ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 15:25

Kokainë për klientët, kapet pronari i lokalit të natës në Tiranë

Kokainë për klientët, kapet pronari i lokalit të natës në Tiranë
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një rast të tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Në kuadër të operacionit policor “Befasia”, ku gjatë kontrollit është përdorur edhe qeni antidrogë është arrestuar në ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 15:47
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një rast të tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Në kuadër të operacionit policor “Befasia”, ku gjatë kontrollit është përdorur edhe qeni antidrogë është arrestuar në ...

DETAJET: Kokainë për klientët, pranga pronarit të lokalit të natës në Tiranë
Policia e Tiranës ka goditur një rast të tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Në kuadër të operacionit policor “Befasia” është arrestuar në flagrancë pronari i një lokali nb Tiranë që e kishte përshtatur atë ...
GazetaTema | 19-Jul-2019 15:57
Policia e Tiranës ka goditur një rast të tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Në kuadër të operacionit policor “Befasia” është arrestuar në flagrancë pronari i një lokali nb Tiranë që e kishte përshtatur atë ...

FOTO/ Përmbyset zetori në Korçë, plagoset 60-vjeçari
KORCE Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e një 60-vjeçari ka ndodhur sot në Korçë. Aksidenti ndodhi përpara pak minutash në hyrje të qytetit. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se zetori ku i moshuari ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 14:04
KORCE Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e një 60-vjeçari ka ndodhur sot në Korçë. Aksidenti ndodhi përpara pak minutash në hyrje të qytetit. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se zetori ku i moshuari ...

Shpërndahej kokainë, policia bastis lokalin, arreston pronarin/VIDEO
mapo.al TIRANË – Policia e kryeqytetit ka bastisur një lokal në rrugën “Medar Shtylla” pranë zonës të Komunës së Parisit pas informacioneve se aty shpërndahej lëndë narkotike e llojit kokainë. Gjatë operacionit të ...
Mapo | 19-Jul-2019 15:37
mapo.al TIRANË – Policia e kryeqytetit ka bastisur një lokal në rrugën “Medar Shtylla” pranë zonës të Komunës së Parisit pas informacioneve se aty shpërndahej lëndë narkotike e llojit kokainë. Gjatë operacionit të ...

Klandestinë marokenë nga Shkodra në Mal të Zi për 200 €, 2 në pranga
mapo.al Dy persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës, pasi akuzohen se transportonin në mënyrë të paligjshme klandestinë marokenë nga Shkodra drejt Malit të Zi kundrejt pagesave deri në 200 euro. Në pranga janë vënë ...
Mapo | 19-Jul-2019 12:18
mapo.al Dy persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës, pasi akuzohen se transportonin në mënyrë të paligjshme klandestinë marokenë nga Shkodra drejt Malit të Zi kundrejt pagesave deri në 200 euro. Në pranga janë vënë ...

“Befasia”, arrestohet 44-vjeçari në Tiranë për prodhimin dhe tregtimin e kokainës
Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Finalizohet operacioni policor “Befasia”, ku gjatë kontrollit është përdorur edhe qeni antidrogë. Operacioni nga Komisariati ...
Telegraf | 19-Jul-2019 15:57
Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Finalizohet operacioni policor “Befasia”, ku gjatë kontrollit është përdorur edhe qeni antidrogë. Operacioni nga Komisariati ...

“Transportuesi”, trafikonin emigrantë, 2 në pranga në Shkodër
Policia e Shkodrës njofton se ka arrestuar 2 shtetas dhe 2 të tjerë janë proceduar penalisht për “dhënie ndihme për kalim të paligjshëm të kufirit”. Uniformat blu të qytetit verior thonë se arrestimet dhe procedimet ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 11:10
Policia e Shkodrës njofton se ka arrestuar 2 shtetas dhe 2 të tjerë janë proceduar penalisht për “dhënie ndihme për kalim të paligjshëm të kufirit”. Uniformat blu të qytetit verior thonë se arrestimet dhe procedimet ...

Përmbyset zetori në Korçë, plagoset 60-vjeçari
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur në hyrje të qytetit të Korçës. Mësohet se 60-vjeçari ka qenë pasagjerë në një zetor, i cili është përmbysur. I plagosuri është dërguar në spital, ndërsa drejtuesi i zetorit është ...
Telegraf | 19-Jul-2019 13:29
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur në hyrje të qytetit të Korçës. Mësohet se 60-vjeçari ka qenë pasagjerë në një zetor, i cili është përmbysur. I plagosuri është dërguar në spital, ndërsa drejtuesi i zetorit është ...

Sherr me armë zjarri mes dy personave, arrestohet 27-vjeçari
Një konflikt me armë zjarri ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme NË Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se rreth orës 23:10, në rrugën "Lord Bajron” ka patur një konfliktit të çastit mes shtetasit M. ...
Top Channel | 19-Jul-2019 10:20
Një konflikt me armë zjarri ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme NË Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se rreth orës 23:10, në rrugën "Lord Bajron” ka patur një konfliktit të çastit mes shtetasit M. ...

Konflikti me armë zjarri në Laprakë, policia zbardh ngjarjen
TIRANE Policia e Tiranës njofton se ka zbardhur një ngjarje të ndodhur mbrëmë në Laprakë të kryeqytetit. Uniformat blu bënë me dije se kanë arritur që të identifikojnë shtetasin që qëlloi mbrëmë vonë gjatë një konflikti ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 10:12
TIRANE Policia e Tiranës njofton se ka zbardhur një ngjarje të ndodhur mbrëmë në Laprakë të kryeqytetit. Uniformat blu bënë me dije se kanë arritur që të identifikojnë shtetasin që qëlloi mbrëmë vonë gjatë një konflikti ...

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, policia jep detaje
mapo.al Policia e Tiranës ka reaguar pasi një person qëlloi me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në zonën e Laprakës. Blutë e kryeqytetit bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti mes dy personave. Ka qenë një ...
Mapo | 19-Jul-2019 10:15
mapo.al Policia e Tiranës ka reaguar pasi një person qëlloi me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në zonën e Laprakës. Blutë e kryeqytetit bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti mes dy personave. Ka qenë një ...

Vjedhjet në modë/ Grabitet dyqani në Lushnje
Një dyqan është vjedhur gjatë natës në qytetin e Lushnjes. Policia bëri të ditur se grabitja ka ndodhur në lagjen “Xhevdet Nepravishta”. Pronari i biznesit , shtetasi me iniciale R.K. i bëri të ditur policisë se në ...
VizionPlus | 19-Jul-2019 10:54
Një dyqan është vjedhur gjatë natës në qytetin e Lushnjes. Policia bëri të ditur se grabitja ka ndodhur në lagjen “Xhevdet Nepravishta”. Pronari i biznesit , shtetasi me iniciale R.K. i bëri të ditur policisë se në ...

Kolonjë, plagosi një shtetas në lokal, vetëdorëzohet autori
Policia bën me dije se është dorëzuar në polici autori i një plagosjeje të ndodhur ditë më parë në një lokal në fshatin Qafëzezë. Sot është vetëdorëzuar në polici 29-vjeçari F.M. Ky i fundit, më 18.07.2019 ka plagosur ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 09:26
Policia bën me dije se është dorëzuar në polici autori i një plagosjeje të ndodhur ditë më parë në një lokal në fshatin Qafëzezë. Sot është vetëdorëzuar në polici 29-vjeçari F.M. Ky i fundit, më 18.07.2019 ka plagosur ...

Kishte përshtatur lokalin për tregtim të Kokainës, arrestohet pronari
Goditet një tjetër rast i tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Finalizohet operacioni policor “Befasia”, ku gjatë kontrollit është përdorur edhe qeni antidrogë. Operacioni nga Komisariati i Policisë Nr.2 në ...
ABCNews | 19-Jul-2019 15:47
Goditet një tjetër rast i tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Finalizohet operacioni policor “Befasia”, ku gjatë kontrollit është përdorur edhe qeni antidrogë. Operacioni nga Komisariati i Policisë Nr.2 në ...

Përplasja me armë në Laprakë, identifikohet ai që qëlloi
Eshtë zbardhur dinamika e ngjarjes së mbrëmshme në Laprakë ku u shënua një konflikt me armë zjarri. Eshte identifikuar dhe shpallur në kërkim personi që qëlloi me armë zjarri gjatë një konflikti të castit. Ja njoftimi i ...
Telegraf | 19-Jul-2019 10:34
Eshtë zbardhur dinamika e ngjarjes së mbrëmshme në Laprakë ku u shënua një konflikt me armë zjarri. Eshte identifikuar dhe shpallur në kërkim personi që qëlloi me armë zjarri gjatë një konflikti të castit. Ja njoftimi i ...

Përmbyset zetori, plagoset një 60-vjeçar
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur në një aksident pasi zetori me të cilën udhëtonte u përmbys në hyrje të qytetit të Korçës. Sipas policisë, 60-vjeçari ishte pasagjer në zetor dhe menjëherë pas aksidentit drejtuesi i ...
ABCNews | 19-Jul-2019 13:38
Një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur në një aksident pasi zetori me të cilën udhëtonte u përmbys në hyrje të qytetit të Korçës. Sipas policisë, 60-vjeçari ishte pasagjer në zetor dhe menjëherë pas aksidentit drejtuesi i ...

VIDEO: Shikoni si vidhen celularët në një dyqan në Tiranë
Policia e Tiranës ka publikuar pamjet e vjedhjes në një dyqan celularesh në kryeqytet. Në pranga është vënë personi, i cili ka vjedhur dy celularë me vlerë 70 mijë lekë. Bluë e komisariatit 2, pas analizimit të pamjeve ...
GazetaTema | 19-Jul-2019 09:17
Policia e Tiranës ka publikuar pamjet e vjedhjes në një dyqan celularesh në kryeqytet. Në pranga është vënë personi, i cili ka vjedhur dy celularë me vlerë 70 mijë lekë. Bluë e komisariatit 2, pas analizimit të pamjeve ...

Vjedhje dhe dhunë në familje, 2 të arrestuar në Tiranë
Policia e Tiranës njofton se ka arrestuar 2 persona, njëri për vjedhje e tjetri për dhunë në familje. Uniformat blu bëjnë me dije u prangos një shtetas, i identifikuar nga pamjet filmike duke vjedhur në një dyqan ...
BalkanWeb | 19-Jul-2019 08:50
Policia e Tiranës njofton se ka arrestuar 2 persona, njëri për vjedhje e tjetri për dhunë në familje. Uniformat blu bëjnë me dije u prangos një shtetas, i identifikuar nga pamjet filmike duke vjedhur në një dyqan ...

Vetëdorëzohet i riu që plagosi rëndë me thikë 49 vjeçarin në lokal
Vetëdorëzohet në polici, autori I plagosjes me thike të ndodhur në ambjentet e një lokali mbrëmjen e të enjtes në në fshatin Qafëzez në Kolonjë. Shtetasi F.M, 29 vjeç, banues në fshatin Bejkovë, ishte shpallur në kërkim ...
VizionPlus | 19-Jul-2019 09:59
Vetëdorëzohet në polici, autori I plagosjes me thike të ndodhur në ambjentet e një lokali mbrëmjen e të enjtes në në fshatin Qafëzez në Kolonjë. Shtetasi F.M, 29 vjeç, banues në fshatin Bejkovë, ishte shpallur në kërkim ...

‘Befasia’ zë në bafasi lokalin e natës në Tiranë, sekuestrohet një qese…
Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Finalizohet operacioni policor “Befasia”, ku gjatë kontrollit është përdorur edhe qeni antidrogë Operacioni nga Komisariati i ...
Lajmi i Fundit | 19-Jul-2019 16:14
Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Finalizohet operacioni policor “Befasia”, ku gjatë kontrollit është përdorur edhe qeni antidrogë Operacioni nga Komisariati i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved