. Në Instagram numëron 9.2 milionë ndjekës. ...

E lumtur në krahët e Hetemit, Inva përmes fotografisë së fundit vërteton edhe njëherë që nuk është ndarë nga burri
Gjatë javës së kaluar është përfolur në media për një ndarje të mundshme mes artistes Inva Mula me bashkëshortin e saj, mjekun popullor, hetem Ramdanin. Mirëpo ky lajm doli të jetë krejtësisht i pavërtetë, dhe këtë e ...
Telegrafi | 21-Jul-2019 09:02
Gjatë javës së kaluar është përfolur në media për një ndarje të mundshme mes artistes Inva Mula me bashkëshortin e saj, mjekun popullor, hetem Ramdanin. Mirëpo ky lajm doli të jetë krejtësisht i pavërtetë, dhe këtë e ...

Mozzik konfirmon duetin me Unikkatilin: Më në fund ndodhi kjo ëndërr
Dy reperët e njohur shqiptar, Mozzik dhe Unikkatili kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim. Lajmi është bërë i ditur nga vet Mozzik, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, duke treguar se kjo ...
Telegrafi | 21-Jul-2019 08:33
Dy reperët e njohur shqiptar, Mozzik dhe Unikkatili kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim. Lajmi është bërë i ditur nga vet Mozzik, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, duke treguar se kjo ...

Nicole Scherzinger çmend fansat e saj me linjat trupore
Nicole Scherzinger ka ngritur akoma edhe më shumë temperaturat me setin e ri fotografik. Këngëtarja 41-vjeçare me këtë set fotografik të postuar në rrjetin social “Instagram” shfaqet me veshje seksi, të cilat nxjerrin ...
VizionPlus | 20-Jul-2019 18:26
Nicole Scherzinger ka ngritur akoma edhe më shumë temperaturat me setin e ri fotografik. Këngëtarja 41-vjeçare me këtë set fotografik të postuar në rrjetin social “Instagram” shfaqet me veshje seksi, të cilat nxjerrin ...

Enca, një pozë me protagonistet nga klipi: Mirë se erdhët në Parajsë
“Jealous” është titulli i këngës më të re të Enca Haxhisë që u shoqërua me një videoklip provokues me skena të nxehta. Këngëtarja kishte zgjedhur disa femra në videon e saj muzikore, të cilat vinin në plan të parë hiret ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 19:49
“Jealous” është titulli i këngës më të re të Enca Haxhisë që u shoqërua me një videoklip provokues me skena të nxehta. Këngëtarja kishte zgjedhur disa femra në videon e saj muzikore, të cilat vinin në plan të parë hiret ...

Eliona Pitarka sjell poza të reja nga uji dhe plazhi
Aktorja e popullarizuar shqiptare, Eliona Pitarka, në këto ditë vere është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan imazhe me fansat e saj të shumtë. Ajo numëron mbi 333 mijë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 17:35
Aktorja e popullarizuar shqiptare, Eliona Pitarka, në këto ditë vere është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan imazhe me fansat e saj të shumtë. Ajo numëron mbi 333 mijë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me ...

FOTO/Avokatja e njohur shqiptare djeg rrjetet sociale
E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, avokatja Arnida Çapi nuk ndalet së postuari foto “hot” në rrjetet sociale. Së fundmi, Arnida ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet duke ekspozuar të pasmet dhe ...
Ina-Online | 21-Jul-2019 08:49
E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, avokatja Arnida Çapi nuk ndalet së postuari foto “hot” në rrjetet sociale. Së fundmi, Arnida ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet duke ekspozuar të pasmet dhe ...

Dhurata Ahmetaj pozon me fustan nusërie
Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj, e cila viteve të fundit nuk është shumë aktive në muzikë, po vazhdon të komentohet për fotografitë e saj. Së fundmi, ajo në rrjetin social Instagram publikoi disa imazhe, në një ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 14:37
Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj, e cila viteve të fundit nuk është shumë aktive në muzikë, po vazhdon të komentohet për fotografitë e saj. Së fundmi, ajo në rrjetin social Instagram publikoi disa imazhe, në një ...

Avokatja e njohur djeg rrjetet sociale
E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, avokatja Arnida Çapi nuk ndalet së postuari foto “hot” në rrjetet sociale. Së fundmi, Arnida ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet duke ekspozuar të pasmet dhe ...
Zeri | 21-Jul-2019 08:14
E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, avokatja Arnida Çapi nuk ndalet së postuari foto “hot” në rrjetet sociale. Së fundmi, Arnida ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet duke ekspozuar të pasmet dhe ...

Enca: Po të isha mashkull dhe të kisha femra seksi në klip do të ishte normale, por meqë jam femër është “porno”
Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, publikoi së fundmi këngën e saj më të re “Jealous”. Klipi i këngës është mjaft veror me disa skena të xhiruara në bregdetin shqiptar, ku shfaqen disa vajza atraktive teksa vallëzojnë në ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 14:04
Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, publikoi së fundmi këngën e saj më të re “Jealous”. Klipi i këngës është mjaft veror me disa skena të xhiruara në bregdetin shqiptar, ku shfaqen disa vajza atraktive teksa vallëzojnë në ...

Avokatja e njohur djeg rrjetet sociale
E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, avokatja Arnida Çapi nuk ndalet së postuari foto “hot” në rrjetet sociale. Së fundmi, Arnida ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet duke ekspozuar të pasmet dhe ...
Gazeta Express | 21-Jul-2019 07:53
E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, avokatja Arnida Çapi nuk ndalet së postuari foto “hot” në rrjetet sociale. Së fundmi, Arnida ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet duke ekspozuar të pasmet dhe ...

Seksbomba britanike poston videon më të nxehtë të javës
Ajo e ka zakon ta reklamojë shpesh trupin e saj fenomenal në rrjetet sociale, në internet. E, nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram, një ditë më parë, Demi Rose i ka trullosur përsëri miliona ndjekësit e saj. ...
Zeri | 20-Jul-2019 23:56
Ajo e ka zakon ta reklamojë shpesh trupin e saj fenomenal në rrjetet sociale, në internet. E, nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram, një ditë më parë, Demi Rose i ka trullosur përsëri miliona ndjekësit e saj. ...

Dhurata Ahmetaj shfaqet e veshur me fustan nusërie
Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj, e cila viteve të fundit nuk është shumë aktive në muzikë, po vazhdon të komentohet për fotografitë e saj. Së fundmi, ajo në rrjetin social Instagram publikoi disa imazhe, në një ...
Arbresh | 20-Jul-2019 23:46
Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj, e cila viteve të fundit nuk është shumë aktive në muzikë, po vazhdon të komentohet për fotografitë e saj. Së fundmi, ajo në rrjetin social Instagram publikoi disa imazhe, në një ...

Është sezoni i bikineve, modelja do ua prishë gjumin me këtë video
Demi Rose ka publikuar një video shumë provokuese nga dhoma e gjumit, ajo famën më të madhe mori me anë të këtyre postimeve, shkruan . E veshur me bikini ngjyrë rozë ajo po filmonte veten nga pasqyra e dhomës së gjumit. ...
Lajminet | 20-Jul-2019 22:23
Demi Rose ka publikuar një video shumë provokuese nga dhoma e gjumit, ajo famën më të madhe mori me anë të këtyre postimeve, shkruan . E veshur me bikini ngjyrë rozë ajo po filmonte veten nga pasqyra e dhomës së gjumit. ...

Aktori serb i “La Casa de Papel” falenderoi në gjuhën shqipe!
“La Casa de Papel” është seriali më i famshëm i momentit, sezoni i tretë i të cilit nisi vetëm 1 ditë më parë dhe po bën namin nëpër botë. Darko ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një foto me kastin e aktorëve të ...
Arbresh | 20-Jul-2019 22:00
“La Casa de Papel” është seriali më i famshëm i momentit, sezoni i tretë i të cilit nisi vetëm 1 ditë më parë dhe po bën namin nëpër botë. Darko ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një foto me kastin e aktorëve të ...

Ledioni, probleme me peshën: Dalin fotot që tregojnë ndryshimin e moderatorit
Vitin e kaluar kur kurorëzoi dashurinë në Como të Italisë, prezantuesi Ledion Liço pati krijuar goxha lajm për transformimin në pamje. Për ditën e veçantë të martesës, Liço iu kishte nënshtruar një regjimi të rreptë ...
Prive | 20-Jul-2019 21:47
Vitin e kaluar kur kurorëzoi dashurinë në Como të Italisë, prezantuesi Ledion Liço pati krijuar goxha lajm për transformimin në pamje. Për ditën e veçantë të martesës, Liço iu kishte nënshtruar një regjimi të rreptë ...

Dafina Zeqiri së shpejti me këngë të re
Këngëtarja, Dafina Zeqiri ka gati njërin prej projekteve që pritet ta lansojë së shpejti, shkruan lajmi.net. Me anë të një postimi të publikuar në Instagram bën të ditur se është në finalizim të këngës së re edhe pse ...
Arbresh | 18-Dec-2018 22:20
Këngëtarja, Dafina Zeqiri ka gati njërin prej projekteve që pritet ta lansojë së shpejti, shkruan lajmi.net. Me anë të një postimi të publikuar në Instagram bën të ditur se është në finalizim të këngës së re edhe pse ...

Ujë, ujë! Seksbomba britanike e kall me videon më të nxehtë të javës
Ajo e ka zakon ta reklamojë shpesh trupin e saj fenomenal në rrjetet sociale, në internet. E, nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram, një ditë më parë, Demi Rose i ka trullosur përsëri miliona ndjekësit e saj. ...
Gazeta Express | 20-Jul-2019 21:01
Ajo e ka zakon ta reklamojë shpesh trupin e saj fenomenal në rrjetet sociale, në internet. E, nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram, një ditë më parë, Demi Rose i ka trullosur përsëri miliona ndjekësit e saj. ...

Modelet vishen me bikini me ngjyrë të njëjtë, secila më seksi se tjetra (FOTO)
Ngjyra e kaltër ka dominuar në trupat e tyre. Por, dy modelet me famë botërore, Khloe Terae dhe Bre Tresi kanë mahnitur me format trupore, Bionde apo zeshkane, cila iu pëlqen më shumë. View this post on Instagram Vamos ...
TetovaSot | 20-Jul-2019 20:38
Ngjyra e kaltër ka dominuar në trupat e tyre. Por, dy modelet me famë botërore, Khloe Terae dhe Bre Tresi kanë mahnitur me format trupore, Bionde apo zeshkane, cila iu pëlqen më shumë. View this post on Instagram Vamos ...

Loredana se ka problem, kështu e lë dhomën krejt rrëmujë (FOTO)
Siç duket nuk e ka problem. Loredana Zefi ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi para pasqyrës derisa në dorë kishte vajzën e saj Hanën, Mirëpo, ajo se çka bie në sy, është dhoma e saj. Loredana e ka ...
TetovaSot | 20-Jul-2019 20:26
Siç duket nuk e ka problem. Loredana Zefi ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi para pasqyrës derisa në dorë kishte vajzën e saj Hanën, Mirëpo, ajo se çka bie në sy, është dhoma e saj. Loredana e ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved