ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 00:18

Rama reagon për ftesën e Gjykatës Speciale për liderët e UÇK-së

Rama reagon për ftesën e Gjykatës Speciale për liderët e UÇK-së
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ftesave të bëra nga Gjykata Speciale të ish-drejtuesve të UÇK. Një ditë më parë kryeministri Haradinaj dha dorëheqjen pas kësaj ftese, ndërsa mëngjesin e së shtunës ishte ...
GazetaTema | 20-Jul-2019 14:35
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ftesave të bëra nga Gjykata Speciale të ish-drejtuesve të UÇK. Një ditë më parë kryeministri Haradinaj dha dorëheqjen pas kësaj ftese, ndërsa mëngjesin e së shtunës ishte ...

Rama për ftesat nga Specialja: Sfidë e papërfunduar kombëtare
Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot për thirrjen nga Gjykata Speciale e Hagës të kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, i cili dha dje dorëheqje. Përmes një postimi në ‘Twiter’, Rama thotë se këto ftesa nga Haga ...
Flaka | 20-Jul-2019 20:43
Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot për thirrjen nga Gjykata Speciale e Hagës të kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj, i cili dha dje dorëheqje. Përmes një postimi në ‘Twiter’, Rama thotë se këto ftesa nga Haga ...

Një ditë pas dorëheqjes së Haradinajt, vjen reagimi i kryeministrit Edi Rama
Kryeministri Edi Rama ka reaguar një ditë pas një heshtjeje të pazakontë lidhur me shkarkimin e homologut të tij bashkëkombas, Ramush Haradinaj. Në një postim të publikur në llogarinë e tij zyrtare në “Twitter”, kreu i ...
Lapsi | 20-Jul-2019 14:41
Kryeministri Edi Rama ka reaguar një ditë pas një heshtjeje të pazakontë lidhur me shkarkimin e homologut të tij bashkëkombas, Ramush Haradinaj. Në një postim të publikur në llogarinë e tij zyrtare në “Twitter”, kreu i ...

Thirrja e Haradinajt në Hagë, Rama: Sfidë e papërfunduar kombëtare
Kryeministri i vendit, Edi Rama një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti si kryeministër i Kosovës ka reaguar duke thënë se ftesat në Hagë për protagonistët e UÇK janë një sfidë e re. Rama shkruan se ...
Gazeta Dita | 20-Jul-2019 18:04
Kryeministri i vendit, Edi Rama një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti si kryeministër i Kosovës ka reaguar duke thënë se ftesat në Hagë për protagonistët e UÇK janë një sfidë e re. Rama shkruan se ...

Ftesat nga Haga/ Rama: Sfida e radhës e luftës për të provuar pafajësinë
Kryeministri Rama reagoi për herë të parë pas thirrje për tu marrë në pyetje që janë lëshuar nga Gjykata e Hagës drejt ish drejtuesve të UÇK-së, mes të cileve edhe Ramush Haradinaj. Nëpërmjet një postimi në twitter, ...
Medial | 20-Jul-2019 15:36
Kryeministri Rama reagoi për herë të parë pas thirrje për tu marrë në pyetje që janë lëshuar nga Gjykata e Hagës drejt ish drejtuesve të UÇK-së, mes të cileve edhe Ramush Haradinaj. Nëpërmjet një postimi në twitter, ...

Edi Rama reagon për ftesat e Speciales, nuk e përmend Haradinajn
Një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt, dhe heshtjes së gjatë nga Edi Rama, ky i fundit më në fund ka reaguar në Twitter. Pa përmendur emrin e Haradinajt, Rama thotë se këto thirrje në Hagë janë sfida e radhës e ...
Shenja | 20-Jul-2019 15:03
Një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt, dhe heshtjes së gjatë nga Edi Rama, ky i fundit më në fund ka reaguar në Twitter. Pa përmendur emrin e Haradinajt, Rama thotë se këto thirrje në Hagë janë sfida e radhës e ...

Edi Rama reagon për ftesat e Speciales, nuk e përmend Haradinajn
Një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt, dhe heshtjes së gjatë nga Edi Rama, ky i fundit më në fund ka reaguar në Twitter. Pa përmendur emrin e Haradinajt, Rama thotë se këto thirrje në Hagë janë sfida e radhës e ...
Albportali | 20-Jul-2019 14:51
Një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt, dhe heshtjes së gjatë nga Edi Rama, ky i fundit më në fund ka reaguar në Twitter. Pa përmendur emrin e Haradinajt, Rama thotë se këto thirrje në Hagë janë sfida e radhës e ...

Bëhet i gjallë Rama!!! Publikon një status në Twitter…
Më në fund është bërë i gjallë edhe Edi Rama. Pas gati 24 orësh, pas lajmërimit të dorëheqjes së Ramush Haradinajt për shkak të thirrjes në Hagë nga Gjykata Speciale, edhe Rama ka bërë një status në Twitter. Ajo që bie ...
Standard | 20-Jul-2019 14:49
Më në fund është bërë i gjallë edhe Edi Rama. Pas gati 24 orësh, pas lajmërimit të dorëheqjes së Ramush Haradinajt për shkak të thirrjes në Hagë nga Gjykata Speciale, edhe Rama ka bërë një status në Twitter. Ajo që bie ...

Rama reagon pas ftesave të Gjykatës Speciale për ish-drejtuesit e UÇK-së
Kryeministri shqiptar Edi Rama ka reaguar pas ftesave të bëra nga Gjykata Speciale të ish-drejtuesve të UÇK. Një ditë më parë kryeministri Haradinaj dha dorëheqjen pas kësaj ftese, ndërsa mëngjesin e sotëm ishte ...
Indeks Online | 20-Jul-2019 14:39
Kryeministri shqiptar Edi Rama ka reaguar pas ftesave të bëra nga Gjykata Speciale të ish-drejtuesve të UÇK. Një ditë më parë kryeministri Haradinaj dha dorëheqjen pas kësaj ftese, ndërsa mëngjesin e sotëm ishte ...

Më në fund reagon Edi Rama, por nuk e përmend askund Ramush Haradinajn
Për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i Kryeminsitrit të Kosovës, për të shkuar që të intervistohet nga Gjykata Speciale, reaguan i madh e i vogël. Por, jo kështu edhe Kryeministri i Shqiptërisë Edi Rama. ...
InFokusi | 20-Jul-2019 14:37
Për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i Kryeminsitrit të Kosovës, për të shkuar që të intervistohet nga Gjykata Speciale, reaguan i madh e i vogël. Por, jo kështu edhe Kryeministri i Shqiptërisë Edi Rama. ...

Edi Rama flet më në fund për dorëheqjen e Haradinajt, por nuk ia përmend emrin
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nuk e ka thënë asnjë fjalë dje për dorëheqjen e homologut të tij nga Kosova Ramush Haradinaj. Megjithatë, para pak çastesh, Rama shkruan për ftesat e Gjykatës Speciale në ...
Gazeta Monitor | 20-Jul-2019 14:27
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nuk e ka thënë asnjë fjalë dje për dorëheqjen e homologut të tij nga Kosova Ramush Haradinaj. Megjithatë, para pak çastesh, Rama shkruan për ftesat e Gjykatës Speciale në ...

Çfarë është sipas Ramës thirrja e liderëve të UÇK nga Gjykata Speciale në Hagë
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas fletë-thirrjeve të bëra nga Gjykata Speciale për ish-drejtuesit e UÇK. Një ditë më parë kryeministri Haradinaj dha dorëheqjen pas kësaj ftese, ndërsa mëngjesin e së shtunës ishte ...
Gazeta Dita | 20-Jul-2019 14:22
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas fletë-thirrjeve të bëra nga Gjykata Speciale për ish-drejtuesit e UÇK. Një ditë më parë kryeministri Haradinaj dha dorëheqjen pas kësaj ftese, ndërsa mëngjesin e së shtunës ishte ...

Ftesa e liderëve të UÇK nga Gjykata Speciale, më në fund reagon edhe Edi Rama
Një ditë pasi kryeminsitri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqje dhe ka konfirmuar se ka marr ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale, ka reaguar kryeministri shqiptar Edi Rama. Në reagimin e tij, ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 14:07
Një ditë pasi kryeminsitri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqje dhe ka konfirmuar se ka marr ftesë për intervistim nga Gjykata Speciale, ka reaguar kryeministri shqiptar Edi Rama. Në reagimin e tij, ...

Edi Rama reagon për ftesat e Speciales, nuk e përmend Haradinajn
Një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt, dhe heshtjes së gjatë nga Edi Rama, ky i fundit më në fund ka reaguar në Twitter. Pa përmendur emrin e Haradinajt, Rama thotë se këto thirrje në Hagë janë sfida e radhës e ...
Alsat-M | 20-Jul-2019 14:20
Një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt, dhe heshtjes së gjatë nga Edi Rama, ky i fundit më në fund ka reaguar në Twitter. Pa përmendur emrin e Haradinajt, Rama thotë se këto thirrje në Hagë janë sfida e radhës e ...

Edi Rama: Ftesat nga Haga janë sfidë e papërfunduar kombëtare në anën e duhur të historisë
14:08, 20 Korrik 2019 Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka reaguar në lidhje me ftesat që Gjykata Speciale i ka bërë drejt ish-luftëtareve të UÇK-së. “Këto ftesa në radhë nga Haga për protagonistët e UÇK,janë një sfidë e ...
Medial | 20-Jul-2019 14:18
14:08, 20 Korrik 2019 Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka reaguar në lidhje me ftesat që Gjykata Speciale i ka bërë drejt ish-luftëtareve të UÇK-së. “Këto ftesa në radhë nga Haga për protagonistët e UÇK,janë një sfidë e ...

Edi Rama: Ftesat nga Haga janë sfidë e papërfunduar kombëtare në anën e duhur të historisë
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka reaguar në lidhje me ftesat që Gjykata Speciale i ka bërë drejt ish-luftëtareve të UÇK-së. “Këto ftesa në radhë nga Haga për protagonistët e UÇK,janë një sfidë e re e çdonjërit prej ...
Klan Kosova | 20-Jul-2019 14:09
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka reaguar në lidhje me ftesat që Gjykata Speciale i ka bërë drejt ish-luftëtareve të UÇK-së. “Këto ftesa në radhë nga Haga për protagonistët e UÇK,janë një sfidë e re e çdonjërit prej ...

Ftesat nga Haga/ Rama: Sfida e radhës e luftës për të provuar pafajësinë
Kryeministri Rama reagoi për herë të parë pas thirrje për tu marrë në pyetje që janë lëshuar nga Gjykata e Hagës drejt ish drejtuesve të UÇK-së, mes të cileve edhe Ramush Haradinaj. Nëpërmjet një postimi në twitter, ...
VizionPlus | 20-Jul-2019 14:02
Kryeministri Rama reagoi për herë të parë pas thirrje për tu marrë në pyetje që janë lëshuar nga Gjykata e Hagës drejt ish drejtuesve të UÇK-së, mes të cileve edhe Ramush Haradinaj. Nëpërmjet një postimi në twitter, ...

Kryeministri Rama i hidhëruar keq në Haradinajn reagon që e ftoi Haga pa ia përmendur emrin
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ftesave të bëra nga Gjykata Speciale të ish-drejtuesve të UÇK. Një ditë më parë kryeministri Haradinaj dha dorëheqjen pas kësaj ftese, ndërsa mëngjesin e së shtunës ishte ...
Arbresh | 20-Jul-2019 14:09
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ftesave të bëra nga Gjykata Speciale të ish-drejtuesve të UÇK. Një ditë më parë kryeministri Haradinaj dha dorëheqjen pas kësaj ftese, ndërsa mëngjesin e së shtunës ishte ...

Edi Rama reagon për ftesat e Speciales, nuk e përmend Haradinajn
Një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt, dhe heshtjes së gjatë nga Edi Rama, ky i fundit më në fund ka reaguar në Twitter. Pa përmendur emrin e Haradinajt, Rama thotë se këto thirrje në Hagë janë sfida e radhës e ...
Zeri | 20-Jul-2019 14:02
Një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt, dhe heshtjes së gjatë nga Edi Rama, ky i fundit më në fund ka reaguar në Twitter. Pa përmendur emrin e Haradinajt, Rama thotë se këto thirrje në Hagë janë sfida e radhës e ...

Edi Rama flet më në fund për dorëheqjen e Haradinajt, por nuk ia përmend emrin
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nuk e ka thënë asnjë fjalë dje për dorëheqjen e homologut të tij nga Kosova, Ramush Haradinaj. Megjithatë, para pak çastesh, Rama shkruan për ftesat e Gjykatës Speciale në ...
Gazeta Observer | 20-Jul-2019 14:02
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nuk e ka thënë asnjë fjalë dje për dorëheqjen e homologut të tij nga Kosova, Ramush Haradinaj. Megjithatë, para pak çastesh, Rama shkruan për ftesat e Gjykatës Speciale në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved