ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 09:59

EUROPA LEAGUE: Teuta fiton, por eleminohet nga Ventspils

EUROPA LEAGUE: Teuta fiton, por eleminohet nga Ventspils
Teuta ka arritur të fitojë ndeshjen në “Niko Dovana” përballë letonezëve të Ventspils me rezultatin e ngushtë 1-0, duke i dhënë fund në këtë mënyrë aventurës Europiane. Të besuarit e Shkënmbit, kanë qenë kërkues të ...
GazetaTema | 18-Jul-2019 19:13
Teuta ka arritur të fitojë ndeshjen në “Niko Dovana” përballë letonezëve të Ventspils me rezultatin e ngushtë 1-0, duke i dhënë fund në këtë mënyrë aventurës Europiane. Të besuarit e Shkënmbit, kanë qenë kërkues të ...

Teuta eleminohet nga Europa League
Fitorja 1-0 në shtëpi nuk ka mjaftuar që Teuta të vazhdojë rrugëtimin në Europa League. Sherif Kallaku shënoi golin e vetëm për durrsakët në pjesën e dytë. Skuadra e Teutës fitoi me rezultatin minimal 1-0 ndeshjen e ...
ABCNews | 18-Jul-2019 20:17
Fitorja 1-0 në shtëpi nuk ka mjaftuar që Teuta të vazhdojë rrugëtimin në Europa League. Sherif Kallaku shënoi golin e vetëm për durrsakët në pjesën e dytë. Skuadra e Teutës fitoi me rezultatin minimal 1-0 ndeshjen e ...

Kukësi në epërsi kundër Debrecenit
Kukësi është duke e mposhtur 1-0 Debrecenin në “Elbasan Arena” Pas 17 minutave lojë, Valon Ethemi ka shënuar për Kukësin që po fiton 1-0 ndaj Debrecenit në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena”. ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 20:34
Kukësi është duke e mposhtur 1-0 Debrecenin në “Elbasan Arena” Pas 17 minutave lojë, Valon Ethemi ka shënuar për Kukësin që po fiton 1-0 ndaj Debrecenit në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena”. ...

Thiago Alcantara kundër VAR, ky është arsyetimi i tij
Laçi do të tentojë mrekullinë në Izrael, në ndeshjen e kthimit ndaj Happoel Ber Sheva, teksa në sdën e parë në Kurbin barazuan në shifrat 1-1. Pak minuta kanë mbetur nga fillimi i ndeshjes dhe trajneri Suljeman Starova ...
GazetaBlic | 18-Jul-2019 20:04
Laçi do të tentojë mrekullinë në Izrael, në ndeshjen e kthimit ndaj Happoel Ber Sheva, teksa në sdën e parë në Kurbin barazuan në shifrat 1-1. Pak minuta kanë mbetur nga fillimi i ndeshjes dhe trajneri Suljeman Starova ...

Teuta fiton, por nuk mjafton dhe elinimohet nga Liga e Evropës
Dështon tentativa e Teutës për të përmbysur humbjen 3-0 ndaj Ventspilsit në Letoni, pasi bregdetarët nuk shkuan më shumë se një fitore minimale 1-0. Të besuarit e Blendi Shkëmbit e nisën mjaft mirë ndeshjen dhe krijuan ...
E Dua Sportin | 18-Jul-2019 20:01
Dështon tentativa e Teutës për të përmbysur humbjen 3-0 ndaj Ventspilsit në Letoni, pasi bregdetarët nuk shkuan më shumë se një fitore minimale 1-0. Të besuarit e Blendi Shkëmbit e nisën mjaft mirë ndeshjen dhe krijuan ...

Kukësi në kërkim të ‘mrekullisë’ kundër Debrecenit
Në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e kthimit e turit të parë të Europa League mes Kukësit dhe Debrecenit. Në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e kthimit e turit të parë të Europa League mes Kukësit dhe Debrecenit. ...
Lajmi i Fundit | 18-Jul-2019 19:52
Në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e kthimit e turit të parë të Europa League mes Kukësit dhe Debrecenit. Në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e kthimit e turit të parë të Europa League mes Kukësit dhe Debrecenit. ...

Ndryshon orari i ndeshjeve të KF Feronikelit në Europa Ligë
Teuta është skuadra e parë shqiptare që përshëndetet me Kupat e Europës. Ekipi durrsak arriti të tojë 1-0 në “Niko Dovana” ndaj Ventspils, por nuk mjaftoi për t’u kualifikuar, sepse në ndeshjen e parë në Letoni u mundën ...
GazetaBlic | 18-Jul-2019 19:34
Teuta është skuadra e parë shqiptare që përshëndetet me Kupat e Europës. Ekipi durrsak arriti të tojë 1-0 në “Niko Dovana” ndaj Ventspils, por nuk mjaftoi për t’u kualifikuar, sepse në ndeshjen e parë në Letoni u mundën ...

Teuta fiton por nuk mjafton për tu kualifikuar më tej
Teuta është skualifikuar nga eliminatoret e Europa League. Fitorja 1-0 ndaj Ventspilsit nuk mjaftoi për të rikuperuar disavantazhin prej tre golash nga ndeshja e parë. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Niko Dovana” të ...
Gazeta Dita | 18-Jul-2019 19:30
Teuta është skualifikuar nga eliminatoret e Europa League. Fitorja 1-0 ndaj Ventspilsit nuk mjaftoi për të rikuperuar disavantazhin prej tre golash nga ndeshja e parë. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Niko Dovana” të ...

Teuta fiton, por nuk mjafton dhe elinimohet nga Liga e Evropës
Dështon tentativa e Teutës për të përmbysur humbjen 3-0 ndaj Ventspilsit në Letoni, pasi bregdetarët nuk shkuan më shumë se një fitore minimale 1-0. Të besuarit e Blendi Shkëmbit e nisën mjaft mirë ndeshjen dhe krijuan ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 19:06
Dështon tentativa e Teutës për të përmbysur humbjen 3-0 ndaj Ventspilsit në Letoni, pasi bregdetarët nuk shkuan më shumë se një fitore minimale 1-0. Të besuarit e Blendi Shkëmbit e nisën mjaft mirë ndeshjen dhe krijuan ...

Laçi tenton mrekullinë në Izreal, Starova përzgjedh formacionin titullar
Në orën 20:00 Kukësi do të zbresë në fushën e lojës, pasi në Elbasan Arena do të presë Debreçenin, për ndeshjen e kthimit në raundin e parë të Europa League. Nënkampionët e vendit u mundën në takimin e parë në ...
GazetaBlic | 18-Jul-2019 19:25
Në orën 20:00 Kukësi do të zbresë në fushën e lojës, pasi në Elbasan Arena do të presë Debreçenin, për ndeshjen e kthimit në raundin e parë të Europa League. Nënkampionët e vendit u mundën në takimin e parë në ...

Teuta fiton por nuk mjafton, Ventspils eliminon “djemtë e detit”
Teuta fiton por nuk mjafton! “Djemtë e Detit” kanë synuar gjithçka për të zhbërë humbjen e pësuar në Letoni një javë më parë, por tre golat ishin një barrë shumë e rëndë për durrsakët, të cilët në “Niko Dovana” dhanë ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 18:55
Teuta fiton por nuk mjafton! “Djemtë e Detit” kanë synuar gjithçka për të zhbërë humbjen e pësuar në Letoni një javë më parë, por tre golat ishin një barrë shumë e rëndë për durrsakët, të cilët në “Niko Dovana” dhanë ...

Supergoli i Kallakut nuk mjafton, Teuta eliminohet nga Europa League
Teuta zhvilloi në “Niko Dovana” ndeshjen e kthimit të turit të parë të Europa League kundër Ventspils. Durrsakët fitojnë minimalisht 1-0, por nuk u mjaftoi të kalojnë turin, pasi kishin humbur takimin e parë në Letoni ...
Telegraf | 18-Jul-2019 18:59
Teuta zhvilloi në “Niko Dovana” ndeshjen e kthimit të turit të parë të Europa League kundër Ventspils. Durrsakët fitojnë minimalisht 1-0, por nuk u mjaftoi të kalojnë turin, pasi kishin humbur takimin e parë në Letoni ...

Magjia e Kallakut nuk i mjaftoi Teutës Teuta e Durrësit është përshëndetur me Europa Leaguen. Ekipi durrsak arriti të fitojë 1-0 në “Niko Dovana” ndaj Ventspils në ndeshjen e kthimit, por nuk mjaftoi për t’u...
Teuta e Durrësit është përshëndetur me Europa Leaguen. Ekipi durrsak arriti të fitojë 1-0 në “Niko Dovana” ndaj Ventspils në ndeshjen e kthimit, por nuk mjaftoi për t’u kualifikuar sepse në ndeshjen e parë në Letoni u ...
Kosova Sot | 18-Jul-2019 19:23
Teuta e Durrësit është përshëndetur me Europa Leaguen. Ekipi durrsak arriti të fitojë 1-0 në “Niko Dovana” ndaj Ventspils në ndeshjen e kthimit, por nuk mjaftoi për t’u kualifikuar sepse në ndeshjen e parë në Letoni u ...

Sulmuesi i Teutës shënon në Europa League golin më të bukur në karrierë
Teuta e Durrësit është përshëndetur me Europa Leaguen. Ekipi durrsak arriti të fitojë 1-0 në “Niko Dovana” ndaj Ventspils në ndeshjen e kthimit, por nuk mjaftoi për t’u kualifikuar sepse në ndeshjen e parë në Letoni u ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 19:19
Teuta e Durrësit është përshëndetur me Europa Leaguen. Ekipi durrsak arriti të fitojë 1-0 në “Niko Dovana” ndaj Ventspils në ndeshjen e kthimit, por nuk mjaftoi për t’u kualifikuar sepse në ndeshjen e parë në Letoni u ...

Dështon tentativa e Teutës për të përmbysur humbjen 3-0 ndaj Ventspilsit në Letoni
Dështon tentativa e Teutës për të përmbysur humbjen 3-0 ndaj Ventspilsit në Letoni, pasi bregdetarët nuk shkuan më shumë se një fitore minimale 1-0, pasditen e sotme në “Niko Dovana” të Durrësit. Të besuarit e Blendi ...
RTSH | 18-Jul-2019 19:11
Dështon tentativa e Teutës për të përmbysur humbjen 3-0 ndaj Ventspilsit në Letoni, pasi bregdetarët nuk shkuan më shumë se një fitore minimale 1-0, pasditen e sotme në “Niko Dovana” të Durrësit. Të besuarit e Blendi ...

Supergoli i Kallakut nuk mjafton, Teuta eliminohet nga Europa League (Video)
Teuta zhvilloi në “Niko Dovana” ndeshjen e kthimit të turit të parë të Europa League kundër Ventspils. Durrsakët fitojnë minimalisht 1-0, por nuk u mjaftoi të kalojnë turin, pasi kishin humbur takimin e parë në Letoni ...
Shenja | 18-Jul-2019 19:08
Teuta zhvilloi në “Niko Dovana” ndeshjen e kthimit të turit të parë të Europa League kundër Ventspils. Durrsakët fitojnë minimalisht 1-0, por nuk u mjaftoi të kalojnë turin, pasi kishin humbur takimin e parë në Letoni ...

19:04 Teuta fiton, por eliminohet nga Europa League Teuta i ka dhënë lamtumirën Europa...
Teuta i ka dhënë lamtumirën Europa Leagues, duke u eliminuar me rezultat të përgjithshëm 3-1. Teuta është skuadra e parë e Shqipërisë që përshëndetet me Kupat e Europës. Ekipi durrsak arriti të fitojë 1-0 në “Niko ...
Kosova Sot | 18-Jul-2019 19:06
Teuta i ka dhënë lamtumirën Europa Leagues, duke u eliminuar me rezultat të përgjithshëm 3-1. Teuta është skuadra e parë e Shqipërisë që përshëndetet me Kupat e Europës. Ekipi durrsak arriti të fitojë 1-0 në “Niko ...

Teuta fiton, por eliminohet nga Europa League
Teuta i ka dhënë lamtumirën Europa Leagues, duke u eliminuar me rezultat të përgjithshëm 3-1. Teuta është skuadra e parë e Shqipërisë që përshëndetet me Kupat e Europës. Ekipi durrsak arriti të fitojë 1-0 në “Niko ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 19:04
Teuta i ka dhënë lamtumirën Europa Leagues, duke u eliminuar me rezultat të përgjithshëm 3-1. Teuta është skuadra e parë e Shqipërisë që përshëndetet me Kupat e Europës. Ekipi durrsak arriti të fitojë 1-0 në “Niko ...

FOTO/ Hapoel Beer Sheva-Laçi, formacionet zyrtare
Pasditen e sotme Laçi do të zhvillojë në transfertë ndaj Hapoel Beer Sheva sfidën e kthimit të turit të parë të Europa League Në takimin e parë kurbinasit kanë barazuar 1-1 në shtëpi, ndaj në fushën izraelite u duhet ...
Lexo | 18-Jul-2019 18:57
Pasditen e sotme Laçi do të zhvillojë në transfertë ndaj Hapoel Beer Sheva sfidën e kthimit të turit të parë të Europa League Në takimin e parë kurbinasit kanë barazuar 1-1 në shtëpi, ndaj në fushën izraelite u duhet ...

Talenti shqiptar “vallëzon” me topin, çfarë goli në Europa Ligë
Teuta ka kaluar në avantazh ndaj Ventspils në ndeshjen që po luhet aktualisht në “Niko Dovana” të Durrësit. Ndeshja e parë përfundoi 3:0 për ekipin Ventspils, por pas një pjese të parë të mirë, Teuta ka shënuar një ...
Indeks Online | 18-Jul-2019 18:56
Teuta ka kaluar në avantazh ndaj Ventspils në ndeshjen që po luhet aktualisht në “Niko Dovana” të Durrësit. Ndeshja e parë përfundoi 3:0 për ekipin Ventspils, por pas një pjese të parë të mirë, Teuta ka shënuar një ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved