ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 09:49

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit tha se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme. Në një konferencë për media, Veseli tha se ...
BalkanWeb | 20-Jul-2019 20:49
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit tha se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme. Në një konferencë për media, Veseli tha se ...

Kadri Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...
Top Channel | 20-Jul-2019 19:45
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...

Zhvillimet në Kosovë, Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...
Lapsi | 20-Jul-2019 21:25
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...

Lladrovci: Si në kohërat e vështira, edhe sot jam bashkë me juve Jakup, Bislim e Sokol
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka thënë se ftesat nga Specialja janë të padrejta. Lladrovci ka thënë se lufta ishte e drejtë dhe në pajtim me të gjitha normativat ndërkombëtare. “Ashtu siç ishim bashkë në ...
Zeri | 20-Jul-2019 21:31
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka thënë se ftesat nga Specialja janë të padrejta. Lladrovci ka thënë se lufta ishte e drejtë dhe në pajtim me të gjitha normativat ndërkombëtare. “Ashtu siç ishim bashkë në ...

“AAK gati për zgjedhje”
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini është shprehur se AAK është gati për zgjedhje. Përmes një shkrimi në facebook, Gjini ka thënë se AAK në Gjakovë është mobilizuar. Derisa ai ka ftuar sovranin ...
Arbresh | 20-Jul-2019 21:29
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini është shprehur se AAK është gati për zgjedhje. Përmes një shkrimi në facebook, Gjini ka thënë se AAK në Gjakovë është mobilizuar. Derisa ai ka ftuar sovranin ...

Edhe Kadri Veseli i PDK bën thirrje për zgjedhje të parkohshme
Pas kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, dhe kreut të Lidhjes Demokratike të Kosovës, edhe Kadri Veseli kryetari i partisë më të madhe në Kosovë, Partisë Demorkatike ka bërë thirrje që vendi të shkojë në zgjedhje të ...
Dritare | 20-Jul-2019 21:27
Pas kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, dhe kreut të Lidhjes Demokratike të Kosovës, edhe Kadri Veseli kryetari i partisë më të madhe në Kosovë, Partisë Demorkatike ka bërë thirrje që vendi të shkojë në zgjedhje të ...

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit tha se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme. Në një konferencë për media, Veseli tha se ...
Gazeta55 | 20-Jul-2019 21:19
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit tha se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme. Në një konferencë për media, Veseli tha se ...

Dorëheqja e Haradinajt, Kadri Veseli: gati për zgjedhje të parakohshme
Edhe kreu i LDK-së, njëherësh kryetar dhe i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, paralajmëroi zgjedhje të parakohshme, diktuar kjo nga dorëheqja e Haradinajt si kryeministër. “Janë të pashmangshme”, tha Veseli i ...
Tesheshi | 20-Jul-2019 21:19
Edhe kreu i LDK-së, njëherësh kryetar dhe i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, paralajmëroi zgjedhje të parakohshme, diktuar kjo nga dorëheqja e Haradinajt si kryeministër. “Janë të pashmangshme”, tha Veseli i ...

Pas PDK-së, edhe nga partia e Haradinajt thonë se janë gati për zgjedhje
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka nisur mobilizimin për zgjedhjet e parakohshme që pritet të mbahen gjatë kësaj vere në vend, pas dorëheqjes së Haradinajt. Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se subjekti i tij ...
Gazeta Observer | 20-Jul-2019 21:11
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka nisur mobilizimin për zgjedhjet e parakohshme që pritet të mbahen gjatë kësaj vere në vend, pas dorëheqjes së Haradinajt. Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se subjekti i tij ...

Lladrovci: Si në kohërat e vështira, jam bashkë me juve Jakup, Bislim, Sokol!
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka thënë se ftesat nga Specialja janë të padrejta. Lladrovci ka thënë se lufta ishte e drejtë dhe në pajtim me të gjitha normativat ndërkombëtare. “Ashtu siç ishim bashkë në ...
Indeks Online | 20-Jul-2019 21:10
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka thënë se ftesat nga Specialja janë të padrejta. Lladrovci ka thënë se lufta ishte e drejtë dhe në pajtim me të gjitha normativat ndërkombëtare. “Ashtu siç ishim bashkë në ...

Pas PDK-së, edhe nga partia e Haradinajt thonë se janë gati për zgjedhje – nisin mobilizimin
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se subjekti i tij është mobilizuar në Gjakovë, shkruan . “Përtej sfidave dhe vështirësive Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në Gjakovë është mobilizuar, duke e ftuar sovranin ...
Lajminet | 20-Jul-2019 20:51
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se subjekti i tij është mobilizuar në Gjakovë, shkruan . “Përtej sfidave dhe vështirësive Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në Gjakovë është mobilizuar, duke e ftuar sovranin ...

Veseli flet për festat e Speciales: Ushtarët e lirisë do të dalin faqebardhë
Kreu i PDK-së Kadri Veseli , ka folur për ftesat që u janë dërguar luftëtarëve të UÇK-së nga Gjykata Speciale e për intervistim. Në një konferencë për media, ai ka thënë se këto ftesa nuk duhet të lejohet të shkaktojnë ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 19:45
Kreu i PDK-së Kadri Veseli , ka folur për ftesat që u janë dërguar luftëtarëve të UÇK-së nga Gjykata Speciale e për intervistim. Në një konferencë për media, ai ka thënë se këto ftesa nuk duhet të lejohet të shkaktojnë ...

AAK bëhet gati për zgjedhje
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini, ka deklaruar se partia e tij është “gati për zgjedhje”. Deklarata e tij vjen pasi kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, dha të premten dorëheqje nga posti i kryeministrit të Kosovës. ...
Zeri | 20-Jul-2019 20:49
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini, ka deklaruar se partia e tij është “gati për zgjedhje”. Deklarata e tij vjen pasi kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, dha të premten dorëheqje nga posti i kryeministrit të Kosovës. ...

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...
Lexo | 20-Jul-2019 20:47
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...

“AAK gati për zgjedhje”
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini është shprehur se AAK është gati për zgjedhje. Përmes një shkrimi në facebook, Gjini ka thënë se AAK në Gjakovë është mobilizuar. Derisa ai ka ftuar sovranin ...
Indeks Online | 20-Jul-2019 20:46
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini është shprehur se AAK është gati për zgjedhje. Përmes një shkrimi në facebook, Gjini ka thënë se AAK në Gjakovë është mobilizuar. Derisa ai ka ftuar sovranin ...

Veseli gati për zgjedhje, Haradinaj nuk e kishte konsultuar (VIDEO)
20:12, 20 Korrik 2019 Veprimi i dorëheqjes së Haradinajt, po konsiderohet individual nga partneri më i madh i koalicionit. Bile, Kadri Veseli tha se as që është njoftuar nga shefi i qeverisë. Prandaj, tha se tani rruga ...
Medial | 20-Jul-2019 20:18
20:12, 20 Korrik 2019 Veprimi i dorëheqjes së Haradinajt, po konsiderohet individual nga partneri më i madh i koalicionit. Bile, Kadri Veseli tha se as që është njoftuar nga shefi i qeverisë. Prandaj, tha se tani rruga ...

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...
Portalb | 20-Jul-2019 20:13
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme, duhe shuar çdo dyshim mbi këtë çështje. Pas kthimit nga një vizitë zyrtare në SHBA, Veseli theksoi se e ...

Veseli gati për zgjedhje, Haradinaj nuk e kishte konsultuar (VIDEO)
Veprimi i dorëheqjes së Haradinajt, po konsiderohet individual nga partneri më i madh i koalicionit. Bile, Kadri Veseli tha se as që është njoftuar nga shefi i qeverisë. Prandaj, tha se tani rruga drejt zgjedhjeve është ...
Klan Kosova | 20-Jul-2019 20:12
Veprimi i dorëheqjes së Haradinajt, po konsiderohet individual nga partneri më i madh i koalicionit. Bile, Kadri Veseli tha se as që është njoftuar nga shefi i qeverisë. Prandaj, tha se tani rruga drejt zgjedhjeve është ...

Veseli: Zgjedhjet e parakohshme janë të pashmangshme (Video)
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli tha se tash zgjedhjet janë të pashmangshme dhe duhet të ulen e të flasin për kohën e mbajtjes së zgjedhjeve.
Kosova Press | 20-Jul-2019 20:00
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli tha se tash zgjedhjet janë të pashmangshme dhe duhet të ulen e të flasin për kohën e mbajtjes së zgjedhjeve.

?Veseli flet për festat e Speciales: Ushtarët e lirisë do të dalin faqebardhë
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, pas kthimit nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka folur për ftesat që u janë dërguar luftëtarëve të UÇK-së nga Gjykata Speciale e për intervistim.
Kosova Press | 20-Jul-2019 19:35
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, pas kthimit nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka folur për ftesat që u janë dërguar luftëtarëve të UÇK-së nga Gjykata Speciale e për intervistim.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved