ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 09:38

Fatmir Mediu: Ndalimi i Daut Haradinaj, akt i qartë i Serbisë ndaj Kosovës

Fatmir Mediu: Ndalimi i Daut Haradinaj, akt i qartë i Serbisë ndaj Kosovës
Lidhur me ndalimin e përkohshëm në Austri të deputetit të AAK në Kosovë, Daut Haradinaj, ka reaguar edhe kryetari i PR, Fatmir Mediu. Sipas tij, Serbia nuk është e interesuar as për ta njohur dhe as për të arritur ...
Telegraf | 18-Jul-2019 17:47
Lidhur me ndalimin e përkohshëm në Austri të deputetit të AAK në Kosovë, Daut Haradinaj, ka reaguar edhe kryetari i PR, Fatmir Mediu. Sipas tij, Serbia nuk është e interesuar as për ta njohur dhe as për të arritur ...

Ndalimi në Vjenë, reagon Daut Haradinaj: Nuk isha i arrestuar
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka reaguar në lidhje me ndalimin e tij në Vjenë. Në reagimin e tij vëllai i kryeministrit të Kosovës është shprehur se nuk ka qenë i arrestuar, por ka qenë thjesht një komunikim për ...
VizionPlus | 18-Jul-2019 17:44
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka reaguar në lidhje me ndalimin e tij në Vjenë. Në reagimin e tij vëllai i kryeministrit të Kosovës është shprehur se nuk ka qenë i arrestuar, por ka qenë thjesht një komunikim për ...

Ndalimi i vëllait të Haradinajt në Vjenë, Basha: Provokim nga Serbia ndaj kombit shqiptar
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas ndalimit të Daut Haradianajt në Vjenë. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter Basha shkruan se kjo është një tallje me faktorin ndërkombëtar dhe provokim ...
VizionPlus | 18-Jul-2019 17:24
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas ndalimit të Daut Haradianajt në Vjenë. Përmes një postimi në rrjetin social Twitter Basha shkruan se kjo është një tallje me faktorin ndërkombëtar dhe provokim ...

Arrestimi në Vjenë? Vëllai i Ramush Haradinajt tregon çfarë ndodhi
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka thënë se nuk ka qenë i arrestuar, por se ishte në një konsultë disa minutash me policinë në aeroport të Vjenës. Mediat kosovare kanë raportuar sot gjatë ditës se deputeti i AAK-së ...
Lapsi | 18-Jul-2019 18:24
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka thënë se nuk ka qenë i arrestuar, por se ishte në një konsultë disa minutash me policinë në aeroport të Vjenës. Mediat kosovare kanë raportuar sot gjatë ditës se deputeti i AAK-së ...

Flet Daut Haradinaj: Isha në konsultë me policinë austriake
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka thënë se nuk ka qenë i arrestuar, por se ishte në një konsultë disa minutash me policinë në aeroport të Vjenës. Mediat kosovare kanë raportuar sot gjatë ditës se deputeti i AAK-së ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 16:46
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka thënë se nuk ka qenë i arrestuar, por se ishte në një konsultë disa minutash me policinë në aeroport të Vjenës. Mediat kosovare kanë raportuar sot gjatë ditës se deputeti i AAK-së ...

Daut Haradinaj flet pas ndalimit nga policia në Aeroportin e Vjenës
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj, ka folur ekskluzivisht për Info Magazine të Klan Kosovës lidhur me raportimet për arrestim në shtetin austriak pas një urdhri të dhënë nga Serbia. Haradinaj ...
Ina-Online | 19-Jul-2019 01:23
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj, ka folur ekskluzivisht për Info Magazine të Klan Kosovës lidhur me raportimet për arrestim në shtetin austriak pas një urdhri të dhënë nga Serbia. Haradinaj ...

Sërish fjalë të rënda, Haxhi Shala: Avni Arifi ndoshta shkoi në Berlin të flasë për biznes me Gjuriqin
Përplasjet mes zyrtarëve të partive në pushtet, Nismës Socialdemokrate dhe Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, po vazhdojnë. Të enjten, gjatë një paraqitje në T7, deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës, ...
InFokusi | 18-Jul-2019 23:59
Përplasjet mes zyrtarëve të partive në pushtet, Nismës Socialdemokrate dhe Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, po vazhdojnë. Të enjten, gjatë një paraqitje në T7, deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës, ...

Sërish fjalë të rënda, Haxhi Shala: Avni Arifi ndoshta shkoi në Berlin të flasë për biznes me Gjuriqin
Përplasjet mes zyrtarëve të partive në pushtet, Nismës Socialdemokrate dhe Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, po vazhdojnë. Të enjten, gjatë një paraqitje në emisionin “DPT Te Fidani”, në televizionin T7, deputeti i ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 23:41
Përplasjet mes zyrtarëve të partive në pushtet, Nismës Socialdemokrate dhe Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, po vazhdojnë. Të enjten, gjatë një paraqitje në emisionin “DPT Te Fidani”, në televizionin T7, deputeti i ...

Daut Haradinaj flet për ndalesën në Austri
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj, ka folur për “Info Magazine” të Klan Kosovës lidhur me raportimet për arrestim në shtetin austriak pas një urdhri të dhënë nga Serbia. Haradinaj ka thënë se ...
AlbInfo | 18-Jul-2019 20:49
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj, ka folur për “Info Magazine” të Klan Kosovës lidhur me raportimet për arrestim në shtetin austriak pas një urdhri të dhënë nga Serbia. Haradinaj ka thënë se ...

Haradinaj: Kosova duhet të jetë pjesë e INTERPOL-it, t’ju lëshojmë masë arresti atyre që i shërbyen Millosheviqit
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj, ka folur për Info Magazine të Klan Kosovës lidhur me raportimet për arrestim në shtetin austriak pas një urdhri të dhënë nga Serbia. Haradinaj ka thënë se ...
Zeri | 18-Jul-2019 20:41
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj, ka folur për Info Magazine të Klan Kosovës lidhur me raportimet për arrestim në shtetin austriak pas një urdhri të dhënë nga Serbia. Haradinaj ka thënë se ...

Ndalesa në aeroportin e Vjenës, Daut Haradinaj: Ishte konsultë disa minutëshe
Konsultë disa minutëshe, kështu e përshkruan Daut Haradinaj, deputet i AAK-së, ndalesën në aeroportin e Vjenës. Mediat kosovare raportuan se vëllai i kryeministrit ishte ndaluar nga policia austriake në bazë të një ...
Top Channel | 18-Jul-2019 16:45
Konsultë disa minutëshe, kështu e përshkruan Daut Haradinaj, deputet i AAK-së, ndalesën në aeroportin e Vjenës. Mediat kosovare raportuan se vëllai i kryeministrit ishte ndaluar nga policia austriake në bazë të një ...

Haradinaj: Kosova duhet të jetë pjesë e INTERPOL-it, t’ju lëshojmë masë arresti atyre që i shërbyen Millosheviqit
Haradinaj ka thënë se kjo nuk qëndron, pasi me të arritur në Austri, e gjitha kishte të bënte me një procedurë të tej zgjatur kontrolle por asgjë në lidhje me ndonjë ndalesë të urdhëruar nga Beogradi, njofton Klan ...
Lajminet | 18-Jul-2019 20:29
Haradinaj ka thënë se kjo nuk qëndron, pasi me të arritur në Austri, e gjitha kishte të bënte me një procedurë të tej zgjatur kontrolle por asgjë në lidhje me ndonjë ndalesë të urdhëruar nga Beogradi, njofton Klan ...

Dautin s’e ndal Interpoli, bën qejf në Vjenë (VIDEO)
Sot pasdite u hap lajmi për ndalimin Daut Haradinajt në Vjenë në bazë të fletë-arrestit të Interpolit të lëshuar nga Serbia. Mirëpo, deputeti i AAK-së tha në emisionin Info Magazine se procedurat në kontrollin e ...
Klan Kosova | 18-Jul-2019 20:10
Sot pasdite u hap lajmi për ndalimin Daut Haradinajt në Vjenë në bazë të fletë-arrestit të Interpolit të lëshuar nga Serbia. Mirëpo, deputeti i AAK-së tha në emisionin Info Magazine se procedurat në kontrollin e ...

Haradinaj foli për ‘arrestimin’ e tij sot në Austri
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj , ka folur ekskluzivisht për Klan Kosovën lidhur me raportimet për arrestim në shtetin austriak pas një urdhri të dhënë nga Serbia, përcjell Portalb.mk ...
Portalb | 18-Jul-2019 19:28
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj , ka folur ekskluzivisht për Klan Kosovën lidhur me raportimet për arrestim në shtetin austriak pas një urdhri të dhënë nga Serbia, përcjell Portalb.mk ...

Daut Haradinaj: Kosova duhet të jetë pjesë e INTERPOL-it, t’ju lëshojmë masë arresti atyre që i shërbyen Millosheviqit
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj, ka folur ekskluzivisht për Info Magazine të Klan Kosovës lidhur me raportimet për arrestim në shtetin austriak pas një urdhri të dhënë nga Serbia. Haradinaj ...
Klan Kosova | 18-Jul-2019 19:23
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj, ka folur ekskluzivisht për Info Magazine të Klan Kosovës lidhur me raportimet për arrestim në shtetin austriak pas një urdhri të dhënë nga Serbia. Haradinaj ...

Daut Haradinaj lajmërohet pas raportimeve se ai është arrestuar në Austri
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka reaguar pas raportimeve në media se ai është ndaluar nga policia në Austri. Në profilin e tij në Facebook Haradinaj ka shpërndarë një fotografi të bërë në sheshin e kryeqytetit të ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 17:17
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka reaguar pas raportimeve në media se ai është ndaluar nga policia në Austri. Në profilin e tij në Facebook Haradinaj ka shpërndarë një fotografi të bërë në sheshin e kryeqytetit të ...

Daut Haradinaj tregon se çka i ndodhi në Austri – a u arrestua me urdhër të Serbisë?
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj, është deklaruar lidhur me raportimet se është arrestuar nga autoritetet austriake me urdhër të Serbisë. Haradinaj ka thënë se kjo nuk qëndron, pasi me të ...
Gazeta Monitor | 18-Jul-2019 18:41
Deputeti i Aleancës për Ardhmërisë së Kosovës, Daut Haradinaj, është deklaruar lidhur me raportimet se është arrestuar nga autoritetet austriake me urdhër të Serbisë. Haradinaj ka thënë se kjo nuk qëndron, pasi me të ...

U raportua se Daut Haradinaj u arretua në Vjenë, ai e demanton lajmin
Deputeti i AAK-së Daut Haradinaj, ka demantuar lajmin e disa portaleve se është arrrestuar sot në Vjenë me fletarrest të Serbisë. Deputeti Haradinaj, tha për RTK-në se është në Vjenë krejt zakonshëm. Tutje, ai theksoi ...
PortaliOnline | 18-Jul-2019 18:41
Deputeti i AAK-së Daut Haradinaj, ka demantuar lajmin e disa portaleve se është arrrestuar sot në Vjenë me fletarrest të Serbisë. Deputeti Haradinaj, tha për RTK-në se është në Vjenë krejt zakonshëm. Tutje, ai theksoi ...

Basha për ndalimin e Haradinajt: Provokim për Kosovën dhe mbarë kombin shqiptar
Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha, është ngutur paksa në reagimin e tij ndaj ndalimit të deputetit Daut Haradinaj, në Vjenë. Ai në reagimin e tij ka shkruar se ky ndalim ka ndodhur për shkak të ...
Gazeta Monitor | 18-Jul-2019 18:41
Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha, është ngutur paksa në reagimin e tij ndaj ndalimit të deputetit Daut Haradinaj, në Vjenë. Ai në reagimin e tij ka shkruar se ky ndalim ka ndodhur për shkak të ...

FOTO LAJM: Daut Haradinaj është i lirë në Vjenë
Daut Haradinaj eshte i lire ne Vjene. Keshilltari i kryeministrit Haradinaj Muharem Nitaj ka postuar nje foto te tij nga qendra e Vjenes duke siguruar opinionin publik se Haradinaj nderkohe eshte liruar. Me heret u ...
GazetaTema | 18-Jul-2019 16:42
Daut Haradinaj eshte i lire ne Vjene. Keshilltari i kryeministrit Haradinaj Muharem Nitaj ka postuar nje foto te tij nga qendra e Vjenes duke siguruar opinionin publik se Haradinaj nderkohe eshte liruar. Me heret u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved