ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 16:48

Vjen oferta e fundit e Barcelonës për Neymar: Zgjedhja e dy lojtarëve dhe 90 milionë euro

Vjen oferta e fundit e Barcelonës për Neymar: Zgjedhja e dy lojtarëve dhe 90 milionë euro
Barcelona është e bindur të nënshkruajë me Neymarin nga Paris Saint-Germain. Sipas Sky Sports, Blaugranat kaun bërë ofertë në vlerë 90 milionë euro dhe dy lojtarë. BREAKING: Barcelona have bid £90m plus two players for ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 22:31
Barcelona është e bindur të nënshkruajë me Neymarin nga Paris Saint-Germain. Sipas Sky Sports, Blaugranat kaun bërë ofertë në vlerë 90 milionë euro dhe dy lojtarë. BREAKING: Barcelona have bid £90m plus two players for ...

Juventusi e ka seriozisht për Neymarin, Dybala mund të përdoret për shkëmbim
Disa mediume në Spanjë raportojnë se Paulo Dybala mund të përdoret si pjese e shkëmbimit më Paris Saint-Germainin për Neymarin. Neymar dëshiron të largohet nga PSG që në këtë verë dhe kjo më nuk është sekret. Por asnjë ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 17:49
Disa mediume në Spanjë raportojnë se Paulo Dybala mund të përdoret si pjese e shkëmbimit më Paris Saint-Germainin për Neymarin. Neymar dëshiron të largohet nga PSG që në këtë verë dhe kjo më nuk është sekret. Por asnjë ...

Vjen oferta e fundit e Barcelonës për Neymar: Zgjedhja e dy lojtarëve dhe 90 milionë euro
Barcelona është e bindur të nënshkruajë me Neymarin nga Paris Saint-Germain. Sipas Sky Sports, Blaugranat kaun bërë ofertë në vlerë 90 milionë euro dhe dy lojtarë. BREAKING: Barcelona have bid £90m plus two players for ...
E Dua Sportin | 18-Jul-2019 23:59
Barcelona është e bindur të nënshkruajë me Neymarin nga Paris Saint-Germain. Sipas Sky Sports, Blaugranat kaun bërë ofertë në vlerë 90 milionë euro dhe dy lojtarë. BREAKING: Barcelona have bid £90m plus two players for ...

PSG-ja nuk do të kënaqet me ofertën e Barçës
Së fundmi u raportua se Barcelona ka bërë një ofertë prej 100 milionë eurove plus dy lojtarë për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar, transmeton zeri.info Por, gazetari i “Sky Sports” Kvah Solhekol thotë se klubi ...
Zeri | 18-Jul-2019 22:50
Së fundmi u raportua se Barcelona ka bërë një ofertë prej 100 milionë eurove plus dy lojtarë për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar, transmeton zeri.info Por, gazetari i “Sky Sports” Kvah Solhekol thotë se klubi ...

Barca i jep dy lojtarë dhe 100 milion për Neymar
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitic, Semedo, Malcolm dhe Dembele, kjo është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që vështirë se mund të refuzohet. Pas transferimit te Antoine ...
Klan Kosova | 18-Jul-2019 22:37
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitic, Semedo, Malcolm dhe Dembele, kjo është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që vështirë se mund të refuzohet. Pas transferimit te Antoine ...

E gjithë Serbia po ‘lutet’ që ai të mos shënojë, Zeneli: Kur ta jap gol, e shihni se çka do të bëjë
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitiç, Semedo, Malcolm dhe Dembele, është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që ta blejë Neymarin. Pas transferimit te Antoine Griezmann, ...
GazetaBlic | 18-Jul-2019 22:02
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitiç, Semedo, Malcolm dhe Dembele, është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që ta blejë Neymarin. Pas transferimit te Antoine Griezmann, ...

Juventusi e përdor Dybalan në marrëveshje për Neymarin
Mediat spanjolle raportojnë se Juventusi mund ta përdorë Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Neymar e ka bërë absolutisht të qartë se do të largohet nga Paris ...
Gazeta Monitor | 18-Jul-2019 21:29
Mediat spanjolle raportojnë se Juventusi mund ta përdorë Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Neymar e ka bërë absolutisht të qartë se do të largohet nga Paris ...

“Çmendet” Barça, 100 milionë euro dhe gjashtë lojtarë për Neymarin
Skuadra e Barcelonës duket se është e vendosur që të transferojë yllin e Paris Saint Germain, Neymar JR. Katalanët së fundmi thuhet se janë drejtuar me një ofertë të re për kampionët e Ligue 1, për të cilët kanë ofruar ...
Flaka | 18-Jul-2019 21:11
Skuadra e Barcelonës duket se është e vendosur që të transferojë yllin e Paris Saint Germain, Neymar JR. Katalanët së fundmi thuhet se janë drejtuar me një ofertë të re për kampionët e Ligue 1, për të cilët kanë ofruar ...

Sky Sports: Barcelona përmirëson ofertën për Neymarin, 100 milionë euro + dy lojtarë 100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitic, Semedo, Malcolm dhe Dembele – kjo është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që vësht
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitic, Semedo, Malcolm dhe Dembele – kjo është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që vështirë se mund të refuzohet. Pas transferimit te Antoine ...
Kosova Sot | 18-Jul-2019 21:08
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitic, Semedo, Malcolm dhe Dembele – kjo është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që vështirë se mund të refuzohet. Pas transferimit te Antoine ...

Neymar detyrohet të paguajë tatime në Spanjë në vlerë prej 35 milionë eurove
Neymar është urdhëruar ta paguajë thesarin e shtetit spanjoll 35 milionë euro për parregullsitë tatimore gjatë transferimit te Paris Saint-Germain nga Barcelona. Sulmuesi 27-vjeçar është paralajmëruar me konfiskim të ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 14:38
Neymar është urdhëruar ta paguajë thesarin e shtetit spanjoll 35 milionë euro për parregullsitë tatimore gjatë transferimit te Paris Saint-Germain nga Barcelona. Sulmuesi 27-vjeçar është paralajmëruar me konfiskim të ...

Barça ofron 100 milionë euro plus dy lojtarë për Neymarin
Barcelona e ka ngritur ofertën e saj në 100 milionë euro plus dy lojtarë për sigurimin e shërbimeve të Neymarit nga Paris Saint-Germaini, transmeton zeri.info “Sky Sport Germany” shkruan se klubi parisien mund të ...
Zeri | 18-Jul-2019 21:03
Barcelona e ka ngritur ofertën e saj në 100 milionë euro plus dy lojtarë për sigurimin e shërbimeve të Neymarit nga Paris Saint-Germaini, transmeton zeri.info “Sky Sport Germany” shkruan se klubi parisien mund të ...

Barcelona rrit ofertën për Neymarin
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitiç, Semedo, Malcolm dhe Dembele, është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që ta blejë Neymarin.
Kosova Press | 18-Jul-2019 20:54
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitiç, Semedo, Malcolm dhe Dembele, është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që ta blejë Neymarin.

Juventusi e përdor Dybalan në marrëveshje për Neymarin
Mediat spanjolle raportojnë se Juventusi mund ta përdorë Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Neymar e ka bërë absolutisht të qartë se do të largohet nga Paris ...
TetovaSot | 18-Jul-2019 20:49
Mediat spanjolle raportojnë se Juventusi mund ta përdorë Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Neymar e ka bërë absolutisht të qartë se do të largohet nga Paris ...

Sky Sports: Barcelona përmirëson ofertën për Neymarin, 100 milionë euro + dy lojtarë
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitic, Semedo, Malcolm dhe Dembele – kjo është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që vështirë se mund të refuzohet. Pas transferimit te Antoine ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 20:39
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitic, Semedo, Malcolm dhe Dembele – kjo është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që vështirë se mund të refuzohet. Pas transferimit te Antoine ...

Barcelona me ofertë prej 90 milionë funtash plus dy lojtarë për Neymarin
Klubi i La Ligas i ka dhënë PSG një listë prej gjashtë lojtarësh që mund të përfshihen në marrëveshje, përfshirë Philippe Coutinho, Ousmane Dembele, Ivan Rakitic, Nelson Semedo dhe Malcom. Identiteti i lojtarit të ...
Indeks Online | 18-Jul-2019 20:34
Klubi i La Ligas i ka dhënë PSG një listë prej gjashtë lojtarësh që mund të përfshihen në marrëveshje, përfshirë Philippe Coutinho, Ousmane Dembele, Ivan Rakitic, Nelson Semedo dhe Malcom. Identiteti i lojtarit të ...

Barca me ofertë të majme për PSG, para + 6 lojtarë në tavolinë për Neymar
Katalanët së fundmi thuhet se janë drejtuar me një ofertë të re për kampionët e Ligue 1, për të cilët kanë ofruar para të gatshme, plus gjashtë lojtarë, me mundësi për të zgjedhur dy. Barca ka ofruar 100 milionë euro ...
Lajminet | 18-Jul-2019 20:01
Katalanët së fundmi thuhet se janë drejtuar me një ofertë të re për kampionët e Ligue 1, për të cilët kanë ofruar para të gatshme, plus gjashtë lojtarë, me mundësi për të zgjedhur dy. Barca ka ofruar 100 milionë euro ...

Ylli i Barcelonës mund të jetë kyç për rikthimin e Neymarit në ‘Camp Nou’
Shitja potenciale e sulmuesit Ousmane Dembele mund të jetë e vetmja mënyrë përmes së cilës Barcelona do të mund ta rikthehente Neymarin në këtë verë, shkruan “Marca”. Barça duhet të arkëtojë para dhe përderisa Dembele ...
Zeri | 18-Jul-2019 19:36
Shitja potenciale e sulmuesit Ousmane Dembele mund të jetë e vetmja mënyrë përmes së cilës Barcelona do të mund ta rikthehente Neymarin në këtë verë, shkruan “Marca”. Barça duhet të arkëtojë para dhe përderisa Dembele ...

Dybala pjesë e marrëveshjes për kalimin e Neymar tek Juventus
Neymar po vazhdon të ruaj qendrën e vëmendjes, me emrin e tij që së fundmi po lidhet me Juventus. Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, tash e sa kohë po zë vendin kryesorë në mediet evropiane, pasi ka bërë të ditur se ...
Gazeta Monitor | 18-Jul-2019 19:25
Neymar po vazhdon të ruaj qendrën e vëmendjes, me emrin e tij që së fundmi po lidhet me Juventus. Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, tash e sa kohë po zë vendin kryesorë në mediet evropiane, pasi ka bërë të ditur se ...

Dybala, pjesë e marrëveshjes për kalimin e Neymar te Juventus
Neymar po vazhdon të ruaj qendrën e vëmendjes, me emrin e tij që së fundmi po lidhet me Juventus. Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, tash e sa kohë po zë vendin kryesorë në mediet evropiane, pasi ka bërë të ditur se ...
Gazeta Observer | 18-Jul-2019 19:19
Neymar po vazhdon të ruaj qendrën e vëmendjes, me emrin e tij që së fundmi po lidhet me Juventus. Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, tash e sa kohë po zë vendin kryesorë në mediet evropiane, pasi ka bërë të ditur se ...

Dani Alves: Tite më i mirë se Guardiola
Kapiteni i Brazilit ka fituar në karrierën futbollistike 40 tofe me klubet ku ka luajtur si dhe disa me kombëtaren braziliane. Ai së fundi triumfoi në Kupën e Amerikës me Brazilin, ku e ka ngritur trofeun e çmueshëm ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 13:22
Kapiteni i Brazilit ka fituar në karrierën futbollistike 40 tofe me klubet ku ka luajtur si dhe disa me kombëtaren braziliane. Ai së fundi triumfoi në Kupën e Amerikës me Brazilin, ku e ka ngritur trofeun e çmueshëm ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved