ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 16:16

Kurti: Improvizimi me qeveri teknike i dëmshëm, duhen zgjedhje sa më parë

Kurti: Improvizimi me qeveri teknike i dëmshëm, duhen zgjedhje sa më parë
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka thënë se vendi duhet të shkojë në zgjedhje të jashtëzakonshme dhe se qeveria teknike është e dëmshme.Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar pas vendimit të ...
Ina-Online | 20-Jul-2019 00:27
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka thënë se vendi duhet të shkojë në zgjedhje të jashtëzakonshme dhe se qeveria teknike është e dëmshme.Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar pas vendimit të ...

(FOTO) AHMETI: Po si nuk tu ndanë vështirësitë një herë or burrë!
“Po si nuk tu ndanë vështirësitë një herë or burrë!? U njohëm në vështirësi, dhe ia dolëm. Në çdo vështirësi dole ngadhnjimtar dhe jam i sigurt që do të ngadhnjesh edhe ndaj kësaj vështirësie të padrejtë të rradhës. Jam ...
Medial | 20-Jul-2019 00:23
“Po si nuk tu ndanë vështirësitë një herë or burrë!? U njohëm në vështirësi, dhe ia dolëm. Në çdo vështirësi dole ngadhnjimtar dhe jam i sigurt që do të ngadhnjesh edhe ndaj kësaj vështirësie të padrejtë të rradhës. Jam ...

Kurti: Improvizimi me qeveri teknike i dëmshëm, duhen zgjedhje sa më parë
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka thënë se vendi duhet të shkojë në zgjedhje të jashtëzakonshme dhe se qeveria teknike është e dëmshme. Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar pas vendimit ...
Arbresh | 19-Jul-2019 23:01
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka thënë se vendi duhet të shkojë në zgjedhje të jashtëzakonshme dhe se qeveria teknike është e dëmshme. Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar pas vendimit ...

Lekaj i ka disa fjalë për Haradinajn pas dorëheqjes
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
TetovaSot | 19-Jul-2019 22:55
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Kurti: Improvizimi me qeveri teknike i dëmshëm, duhen zgjedhje sa më parë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar për media, pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
TetovaSot | 19-Jul-2019 22:55
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar për media, pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Kurti: Improvizimi me qeveri teknike i dëmshëm, duhen zgjedhje sa më parë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar për media, pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
InFokusi | 19-Jul-2019 22:37
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar për media, pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Lekaj: Bashkë do të dalim fitues edhe në këtë betejë
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
EkonomiaOnline | 19-Jul-2019 22:35
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Kurti: Improvizimi me qeveri teknike i dëmshëm, duhen zgjedhje sa më parë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën ...
Lajminet | 19-Jul-2019 22:35
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën ...

Koalicioni parazgjedhor LDK-VV? Përgjigjet Albin Kurti
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar për media, pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
Zeri | 19-Jul-2019 22:33
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar për media, pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Lekaj i ka disa fjalë për Haradinajn pas dorëheqjes
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
Zeri | 19-Jul-2019 22:27
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Lekaj: Bashkë do të dalim fitues edhe në këtë betejë
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
Medial | 19-Jul-2019 22:25
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Kurti: Improvizimi me qeveri teknike i dëmshëm, duhen zgjedhje sa më parë
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar për media, pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
Gazeta Express | 19-Jul-2019 22:23
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është deklaruar për media, pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Ali Ahmeti për Haradinajn: “Po si nuk tu ndanë vështirësitë një herë or burrë!?”
Udhëheqësi i Bashkimit Demokratik për Integrim në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese ...
Gazeta Monitor | 19-Jul-2019 22:21
Udhëheqësi i Bashkimit Demokratik për Integrim në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese ...

Lekaj: Bashkë do të dalim fitues edhe në këtë betejë
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
Klan Kosova | 19-Jul-2019 22:19
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Lekaj-Haradinajt: Bashkë me ty do të dalim fitues edhe në këtë betejë
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
Arbresh | 19-Jul-2019 22:17
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Ahmeti: Haradinaj sërish do të dëshmojë luftën e drejtë të shqiptarëve
Ali Ahmeti, kryetar i BDI-së, ka thënë se Ramush Haradinaj do të dëshmojë sërish luftën e drejtë të popullit shqiptar për liri. Pas dorëheqjes së Haradinajt nga pozita e kryeministrit për shkak të ftesës nga Gjykata ...
Lajminet | 19-Jul-2019 22:15
Ali Ahmeti, kryetar i BDI-së, ka thënë se Ramush Haradinaj do të dëshmojë sërish luftën e drejtë të popullit shqiptar për liri. Pas dorëheqjes së Haradinajt nga pozita e kryeministrit për shkak të ftesës nga Gjykata ...

Lekaj i ka disa fjalë për Haradinajn pas dorëheqjes
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
Lajminet | 19-Jul-2019 22:15
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Lekaj reagon pas dorëheqjes së Haradinaj: Do të dalim fitues edhe në këtë betejë
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
Indeks Online | 19-Jul-2019 22:08
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

Ali Ahmeti për Haradinajn: “Po si nuk tu ndanë vështirësitë një herë or burrë!?”
Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën Speciale në cilësinë e të ...
Ina-Online | 19-Jul-2019 22:08
Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën Speciale në cilësinë e të ...

Lekaj i ka disa fjalë për Haradinajn pas dorëheqjes
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...
Gazeta Express | 19-Jul-2019 22:00
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved