ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/08/2019 12:21

Ngjarja në Arapaj, Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve

Ngjarja në Arapaj, Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve
TIRANË Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur në Arapaj të Durrësit, rreth dy javë më parë ku u tha se ishte tentuar të përdhunohej në ambientet e shkollës një minorene. Në një postim ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 19:32
TIRANË Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur në Arapaj të Durrësit, rreth dy javë më parë ku u tha se ishte tentuar të përdhunohej në ambientet e shkollës një minorene. Në një postim ...

Veprime të turpshme ndaj minorenes në Arapaj: Policia jep detaje mbi ngjarjen dhe bën apel
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Në një deklaratë për median Policia sqaron se më datë 4 korrik, ...
GazetaTema | 19-Jul-2019 15:10
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Në një deklaratë për median Policia sqaron se më datë 4 korrik, ...

Reagon Albana Vokshi për përdhunimin e 8-vjeçares në Durrës: Shteti, në duart e kriminelëve
Albana Vokshi reagon pas ngjarjes së rëndë në fshatin Arapajt të Durrësit, ku një minorene 8-vjeçare u përdhunua në grup në ambientet e shkollës. Si ish deputete për dy mandate në këtë zonë, Vokshi përmes një postimi në ...
Telegraf | 19-Jul-2019 19:23
Albana Vokshi reagon pas ngjarjes së rëndë në fshatin Arapajt të Durrësit, ku një minorene 8-vjeçare u përdhunua në grup në ambientet e shkollës. Si ish deputete për dy mandate në këtë zonë, Vokshi përmes një postimi në ...

Përdhunimi i 8-vjeçares/ Flet drejtoresha e shkollës
Pas publikimit të lajmit të rëndë se një vajzë 8-vjeçare ishte përdhunuar në grup në ambientet e shkollës 9-vjeçare në fshatin Arapaj në Durrës gazetarja e Syri TV Dea Dervishi ka kontaktuar me drejtoreshën e shkollës ...
Telegraf | 19-Jul-2019 16:43
Pas publikimit të lajmit të rëndë se një vajzë 8-vjeçare ishte përdhunuar në grup në ambientet e shkollës 9-vjeçare në fshatin Arapaj në Durrës gazetarja e Syri TV Dea Dervishi ka kontaktuar me drejtoreshën e shkollës ...

Lidhet dhe dhunohet 8-vjecarja në shkollë, Policia: Nuk ishte përdhunim
Një ngacmim seksual në grup i ndodhur ditë më parë, por i mësuar vetëm këtë te premte, tronditi qytetin bregdetar të durrësit. Një vajzë 8 vjecare nga fshati Arapaj në Durrës është lidhur e më pas është bërë pre e ...
VizionPlus | 19-Jul-2019 16:06
Një ngacmim seksual në grup i ndodhur ditë më parë, por i mësuar vetëm këtë te premte, tronditi qytetin bregdetar të durrësit. Një vajzë 8 vjecare nga fshati Arapaj në Durrës është lidhur e më pas është bërë pre e ...

Veprime të turpshme ndaj minorenes në Arapaj/ Pas ndalimit të 16-vjeçarit, policia jep detaje të tjera mbi ngjarjen dhe bën apel
Policia e Shtetit sqaron një ngjarje të rëndë në Arapaj të Durrësit, e ndodhur ditë më parë, ky disa të rinj kanë kryer veprime të turpshme ndaj një vajze të mitur. Policia sqaron se më datë 4 korrik, nëna e vajzës ka ...
Telegraf | 19-Jul-2019 15:07
Policia e Shtetit sqaron një ngjarje të rëndë në Arapaj të Durrësit, e ndodhur ditë më parë, ky disa të rinj kanë kryer veprime të turpshme ndaj një vajze të mitur. Policia sqaron se më datë 4 korrik, nëna e vajzës ka ...

Abuzimi me 8-vjeçaren nga adoleshentët, policia: Ka ndodhur më datë 5 korrik
Nisur nga keqpërdorimi mediatik i ngjarjes së ndodhur më datë 4 korrik 2019, në Durrës, ku dy të mitur kanë kryer vepra të turpshme më një shtetase të mitur dhe se Policia ka fshehur ngjarjen, sqarojmë opininon publik ...
Top Channel | 19-Jul-2019 14:51
Nisur nga keqpërdorimi mediatik i ngjarjes së ndodhur më datë 4 korrik 2019, në Durrës, ku dy të mitur kanë kryer vepra të turpshme më një shtetase të mitur dhe se Policia ka fshehur ngjarjen, sqarojmë opininon publik ...

Tentativë përdhunimi? Policia: Ja e vërteta e ngjarjes në Durrës
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Uniformat blu shprehen se ngjarja është keqpërdorur mediatikisht. ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 14:46
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Uniformat blu shprehen se ngjarja është keqpërdorur mediatikisht. ...

Arrestimi i 16-vjecarit në Arapaj, Prokuroria sqaron ngjarjen
DURRES Prokuroria e Durrësit, ka reaguar pas publikimit të lajmit në media lidhur me rastin e 8-vjecares në fshatin Arapaj të Durrësit. Në njoftimin zyrtar prokuroria thotë se nuk ka ndodhur dhe nuk është tentuar të ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 14:44
DURRES Prokuroria e Durrësit, ka reaguar pas publikimit të lajmit në media lidhur me rastin e 8-vjecares në fshatin Arapaj të Durrësit. Në njoftimin zyrtar prokuroria thotë se nuk ka ndodhur dhe nuk është tentuar të ...

Ngacmimi seksual i 8-vjeçares në Durrës, reagon Policia e Shtetit
mapo.al Policia e Shtetit ka reaguar pas publikimit në media të një rasti ngacmimi seksual me të mitur në Arapaj të Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në datën 4 korrik, ku dy jem minorenë të moshës 13 dhe 16 vjeç kanë ...
Mapo | 19-Jul-2019 14:46
mapo.al Policia e Shtetit ka reaguar pas publikimit në media të një rasti ngacmimi seksual me të mitur në Arapaj të Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në datën 4 korrik, ku dy jem minorenë të moshës 13 dhe 16 vjeç kanë ...

Përdhunimi në Durrës? Policia: Ja e vërteta e ngjarjes që u përhap në media
Policia ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Uniformat blu shprehen se ngjarja është keqpërdorur mediatikisht. Nga policia ...
Lapsi | 19-Jul-2019 15:19
Policia ka reaguar në lidhje me raportimin e sotëm në media, se një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe është tentuar të përdhunohet nga grup djemsh. Uniformat blu shprehen se ngjarja është keqpërdorur mediatikisht. Nga policia ...

Detajet tronditëse/ Vajza e cila u tentua të përdhunohej në Durrës e sëmurë rëndë, u operua pak kohë më parë
Ditën e sotme është raportuar se një vajzë 8 vjeçare në Arapaj të Durrësit është përdhunuar brenda shkollës nga 5 të rinj të moshave 15-17-vjeç. Në lidhje me këtë rast, prokuroria e Durrësit ka deklaruar se përdhunimi ...
Dritare | 19-Jul-2019 23:29
Ditën e sotme është raportuar se një vajzë 8 vjeçare në Arapaj të Durrësit është përdhunuar brenda shkollës nga 5 të rinj të moshave 15-17-vjeç. Në lidhje me këtë rast, prokuroria e Durrësit ka deklaruar se përdhunimi ...

Tmerr në Durrës, 5 djem lidhin dhe përdhunojnë në shkollë 8-vjeçaren
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku 5 djem raportohet se kanë përdhunuar një vajzë të mitur, vetëm 8 vjeç. Sipas raportimeve ngjarja ka ndodhur rreth dy javë më parë në ambientet e shkollës 9-vjeçare ‘Myslim ...
TetovaSot | 19-Jul-2019 21:26
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku 5 djem raportohet se kanë përdhunuar një vajzë të mitur, vetëm 8 vjeç. Sipas raportimeve ngjarja ka ndodhur rreth dy javë më parë në ambientet e shkollës 9-vjeçare ‘Myslim ...

Ngjarja në Arapaj, Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve
TIRANË Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur në Arapaj të Durrësit, rreth dy javë më parë ku u tha se ishte tentuar të përdhunohej në ambientet e shkollës një minorene. Në një postim ...
Medial | 19-Jul-2019 19:38
TIRANË Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur në Arapaj të Durrësit, rreth dy javë më parë ku u tha se ishte tentuar të përdhunohej në ambientet e shkollës një minorene. Në një postim ...

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë
Si ish deputete për dy mandate në këtë zonë, Albana Vokshi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, shpreh habinë se, si mundet shteti të fshehë një ngjarje kaq të rëndë për gati dy javë? Reagimi i plotë i ...
Gazeta55 | 19-Jul-2019 19:19
Si ish deputete për dy mandate në këtë zonë, Albana Vokshi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, shpreh habinë se, si mundet shteti të fshehë një ngjarje kaq të rëndë për gati dy javë? Reagimi i plotë i ...

Vlorë, ngacmoi seksualisht 2 të mitur, arrestohet i moshuari 73-vjeçar
Një 73-vjeçar me iniciale L.S, banues në Vlorë, ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka kryer vepra të turpshme para të miturve dhe i ka ngacmuar ata seksualisht. Ai u ndalua nga policia pasi në datën 9 ...
RTSH | 19-Jul-2019 19:19
Një 73-vjeçar me iniciale L.S, banues në Vlorë, ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka kryer vepra të turpshme para të miturve dhe i ka ngacmuar ata seksualisht. Ai u ndalua nga policia pasi në datën 9 ...

Prokuroria e Durrësit: S’ka pasur tentativë përdhunimi ndaj vajzës 8-vjeçe
Ngjarja e fshatit Arapaj të Durrësit, ku mendohet se disa adoleshente kanë abuzuar me një vajzë 8 vjece në ambjentet e shkollës, vijon ende të mbulohet me hije dyshimi. Fillimisht nga korrespodentet e mediave u publikua ...
VizionPlus | 19-Jul-2019 14:44
Ngjarja e fshatit Arapaj të Durrësit, ku mendohet se disa adoleshente kanë abuzuar me një vajzë 8 vjece në ambjentet e shkollës, vijon ende të mbulohet me hije dyshimi. Fillimisht nga korrespodentet e mediave u publikua ...

Përdhunimi i të miturës në Durrës, flet drejtoresha e shkollës: Ngjarja jashtë…
Pas publikimit të lajmit të rëndë se një vajzë 8-vjeçare ishte përdhunuar në grup në ambientet e shkollës 9-vjeçare në fshatin Arapaj në Durrës Syri TV ka kontaktuar me drejtoreshën e shkollës në fjalë. Sipas ...
Gazeta Express | 19-Jul-2019 18:02
Pas publikimit të lajmit të rëndë se një vajzë 8-vjeçare ishte përdhunuar në grup në ambientet e shkollës 9-vjeçare në fshatin Arapaj në Durrës Syri TV ka kontaktuar me drejtoreshën e shkollës në fjalë. Sipas ...

Ngjarja në Arapaj të Durrësit, reagon Prokuroria: Nuk pati tentativë për përdhunim
Prokuroria e Durrësit ka reaguar lidhur me ngjarjen e raportuar pak orë më parë, për rastin e përdhunimit të një vajze 8-vjeçare nga një grup prej 5 djemsh në ambientet e shkollës “Myslim Deda”, rreth 3 javë më parë. ...
Lapsi | 19-Jul-2019 14:51
Prokuroria e Durrësit ka reaguar lidhur me ngjarjen e raportuar pak orë më parë, për rastin e përdhunimit të një vajze 8-vjeçare nga një grup prej 5 djemsh në ambientet e shkollës “Myslim Deda”, rreth 3 javë më parë. ...

Përdhunimi i dyshuar, reagon policia: Ja e vërteta e ngjarjes në Durrës!
Një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe dyshohet se është përdhunuar rreth tre javë më parë nga 5 djem adoleshentë, në ambientet e shkollës. Ngjarja makabre dyshohet se ka ndodhur në Durrës, në shkollën 9-vjeçare “Myslim Hida”, ...
Dritare | 19-Jul-2019 15:07
Një vajzë e mitur vetëm 8 vjeçe dyshohet se është përdhunuar rreth tre javë më parë nga 5 djem adoleshentë, në ambientet e shkollës. Ngjarja makabre dyshohet se ka ndodhur në Durrës, në shkollën 9-vjeçare “Myslim Hida”, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved