ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 09:38

Europa League/ Eleminohen 3 ekipet shqiptare

Europa League/ Eleminohen 3 ekipet shqiptare
Të treja ekipet shqiptare, Kukësi, Teuta dhe Laçi dështuan në aventurën e tyre në Europa League duke u eliminuar që në raundin e parë kualifikues të kompeticionit.
Top Channel | 19-Jul-2019 01:47
Të treja ekipet shqiptare, Kukësi, Teuta dhe Laçi dështuan në aventurën e tyre në Europa League duke u eliminuar që në raundin e parë kualifikues të kompeticionit.

Kukësi – Debreçeni/ Kukësi eliminohet nga Europa League
Kukësi është skuadra e fundit shqiptare që eliminohet nga Europa League. Verilindorët e drejtuar nga Ernest Gjoka u eliminuan me rezultatin e përgjithëm 1-4 nga ekipi i Debreçenit, që kalon në raundin tjetër të UEFA ...
Telegraf | 18-Jul-2019 22:21
Kukësi është skuadra e fundit shqiptare që eliminohet nga Europa League. Verilindorët e drejtuar nga Ernest Gjoka u eliminuan me rezultatin e përgjithëm 1-4 nga ekipi i Debreçenit, që kalon në raundin tjetër të UEFA ...

Nuk ka surpriza, eliminohen skuadrat shqiptare, mbetet vetëm Partizani
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. ...
GazetaTema | 18-Jul-2019 22:00
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. ...

Fiton Hapoeli, Laçi del me kokën lart nga Liga e Europës
Pas Teutës ka qenë radha e Laçit që të eliminohet nga Liga e Europës. Kurbinasit e drejtuar nga Sulejman Starova kanë zhvilluar në kompleks një 180 minutësh shumë të mirë përballë izraelitëve të Hapoel Ber Shevës, teksa ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 21:27
Pas Teutës ka qenë radha e Laçit që të eliminohet nga Liga e Europës. Kurbinasit e drejtuar nga Sulejman Starova kanë zhvilluar në kompleks një 180 minutësh shumë të mirë përballë izraelitëve të Hapoel Ber Shevës, teksa ...

Nuk ka surpriza në Europa League, eliminohen Kukësi
Kukësi nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 në ndeshjen e kthimit të Evropa League ndaj Debrecen. Të besuarit e trajnerit Ernest Gjoka e patën të pamundur të përmbysnin humbjen 3-0 të ndeshjes së parë. Konsiderohej një ...
ABCNews | 18-Jul-2019 22:47
Kukësi nuk shkoi më shumë se barazimi 1-1 në ndeshjen e kthimit të Evropa League ndaj Debrecen. Të besuarit e trajnerit Ernest Gjoka e patën të pamundur të përmbysnin humbjen 3-0 të ndeshjes së parë. Konsiderohej një ...

Kukësi dhe Laçi i bashkohen Teutës, eliminohen nga Liga e Evropës
Kukësi kishte dhuruar një paraqitje mjaft të mirë një javë më parë në Hungari, përballë një rivali si Debreceni, por në fund pa të humbiste me rezultatin e thellë 3-0. Sfida e mbrëmjes së sotme në “Elbasan Arena” ishte ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 22:12
Kukësi kishte dhuruar një paraqitje mjaft të mirë një javë më parë në Hungari, përballë një rivali si Debreceni, por në fund pa të humbiste me rezultatin e thellë 3-0. Sfida e mbrëmjes së sotme në “Elbasan Arena” ishte ...

Kukësi dhe Laçi i bashkohen Teutës, eliminohen nga Liga e Evropës
Kukësi kishte dhuruar një paraqitje mjaft të mirë një javë më parë në Hungari, përballë një rivali si Debreceni, por në fund pa të humbiste me rezultatin e thellë 3-0. Sfida e mbrëmjes së sotme në “Elbasan Arena” ishte ...
E Dua Sportin | 18-Jul-2019 23:59
Kukësi kishte dhuruar një paraqitje mjaft të mirë një javë më parë në Hungari, përballë një rivali si Debreceni, por në fund pa të humbiste me rezultatin e thellë 3-0. Sfida e mbrëmjes së sotme në “Elbasan Arena” ishte ...

Eliminohen Kukësi dhe Laçi nga Europa League
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa League, pasi si Kukësi, Laçi dhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër.
Kosova Press | 18-Jul-2019 23:39
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa League, pasi si Kukësi, Laçi dhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër.

Eliminohet edhe Kukësi, mbetet vetëm Partizani
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. ...
InFokusi | 18-Jul-2019 22:35
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. ...

Kukësi dhe Laçi eleminohen nga Europa League
Aventura e ekipeve shqiptare ne Europa League ka përfunduar që në turin e parë. Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. Ndeshja në “Elbasan Arena” ...
Lajmi i Fundit | 18-Jul-2019 22:33
Aventura e ekipeve shqiptare ne Europa League ka përfunduar që në turin e parë. Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. Ndeshja në “Elbasan Arena” ...

Skënderbeun e tradhtuan nga brenda
Teksa të gjitha ekipet shqiptare po eliminohen nga kompeticionet europiane, madje që në turin e parë, një të drejtë për të treguar akoma më shumë arritjet e ekipit të tyre, e kanë tifozët e Skënderbeut. Të shumtë janë ...
Zeri | 18-Jul-2019 22:31
Teksa të gjitha ekipet shqiptare po eliminohen nga kompeticionet europiane, madje që në turin e parë, një të drejtë për të treguar akoma më shumë arritjet e ekipit të tyre, e kanë tifozët e Skënderbeut. Të shumtë janë ...

VIDEO/ Dështim total i skuadrave shqiptare, edhe Kukësi eliminohet nga Europa League
Në “Elbasan Arena” u luajt sfida e kthimit e turit të parë të Europa League mes Kukësit dhe Debrecenit, shkruan Syri.net. Ky takim përfundoi në barazim 1-1, rezultat që e nxjerr jashtë loje Kukësin, pasi kishte humbur ...
Albportali | 18-Jul-2019 22:28
Në “Elbasan Arena” u luajt sfida e kthimit e turit të parë të Europa League mes Kukësit dhe Debrecenit, shkruan Syri.net. Ky takim përfundoi në barazim 1-1, rezultat që e nxjerr jashtë loje Kukësin, pasi kishte humbur ...

Eliminohet edhe Kukësi, mbetet vetëm Partizani Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të...
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. ...
Kosova Sot | 18-Jul-2019 22:12
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. ...

EUROPA LEAGUE: Teuta fiton, por eleminohet nga Ventspils
Teuta ka arritur të fitojë ndeshjen në “Niko Dovana” përballë letonezëve të Ventspils me rezultatin e ngushtë 1-0, duke i dhënë fund në këtë mënyrë aventurës Europiane. Të besuarit e Shkënmbit, kanë qenë kërkues të ...
GazetaTema | 18-Jul-2019 19:13
Teuta ka arritur të fitojë ndeshjen në “Niko Dovana” përballë letonezëve të Ventspils me rezultatin e ngushtë 1-0, duke i dhënë fund në këtë mënyrë aventurës Europiane. Të besuarit e Shkënmbit, kanë qenë kërkues të ...

Eliminohen skuadrat shqiptare, mbetet vetëm Partizani
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. ...
Indeks Online | 18-Jul-2019 22:10
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. ...

Teuta eleminohet nga Europa League
Fitorja 1-0 në shtëpi nuk ka mjaftuar që Teuta të vazhdojë rrugëtimin në Europa League. Sherif Kallaku shënoi golin e vetëm për durrsakët në pjesën e dytë. Skuadra e Teutës fitoi me rezultatin minimal 1-0 ndeshjen e ...
ABCNews | 18-Jul-2019 20:17
Fitorja 1-0 në shtëpi nuk ka mjaftuar që Teuta të vazhdojë rrugëtimin në Europa League. Sherif Kallaku shënoi golin e vetëm për durrsakët në pjesën e dytë. Skuadra e Teutës fitoi me rezultatin minimal 1-0 ndeshjen e ...

Eliminohet edhe Kukësi, mbetet vetëm Partizani
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 22:02
Ka përfunduar që në turin e parë aventura e klubeve shqiptare të eliminatoret e Europa Leagues, pasi si Kukësi e Laçi që ishin të pafat në short, ashtu edhe Teuta, nuk ia dolën të kualifikohen për në raundin tjetër. ...

Teuta fiton por nuk mjafton, Ventspils eliminon “djemtë e detit”
Teuta fiton por nuk mjafton! “Djemtë e Detit” kanë synuar gjithçka për të zhbërë humbjen e pësuar në Letoni një javë më parë, por tre golat ishin një barrë shumë e rëndë për durrsakët, të cilët në “Niko Dovana” dhanë ...
E Dua Sportin | 18-Jul-2019 22:02
Teuta fiton por nuk mjafton! “Djemtë e Detit” kanë synuar gjithçka për të zhbërë humbjen e pësuar në Letoni një javë më parë, por tre golat ishin një barrë shumë e rëndë për durrsakët, të cilët në “Niko Dovana” dhanë ...

Mbyllet aventura europiane edhe për Laçin Laçi nuk ia ka dalë të bëjë asgjë për t’u kualifikuar, në transfertën e vështirë izraelite, ku ka humbur me rezultatin minimal 1-0 përballë skuadrës së Hapoel...
Laçi nuk ia ka dalë të bëjë asgjë për t’u kualifikuar, në transfertën e vështirë izraelite, ku ka humbur me rezultatin minimal 1-0 përballë skuadrës së Hapoel Be’er Shevas. Bardhezinjtë morën një barazim 1-1 në Kurbin ...
Kosova Sot | 18-Jul-2019 21:50
Laçi nuk ia ka dalë të bëjë asgjë për t’u kualifikuar, në transfertën e vështirë izraelite, ku ka humbur me rezultatin minimal 1-0 përballë skuadrës së Hapoel Be’er Shevas. Bardhezinjtë morën një barazim 1-1 në Kurbin ...

Mbyllet aventura europiane edhe për Laçin
Laçi nuk ia ka dalë të bëjë asgjë për t’u kualifikuar, në transfertën e vështirë izraelite, ku ka humbur me rezultatin minimal 1-0 përballë skuadrës së Hapoel Be’er Shevas. Bardhezinjtë morën një barazim 1-1 në Kurbin ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 21:32
Laçi nuk ia ka dalë të bëjë asgjë për t’u kualifikuar, në transfertën e vështirë izraelite, ku ka humbur me rezultatin minimal 1-0 përballë skuadrës së Hapoel Be’er Shevas. Bardhezinjtë morën një barazim 1-1 në Kurbin ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved