ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/08/2019 11:28

Conte “qan” mungesën e sulmuesve, Interi i tij pëson humbjen e parë

Conte “qan” mungesën e sulmuesve, Interi i tij pëson humbjen e parë
Interi ka humbur me rezultatin minimal 1-0, sfidën përballë Manchester Unitedit, të zhvilluar në Singapor, në kuadër të International Champions Cup, një kompeticion veror ku marrin pjesë skuadrat më të mëdha europiane.
Top Channel | 20-Jul-2019 18:21
Interi ka humbur me rezultatin minimal 1-0, sfidën përballë Manchester Unitedit, të zhvilluar në Singapor, në kuadër të International Champions Cup, një kompeticion veror ku marrin pjesë skuadrat më të mëdha europiane.

Inter prezanton ofertë qesharake për Lukakun, Man. United e refuzon direkt!
Inter dhe Manchester United janë takuar në Singapor, ku u ndeshen për International Champions Cup, por temë e nxehtë diskutimi ka qenë e ardhmja e Romelu Lukaku. Ishte përfolur se klubi zikaltër do të paraqitej tek ...
GazetaTema | 20-Jul-2019 18:50
Inter dhe Manchester United janë takuar në Singapor, ku u ndeshen për International Champions Cup, por temë e nxehtë diskutimi ka qenë e ardhmja e Romelu Lukaku. Ishte përfolur se klubi zikaltër do të paraqitej tek ...

Conte: Perisic nuk i përshtatet rolit të tij në skuadër
Antonio Conte ka dhënë një deklaratë befasuese duke theksuar se Ivan Perisic nuk po i përshtatet rolit që trajneri kërkon nga ai, prandaj tash për tash mund të luajë vetëm në sulm. Formacioni 3-5-2 paraqet problem për ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 17:42
Antonio Conte ka dhënë një deklaratë befasuese duke theksuar se Ivan Perisic nuk po i përshtatet rolit që trajneri kërkon nga ai, prandaj tash për tash mund të luajë vetëm në sulm. Formacioni 3-5-2 paraqet problem për ...

Interi është prapa me perforcimet
Trajneri i Interit, Antonio Konte, është i pakënaqur nga drejtuesit. Ai kërkon patjetër sulmuesin Romelu Lukaku, por ai ende nuk ka ardhur nga Mançester Junajtidi. Nuk është e lehtë të ngresh kokë në këtë klub. Quhet ...
ABCNews | 20-Jul-2019 17:47
Trajneri i Interit, Antonio Konte, është i pakënaqur nga drejtuesit. Ai kërkon patjetër sulmuesin Romelu Lukaku, por ai ende nuk ka ardhur nga Mançester Junajtidi. Nuk është e lehtë të ngresh kokë në këtë klub. Quhet ...

Prishtina zhvillon edhe pesë ndeshje miqësore, ja kundërshtarët
Antonio Conte ka deklaruar se Ivan Perisic nuk është i përshtatshëm për formacionin me të cilin ai po dëshiron të luajë tek Interi. Lëvizja e formacionit në 3-5-2 po del të jetë një problem për kroatin, i cili sot ishte ...
GazetaBlic | 20-Jul-2019 20:39
Antonio Conte ka deklaruar se Ivan Perisic nuk është i përshtatshëm për formacionin me të cilin ai po dëshiron të luajë tek Interi. Lëvizja e formacionit në 3-5-2 po del të jetë një problem për kroatin, i cili sot ishte ...

Solskjaer jep deklaratën befasuese për Lukaku
“Mendoj se bëmë një ndeshje të mirë edhe pa të”. Ka qenë ky komenti që trajneri Ole Gunnar Solskjaer bëri sot për sulmuesin Romelu Lukaku pas ndeshjes Manchester United-Inter, fituar 1-0 nga “djajtë”. Në këtë sfidë ...
Lexo | 20-Jul-2019 20:27
“Mendoj se bëmë një ndeshje të mirë edhe pa të”. Ka qenë ky komenti që trajneri Ole Gunnar Solskjaer bëri sot për sulmuesin Romelu Lukaku pas ndeshjes Manchester United-Inter, fituar 1-0 nga “djajtë”. Në këtë sfidë ...

Negociatat për Lukaku; Inter ofron 60 milionë, por United e refuzon
Manchester United përpos që e mposhti Interin sot në kuadër të parasezonit, po ashtu ia ka dhënë një lajm të keq klubit italian. Sipas raportimeve nga PA, Djajtë e Kuq ia kanë refuzuar ofertën prej 60 milionë eurosh ...
Gazeta Monitor | 20-Jul-2019 19:56
Manchester United përpos që e mposhti Interin sot në kuadër të parasezonit, po ashtu ia ka dhënë një lajm të keq klubit italian. Sipas raportimeve nga PA, Djajtë e Kuq ia kanë refuzuar ofertën prej 60 milionë eurosh ...

Conte tmerron Perisic me deklaratën e fundit
Conte ka dërguar sinjale shokuese për yllin kroat, duke bërë të ditur se lojtari mund të mos jetë pjesë e planeve të tij. Italiani është shprehur se Perisic nuk po përshtatet me taktikat e tij, duke lënë të kuptohet se ...
Shenja | 20-Jul-2019 19:38
Conte ka dërguar sinjale shokuese për yllin kroat, duke bërë të ditur se lojtari mund të mos jetë pjesë e planeve të tij. Italiani është shprehur se Perisic nuk po përshtatet me taktikat e tij, duke lënë të kuptohet se ...

Pablo Hernandez driblon katër kundërshtarë dhe shënon gol të bukur në minutën e 95-të
Pablo Hernandez ka shënuar një gol vërtet të bukur për të siguruar fitoren për skuadrën e tij, Leeds United kundër Warriors Sydney Western në një miqësore. Leeds filloi turneun e tyre para-sezonal në Australisë me një ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 16:01
Pablo Hernandez ka shënuar një gol vërtet të bukur për të siguruar fitoren për skuadrën e tij, Leeds United kundër Warriors Sydney Western në një miqësore. Leeds filloi turneun e tyre para-sezonal në Australisë me një ...

Conte tmerron Perisic me deklaratën e fundit
Conte ka dërguar sinjale shokuese për yllin kroat, duke bërë të ditur se lojtari mund të mos jetë pjesë e planeve të tij. Italiani është shprehur se Perisic nuk po përshtatet me taktikat e tij, duke lënë të kuptohet se ...
Lajminet | 20-Jul-2019 19:19
Conte ka dërguar sinjale shokuese për yllin kroat, duke bërë të ditur se lojtari mund të mos jetë pjesë e planeve të tij. Italiani është shprehur se Perisic nuk po përshtatet me taktikat e tij, duke lënë të kuptohet se ...

Oferta qesharake, Man. United refuzon Interin
Inter dhe Manchester United janë takuar në Singapor, ku u ndeshen për International Champions Cup, por temë e nxehtë diskutimi ka qenë e ardhmja e Romelu Lukaku. Ishte përfolur se klubi zikaltër do të paraqitej tek ...
Lexo | 20-Jul-2019 19:07
Inter dhe Manchester United janë takuar në Singapor, ku u ndeshen për International Champions Cup, por temë e nxehtë diskutimi ka qenë e ardhmja e Romelu Lukaku. Ishte përfolur se klubi zikaltër do të paraqitej tek ...

Negociatat për Lukaku; Inter ofron 60 milionë, por United e refuzon
Manchester United përpos që e mposhti Interin sot në kuadër të parasezonit, po ashtu ia ka dhënë një lajm të keq klubit italian. Sipas raportimeve nga PA, Djajtë e Kuq ia kanë refuzuar ofertën prej 60 milionë eurosh ...
Klan Kosova | 20-Jul-2019 18:57
Manchester United përpos që e mposhti Interin sot në kuadër të parasezonit, po ashtu ia ka dhënë një lajm të keq klubit italian. Sipas raportimeve nga PA, Djajtë e Kuq ia kanë refuzuar ofertën prej 60 milionë eurosh ...

Serbët përgatisin diçka aspak të mirë para ndeshjes së Feronikelit në Sllovaki!
Trajneri i Interit, Antonio Conte ka ri-përsëritur dëshirën e tij për të transferuar Lukakun. Skuadra e Interit u mposht nga Manchester United në ICC me rezultatin 1-0 dhe pas takimit, Conte tregoi se skuadra e tij ...
GazetaBlic | 20-Jul-2019 18:55
Trajneri i Interit, Antonio Conte ka ri-përsëritur dëshirën e tij për të transferuar Lukakun. Skuadra e Interit u mposht nga Manchester United në ICC me rezultatin 1-0 dhe pas takimit, Conte tregoi se skuadra e tij ...

Transferimi i Lukakut, Inter i gatshëm të bëjë kurban Icardin
Inter kërkon me ngulm që të transferojë Lukakun dhe i ka bërë një ofertë zyrtare Manchester United duke i ofruar 75 milion paund për belgun.
Top Channel | 20-Jul-2019 07:02
Inter kërkon me ngulm që të transferojë Lukakun dhe i ka bërë një ofertë zyrtare Manchester United duke i ofruar 75 milion paund për belgun.

Aaron Wan-Bissaka, lojtari i ndeshjes
Aaron Wan-Bissaka u përzgjedh lojtari i ndeshjes, pas fitorës së Man Utd kundër Interit. United e filloi para sezonën në mënyrë të përsosur me një fitore 1-0 ndaj skuadrës së Serie, me Mason Greenwood, 17 vjeçarin i ...
Gazeta Observer | 20-Jul-2019 18:15
Aaron Wan-Bissaka u përzgjedh lojtari i ndeshjes, pas fitorës së Man Utd kundër Interit. United e filloi para sezonën në mënyrë të përsosur me një fitore 1-0 ndaj skuadrës së Serie, me Mason Greenwood, 17 vjeçarin i ...

Conte: Perisic nuk i përshtatet rolit të tij në skuadër
Antonio Conte ka dhënë një deklaratë befasuese duke theksuar se Ivan Perisic nuk po i përshtatet rolit që trajneri kërkon nga ai, prandaj tash për tash mund të luajë vetëm në sulm. Formacioni 3-5-2 paraqet problem për ...
E Dua Sportin | 20-Jul-2019 18:01
Antonio Conte ka dhënë një deklaratë befasuese duke theksuar se Ivan Perisic nuk po i përshtatet rolit që trajneri kërkon nga ai, prandaj tash për tash mund të luajë vetëm në sulm. Formacioni 3-5-2 paraqet problem për ...

Unitedi mposht Interin në International Champions Cup
Manchester Unitedi ka mposhtur Interin me rezultat minimal 1-0 në kuadër të International Champions Cup në ndeshjen e zhvilluar në National Stadium të Singaporit. Skuadra e drejtuar nga Ole Gunnar Solskajer ka arritur ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 15:32
Manchester Unitedi ka mposhtur Interin me rezultat minimal 1-0 në kuadër të International Champions Cup në ndeshjen e zhvilluar në National Stadium të Singaporit. Skuadra e drejtuar nga Ole Gunnar Solskajer ka arritur ...

Humbja ndaj United, flet Conte
Antonio Conte ka paralajmëruar se Interi duhet të përmirësohet në çdo aspekt pas disfatës ndaj Manchester United në miqësore. “Gjërat pozitive që pashë ishin puna dhe uria që kishte skuadra, por kemi shumë vend për t’u ...
Lexo | 20-Jul-2019 17:48
Antonio Conte ka paralajmëruar se Interi duhet të përmirësohet në çdo aspekt pas disfatës ndaj Manchester United në miqësore. “Gjërat pozitive që pashë ishin puna dhe uria që kishte skuadra, por kemi shumë vend për t’u ...

Man Unitedi vazhdon formën e mirë, e mposht edhe Interin falë supergolit të Greenwood
Tri ndeshje, tri fitore në turneun parasezonal për Manchester Unitedit. Skuadra e Ole Gunnar Solskjaerit e vazhdoi këtë formë të mirë me fitoren me rezultat 1:0 edhe kundër Interit. Goli i dytë i Mason Greenwoodit për ...
TetovaSot | 20-Jul-2019 17:35
Tri ndeshje, tri fitore në turneun parasezonal për Manchester Unitedit. Skuadra e Ole Gunnar Solskjaerit e vazhdoi këtë formë të mirë me fitoren me rezultat 1:0 edhe kundër Interit. Goli i dytë i Mason Greenwoodit për ...

Unitedi refuzon ofertën e fundit të Interit për Lukakun
Manchester Unitedi ka refuzuar ofertën e Interit për transferimin e sulmuesit Romelu Lukaku. Sulmuesi belg dëshiron të largohet nga Old Trafford këtë verë dhe destinacioni i ri pritet të jetë Serie A. Interi e pëlqen ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 13:37
Manchester Unitedi ka refuzuar ofertën e Interit për transferimin e sulmuesit Romelu Lukaku. Sulmuesi belg dëshiron të largohet nga Old Trafford këtë verë dhe destinacioni i ri pritet të jetë Serie A. Interi e pëlqen ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved