ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 10:29

Vuçiç: Dorëheqja e Haradinaj mashtrim politik, s’ka vend për eufori

Vuçiç: Dorëheqja e Haradinaj mashtrim politik, s’ka vend për eufori
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka deklaruar se Beogradi i pret pa eufori zhvillimet e fundit në Kosovë pas dorëheqjes së kryeministrit Haradinaj, pasi sipas tij ky është një mashtrim politik për të fituar edhe më ...
VizionPlus | 20-Jul-2019 12:50
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka deklaruar se Beogradi i pret pa eufori zhvillimet e fundit në Kosovë pas dorëheqjes së kryeministrit Haradinaj, pasi sipas tij ky është një mashtrim politik për të fituar edhe më ...

Vuçiç: Haradinaj do shkojë 2 ditë në Hagë e do kthehet si hero
mapo.al Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçi ka reaguar përmes një deklarate për mediat, lidhur me dorëheqjen e parevokueshme nga posti i kryeministrit të Kosovës që bëri Ramush Haradinaj. Vuçiç tha se nuk ka vend për ...
Mapo | 20-Jul-2019 11:21
mapo.al Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçi ka reaguar përmes një deklarate për mediat, lidhur me dorëheqjen e parevokueshme nga posti i kryeministrit të Kosovës që bëri Ramush Haradinaj. Vuçiç tha se nuk ka vend për ...

Presidenti serb Vuçiç aspak entuziast për dorëheqjen e Haradinaj
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç në reagimin e tij pas dorëheqjes së Haradinaj, u shpreh se nuk ka vend për eufori. Sipas tij ky është një rreng politik i Haradinaj dhe se ai do të jetë i lirë për 48 orë. ...
ABCNews | 20-Jul-2019 15:56
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç në reagimin e tij pas dorëheqjes së Haradinaj, u shpreh se nuk ka vend për eufori. Sipas tij ky është një rreng politik i Haradinaj dhe se ai do të jetë i lirë për 48 orë. ...

Dorëheqja e Haradinajt: Vuçiç e quan ‘mashtrim politik’
Pas dorëheqjes nga posti i Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, pati reagime të shumta nga ana e shumë personaliteteve. Në këto reagime nuk mungon as ajo e Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç. Ai e ka ...
AlbInfo | 20-Jul-2019 20:42
Pas dorëheqjes nga posti i Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, pati reagime të shumta nga ana e shumë personaliteteve. Në këto reagime nuk mungon as ajo e Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç. Ai e ka ...

Dorëheqja e Haradinajt, reagon Vuçiç: Mashtrim politik
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, duke e quajtur vendimin e tij "mashtrim politik".
Top Channel | 20-Jul-2019 10:48
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, duke e quajtur vendimin e tij "mashtrim politik".

Vuçiq: Dorëheqja e Haradinajt, mashtrim politik
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj e ka cilësuar si lojë politike për rritjen e popullaritetit dhe skenar për zgjedhje të parakohshme, me qëllim që në Kosovë të ...
Alsat-M | 20-Jul-2019 15:01
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj e ka cilësuar si lojë politike për rritjen e popullaritetit dhe skenar për zgjedhje të parakohshme, me qëllim që në Kosovë të ...

Frika e Vuçiqit: Dorëheqja e Haradinajt mashtrim politik, që të kthehet si hero
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë sot dorëheqja e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj është një mashtrim politik, ‘me të cilën ai mund të fitojë edhe më shumë popullaritet”. Presidenti serb theksoi ...
Telegrafi | 20-Jul-2019 11:10
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë sot dorëheqja e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj është një mashtrim politik, ‘me të cilën ai mund të fitojë edhe më shumë popullaritet”. Presidenti serb theksoi ...

Vuçiq i frikësuar nga dorëheqja e Haradinajt, jep skenarin që do të ndodhë në Kosovë
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç në një konferencë për media, foli për ftesën e Gjykatës Speciale që i bëri Haradinajt dhe dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës. Vuçiç tha se Ramush Haradinaj në seancën dëgjimore të ...
AlbInfo | 20-Jul-2019 13:41
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç në një konferencë për media, foli për ftesën e Gjykatës Speciale që i bëri Haradinajt dhe dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës. Vuçiç tha se Ramush Haradinaj në seancën dëgjimore të ...

Vuçiç për dorëheqjen e Haradinajt
Lajmin për dorëheqjen e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj, presidenti serb Aleksandar Vuçiç është shprehur se e ka pritur pa ndonjë eufori. Në një konferencë për shtyp mbajtur këtë të shtunë, Vuçiç tha se dorëheqja ...
RTSH | 20-Jul-2019 13:22
Lajmin për dorëheqjen e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj, presidenti serb Aleksandar Vuçiç është shprehur se e ka pritur pa ndonjë eufori. Në një konferencë për shtyp mbajtur këtë të shtunë, Vuçiç tha se dorëheqja ...

Vuçiq: Haradinaj në Hagë do të qëndrojë 48 orë dhe 'kthehet si hero'
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se Beogradi i pret pa ndonjë eufori zhvillimet në Prishtinë, pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt. Gjatë një konference për media të mbajtur në Beograd, Vuçiq tha se i ...
Zeri | 20-Jul-2019 12:59
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se Beogradi i pret pa ndonjë eufori zhvillimet në Prishtinë, pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt. Gjatë një konference për media të mbajtur në Beograd, Vuçiq tha se i ...

“Lojë politike”, Vuçiç reagon pas dorëheqjes së Haradinajt
Ashtu siç pritej, presidenti serb Aleksandar Vuçiç iu drejtua popullit të tij me një deklaratë, mëngjesin e sotëm, pas dorëheqjes së Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Dorëheqja e Haradinajt, sipas Vuçiç ka ...
BalkanWeb | 20-Jul-2019 10:45
Ashtu siç pritej, presidenti serb Aleksandar Vuçiç iu drejtua popullit të tij me një deklaratë, mëngjesin e sotëm, pas dorëheqjes së Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Dorëheqja e Haradinajt, sipas Vuçiç ka ...

Vuçi: Dorëheqja e Haradinajt është mashtrim politik
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç tha sot se nuk ka arsye për eufori kur bëhet fjalë për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Kosovës, raporton Anadolu Agency (AA). “Dorëheqja e Ramushit ...
Shenja | 20-Jul-2019 12:48
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç tha sot se nuk ka arsye për eufori kur bëhet fjalë për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Kosovës, raporton Anadolu Agency (AA). “Dorëheqja e Ramushit ...

Reagon Vuçiç: Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Haradinajt
Vjen reagimi i presidentit serb, Aleksandër Vuçiç një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt si kryeministër i Kosovës. Në një dalje për mediat, Vuçiç e cilësoi një mashtrim politik dorëheqjen e Haradinajt për të ...
Politiko | 20-Jul-2019 11:51
Vjen reagimi i presidentit serb, Aleksandër Vuçiç një ditë pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt si kryeministër i Kosovës. Në një dalje për mediat, Vuçiç e cilësoi një mashtrim politik dorëheqjen e Haradinajt për të ...

Presidenti Vuçiç: Dorëheqja e Haradinajt, mashtrim politik
Pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar edhe presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Në një deklaratë për medie, Vuçiç e cilësoi dorëheqjen e Haradinajt mashtrim politik për të rritur ...
Dritare | 20-Jul-2019 11:49
Pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar edhe presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Në një deklaratë për medie, Vuçiç e cilësoi dorëheqjen e Haradinajt mashtrim politik për të rritur ...

Vuçiq: Haradinaj shkon në Hagë që të kthehet si hero
Beograd, 20 korrik 2019 – Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se Beogradi i pret pa ndonjë eufori zhvillimet në Prishtinë, pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt. Gjatë një konference për media të mbajtur ...
Illyriapress | 20-Jul-2019 11:49
Beograd, 20 korrik 2019 – Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se Beogradi i pret pa ndonjë eufori zhvillimet në Prishtinë, pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt. Gjatë një konference për media të mbajtur ...

Vuçiç për dorëheqjen e Haradinajt: Dëshiron të bëhet hero
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se Beogradi i pret pa ndonjë eufori zhvillimet në Prishtinë,pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt . Gjatë një konference për media të mbajtur në Beograd, Vuçiq tha se i ...
TetovaSot | 20-Jul-2019 11:44
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se Beogradi i pret pa ndonjë eufori zhvillimet në Prishtinë,pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt . Gjatë një konference për media të mbajtur në Beograd, Vuçiq tha se i ...

Dorëheqja e Haradinajt, reagon Vuçiç: Mashtrim politik, e bën për të fituar popullaritet në Kosovë
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç tha se dorëheqja e Ramush Haradinajt është një mashtrim politik dhe si i tillë nuk ka arsye për eufori. Në një konferencë për mediat, Vuçiç u shpreh se duhet të reagojmë me ...
GazetaTema | 20-Jul-2019 10:42
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç tha se dorëheqja e Ramush Haradinajt është një mashtrim politik dhe si i tillë nuk ka arsye për eufori. Në një konferencë për mediat, Vuçiç u shpreh se duhet të reagojmë me ...

Dorëheqja e Haradinajt, reagon Vuçiç: Mashtrim politik, do të bëhet hero
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, ka reaguar një ditë pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, duke thënë se akti i këtij të fundit ishte një ‘mashtrim politik’. Haradinaj ditën e djeshme deklaroi ...
Lexo | 20-Jul-2019 11:33
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, ka reaguar një ditë pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, duke thënë se akti i këtij të fundit ishte një ‘mashtrim politik’. Haradinaj ditën e djeshme deklaroi ...

Dorëheqja e Haradinajt, reagon Vuçiç: Mashtrim politik
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj , duke e quajtur vendimin e tij “mashtrim politik”. Siç raportojnë mediat serbe në një dalja para mediave, ...
Portalb | 20-Jul-2019 11:30
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj , duke e quajtur vendimin e tij “mashtrim politik”. Siç raportojnë mediat serbe në një dalja para mediave, ...

Vuçiq: Dorëheqja e Haradinajt është mashtrim politik
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, doli në një konferencë për media pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.
Kosova Press | 20-Jul-2019 11:28
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, doli në një konferencë për media pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved