ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 10:49

Berisha: “Haradinaj kundërshtoi me guxim projektin për copëtimin e Kosovës”

Berisha: “Haradinaj kundërshtoi me guxim projektin për copëtimin e Kosovës”
Tiranë, 19 korrik 2019 – Ish-kryeministri Sali Berisha e konsideron një akti dinjitoz shtetari vendimin e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqje dhe për t’u paraqitur para Gjykatës Speciale në ...
Illyriapress | 20-Jul-2019 01:55
Tiranë, 19 korrik 2019 – Ish-kryeministri Sali Berisha e konsideron një akti dinjitoz shtetari vendimin e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqje dhe për t’u paraqitur para Gjykatës Speciale në ...

Sali Berisha: Haradinaj është burrë që shkon e përballet me drejtësinë, jo si ca të tjerë. Rama, Vuçiç e Batoni sot festojnë
Sali Berisha e konsideron një akti dinjitoz vendimin e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen dhe për t’u paraqitur para Gjykatës Speciale në Hagë. Reagimi i plotë i Berishës: Nje akt shtetar ...
GazetaTema | 19-Jul-2019 20:39
Sali Berisha e konsideron një akti dinjitoz vendimin e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen dhe për t’u paraqitur para Gjykatës Speciale në Hagë. Reagimi i plotë i Berishës: Nje akt shtetar ...

Reagon Berisha/ Ramush, je dinjitoz. Shqiptarë, ngrihuni kundër ndarjes së Kosovës
Reagimi i plotë i ish kryeministrit Sali Berisha. Nje akt shtetar dinjitoz! Miq, sot Kryeministri i Kosoves, Ramush Haradinaj dha doreheqjen pasi thirret per t’u intervistuar nga Gjykata Speciale e Hages. Duke shprehur ...
Ina-Online | 20-Jul-2019 01:05
Reagimi i plotë i ish kryeministrit Sali Berisha. Nje akt shtetar dinjitoz! Miq, sot Kryeministri i Kosoves, Ramush Haradinaj dha doreheqjen pasi thirret per t’u intervistuar nga Gjykata Speciale e Hages. Duke shprehur ...

A ka gisht Rama dhe Thaçi në procesin kundër Haradinajt?…
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë, Tiranë dhe kudo ku jetojnë shqiptarët. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje ...
Ina-Online | 20-Jul-2019 01:01
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë, Tiranë dhe kudo ku jetojnë shqiptarët. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje ...

Edi Rama e injoron krejt dorëheqjen e Haradinajt
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Reagimet të shumta ka ...
Ina-Online | 20-Jul-2019 00:59
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Reagimet të shumta ka ...

Pas zënkës që patën, Edi Rama e injoron dorëheqjen e Haradinajt
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Reagimet të shumta ka ...
Gazeta Monitor | 19-Jul-2019 23:07
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Reagimet të shumta ka ...

Ia kishte thënë një fjalë të rëndë në Berlin, Edi Rama e injoron krejt dorëheqjen e Haradinajt
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Reagimet të shumta ka ...
TetovaSot | 19-Jul-2019 22:55
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Reagimet të shumta ka ...

Edi Rama e injoron dorëheqjen e Haradinajt
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Reagimet të shumta ka ...
Arbresh | 19-Jul-2019 22:43
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Reagimet të shumta ka ...

Berisha: Nderim për aktin burrëror të Ramush Haradinajt
Ish-kryeministri Sali Berisha e konsideron një akti dinjitoz vendimin e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen dhe për t’u paraqitur para Gjykatës Speciale në Hagë. Sipas Berishës, Haradinaj ...
ABCNews | 19-Jul-2019 21:21
Ish-kryeministri Sali Berisha e konsideron një akti dinjitoz vendimin e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen dhe për t’u paraqitur para Gjykatës Speciale në Hagë. Sipas Berishës, Haradinaj ...

Sali Berisha: Akti i Haradinajt, akti i një shtetari dinjitoz
Ish kryeministri Sali Berisha reagon pas vendimit të Ramush Haradinajt për të dhënë dorëheqjen nga posti i kryeministrit të Kosovës. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha ndër të tjera shprehet se, akti i ...
Telegraf | 19-Jul-2019 20:16
Ish kryeministri Sali Berisha reagon pas vendimit të Ramush Haradinajt për të dhënë dorëheqjen nga posti i kryeministrit të Kosovës. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha ndër të tjera shprehet se, akti i ...

Berisha reagon pas dorëheqjes së Haradinajt, godet prapë Thaçin e Haxhiun
Ish-udhëheqësi i Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën Speciale, në ...
TetovaSot | 19-Jul-2019 22:25
Ish-udhëheqësi i Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën Speciale, në ...

Dorëheqja e Haradinajt, pse po hesht Edi Rama?
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Por ajo që bie në sy ...
Gazeta55 | 19-Jul-2019 22:17
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Por ajo që bie në sy ...

Ia kishte thënë një fjalë të rëndë në Berlin, Edi Rama e injoron krejt dorëheqjen e Haradinajt
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Reagimet të shumta ka ...
Gazeta Express | 19-Jul-2019 22:13
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Reagimet të shumta ka ...

Berisha: Ja kush feston për dorëheqjen e Haradinajt!
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Berisha shkruan se akti i Haradinajt, është një akt dinjitoz, ndërsa shton se për ikjen e feston Hashim Thaçi që ai e ...
Dritare | 19-Jul-2019 21:17
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Berisha shkruan se akti i Haradinajt, është një akt dinjitoz, ndërsa shton se për ikjen e feston Hashim Thaçi që ai e ...

Dorëheqja e Haradinajt, pse po hesht Edi Rama?
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Por ajo që bie në sy ...
Lapsi | 19-Jul-2019 20:13
Për dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pasur reagime të shumta në Prishtinë e Tiranë. Shumica vlerësojnë aktin e tij prej shtetari dinjitoz dhe shprehin mbështetje për të. Por ajo që bie në sy ...

Berisha reagon pas dorëheqjes së Haradinajt, godet prapë Thaçin e Haxhiun
Ish-udhëheqësi i Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën Speciale, në ...
InFokusi | 19-Jul-2019 20:30
Ish-udhëheqësi i Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas marrjes së një ftese për paraqitje në Gjykatën Speciale, në ...

Berisha iu bën thirrje forcave politike të Kosovës të kundërshtojnë përpjekjet për ndarje të Kosovës
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Ai dorëheqjen e tij e ka quajtur akt shtetar dinjitoz. “Duke shprehur vlerësimin tim për aktin e tij ...
Shenja | 19-Jul-2019 20:10
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Ai dorëheqjen e tij e ka quajtur akt shtetar dinjitoz. “Duke shprehur vlerësimin tim për aktin e tij ...

Reagon Berisha pas dorëheqjes së Haradinaj: Komandant trim!
Ka reaguar pasditen e sotme ish-kryeministri Sali Berisha pas dorëheqjes së Ramush Haradinaj. Duke e quajtur një akt shtetar Berisha i jep haradinajt gjithë vlerësimet maksimale për veprimin e ndërmarrë. Por ai ka ...
Lajmi i Fundit | 19-Jul-2019 20:10
Ka reaguar pasditen e sotme ish-kryeministri Sali Berisha pas dorëheqjes së Ramush Haradinaj. Duke e quajtur një akt shtetar Berisha i jep haradinajt gjithë vlerësimet maksimale për veprimin e ndërmarrë. Por ai ka ...

Ish-kryeministri Berisha reagon pas dorëheqjes së Haradinajt
Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha, dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit e ka cilësuar si një akt dinjitoz, shkruan . Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ...
Lajminet | 19-Jul-2019 20:06
Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha, dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit e ka cilësuar si një akt dinjitoz, shkruan . Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ...

“Festojnë dorëheqjen”, ç’shkruan Berisha për vendimin e Haradinaj
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha e cilëson një akt shtetar dinjitoz vendimin e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj për t’u dorëhequr për shkak të thirrjes për t’u intervistuar nga Gjykata Speciale. Në një ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 20:00
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha e cilëson një akt shtetar dinjitoz vendimin e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj për t’u dorëhequr për shkak të thirrjes për t’u intervistuar nga Gjykata Speciale. Në një ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved