ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 10:09

VIDEO/ Juventus prezanton De Ligt, zbardh dhe detajet e kontratës

VIDEO/ Juventus prezanton De Ligt, zbardh dhe detajet e kontratës
Juventus-De Ligt ishte një tratative e gjatë e nisur më 10 prill ku Juve dhe Ajax u përballën në Champions League, një tratative që falë Ronaldos, Mino Raiolës dhe këmbënguljes së “Zonjës së Vjetër” u mbyll me sukses ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 13:02
Juventus-De Ligt ishte një tratative e gjatë e nisur më 10 prill ku Juve dhe Ajax u përballën në Champions League, një tratative që falë Ronaldos, Mino Raiolës dhe këmbënguljes së “Zonjës së Vjetër” u mbyll me sukses ...

Juventus-Ajax, dita kur Barcelona “humbi” De Ligt
Ka dyer që hapen në jetët e të gjithëve, por ajo e Matthijs de Ligt daton më 16 prill, kur futbollisti holandez shënoi golin në “Allianz Stadium”, për të eliminuar Juventus nga çerekfinalja e Champions League. Një ...
GazetaTema | 18-Jul-2019 10:27
Ka dyer që hapen në jetët e të gjithëve, por ajo e Matthijs de Ligt daton më 16 prill, kur futbollisti holandez shënoi golin në “Allianz Stadium”, për të eliminuar Juventus nga çerekfinalja e Champions League. Një ...

Shifrat: Juve zyrtarizon De Ligt, operacion i frikshëm financiar
Matthijs de Ligt është prej sot edhe zyrtarisht një futbollist i Juventusit, sepse klubi bardhezi ka lajmëruar blerjen e mbrojtësit të talentuar, pas kalimit të kontrolleve mjekësore dhe firmave në kontratë. ...
GazetaTema | 18-Jul-2019 10:19
Matthijs de Ligt është prej sot edhe zyrtarisht një futbollist i Juventusit, sepse klubi bardhezi ka lajmëruar blerjen e mbrojtësit të talentuar, pas kalimit të kontrolleve mjekësore dhe firmave në kontratë. ...

Juventus prezanton De Ligt, zbardh dhe detajet e kontratës (Video)
Juventus-De Ligt ishte një tratative e gjatë e nisur më 10 prill ku Juve dhe Ajax u përballën në Champions League, një tratative që falë Ronaldos, Mino Raiolës dhe këmbënguljes së “Zonjës së Vjetër” u mbyll me sukses ...
Gazeta Dita | 18-Jul-2019 13:24
Juventus-De Ligt ishte një tratative e gjatë e nisur më 10 prill ku Juve dhe Ajax u përballën në Champions League, një tratative që falë Ronaldos, Mino Raiolës dhe këmbënguljes së “Zonjës së Vjetër” u mbyll me sukses ...

Kompletohet transferimi i De Ligt te Juventus
Juventus e ka kompletuar transferimin e qendërmbrojtësit të Ajaksit, Matthijs de Ligt në një marrëveshje pesëvjeçare. Ish-kapiteni i Ajaksit ishte pajtuar me kushtet personale me Zonjën e Vjetër javën e kaluar, nga ku ...
Klan Kosova | 18-Jul-2019 13:10
Juventus e ka kompletuar transferimin e qendërmbrojtësit të Ajaksit, Matthijs de Ligt në një marrëveshje pesëvjeçare. Ish-kapiteni i Ajaksit ishte pajtuar me kushtet personale me Zonjën e Vjetër javën e kaluar, nga ku ...

12:55 De Ligti zbulon pse e zgjodhi Juventusin Pasi u konfirmua transferimi i tij në...
Pasi u konfirmua transferimi i tij në Juventus, Matthijs de Ligti tha se është i mërzitur që e la Ajaxin, mirëpo shtoi se i është bashkuar Juventusit pasi që është i dashuruar me mbrojtjen në futbollin italian. ...
Kosova Sot | 18-Jul-2019 12:56
Pasi u konfirmua transferimi i tij në Juventus, Matthijs de Ligti tha se është i mërzitur që e la Ajaxin, mirëpo shtoi se i është bashkuar Juventusit pasi që është i dashuruar me mbrojtjen në futbollin italian. ...

Zyrtare: De Ligt lojtar i ri i Juventusit, italianët zbulojnë shifrën e transferimit
Juventusi ka zyrtarizuar tashmë mbrojtësin holandez, Matthijs de Ligt, si lojtarin e tyre më të ri. De Ligt arriti dje (e mërkurë) në Itali dhe kreu me sukses testet mjekësore te klubi i madh italian. Sot (e enjte) ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 09:31
Juventusi ka zyrtarizuar tashmë mbrojtësin holandez, Matthijs de Ligt, si lojtarin e tyre më të ri. De Ligt arriti dje (e mërkurë) në Itali dhe kreu me sukses testet mjekësore te klubi i madh italian. Sot (e enjte) ...

De Ligti zbulon pse e zgjodhi Juventusin
Pasi u konfirmua transferimi i tij në Juventus, Matthijs de Ligti tha se është i mërzitur që e la Ajaxin, mirëpo shtoi se i është bashkuar Juventusit pasi që është i dashuruar me mbrojtjen në futbollin italian. ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 12:54
Pasi u konfirmua transferimi i tij në Juventus, Matthijs de Ligti tha se është i mërzitur që e la Ajaxin, mirëpo shtoi se i është bashkuar Juventusit pasi që është i dashuruar me mbrojtjen në futbollin italian. ...

Zyrtare: De Ligt lojtar i Juventus
19-vjeçari Matthijs de Ligt është transferuar te kampioni i Serisë A, pasi që sezonin e kaluar u bë njëri ndër mbrojtësit më të vlerësuar në Evropë. Kompletimin e transferimit të tij e konfirmoi faqja zyrtare e Ajaxit, ...
PortaliOnline | 18-Jul-2019 12:13
19-vjeçari Matthijs de Ligt është transferuar te kampioni i Serisë A, pasi që sezonin e kaluar u bë njëri ndër mbrojtësit më të vlerësuar në Evropë. Kompletimin e transferimit të tij e konfirmoi faqja zyrtare e Ajaxit, ...

Tottenhami e ka të vështirë të vendos mes Hysajt dhe Florenzit
Juventus kanë përfunduar blerjen e Matthijs de Ligt nga Ajax këtë mëngjes, duke shtuar se PSG dhe Barcelona kanë synuar listën e tyre tashmë mbresëlënëse të lojtarëve. Megjithatë, a mund të ketë një tjetër nënshkrime të ...
GazetaBlic | 18-Jul-2019 11:21
Juventus kanë përfunduar blerjen e Matthijs de Ligt nga Ajax këtë mëngjes, duke shtuar se PSG dhe Barcelona kanë synuar listën e tyre tashmë mbresëlënëse të lojtarëve. Megjithatë, a mund të ketë një tjetër nënshkrime të ...

Zyrtare, De Ligt është futbollist i Juventusit, italianët paguan 75 mln euro për qendërmbrojtësin
Matthijs de Ligt është prej sot edhe zyrtarisht një futbollist i Juventusit, sepse klubi bardhezi ka lajmëruar blerjen e mbrojtësit të talentuar, pas kalimit të kontrolleve mjekësore dhe firmave në kontratë. ...
Lexo | 18-Jul-2019 11:13
Matthijs de Ligt është prej sot edhe zyrtarisht një futbollist i Juventusit, sepse klubi bardhezi ka lajmëruar blerjen e mbrojtësit të talentuar, pas kalimit të kontrolleve mjekësore dhe firmave në kontratë. ...

7 arsyet pse Barcelona nuk e transferoi De Ligtin
19-vjeçari u zyrtarizua si lojtar i ‘Bardhezinjëve’ pak momente më parë dhe ka disa arsye pse ai nuk u bashkua me ish-shokun e tij te Ajax, Frenkie de Jong në ‘Camp Nou’. Më poshtë ua përcjell shtatë arsyet pse nuk ...
Lajminet | 18-Jul-2019 11:09
19-vjeçari u zyrtarizua si lojtar i ‘Bardhezinjëve’ pak momente më parë dhe ka disa arsye pse ai nuk u bashkua me ish-shokun e tij te Ajax, Frenkie de Jong në ‘Camp Nou’. Më poshtë ua përcjell shtatë arsyet pse nuk ...

De Light në Juventus, Bonucci pëlqen fotografitë e lojtarëve të City dhe PSG
Kapiteni i Ajax, Matthijs de Ligt, ka nënshkruar zyrtarisht transferin tek Juventusi. Matthijs de Ligt nënshkruan me Juventusin Pas ardhjes së tij, Leonardo Bonucci ka filluar të pëlqej fotografitë e lojtarëve të City-t ...
Klan Kosova | 18-Jul-2019 11:05
Kapiteni i Ajax, Matthijs de Ligt, ka nënshkruar zyrtarisht transferin tek Juventusi. Matthijs de Ligt nënshkruan me Juventusin Pas ardhjes së tij, Leonardo Bonucci ka filluar të pëlqej fotografitë e lojtarëve të City-t ...

Pogba mund t’i bashkohet Juventusit, zbulohet një detaj interesant
Mbrojtësi i Ajaxi, De Ligt sot dhe zyrtarisht ka arritur marrëveshje me skuadrën e Juventusit. Ish-kapiteni holandez do të vesh fanellën e ‘Zonjës së Vjetër’ për shumën 67.5 milionë euro, shkruan GazetaBlic. Skuadra e ...
GazetaBlic | 18-Jul-2019 10:58
Mbrojtësi i Ajaxi, De Ligt sot dhe zyrtarisht ka arritur marrëveshje me skuadrën e Juventusit. Ish-kapiteni holandez do të vesh fanellën e ‘Zonjës së Vjetër’ për shumën 67.5 milionë euro, shkruan GazetaBlic. Skuadra e ...

Matthijs de Ligt bëhet mbrojtësi më i paguar në botë
Matthijs de Ligt (ende pa mbushur 20-vjeç) ka kaluar kontrollet mjekësore në Torino dhe do të nënshkruajë një kontratë pesë vjeçare me Juventus. Mbrojtësi holandez nuk mund të largohet nëse një klub tjetër nguron të ...
InFokusi | 18-Jul-2019 10:27
Matthijs de Ligt (ende pa mbushur 20-vjeç) ka kaluar kontrollet mjekësore në Torino dhe do të nënshkruajë një kontratë pesë vjeçare me Juventus. Mbrojtësi holandez nuk mund të largohet nëse një klub tjetër nguron të ...

Milani po përgatit marrëveshjen e re për Bonaventuran
Para pak çastesh skuadra e Juventusit, ka njoftuar se kanë finalizuar marrëveshjen e shumë përmendur me mbrojtësin, De Ligt. Sot dhe zyrtarisht De Ligt do të vesh fanellën e famshme të ‘Zonjës së Vjetër’, shkruan ...
GazetaBlic | 18-Jul-2019 10:15
Para pak çastesh skuadra e Juventusit, ka njoftuar se kanë finalizuar marrëveshjen e shumë përmendur me mbrojtësin, De Ligt. Sot dhe zyrtarisht De Ligt do të vesh fanellën e famshme të ‘Zonjës së Vjetër’, shkruan ...

Plasin të qeshurat, Ancelotti si ‘gazetar’ tallet me Insignen
Para pak çastesh skuadra e Juventusit, ka njoftuar se kanë arritur akordin përfundimtar me mbrojtësin, De Ligt. Holandezi u bashkua me ‘Zebrat’, pas një sfide të gjatë për shumën 67.5 milionë euro, shkruan GazetaBlic. ...
GazetaBlic | 18-Jul-2019 10:01
Para pak çastesh skuadra e Juventusit, ka njoftuar se kanë arritur akordin përfundimtar me mbrojtësin, De Ligt. Holandezi u bashkua me ‘Zebrat’, pas një sfide të gjatë për shumën 67.5 milionë euro, shkruan GazetaBlic. ...

Zyrtare: De Ligt lojtar i ri i Juventusit, italianët zbulojnë shifrën e transferimit
Juventusi ka zyrtarizuar tashmë mbrojtësin holandez, Matthijs de Ligt, si lojtarin e tyre më të ri. De Ligt arriti dje (e mërkurë) në Itali dhe kreu me sukses testet mjekësore te klubi i madh italian. Sot (e enjte) ...
E Dua Sportin | 18-Jul-2019 09:59
Juventusi ka zyrtarizuar tashmë mbrojtësin holandez, Matthijs de Ligt, si lojtarin e tyre më të ri. De Ligt arriti dje (e mërkurë) në Itali dhe kreu me sukses testet mjekësore te klubi i madh italian. Sot (e enjte) ...

Shtatë arsye pse Barcelona nuk ka nënshkruar me De Ligt: Nga pagat e tij, te Raiola, dëshira dhe dobësitë që i ka holandezi
Barcelona e donte atë, por në fund Matthijs de Ligt vendosi të nënshkruante për Juventusin. 19-vjeçari ka kaluar në Torino dhe ka disa arsye pse ai nuk u bashkua me ish- shokun e tij të Ajax , Frenkie de Jong në Camp ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 22:47
Barcelona e donte atë, por në fund Matthijs de Ligt vendosi të nënshkruante për Juventusin. 19-vjeçari ka kaluar në Torino dhe ka disa arsye pse ai nuk u bashkua me ish- shokun e tij të Ajax , Frenkie de Jong në Camp ...

Zyrtare: Kompletohet transferimi i De Ligtit në Juventus
19-vjeçari Matthijs de Ligt është transferuar te kampioni i Serisë A, pasi që sezonin e kaluar u bë njëri ndër mbrojtësit më të vlerësuar në Evropë. Kompletimin e transferimit të tij e konfirmoi faqja zyrtare e Ajaxit, ...
Lexo | 18-Jul-2019 09:57
19-vjeçari Matthijs de Ligt është transferuar te kampioni i Serisë A, pasi që sezonin e kaluar u bë njëri ndër mbrojtësit më të vlerësuar në Evropë. Kompletimin e transferimit të tij e konfirmoi faqja zyrtare e Ajaxit, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved