ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/08/2019 12:21

Rama-Erdogan, vizitat e “mistershme” të kryeministrit në Turqi

Rama-Erdogan, vizitat e “mistershme” të kryeministrit në Turqi
Nëpërmjet një publikimi në ‘Instagram’, kryeministri Edi Rama njofton sot se është takuar me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e Marmaris. Kjo është takimi i parë për këtë vit midis Ramës dhe ...
Top Channel | 18-Jul-2019 18:11
Nëpërmjet një publikimi në ‘Instagram’, kryeministri Edi Rama njofton sot se është takuar me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e Marmaris. Kjo është takimi i parë për këtë vit midis Ramës dhe ...

“Rama, i vetmi kryeministër shqiptar që flet pa takt për Kosovën”
mapo.al Kryeministri shqiptar, Edi Rama, postoi një foto nga takimi me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan në një prej rezidencave zyrtare në Turqi. Nuk dihet se çfarë është diskutuar mes tyre, por ditët e fundit, pas ...
Mapo | 18-Jul-2019 18:14
mapo.al Kryeministri shqiptar, Edi Rama, postoi një foto nga takimi me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan në një prej rezidencave zyrtare në Turqi. Nuk dihet se çfarë është diskutuar mes tyre, por ditët e fundit, pas ...

Takohen Rama dhe Erdogan
“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris”, shkruan kryeministri. Ende nuk ka detaje nga temat që kanë diskutuar Rama dhe Erdogan. Takimi i kryeministrit shqiptar me kreun e shtetit ...
Lajminet | 18-Jul-2019 19:52
“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris”, shkruan kryeministri. Ende nuk ka detaje nga temat që kanë diskutuar Rama dhe Erdogan. Takimi i kryeministrit shqiptar me kreun e shtetit ...

‘Rama, i vetmi kryeministër shqiptar që flet pa takt për Kosovën’
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, postoi një foto nga takimi me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan në një prej rezidencave zyrtare në Turqi. Nuk dihet se çfarë është diskutuar mes tyre, por ditët e fundit, pas ...
Lapsi | 18-Jul-2019 18:37
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, postoi një foto nga takimi me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan në një prej rezidencave zyrtare në Turqi. Nuk dihet se çfarë është diskutuar mes tyre, por ditët e fundit, pas ...

Rama “fluturon” te Erdogani, mikpritet në rezidencën verore të presidentit turk
Kryeministri Rama ka fluturuar drejt Stambollit pasditen e kësaj të enjteje, duke u takuar me presidentin Erdogan, miqësia e ngushtë me të cilin i ka kushtuar jo pak paragjykime politike, edhe në rrafshin ndërkombëtar. ...
Tesheshi | 18-Jul-2019 19:19
Kryeministri Rama ka fluturuar drejt Stambollit pasditen e kësaj të enjteje, duke u takuar me presidentin Erdogan, miqësia e ngushtë me të cilin i ka kushtuar jo pak paragjykime politike, edhe në rrafshin ndërkombëtar. ...

Analisti amerikan kritikon Ramën: I vetmi kryeministër, që ulet në ‘prehërin’ e Erdoganit
Analisti i njohur amerikan, Alon Ben-Meir ka komentuar takimin e kryeministrit Edi Rama me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Si një njohës i mirë i rajonit, sidomos i Turqisë, Meir shprehet se Rama është i vetmi ...
Politiko | 18-Jul-2019 18:59
Analisti i njohur amerikan, Alon Ben-Meir ka komentuar takimin e kryeministrit Edi Rama me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Si një njohës i mirë i rajonit, sidomos i Turqisë, Meir shprehet se Rama është i vetmi ...

FOTO/ Rama në Turqi, në drekë me Presidentin Erdogan
TURQI Kryeministri Edi Rama ndodhet në Turqi ku ka zhvilluar një takim me Presidentin Recep Tayyip Erdogan. Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të Erdogan në Marmaris dhe foton nga dreka e ka publikuar vetë në ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 17:12
TURQI Kryeministri Edi Rama ndodhet në Turqi ku ka zhvilluar një takim me Presidentin Recep Tayyip Erdogan. Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të Erdogan në Marmaris dhe foton nga dreka e ka publikuar vetë në ...

Rama takon Erdoganin
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka pritur sot në një takim në rezidencën presidenciale në Ankara Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton Anadolu Agency (AA). Gjithashtu Rama pritet që së bashku me ...
Shenja | 29-Jun-2016 18:06
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka pritur sot në një takim në rezidencën presidenciale në Ankara Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton Anadolu Agency (AA). Gjithashtu Rama pritet që së bashku me ...

Vizita e mistershme e Ramës në Turqi
Nëpërmjet një publikimi në ‘Instagram’, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama njofton sot se është takuar me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e Marmaris. Kjo është takimi i parë për këtë vit midis ...
Alsat-M | 18-Jul-2019 18:37
Nëpërmjet një publikimi në ‘Instagram’, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama njofton sot se është takuar me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e Marmaris. Kjo është takimi i parë për këtë vit midis ...

Foto/Rama dhe Erdogan, bashkë për pushime
Kryeministri i vendit, Edi Rama ndodhet në Turqi për një vizitë zyrtare. Këtë fakt e ka zbuluar vetë Rama teksa poston një foto me presidentin e Turqisë, Rexhep Tahip Erdogan. Takimi i Ramës me Erdoganin u zhvillua në ...
Dritare | 18-Jul-2019 18:26
Kryeministri i vendit, Edi Rama ndodhet në Turqi për një vizitë zyrtare. Këtë fakt e ka zbuluar vetë Rama teksa poston një foto me presidentin e Turqisë, Rexhep Tahip Erdogan. Takimi i Ramës me Erdoganin u zhvillua në ...

Rama vizitë ‘blic’ Ergodanit. Ka lidhje me takimin e tij me Metë në Sarajevë?
Kuvendi mbyll punimet për këtë sesion parlamentar me një axhendë të ngjeshur për shqyrtim dhe miratim, por Kryeministri gjatë gjithë seancës nuk ishte i pranishëm në sallë. Shefi i qeverisë nuk ndodhet në Shqipëri. Ai ...
Politiko | 18-Jul-2019 18:14
Kuvendi mbyll punimet për këtë sesion parlamentar me një axhendë të ngjeshur për shqyrtim dhe miratim, por Kryeministri gjatë gjithë seancës nuk ishte i pranishëm në sallë. Shefi i qeverisë nuk ndodhet në Shqipëri. Ai ...

Kryeministri Rama në Turqi, takohet me Erdoganin
Kryeministri Edi Rama këtë të enjte ndodhet për një vizitë në Turqi, ku është takuar edhe me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Shefi i qeverisë është takuar me Erdogan në rezidencën e Marmaris, qytet në brigjet e ...
VizionPlus | 18-Jul-2019 17:09
Kryeministri Edi Rama këtë të enjte ndodhet për një vizitë në Turqi, ku është takuar edhe me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Shefi i qeverisë është takuar me Erdogan në rezidencën e Marmaris, qytet në brigjet e ...

Rama në Turqi, drekë me Erdoganin
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka lënë krizën politike në Shqipëri dhe ka preferuar të relaksohet në vilën verore të Presidentit të Turqisë Recep Tayyip Erdogan. Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të ...
Alsat-M | 18-Jul-2019 17:44
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka lënë krizën politike në Shqipëri dhe ka preferuar të relaksohet në vilën verore të Presidentit të Turqisë Recep Tayyip Erdogan. Rama ka qenë i ftuar në rezidencën verore të ...

Rama dreke me Erdoganin në rezidencën luksoze
Ditë ne sotme kryeministri Edi Rama ka nisur një vizitë në Turqi. Ishte vetë Rama ai që postoi në Instagram një foto me Presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e tij verore në Marmaris. “Në mikpritjen e ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 17:37
Ditë ne sotme kryeministri Edi Rama ka nisur një vizitë në Turqi. Ishte vetë Rama ai që postoi në Instagram një foto me Presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e tij verore në Marmaris. “Në mikpritjen e ...

Rama vizitë në rezidencën verore të Presidentit turk Erdogan
Kryeministri, Edi Rama, ndodhet në Turqi. Me anë të një postimi në rrjetin social, kreu i qeverisë ka publikuar një foto me Presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e tij verore në Marmaris. “Në mikpritjen e ...
Gazeta Dita | 18-Jul-2019 17:26
Kryeministri, Edi Rama, ndodhet në Turqi. Me anë të një postimi në rrjetin social, kreu i qeverisë ka publikuar një foto me Presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e tij verore në Marmaris. “Në mikpritjen e ...

Rama takon Erdogan, i shkon në rezidencën verore
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Turqi, ku gjatë kësaj vizite ka takuar Presidentin vendas Rexhep Taip Erdogan. Por në vend të një takimi zyrtar, Rama është pritur në një takim më miqësor. Kjo pasi ai ka shkuar në ...
Lajmi i Fundit | 18-Jul-2019 17:21
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Turqi, ku gjatë kësaj vizite ka takuar Presidentin vendas Rexhep Taip Erdogan. Por në vend të një takimi zyrtar, Rama është pritur në një takim më miqësor. Kjo pasi ai ka shkuar në ...

Kryeministri Rama në Turqi, takohet me Erdoganin
Kryeministri Edi Rama këtë të enjte ndodhet për një vizitë në Turqi, ku është takuar edhe me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Shefi i qeverisë është takuar me Erdogan në rezidencën e Marmaris, qytet në brigjet e ...
Medial | 18-Jul-2019 17:09
Kryeministri Edi Rama këtë të enjte ndodhet për një vizitë në Turqi, ku është takuar edhe me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Shefi i qeverisë është takuar me Erdogan në rezidencën e Marmaris, qytet në brigjet e ...

Rama vizitë në Turqi, takon Erdogan
Kryeministri Edi Rama ndodhet në një vizitë në Turqi, e pa paralajmëruar më parë. Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, Rama publikon një foto me Presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e tij verore në ...
ABCNews | 18-Jul-2019 17:02
Kryeministri Edi Rama ndodhet në një vizitë në Turqi, e pa paralajmëruar më parë. Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, Rama publikon një foto me Presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan, në rezidencën e tij verore në ...

Rama drekë me Erdoganin në vendin e veçantë të Turqisë
Kryeministri Edi Rama ndodhet për një vizitë në Turqi, ku është takuar edhe me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Takimi me Erdogan është zhvilluar në rezidencën e Marmaris, qytet në brigjet e rivierës turke “Në ...
Lexo | 18-Jul-2019 17:08
Kryeministri Edi Rama ndodhet për një vizitë në Turqi, ku është takuar edhe me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Takimi me Erdogan është zhvilluar në rezidencën e Marmaris, qytet në brigjet e rivierës turke “Në ...

Rama vizitë blic në Turqi, takohet me Erdoganin
Kryeministri Edi Rama ndodhet për një vizitë në Turqi, ku është takuar edhe me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Takimi me Erdogan është zhvilluar në rezidencën e Marmaris, qytet në brigjet e rivierës turke. “Në ...
Zeri | 18-Jul-2019 17:05
Kryeministri Edi Rama ndodhet për një vizitë në Turqi, ku është takuar edhe me presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Takimi me Erdogan është zhvilluar në rezidencën e Marmaris, qytet në brigjet e rivierës turke. “Në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved