ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 09:18

Moti sot/ Temperaturat mbi 30 gradë, reshje shiu në mesditë

Moti sot/ Temperaturat mbi 30 gradë, reshje shiu në mesditë
mapo.al Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me zhvillim vranësirash në mesditë përgjatë zonave malore. Temperaturat do të shënojnë mbi 30 gradë ato maksimale dhe 17 gradë ato minimale. Sipas shërbimit ...
Mapo | 19-Jul-2019 08:10
mapo.al Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me zhvillim vranësirash në mesditë përgjatë zonave malore. Temperaturat do të shënojnë mbi 30 gradë ato maksimale dhe 17 gradë ato minimale. Sipas shërbimit ...

Parashikimi i motit/ Ja si ndryshon koha gjatë pasdites
Duket se me afrimin e fundjavës, moti do të ketë përmirësime duke krijuar kushte për të bërë plazh. Edhe pse temperaturat janë rritur në krahasim me fillimin e kësaj jave, sërish reshjet e shiut do të jenë prezente në ...
Telegraf | 19-Jul-2019 08:06
Duket se me afrimin e fundjavës, moti do të ketë përmirësime duke krijuar kushte për të bërë plazh. Edhe pse temperaturat janë rritur në krahasim me fillimin e kësaj jave, sërish reshjet e shiut do të jenë prezente në ...

Kthesa e papritur e motit, sot priten rrebeshe shiu
Parashikimi i motit për ditën e sotme dhe nesërme , 19 dhe 20 korrik.
Lapsi | 19-Jul-2019 09:11
Parashikimi i motit për ditën e sotme dhe nesërme , 19 dhe 20 korrik.

Nesër rrebeshe shiu, por në fundjavë bëhuni gati për plazh. Temperaturat do çmenden
Ky muaj ka qene me luhatje te vazhdueshme dhe ende nuk i kemi shijuar tamam detin dhe diellin. Por duket se tashme moti do te marre nje kthese ne favor te gjithë atyre qe kane ne plan te shkojnë me pushime Sipas ...
Lexo | 19-Jul-2019 16:18
Ky muaj ka qene me luhatje te vazhdueshme dhe ende nuk i kemi shijuar tamam detin dhe diellin. Por duket se tashme moti do te marre nje kthese ne favor te gjithë atyre qe kane ne plan te shkojnë me pushime Sipas ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe me temperatura mesatare paradite, dhe me mot të nxehtë pasdite. Temperaturat ditore do të lëvizin nga 16° Celsius e deri në 28°C. Kryeqytetit do të ketë ...
Telegrafi | 19-Jul-2019 08:16
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe me temperatura mesatare paradite, dhe me mot të nxehtë pasdite. Temperaturat ditore do të lëvizin nga 16° Celsius e deri në 28°C. Kryeqytetit do të ketë ...

Ndryshon komplet moti, shi dhe erë e fortë në këtë qytet
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë ...
Zeri | 19-Jul-2019 16:06
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë ...

Ndryshon komplet moti, shi dhe erë e fortë në Podujevë
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë ...
Gazeta Express | 19-Jul-2019 15:57
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë ...

Shi dhe erëra të forta në Podujevë
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video të siguruar nga “Indeksonline” shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës ...
Indeks Online | 19-Jul-2019 15:42
Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë. Në një video të siguruar nga “Indeksonline” shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë. Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës ...

Kthesa e papritur e motit, sot priten rrebeshe shiu…
Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me zhvillim vranësirash në mesditë përgjatë zonave malore. Temperaturat do të shënojnë mbi 30 gradë ato maksimale dhe 17 gradë ato minimale. Sipas shërbimit meteorologjik ...
Standard | 19-Jul-2019 14:48
Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me zhvillim vranësirash në mesditë përgjatë zonave malore. Temperaturat do të shënojnë mbi 30 gradë ato maksimale dhe 17 gradë ato minimale. Sipas shërbimit meteorologjik ...

Moti sot në Shqipëri
Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat po ifluencojnë në territorin e Shqipërisë me paqëndrueshmëri të ...
Gazeta Observer | 19-Jul-2019 10:38
Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat po ifluencojnë në territorin e Shqipërisë me paqëndrueshmëri të ...

Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës së sotme
Sot në mëngjes po mban mot me diell dhe me vranësira mesatare. Pasdite pritet të ketë paraqitje lokale të shiut të rrëmbyeshëm dhe vetëtima. Temperatura e mëngjesit lëvizë prej nëntë deri në 18 gradë Celsius, ndërsa ...
Gazeta Express | 19-Jul-2019 10:10
Sot në mëngjes po mban mot me diell dhe me vranësira mesatare. Pasdite pritet të ketë paraqitje lokale të shiut të rrëmbyeshëm dhe vetëtima. Temperatura e mëngjesit lëvizë prej nëntë deri në 18 gradë Celsius, ndërsa ...

Ja si do të jetë moti sot, e premte 19 korrik 2019!
Moti për ditën e sotme do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare, përgjatë pjesës së parë të ditës. Në orët vijuese vranësirat pësojnë zhvillim duke sjellë rrebeshe shiu në zonat malore dhe përgjatë kufirit ...
Dritare | 19-Jul-2019 10:08
Moti për ditën e sotme do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare, përgjatë pjesës së parë të ditës. Në orët vijuese vranësirat pësojnë zhvillim duke sjellë rrebeshe shiu në zonat malore dhe përgjatë kufirit ...

Moti sot me diell dhe vranësira mesatare
Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Nga orët e pasditës në shumë vende do të jetë jostabil me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 ...
Alsat-M | 02-Jul-2016 11:04
Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Nga orët e pasditës në shumë vende do të jetë jostabil me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 ...

Shqipëria me temperatura të larta, ky është moti për sot
Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat po ifluencojnë në territorin e Shqipërisë me paqëndrueshmëri të ...
Telegrafi | 19-Jul-2019 08:04
Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat po ifluencojnë në territorin e Shqipërisë me paqëndrueshmëri të ...

Moti sot në Shqipëri
Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat po ifluencojnë në territorin e Shqipërisë me paqëndrueshmëri të ...
Zeri | 19-Jul-2019 09:15
Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat po ifluencojnë në territorin e Shqipërisë me paqëndrueshmëri të ...

Moti sot në Shqipëri
Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat po ifluencojnë në territorin e Shqipërisë me paqëndrueshmëri të ...
InFokusi | 19-Jul-2019 08:44
Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme në shtresat e larta të atmosferës të cilat po ifluencojnë në territorin e Shqipërisë me paqëndrueshmëri të ...

Ngriten temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot
Sot do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të cilat vende-vende parashihet të shoqërohen me riga të dobëta shiu, kryesisht në pjesën veriore, qendrore dhe juglindore të vendit. Temperaturat minimale parashihen të ...
InFokusi | 19-Jul-2019 08:32
Sot do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të cilat vende-vende parashihet të shoqërohen me riga të dobëta shiu, kryesisht në pjesën veriore, qendrore dhe juglindore të vendit. Temperaturat minimale parashihen të ...

Këto janë temperaturat për ditën e sotme
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe nesër në vendin tonë do të vazhdojnë temperaturat të ftohta, ku temperatura minimale do të jetë 1 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë 16 gradë ...
Arbresh | 27-Sep-2018 07:47
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe nesër në vendin tonë do të vazhdojnë temperaturat të ftohta, ku temperatura minimale do të jetë 1 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë 16 gradë ...

Sot mot me diell dhe vranësira
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka bërë të ditur se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të cilat vende-vende parashihet të shoqërohen me riga të dobëta shiu, kryesisht në pjesën ...
Telegrafi | 19-Jul-2019 07:40
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka bërë të ditur se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të cilat vende-vende parashihet të shoqërohen me riga të dobëta shiu, kryesisht në pjesën ...

Moti, e premte 19 korrik 2019!
Moti për këtë të premte parashikohet pjesërish i vranët me tendencë shtrëngatash, përgjatë zonave malore. Sipas shërbimit meteorologjik ushtarak, parashikohet shi i izoluar në Verilindje në mesditë. Era me drejtim ...
VizionPlus | 19-Jul-2019 07:01
Moti për këtë të premte parashikohet pjesërish i vranët me tendencë shtrëngatash, përgjatë zonave malore. Sipas shërbimit meteorologjik ushtarak, parashikohet shi i izoluar në Verilindje në mesditë. Era me drejtim ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved