ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/08/2019 11:00

Moti, e shtunë 20 korrik 2019!

Moti, e shtunë 20 korrik 2019!
Moti për këtë të shtunë parashikohet me kthjellime dhe me vranësira më të dukshme në zonat malore që do të shtohen në pjesën e dytë të ditës. Sipas shërbimit meteorologjik era me drejtim Juglindje-Veriperëndim 1-8 ...
VizionPlus | 20-Jul-2019 07:12
Moti për këtë të shtunë parashikohet me kthjellime dhe me vranësira më të dukshme në zonat malore që do të shtohen në pjesën e dytë të ditës. Sipas shërbimit meteorologjik era me drejtim Juglindje-Veriperëndim 1-8 ...

Moti në vendin tonë – ngritje të temperaturave në fundjavë
Në fundjavë mot i nxehtë, kryesisht me diell. Të shtunën mundësi për reshje lokale shiu. Ditëve të fundjavës mbi rajonin tonë do të shtrihen fusha të presionit të lartë, ndërsa nga Afrika veriore masa më të nxehta ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 00:27
Në fundjavë mot i nxehtë, kryesisht me diell. Të shtunën mundësi për reshje lokale shiu. Ditëve të fundjavës mbi rajonin tonë do të shtrihen fusha të presionit të lartë, ndërsa nga Afrika veriore masa më të nxehta ...

Moti, e shtunë 20 korrik 2019!
Moti për këtë të shtunë parashikohet me kthjellime dhe me vranësira më të dukshme në zonat malore që do të shtohen në pjesën e dytë të ditës. Sipas shërbimit meteorologjik era me drejtim Juglindje-Veriperëndim 1-8 ...
Medial | 20-Jul-2019 07:36
Moti për këtë të shtunë parashikohet me kthjellime dhe me vranësira më të dukshme në zonat malore që do të shtohen në pjesën e dytë të ditës. Sipas shërbimit meteorologjik era me drejtim Juglindje-Veriperëndim 1-8 ...

Moti për javën e ardhshme në Kosovë
Nga dita e hënë deri të mërkurën vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik. Në këto kushte meteorologjike do të mbajë mot kryesisht i vranët i shoqëruar me reshje shiu dhe ...
Indeks Online | 22-Oct-2017 15:16
Nga dita e hënë deri të mërkurën vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik. Në këto kushte meteorologjike do të mbajë mot kryesisht i vranët i shoqëruar me reshje shiu dhe ...

Moti sot/ Temperaturat mbi 30 gradë, reshje shiu në mesditë
mapo.al Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me zhvillim vranësirash në mesditë përgjatë zonave malore. Temperaturat do të shënojnë mbi 30 gradë ato maksimale dhe 17 gradë ato minimale. Sipas shërbimit ...
Mapo | 19-Jul-2019 08:10
mapo.al Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me zhvillim vranësirash në mesditë përgjatë zonave malore. Temperaturat do të shënojnë mbi 30 gradë ato maksimale dhe 17 gradë ato minimale. Sipas shërbimit ...

Moti për pesë ditët e ardhshme
Gjatë kësaj periudhe kohore mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Dy ditët e para të javës do të shoqërohen me mot me vranësira të ç’rregullta të cilat herë pas here do të shoqërohen me shi dhe shkarkime ...
Arbresh | 26-Jun-2016 17:28
Gjatë kësaj periudhe kohore mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Dy ditët e para të javës do të shoqërohen me mot me vranësira të ç’rregullta të cilat herë pas here do të shoqërohen me shi dhe shkarkime ...

Këto janë temperaturat për pesë ditët e ardhshme
IHMK përmes një komunikate për media ka njoftuar se në pesë ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell e vranësira të shpërndara “Vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të rritur ...
Arbresh | 30-Oct-2017 17:22
IHMK përmes një komunikate për media ka njoftuar se në pesë ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell e vranësira të shpërndara “Vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të rritur ...

Rikthehet i nxehti, këto janë temperaturat për pesë ditët e ardhshme
Temperaturat e larta do të mbizotërojnë gjatë pesë ditëve të ardhshme në vendin tonë. Prishtina Weather, ka njoftuar se gjatë fundjavës dhe ditëve në vazhdim mbi vendin tonë do të mbajë mot i nxehtë e me diell, duke ...
Zeri | 19-Jul-2019 23:45
Temperaturat e larta do të mbizotërojnë gjatë pesë ditëve të ardhshme në vendin tonë. Prishtina Weather, ka njoftuar se gjatë fundjavës dhe ditëve në vazhdim mbi vendin tonë do të mbajë mot i nxehtë e me diell, duke ...

Rikthehet i nxehti, këto janë temperaturat për pesë ditët e ardhshme
Prishtina Weather, ka njoftuar se gjatë fundjavës dhe ditëve në vazhdim mbi vendin tonë do të mbajë mot i nxehtë e me diell, duke përjashtuar të shtunën ku mund të ketë reshje shiu, shkruan . Temperaturat e ajrit në ...
Lajminet | 19-Jul-2019 23:35
Prishtina Weather, ka njoftuar se gjatë fundjavës dhe ditëve në vazhdim mbi vendin tonë do të mbajë mot i nxehtë e me diell, duke përjashtuar të shtunën ku mund të ketë reshje shiu, shkruan . Temperaturat e ajrit në ...

Shi dhe erë e fortë në Podujevë (VIDEO)
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë ...
TetovaSot | 19-Jul-2019 23:15
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë ...

Moti sot
Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të motit jostabil afatshkurtër me reshje të rrëmbyeshme. UV=8. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 10 deri 18 gradë ...
IliriaNews | 19-Jul-2019 22:33
Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të motit jostabil afatshkurtër me reshje të rrëmbyeshme. UV=8. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 10 deri 18 gradë ...

Parashikimi i motit
Shkup, 20 korrik – Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të motit jostabil afatshkurtër me reshje të rrëmbyeshme. UV=8. Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...
Koha.mk | 19-Jul-2019 21:52
Shkup, 20 korrik – Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të motit jostabil afatshkurtër me reshje të rrëmbyeshme. UV=8. Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...

Rriten temperaturat, ja moti në fundjavë!
Fundjava do të dominohet nga moti i kthjellët në pjesën më të madhe të territorit. Vranësirat do të bëhen prezente në orët e mesditës kryesisht përgjatë relieveve malore, duke sjellë reshje shiu. Në fushën termike ...
Dritare | 19-Jul-2019 17:20
Fundjava do të dominohet nga moti i kthjellët në pjesën më të madhe të territorit. Vranësirat do të bëhen prezente në orët e mesditës kryesisht përgjatë relieveve malore, duke sjellë reshje shiu. Në fushën termike ...

Kthesa e papritur e motit, sot priten rrebeshe shiu
Parashikimi i motit për ditën e sotme dhe nesërme , 19 dhe 20 korrik.
Lapsi | 19-Jul-2019 09:11
Parashikimi i motit për ditën e sotme dhe nesërme , 19 dhe 20 korrik.

Nesër rrebeshe shiu, por në fundjavë bëhuni gati për plazh. Temperaturat do çmenden
Ky muaj ka qene me luhatje te vazhdueshme dhe ende nuk i kemi shijuar tamam detin dhe diellin. Por duket se tashme moti do te marre nje kthese ne favor te gjithë atyre qe kane ne plan te shkojnë me pushime Sipas ...
Lexo | 19-Jul-2019 16:18
Ky muaj ka qene me luhatje te vazhdueshme dhe ende nuk i kemi shijuar tamam detin dhe diellin. Por duket se tashme moti do te marre nje kthese ne favor te gjithë atyre qe kane ne plan te shkojnë me pushime Sipas ...

Ndryshon komplet moti, shi dhe erë e fortë në këtë qytet
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë ...
Zeri | 19-Jul-2019 16:06
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë ...

Parashikimi i motit/ Ja si ndryshon koha gjatë pasdites
Duket se me afrimin e fundjavës, moti do të ketë përmirësime duke krijuar kushte për të bërë plazh. Edhe pse temperaturat janë rritur në krahasim me fillimin e kësaj jave, sërish reshjet e shiut do të jenë prezente në ...
Telegraf | 19-Jul-2019 08:06
Duket se me afrimin e fundjavës, moti do të ketë përmirësime duke krijuar kushte për të bërë plazh. Edhe pse temperaturat janë rritur në krahasim me fillimin e kësaj jave, sërish reshjet e shiut do të jenë prezente në ...

Ndryshon komplet moti, shi dhe erë e fortë në Podujevë
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë ...
Gazeta Express | 19-Jul-2019 15:57
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe me temperatura mesatare paradite, dhe me mot të nxehtë pasdite. Temperaturat ditore do të lëvizin nga 16° Celsius e deri në 28°C. Kryeqytetit do të ketë ...
Telegrafi | 19-Jul-2019 08:16
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe me temperatura mesatare paradite, dhe me mot të nxehtë pasdite. Temperaturat ditore do të lëvizin nga 16° Celsius e deri në 28°C. Kryeqytetit do të ketë ...

Shi dhe erëra të forta në Podujevë
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video të siguruar nga “Indeksonline” shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës ...
Indeks Online | 19-Jul-2019 15:42
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video të siguruar nga “Indeksonline” shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved