ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:54

Rama drekë me Erdogan, ish-deputeti: Gjatë krizave vrapon në Lindje

Rama drekë me Erdogan, ish-deputeti: Gjatë krizave vrapon në Lindje
mapo.al Ish-deputeti i PD, Tritan Shehu komenton vizitën e kryeministrit Edi Rama në Turqi dhe takimin atje me presidentin turk, Erdogan . Përmes një postimi në rrjetet sociale, Shehu shkruan se Rama gjatë krizave ...
Mapo | 18-Jul-2019 21:00
mapo.al Ish-deputeti i PD, Tritan Shehu komenton vizitën e kryeministrit Edi Rama në Turqi dhe takimin atje me presidentin turk, Erdogan . Përmes një postimi në rrjetet sociale, Shehu shkruan se Rama gjatë krizave ...

“E kemi provuar dy herë këtë tragjedi”, PD komenton takimin Rama-Erdogan
Ish-deputeti demokrat, Tritan Shehu ka reaguar pas takimit të kryeministrit Rama me presidentin turk Erdogan në rezidencën e këtij të fundit. Ai thotë se shqiptarët rrezikohen që në vend të integrimit, të largohen nga ...
GazetaTema | 18-Jul-2019 19:50
Ish-deputeti demokrat, Tritan Shehu ka reaguar pas takimit të kryeministrit Rama me presidentin turk Erdogan në rezidencën e këtij të fundit. Ai thotë se shqiptarët rrezikohen që në vend të integrimit, të largohen nga ...

Tritan Shehu: Rama gjatë krizave vrapon në Lindje
Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu ka reaguar pas shfaqjes së kryeministrit Edi Rama në një drekë me presidentin turk. Në një postim në “Facebook”, Shehu shkruan se Rama gjatë krizave vrapon në Lindje, duke e akuzuar se ...
Telegraf | 18-Jul-2019 18:39
Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu ka reaguar pas shfaqjes së kryeministrit Edi Rama në një drekë me presidentin turk. Në një postim në “Facebook”, Shehu shkruan se Rama gjatë krizave vrapon në Lindje, duke e akuzuar se ...

Rama në drekë me Erdogan, Shehu: Gjatë krizave vrapon në Lindje
TIRANË Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu ka reaguar pas shfaqjes së kryeministrit Edi Rama në një drekë me presidentin turk. Në një postim në “Facebook”, Shehu shkruan se Rama gjatë krizave vrapon në Lindje, duke e ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 18:16
TIRANË Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu ka reaguar pas shfaqjes së kryeministrit Edi Rama në një drekë me presidentin turk. Në një postim në “Facebook”, Shehu shkruan se Rama gjatë krizave vrapon në Lindje, duke e ...

Edi Rama takim miqësor me presidentin turk Erdogan (FOTO)
Kryeministri Rama ka publikuar një foto në Instagram, në të cilin duket qartë një takim i tij me presidentin turk. Rama nuk jep detaje, por ajo që duhet vënë në dukje lidhet me faktin se vetëm pak ditë më parë ...
Ina-Online | 19-Jul-2019 01:23
Kryeministri Rama ka publikuar një foto në Instagram, në të cilin duket qartë një takim i tij me presidentin turk. Rama nuk jep detaje, por ajo që duhet vënë në dukje lidhet me faktin se vetëm pak ditë më parë ...

Rama te Erdogan, eksperti diplomatik i PD-së: Shqipëria drejt despotizmit lindor, drejt otomanizmit(!)
Tritan Shehu, ish-ministër i Jashtëm, një zë nga PD që bën hera-herës ekspertin e diplomacisë, ndonëse vjen nga mjekësia, ka sulmuar ashpër kryemnistrin Rama pas një foto të publikuar nga ky i fundit, ku shfaqej me ...
Tesheshi | 18-Jul-2019 23:19
Tritan Shehu, ish-ministër i Jashtëm, një zë nga PD që bën hera-herës ekspertin e diplomacisë, ndonëse vjen nga mjekësia, ka sulmuar ashpër kryemnistrin Rama pas një foto të publikuar nga ky i fundit, ku shfaqej me ...

Kryeministri Rama vizitë blic në Turqi, takim ‘kokë më kokë’ me Presidentin Erdogan (FOTO)
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Turqi ku ka zhvilluar një takim me Presidentin Recep Tayyip Erdogan. Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të Erdogan në Marmaris dhe foton nga dreka e ka publikuar vetë në Instagram ...
TetovaSot | 18-Jul-2019 22:45
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Turqi ku ka zhvilluar një takim me Presidentin Recep Tayyip Erdogan. Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të Erdogan në Marmaris dhe foton nga dreka e ka publikuar vetë në Instagram ...

Media turke zbulon identitetin: Emri i personazhit që drekoi me Ramën dhe Ergoganin
Kryeministri Edi Rama zhvilloi të enjten një vizitë të papritur në Turqi, ku takoi presidentin Rexhep Taip Erdogan. Ne tavolinën me dy liderve ishte edhe një person tjetër, i cili rezulton te jetë ministri turk i ...
Politiko | 18-Jul-2019 22:42
Kryeministri Edi Rama zhvilloi të enjten një vizitë të papritur në Turqi, ku takoi presidentin Rexhep Taip Erdogan. Ne tavolinën me dy liderve ishte edhe një person tjetër, i cili rezulton te jetë ministri turk i ...

Rama-Erdogan, vizitat e “mistershme” të kryeministrit në Turqi
Nëpërmjet një publikimi në ‘Instagram’, kryeministri Edi Rama njofton sot se është takuar me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e Marmaris. Kjo është takimi i parë për këtë vit midis Ramës dhe ...
Illyriapress | 18-Jul-2019 22:42
Nëpërmjet një publikimi në ‘Instagram’, kryeministri Edi Rama njofton sot se është takuar me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e Marmaris. Kjo është takimi i parë për këtë vit midis Ramës dhe ...

Rama-Erdogan, vizitat e “mistershme” të kryeministrit në Turqi
Nëpërmjet një publikimi në ‘Instagram’, kryeministri Edi Rama njofton sot se është takuar me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e Marmaris. Kjo është takimi i parë për këtë vit midis Ramës dhe ...
Top Channel | 18-Jul-2019 18:11
Nëpërmjet një publikimi në ‘Instagram’, kryeministri Edi Rama njofton sot se është takuar me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e Marmaris. Kjo është takimi i parë për këtë vit midis Ramës dhe ...

“Rama, i vetmi kryeministër shqiptar që flet pa takt për Kosovën”
mapo.al Kryeministri shqiptar, Edi Rama, postoi një foto nga takimi me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan në një prej rezidencave zyrtare në Turqi. Nuk dihet se çfarë është diskutuar mes tyre, por ditët e fundit, pas ...
Mapo | 18-Jul-2019 18:14
mapo.al Kryeministri shqiptar, Edi Rama, postoi një foto nga takimi me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan në një prej rezidencave zyrtare në Turqi. Nuk dihet se çfarë është diskutuar mes tyre, por ditët e fundit, pas ...

Rama takon Erdogan në rezidencën verore të presidentit turk
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një vizitë në Turqi ku ka takuar presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan në rezidencën verore të këtij të fundit. “Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në ...
Flaka | 18-Jul-2019 20:59
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një vizitë në Turqi ku ka takuar presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan në rezidencën verore të këtij të fundit. “Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në ...

Takohen Rama dhe Erdogan
“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris”, shkruan kryeministri. Ende nuk ka detaje nga temat që kanë diskutuar Rama dhe Erdogan. Takimi i kryeministrit shqiptar me kreun e shtetit ...
Lajminet | 18-Jul-2019 19:52
“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris”, shkruan kryeministri. Ende nuk ka detaje nga temat që kanë diskutuar Rama dhe Erdogan. Takimi i kryeministrit shqiptar me kreun e shtetit ...

Rama “fluturon” te Erdogani, mikpritet në rezidencën verore të presidentit turk
Kryeministri Rama ka fluturuar drejt Stambollit pasditen e kësaj të enjteje, duke u takuar me presidentin Erdogan, miqësia e ngushtë me të cilin i ka kushtuar jo pak paragjykime politike, edhe në rrafshin ndërkombëtar. ...
Tesheshi | 18-Jul-2019 19:19
Kryeministri Rama ka fluturuar drejt Stambollit pasditen e kësaj të enjteje, duke u takuar me presidentin Erdogan, miqësia e ngushtë me të cilin i ka kushtuar jo pak paragjykime politike, edhe në rrafshin ndërkombëtar. ...

‘Rama, i vetmi kryeministër shqiptar që flet pa takt për Kosovën’
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, postoi një foto nga takimi me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan në një prej rezidencave zyrtare në Turqi. Nuk dihet se çfarë është diskutuar mes tyre, por ditët e fundit, pas ...
Lapsi | 18-Jul-2019 18:37
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, postoi një foto nga takimi me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan në një prej rezidencave zyrtare në Turqi. Nuk dihet se çfarë është diskutuar mes tyre, por ditët e fundit, pas ...

Analisti amerikan kritikon Ramën: I vetmi kryeministër, që ulet në ‘prehërin’ e Erdoganit
Analisti i njohur amerikan, Alon Ben-Meir ka komentuar takimin e kryeministrit Edi Rama me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Si një njohës i mirë i rajonit, sidomos i Turqisë, Meir shprehet se Rama është i vetmi ...
Politiko | 18-Jul-2019 18:59
Analisti i njohur amerikan, Alon Ben-Meir ka komentuar takimin e kryeministrit Edi Rama me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Si një njohës i mirë i rajonit, sidomos i Turqisë, Meir shprehet se Rama është i vetmi ...

Rama takon Erdoganin
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka pritur sot në një takim në rezidencën presidenciale në Ankara Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton Anadolu Agency (AA). Gjithashtu Rama pritet që së bashku me ...
Shenja | 29-Jun-2016 18:06
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka pritur sot në një takim në rezidencën presidenciale në Ankara Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton Anadolu Agency (AA). Gjithashtu Rama pritet që së bashku me ...

Vizita e Ramës tek Erdogani, ish-deputeti: Gjatë krizave vrapon në Lindje, çdo ditë e më larg vlerave perëndimore
Edi Rama ka udhëtuar sot drejt Turqisë ku ka takuar Presidentin turk Rexhep Taip Erdogan. Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu e komenton këtë vizitë, me një shënim në rrjetet sociale. Shehu thotw se Kryeministri vrapon ...
Politiko | 18-Jul-2019 18:39
Edi Rama ka udhëtuar sot drejt Turqisë ku ka takuar Presidentin turk Rexhep Taip Erdogan. Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu e komenton këtë vizitë, me një shënim në rrjetet sociale. Shehu thotw se Kryeministri vrapon ...

Vizita e mistershme e Ramës në Turqi
Nëpërmjet një publikimi në ‘Instagram’, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama njofton sot se është takuar me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e Marmaris. Kjo është takimi i parë për këtë vit midis ...
Alsat-M | 18-Jul-2019 18:37
Nëpërmjet një publikimi në ‘Instagram’, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama njofton sot se është takuar me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e Marmaris. Kjo është takimi i parë për këtë vit midis ...

FOTO/ Rama në Turqi, në drekë me Presidentin Erdogan
TURQI Kryeministri Edi Rama ndodhet në Turqi ku ka zhvilluar një takim me Presidentin Recep Tayyip Erdogan. Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të Erdogan në Marmaris dhe foton nga dreka e ka publikuar vetë në ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 17:12
TURQI Kryeministri Edi Rama ndodhet në Turqi ku ka zhvilluar një takim me Presidentin Recep Tayyip Erdogan. Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të Erdogan në Marmaris dhe foton nga dreka e ka publikuar vetë në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved