ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 17:31

Mbërrin në Gjykatë kërkesa e PS për kryebashkiakun e Vorës

Mbërrin në Gjykatë kërkesa e PS për kryebashkiakun e Vorës
Mbërrin në Gjykatën e Tiranës kërkesa e re për certifikimin e Agim Kajmakut si kryetar i bashkisë Vorë. Kërkesa mban firmën e kryesocialistit Edi Rama.
Top Channel | 19-Jul-2019 16:38
Mbërrin në Gjykatën e Tiranës kërkesa e re për certifikimin e Agim Kajmakut si kryetar i bashkisë Vorë. Kërkesa mban firmën e kryesocialistit Edi Rama.

Vora, PS kërkesë Gjykatës: Njihni mandatin e Agim Kajmakut
Pas Durrësit, Partia Socialste i kërkon Gjykatës së Tiranës të njohë mandatin e kryetarit të bashkisë të dalë nga 30 qershori, Agim Kajmaku. PS i është drejtuar me një kërkesë zyrtare gjykatës së Tiranës, për të njohur ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 16:06
Pas Durrësit, Partia Socialste i kërkon Gjykatës së Tiranës të njohë mandatin e kryetarit të bashkisë të dalë nga 30 qershori, Agim Kajmaku. PS i është drejtuar me një kërkesë zyrtare gjykatës së Tiranës, për të njohur ...

PS kërkon në gjykatë mandatin e Kajmakut për Vorën
mapo.al Pas Durrësit, Partia Socialiste i kërkon Gjykatës së Tiranës të njohë mandatin e kandidatit të saj Agim Kajmaku. PS i është drejtuar me një kërkesë zyrtare Gjykatës së Tiranës, për të njohur Kajmakun si ...
Mapo | 19-Jul-2019 16:24
mapo.al Pas Durrësit, Partia Socialiste i kërkon Gjykatës së Tiranës të njohë mandatin e kandidatit të saj Agim Kajmaku. PS i është drejtuar me një kërkesë zyrtare Gjykatës së Tiranës, për të njohur Kajmakun si ...

Gjykata ndryshon mendje për Durrësin, i jep mandatin Valbona Sakos katër ditë pasi rrëzoi zgjedhjet
Beteja juridike për të certifikuar në Gjykatë, socialisten Valbona Sako si kryebashkiake e Durrës, mori një rrjedhë tjetër pas vendimit të katër diteve më parë më parë nga gjyqtarja Mimoza Margjekaj e të njëjtës gjykatë.
Top Channel | 19-Jul-2019 15:05
Beteja juridike për të certifikuar në Gjykatë, socialisten Valbona Sako si kryebashkiake e Durrës, mori një rrjedhë tjetër pas vendimit të katër diteve më parë më parë nga gjyqtarja Mimoza Margjekaj e të njëjtës gjykatë.

Gjykata e Durrësit vërteton mandatin e Valbona Sakos
Gjykata e Durrësit ka vërtetuar sot mandatin e Valbona Sakos si kryebashkiake. Ishte Partia Socialiste që iu drejtua dje gjykatës me një kërkesë për njohje mandati për Sakon dhe vendimi është marrë sot nga gjyqtari ...
Top Channel | 19-Jul-2019 14:51
Gjykata e Durrësit ka vërtetuar sot mandatin e Valbona Sakos si kryebashkiake. Ishte Partia Socialiste që iu drejtua dje gjykatës me një kërkesë për njohje mandati për Sakon dhe vendimi është marrë sot nga gjyqtari ...

Vendimi për Sakon, Basha: E gjithë drejtësia nën kontrollin e Ramës
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar përmes një statusi në facebook lidhur me vendimin e dhënë sot nga gjykata e Durrësit, për Valbona Sakon. “E gjithë drejtësia është nën kontrollin e plotë të Ramës. Vendimi i Gjykatës ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 14:39
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar përmes një statusi në facebook lidhur me vendimin e dhënë sot nga gjykata e Durrësit, për Valbona Sakon. “E gjithë drejtësia është nën kontrollin e plotë të Ramës. Vendimi i Gjykatës ...

Vendimi për Sakon, reagon Duka: Gangsterllëk politik mbi gjyqësorin
Kreu i PAA, Agron Duka ka reaguar për vendimin e dhënë sot nga gjykata e Durrësit duke njohur Valbona Sakon si kryetare të Bashkisë. “Jam i bindur se shqiptarët nuk kishin më nevojë për prova të tjera për rënien e ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 14:17
Kreu i PAA, Agron Duka ka reaguar për vendimin e dhënë sot nga gjykata e Durrësit duke njohur Valbona Sakon si kryetare të Bashkisë. “Jam i bindur se shqiptarët nuk kishin më nevojë për prova të tjera për rënien e ...

Vendimi për Sakon, Agron Duka: Gangsterllëk politik mbi gjyqësorin
Kreu i PAA, Agron Duka ka reaguar për vendimin e dhënë sot nga gjykata e Durrësit duke njohur Valbona Sakon si kryetare të Bashkisë. “Jam i bindur se shqiptarët nuk kishin më nevojë për prova të tjera për rënien e ...
Telegraf | 19-Jul-2019 15:17
Kreu i PAA, Agron Duka ka reaguar për vendimin e dhënë sot nga gjykata e Durrësit duke njohur Valbona Sakon si kryetare të Bashkisë. “Jam i bindur se shqiptarët nuk kishin më nevojë për prova të tjera për rënien e ...

Gjykata e Durrësit vërteton mandatin e Valbona Sakos
Me vendim të Gjykatës, Valbona Sako vërtetohet si kryetare e Bashkisë së Durrësit. Edhe pse u refuzua nga e njëjta gjykatë dy ditë më parë, me vendim të gjyqtarit Shpëtim Reka, Sako ka tashmë një vërtetim për mandat të ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 13:51
Me vendim të Gjykatës, Valbona Sako vërtetohet si kryetare e Bashkisë së Durrësit. Edhe pse u refuzua nga e njëjta gjykatë dy ditë më parë, me vendim të gjyqtarit Shpëtim Reka, Sako ka tashmë një vërtetim për mandat të ...

Pas kërkesës së PS, Gjykata e Durrësit vërteton mandatin e Valbona Sakos
Pas vendimit të djeshëm të Gjykatës për të mos konfirmuar mandatin e kandidates së PS për bashkinë Durrës, selia rozë ka ndërmarrë një tjetër hap. PS i ka bërë kërkesë Gjykatës së Durrësit për ta njohur mandatin e ...
GazetaTema | 19-Jul-2019 14:11
Pas vendimit të djeshëm të Gjykatës për të mos konfirmuar mandatin e kandidates së PS për bashkinë Durrës, selia rozë ka ndërmarrë një tjetër hap. PS i ka bërë kërkesë Gjykatës së Durrësit për ta njohur mandatin e ...

Iu refuzua mandati, PS kërkesë gjykatës Durrës: Njihni Valbona Sakon
DURRES PS i është drejtuar me një kërkesë zyrtare gjykatës së shkallës së parë në Durrës, për të njohur Valbona Sakon si kryetaren e re të Bashkisë së qytetit bregdetar. Kërkesë e cila do të shqyrtohet nga gjyqtari ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 13:30
DURRES PS i është drejtuar me një kërkesë zyrtare gjykatës së shkallës së parë në Durrës, për të njohur Valbona Sakon si kryetaren e re të Bashkisë së qytetit bregdetar. Kërkesë e cila do të shqyrtohet nga gjyqtari ...

Mandati i Sakos/ Basha: Vendimi i Gjykatës, drejtësi private e Ramës
Lulzim Basha reagoi pas vendimit të Gjykatës së Durrësit që vërtetoi mandatin e kryebashkiakës Valbona Sako. Kreu i PD, nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale tha se ky vendim tregon që e gjithë drejtësia është në ...
VizionPlus | 19-Jul-2019 14:51
Lulzim Basha reagoi pas vendimit të Gjykatës së Durrësit që vërtetoi mandatin e kryebashkiakës Valbona Sako. Kreu i PD, nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale tha se ky vendim tregon që e gjithë drejtësia është në ...

Basha: E gjithë drejtësia është nën kontrollin e plotë të Ramës
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas skandalit, ku Edi Rama ka urdhëruar Gjykatën e Durrësit që ti japë mandatin kandidates së tij Valbona Sako e cila ka fituar bashkinë me 9 mijë vota. Me një reagim në faqen e ...
Telegraf | 19-Jul-2019 14:51
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas skandalit, ku Edi Rama ka urdhëruar Gjykatën e Durrësit që ti japë mandatin kandidates së tij Valbona Sako e cila ka fituar bashkinë me 9 mijë vota. Me një reagim në faqen e ...

Rama i drejtohet Gjykatës, konfirmohet mandati i Valbona Sakos
mapo.al Gjykata e Durrësit ka konfirmuar mandatin e Valbona Sakos si kryebashkiakja e re e Durrësit. Vërtetimi erdhi pas kërkesës për ta bërë këtë gjë që i ka dërguar Partia Socialiste dje, firmosur nga kryesocialisti ...
Mapo | 19-Jul-2019 13:38
mapo.al Gjykata e Durrësit ka konfirmuar mandatin e Valbona Sakos si kryebashkiakja e re e Durrësit. Vërtetimi erdhi pas kërkesës për ta bërë këtë gjë që i ka dërguar Partia Socialiste dje, firmosur nga kryesocialisti ...

Gjykata e Beratit i jep mandatin kryebashkiakut të Kuçovës
Gjykata e Beratit që ka në juridiksion edhe Kuçovën ka konfirmuar sot mandatin e Kryetarit të Bashkisë Kuçovë, Kreshnik Hajdari. Seanca për konfirmimin dhe legjitimimin e mandatit të Kreshnik Hajdarit është drejtuar nga ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 19:28
Gjykata e Beratit që ka në juridiksion edhe Kuçovën ka konfirmuar sot mandatin e Kryetarit të Bashkisë Kuçovë, Kreshnik Hajdari. Seanca për konfirmimin dhe legjitimimin e mandatit të Kreshnik Hajdarit është drejtuar nga ...

Durrës/ PS kërkon rishqyrtim në Gjykatë për mandatin e Valbona Sakos
mapo.al Vendimin e Gjykatës së Durrësit që refuzoi të vërtetojë mandatin e kryetares së Bashkisë së Durrësit Valbona Sako të zgjedhur më 30 qershor, Partia Socialiste nuk ka vendosur ta ankimojë në Gjykatën e Apelit, ...
Mapo | 19-Jul-2019 13:21
mapo.al Vendimin e Gjykatës së Durrësit që refuzoi të vërtetojë mandatin e kryetares së Bashkisë së Durrësit Valbona Sako të zgjedhur më 30 qershor, Partia Socialiste nuk ka vendosur ta ankimojë në Gjykatën e Apelit, ...

Gjykata iu jep mandatin dy kryebashkiakëve në Jug
Gjykata e Shkallës së Parë Sarandë, në seancat gjyqësore të ditës së sotme vendosi të pranojë mandatin e kryebashkiakes së Delvinës Majlinda Qilimi dhe Adrian Gurma për bashkinë Sarandë. Kristo Kico i Finiqit nuk e ka ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 16:58
Gjykata e Shkallës së Parë Sarandë, në seancat gjyqësore të ditës së sotme vendosi të pranojë mandatin e kryebashkiakes së Delvinës Majlinda Qilimi dhe Adrian Gurma për bashkinë Sarandë. Kristo Kico i Finiqit nuk e ka ...

Gjykata iu jep mandatin tre kryebashkiakëve në Jug
Gjykata e Shkallës së Parë Sarandë, në seancat gjyqësore të ditës së sotme vendosi të pranojë mandatin e kryebashkiakut socialist, dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Kristo Kiço për bashkinë Finiq, Majlinda Qilimi për ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 16:31
Gjykata e Shkallës së Parë Sarandë, në seancat gjyqësore të ditës së sotme vendosi të pranojë mandatin e kryebashkiakut socialist, dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit, Kristo Kiço për bashkinë Finiq, Majlinda Qilimi për ...

Gjykata e Durrësit vërteton mandatin e kryebashkiakes Valbona Sako
Gjykata e Durrësit ka vërtetuar mandatin e kandidates së PS, Valbona Sako. Vërtetimi I ligjshmërisë së mandatit të kryebashkiakes për Valbona Sakon u bë nga gjyqtari Shpetim Reka pas kerkeses se bere nga Partia ...
VizionPlus | 19-Jul-2019 13:56
Gjykata e Durrësit ka vërtetuar mandatin e kandidates së PS, Valbona Sako. Vërtetimi I ligjshmërisë së mandatit të kryebashkiakes për Valbona Sakon u bë nga gjyqtari Shpetim Reka pas kerkeses se bere nga Partia ...

Vendimi i Gjykatës së Tiranë për Agim Kajmakun, PS përsërit manovrën ligjore
Partia Socialiste sapo ka dorëzuar në Gjykatën e Tiranës kërkesën për njohjen e mandatit të Agim Kajmakut, kandidatit të Partisë Socialiste për postin e kryebashkiakut në Vorë, në zgjedhjet vendore të 30 qershorit. ...
Lapsi | 19-Jul-2019 16:23
Partia Socialiste sapo ka dorëzuar në Gjykatën e Tiranës kërkesën për njohjen e mandatit të Agim Kajmakut, kandidatit të Partisë Socialiste për postin e kryebashkiakut në Vorë, në zgjedhjet vendore të 30 qershorit. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved