ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 17:31

SHBA: Rezolutë për ndriçimin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi

SHBA: Rezolutë për ndriçimin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi
Komisioni për Marrëdhënie me Jashtë i Dhomës së Përfaqësuesve, miratoi një rezolutë, me të cilën i kërkohet Serbisë që të verë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas amerikanë, në vitin 1999, ndërsa ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 20:07
Komisioni për Marrëdhënie me Jashtë i Dhomës së Përfaqësuesve, miratoi një rezolutë, me të cilën i kërkohet Serbisë që të verë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas amerikanë, në vitin 1999, ndërsa ...

SHBA: Rezolutë për ndriçimin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi nga serbët
Komisioni për Marrëdhënie me Jashtë i Dhomës së Përfaqësuesve, miratoi një rezolutë, me të cilën i kërkohet Serbisë që të verë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas amerikanë, në vitin 1999, ndërsa ...
GazetaTema | 18-Jul-2019 21:49
Komisioni për Marrëdhënie me Jashtë i Dhomës së Përfaqësuesve, miratoi një rezolutë, me të cilën i kërkohet Serbisë që të verë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas amerikanë, në vitin 1999, ndërsa ...

?Veseli takon senatorin Bob Menendez: Pa SHBA-në nuk mund të ketë marrëveshje finale mes Kosovës dhe Serbisë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Uashington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 22:21
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Uashington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...

SHBA: Rezolutë për ndriçimin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi
mapo.al Komisioni për Marrëdhënie me Jashtë i Dhomës së Përfaqësuesve, miratoi një rezolutë, me të cilën i kërkohet Serbisë që të verë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas amerikanë, në vitin 1999, ...
Mapo | 18-Jul-2019 15:27
mapo.al Komisioni për Marrëdhënie me Jashtë i Dhomës së Përfaqësuesve, miratoi një rezolutë, me të cilën i kërkohet Serbisë që të verë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas amerikanë, në vitin 1999, ...

Veseli takon Kongresmenin Zeldin, me rastin e miratimit të rezolutës për vëllezërit Bytyçi
Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, ka takuar sot Kongresmenin Lee Zeldin, i cili bashkë me Kongresmenin Eliot Engel ka sponsorizuar Rezolutën për vëllezërit Bytyçi, të vrarë nga forcat serbe gjatë kohës së luftës në ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 18:33
Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, ka takuar sot Kongresmenin Lee Zeldin, i cili bashkë me Kongresmenin Eliot Engel ka sponsorizuar Rezolutën për vëllezërit Bytyçi, të vrarë nga forcat serbe gjatë kohës së luftës në ...

Veseli në Washington: Pa Amerikën nuk mund të ketë marrëveshje finale ndërmjet Kosovës dhe Serbisë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Washington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...
Ina-Online | 19-Jul-2019 01:23
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Washington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...

Rezolutë për ndriçimin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi
Uashington, 18 korrik 2019 – Komisioni për Marrëdhënie me Jashtë i Dhomës së Përfaqësuesve, miratoi një rezolutë, me të cilën i kërkohet Serbisë që të verë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas ...
Illyriapress | 19-Jul-2019 00:11
Uashington, 18 korrik 2019 – Komisioni për Marrëdhënie me Jashtë i Dhomës së Përfaqësuesve, miratoi një rezolutë, me të cilën i kërkohet Serbisë që të verë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas ...

Veseli merr mbështetje nga SHBA për dialogun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Washington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...
AlbInfo | 19-Jul-2019 00:01
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Washington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...

Veseli vazhdon ta thumbojë Haradinajn me fjalë të mira për Amerikën
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli edhe njëherë e ka thumbuar kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, duke thënë fjalë të mira për Amerikën. Në një njoftim për media të lëshuar pak më parë ku citohet ...
InFokusi | 18-Jul-2019 23:23
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli edhe njëherë e ka thumbuar kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, duke thënë fjalë të mira për Amerikën. Në një njoftim për media të lëshuar pak më parë ku citohet ...

Veseli takon kryetarin e Komisionit për Politikë të Jashtme në Senatin Amerikan
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Washington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...
Arbresh | 18-Jul-2019 22:55
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar në Washington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...

Veseli vazhdon ta thumbojë Haradinajn me fjalë të mira për Amerikën
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli edhe njëherë e ka thumbuar kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, duke thënë fjalë të mira për Amerikën. Në një njoftim për media të lëshuar pak më parë ku citohet ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 22:31
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli edhe njëherë e ka thumbuar kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, duke thënë fjalë të mira për Amerikën. Në një njoftim për media të lëshuar pak më parë ku citohet ...

Veseli takon kryetarin e Komisionit për Politikë të Jashtme në Senatin Amerikan
21:57, 18 Korrik 2019 Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Washington, kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur ...
Medial | 18-Jul-2019 22:16
21:57, 18 Korrik 2019 Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Washington, kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur ...

?Veseli takon kryetarin e Komisionit për Politikë të Jashtme në Senatin Amerikan
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Uashington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...
Indeks Online | 18-Jul-2019 22:04
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Uashington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...

Rasti i vëllezërve Bytyçi “duhet t’i përcaktojë” marrëdhëniet SHBA-Serbi
Komiteti për Punë të Jashtme i Kongresit të Shteteve të Bashkuara miratoi një rezolutë, me të cilën i bëhet thirrje Serbisë që të sjellë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas amerikanë, me prejardhje ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 15:30
Komiteti për Punë të Jashtme i Kongresit të Shteteve të Bashkuara miratoi një rezolutë, me të cilën i bëhet thirrje Serbisë që të sjellë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas amerikanë, me prejardhje ...

?Veseli takon kryetarin e Komisionit për Politikë të Jashtme në Senatin Amerikan
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Uashington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez.
Kosova Press | 18-Jul-2019 22:02
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Uashington kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez.

Veseli takon kryetarin e Komisionit për Politikë të Jashtme në Senatin Amerikan
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Washington, kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...
Zeri | 18-Jul-2019 22:02
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Washington, kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...

Veseli takon kryetarin e Komisionit për Politikë të Jashtme në Senatin Amerikan
Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me zhvillimet politike në Kosovë dhe rajon, ndërsa e ka falënderuar atë për kontributin dhe rolin mbështetës të Senatit Amerikan për Republikën e Kosovës. Temë e ...
Lajminet | 18-Jul-2019 22:00
Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me zhvillimet politike në Kosovë dhe rajon, ndërsa e ka falënderuar atë për kontributin dhe rolin mbështetës të Senatit Amerikan për Republikën e Kosovës. Temë e ...

Veseli: Pa Amerikën s’mund të ketë marrëveshje finale me Serbinë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Washington, kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...
EkonomiaOnline | 18-Jul-2019 21:58
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Washington, kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...

Veseli takon kryetarin e Komisionit për Politikë të Jashtme në Senatin Amerikan
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Washington, kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...
Klan Kosova | 18-Jul-2019 21:58
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar në Washington, kryetarin e Komisionit për Politikë Jashtme të Senatit Amerikan, senatorin Bob Menendez. Në këtë takim, Veseli e ka njohur senatorin Menendez me ...

SHBA: Rezolutë për ndriçimin e vrasjes së vëllezërve Bytyçi
Komisioni për Marrëdhënie me Jashtë i Dhomës së Përfaqësuesve, miratoi një rezolutë, me të cilën i kërkohet Serbisë që të verë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas amerikanë, në vitin 1999, ndërsa ...
Zeri | 18-Jul-2019 20:27
Komisioni për Marrëdhënie me Jashtë i Dhomës së Përfaqësuesve, miratoi një rezolutë, me të cilën i kërkohet Serbisë që të verë para drejtësisë vrasësit e tre vëllezërve Bytyçi, shtetas amerikanë, në vitin 1999, ndërsa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved