ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 09:49

Juventusi e ka seriozisht për Neymarin, Dybala mund të përdoret për shkëmbim

Juventusi e ka seriozisht për Neymarin, Dybala mund të përdoret për shkëmbim
Disa mediume në Spanjë raportojnë se Paulo Dybala mund të përdoret si pjese e shkëmbimit më Paris Saint-Germainin për Neymarin. Neymar dëshiron të largohet nga PSG që në këtë verë dhe kjo më nuk është sekret. Por asnjë ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 17:49
Disa mediume në Spanjë raportojnë se Paulo Dybala mund të përdoret si pjese e shkëmbimit më Paris Saint-Germainin për Neymarin. Neymar dëshiron të largohet nga PSG që në këtë verë dhe kjo më nuk është sekret. Por asnjë ...

Neymar detyrohet të paguajë tatime në Spanjë në vlerë prej 35 milionë eurove
Neymar është urdhëruar ta paguajë thesarin e shtetit spanjoll 35 milionë euro për parregullsitë tatimore gjatë transferimit te Paris Saint-Germain nga Barcelona. Sulmuesi 27-vjeçar është paralajmëruar me konfiskim të ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 14:38
Neymar është urdhëruar ta paguajë thesarin e shtetit spanjoll 35 milionë euro për parregullsitë tatimore gjatë transferimit te Paris Saint-Germain nga Barcelona. Sulmuesi 27-vjeçar është paralajmëruar me konfiskim të ...

Sky Sports: Barcelona përmirëson ofertën për Neymarin, 100 milionë euro + dy lojtarë
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitic, Semedo, Malcolm dhe Dembele – kjo është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që vështirë se mund të refuzohet. Pas transferimit te Antoine ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 20:39
100 milionë euro dhe dy lojtarë për t’i zgjedhë në mesin e Coutinho, Rakitic, Semedo, Malcolm dhe Dembele – kjo është oferta e re e Barcelonës për PSG-në, që vështirë se mund të refuzohet. Pas transferimit te Antoine ...

Barcelona me ofertë prej 90 milionë funtash plus dy lojtarë për Neymarin
Klubi i La Ligas i ka dhënë PSG një listë prej gjashtë lojtarësh që mund të përfshihen në marrëveshje, përfshirë Philippe Coutinho, Ousmane Dembele, Ivan Rakitic, Nelson Semedo dhe Malcom. Identiteti i lojtarit të ...
Indeks Online | 18-Jul-2019 20:34
Klubi i La Ligas i ka dhënë PSG një listë prej gjashtë lojtarësh që mund të përfshihen në marrëveshje, përfshirë Philippe Coutinho, Ousmane Dembele, Ivan Rakitic, Nelson Semedo dhe Malcom. Identiteti i lojtarit të ...

Barca me ofertë të majme për PSG, para + 6 lojtarë në tavolinë për Neymar
Katalanët së fundmi thuhet se janë drejtuar me një ofertë të re për kampionët e Ligue 1, për të cilët kanë ofruar para të gatshme, plus gjashtë lojtarë, me mundësi për të zgjedhur dy. Barca ka ofruar 100 milionë euro ...
Lajminet | 18-Jul-2019 20:01
Katalanët së fundmi thuhet se janë drejtuar me një ofertë të re për kampionët e Ligue 1, për të cilët kanë ofruar para të gatshme, plus gjashtë lojtarë, me mundësi për të zgjedhur dy. Barca ka ofruar 100 milionë euro ...

Ylli i Barcelonës mund të jetë kyç për rikthimin e Neymarit në ‘Camp Nou’
Shitja potenciale e sulmuesit Ousmane Dembele mund të jetë e vetmja mënyrë përmes së cilës Barcelona do të mund ta rikthehente Neymarin në këtë verë, shkruan “Marca”. Barça duhet të arkëtojë para dhe përderisa Dembele ...
Zeri | 18-Jul-2019 19:36
Shitja potenciale e sulmuesit Ousmane Dembele mund të jetë e vetmja mënyrë përmes së cilës Barcelona do të mund ta rikthehente Neymarin në këtë verë, shkruan “Marca”. Barça duhet të arkëtojë para dhe përderisa Dembele ...

Dybala pjesë e marrëveshjes për kalimin e Neymar tek Juventus
Neymar po vazhdon të ruaj qendrën e vëmendjes, me emrin e tij që së fundmi po lidhet me Juventus. Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, tash e sa kohë po zë vendin kryesorë në mediet evropiane, pasi ka bërë të ditur se ...
Gazeta Monitor | 18-Jul-2019 19:25
Neymar po vazhdon të ruaj qendrën e vëmendjes, me emrin e tij që së fundmi po lidhet me Juventus. Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, tash e sa kohë po zë vendin kryesorë në mediet evropiane, pasi ka bërë të ditur se ...

Dybala, pjesë e marrëveshjes për kalimin e Neymar te Juventus
Neymar po vazhdon të ruaj qendrën e vëmendjes, me emrin e tij që së fundmi po lidhet me Juventus. Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, tash e sa kohë po zë vendin kryesorë në mediet evropiane, pasi ka bërë të ditur se ...
Gazeta Observer | 18-Jul-2019 19:19
Neymar po vazhdon të ruaj qendrën e vëmendjes, me emrin e tij që së fundmi po lidhet me Juventus. Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, tash e sa kohë po zë vendin kryesorë në mediet evropiane, pasi ka bërë të ditur se ...

Barça mund ta transferoj Neymar vetëm nëse e ofron Dembele
Barcelona është duke analizuar mundësitë për transferimin e Neymar këtë merkato. Braziliani e do largimin, por PSG kërkon plotë 300 milionë euro që është shumë [...]
VeqSport | 18-Jul-2019 19:13
Barcelona është duke analizuar mundësitë për transferimin e Neymar këtë merkato. Braziliani e do largimin, por PSG kërkon plotë 300 milionë euro që është shumë [...]

Dybala pjesë e marrëveshjes për kalimin e Neymar tek Juventus
Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, tash e sa kohë po zë vendin kryesorë në mediet evropiane, pasi ka bërë të ditur se nuk është i lumtur tek PSG, dhe po synon largimin nga Ligue 1. Fillimisht, ishte skuadra e ...
Lajminet | 18-Jul-2019 19:11
Ylli brazilian i futbollit, Neymar JR, tash e sa kohë po zë vendin kryesorë në mediet evropiane, pasi ka bërë të ditur se nuk është i lumtur tek PSG, dhe po synon largimin nga Ligue 1. Fillimisht, ishte skuadra e ...

Juventusi e ka seriozisht për Neymarin, Dybala mund të përdoret për shkëmbim
Disa mediume në Spanjë raportojnë se Paulo Dybala mund të përdoret si pjese e shkëmbimit më Paris Saint-Germainin për Neymarin. Neymar dëshiron të largohet nga PSG që në këtë verë dhe kjo më nuk është sekret. Por asnjë ...
E Dua Sportin | 18-Jul-2019 17:59
Disa mediume në Spanjë raportojnë se Paulo Dybala mund të përdoret si pjese e shkëmbimit më Paris Saint-Germainin për Neymarin. Neymar dëshiron të largohet nga PSG që në këtë verë dhe kjo më nuk është sekret. Por asnjë ...

Juventusi e përdor Dybalan në marrëveshje për Neymarin Mediat spanjolle raportojnë se Juventusi mund ta përdorë Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Neymar e ka bërë absolutisht të qartë se do...
Mediat spanjolle raportojnë se Juventusi mund ta përdorë Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Neymar e ka bërë absolutisht të qartë se do të largohet nga Paris ...
Kosova Sot | 18-Jul-2019 17:50
Mediat spanjolle raportojnë se Juventusi mund ta përdorë Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Neymar e ka bërë absolutisht të qartë se do të largohet nga Paris ...

Juventusi e përdor Dybalan në marrëveshje për Neymarin
Mediat spanjolle raportojnë se Juventusi mund ta përdorë Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Neymar e ka bërë absolutisht të qartë se do të largohet nga Paris ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 17:47
Mediat spanjolle raportojnë se Juventusi mund ta përdorë Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Neymar e ka bërë absolutisht të qartë se do të largohet nga Paris ...

Dembele, çelësi i kthimit të Neymarit në Barcelonë
Nuk është sekret që Neymari është në treg këtë verë dhe Paris Saint-Germaini e ka bërë të qartë që braziliani është i qasshëm për këdo që mund ta paguajë çmimin e tij. Barcelona mund ta përballojë këtë transferim falë ...
TetovaSot | 18-Jul-2019 17:15
Nuk është sekret që Neymari është në treg këtë verë dhe Paris Saint-Germaini e ka bërë të qartë që braziliani është i qasshëm për këdo që mund ta paguajë çmimin e tij. Barcelona mund ta përballojë këtë transferim falë ...

Belleti: Dua rikthimin e Neymarit
Ish-legjenda e Barcelonës, Juliano Belleti, dëshiron që ylli i PSG-së, Neymar të rikthehet në “Camp Nou”.
Kosova Press | 18-Jul-2019 17:07
Ish-legjenda e Barcelonës, Juliano Belleti, dëshiron që ylli i PSG-së, Neymar të rikthehet në “Camp Nou”.

Dembele, çelësi i kthimit të Neymarit në Barcelonë
Nuk është sekret që Neymari është në treg këtë verë dhe Paris Saint-Germaini e ka bërë të qartë që braziliani është i qasshëm për këdo që mund ta paguajë çmimin e tij. Barcelona mund ta përballojë këtë transferim falë ...
Koha.mk | 18-Jul-2019 17:05
Nuk është sekret që Neymari është në treg këtë verë dhe Paris Saint-Germaini e ka bërë të qartë që braziliani është i qasshëm për këdo që mund ta paguajë çmimin e tij. Barcelona mund ta përballojë këtë transferim falë ...

Dembele, çelësi i kthimit të Neymarit në Barcelonë
Nuk është sekret që Neymari është në treg këtë verë dhe Paris Saint-Germaini e ka bërë të qartë që braziliani është i qasshëm për këdo që mund ta paguajë çmimin e tij. Barcelona mund ta përballojë këtë transferim falë ...
Kosova Sot | 18-Jul-2019 16:20
Nuk është sekret që Neymari është në treg këtë verë dhe Paris Saint-Germaini e ka bërë të qartë që braziliani është i qasshëm për këdo që mund ta paguajë çmimin e tij. Barcelona mund ta përballojë këtë transferim falë ...

Barcelona pëlqen mbrojtësin e Dortmundit
Në pritje të zhvillimeve rreth Neymar, Barcelona do të bëjë edhe një goditje në mbrojtje. Valverde kërkon një alternativë të vlefshme për Jordi Alban në krahun e majtë dhe emri i preferuar është Junior Firmo i Betis ...
Koha.mk | 18-Jul-2019 16:14
Në pritje të zhvillimeve rreth Neymar, Barcelona do të bëjë edhe një goditje në mbrojtje. Valverde kërkon një alternativë të vlefshme për Jordi Alban në krahun e majtë dhe emri i preferuar është Junior Firmo i Betis ...

Neymar detyrohet të paguajë tatime në Spanjë në vlerë prej 35 milionë eurove
Neymar është urdhëruar ta paguajë thesarin e shtetit spanjoll 35 milionë euro për parregullsitë tatimore gjatë transferimit te Paris Saint-Germain nga Barcelona. Sulmuesi 27-vjeçar është paralajmëruar me konfiskim të ...
E Dua Sportin | 18-Jul-2019 15:59
Neymar është urdhëruar ta paguajë thesarin e shtetit spanjoll 35 milionë euro për parregullsitë tatimore gjatë transferimit te Paris Saint-Germain nga Barcelona. Sulmuesi 27-vjeçar është paralajmëruar me konfiskim të ...

E BUJSHME: Neymar “përfshin” edhe Juventusin në listë!
Neymar tashmë e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të qëndrojë më te PSG dhe dëshira e tij është e qartë: Barcelona. Por, sipas “El Mundo Deportivo”, në rast se katalanasit nuk gjejnë dot një akord ekonomik me PSG, ...
GazetaTema | 17-Jul-2019 19:28
Neymar tashmë e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të qëndrojë më te PSG dhe dëshira e tij është e qartë: Barcelona. Por, sipas “El Mundo Deportivo”, në rast se katalanasit nuk gjejnë dot një akord ekonomik me PSG, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved