ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 09:59

Komandanti suprem i NATO-s viziton Beogradin

Komandanti suprem i NATO-s viziton Beogradin
mapo.al Komandanti më i lartë i NATO-s u takua të mërkurën me udhëheqësit politikë dhe ushtarakë serbe në Beograd, vizita e tij e parë në Serbi që prej ardhjes në këtë post. Gjenerali i Forcave Ajrore të SHBA, Tod ...
Mapo | 18-Jul-2019 10:37
mapo.al Komandanti më i lartë i NATO-s u takua të mërkurën me udhëheqësit politikë dhe ushtarakë serbe në Beograd, vizita e tij e parë në Serbi që prej ardhjes në këtë post. Gjenerali i Forcave Ajrore të SHBA, Tod ...

Vulin: Ushtria e Kosovës, kërcënimi më i madh për sigurinë në Ballkan
Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, tha se bashkëpunimi i ushtrisë së Serbisë me NATO-n, nën Programin e Partneritetit për Paqe, është një “nivel optimal” i marrëdhënieve reciproke. Në një takim në Beograd ...
VizionPlus | 18-Jul-2019 11:38
Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, tha se bashkëpunimi i ushtrisë së Serbisë me NATO-n, nën Programin e Partneritetit për Paqe, është një “nivel optimal” i marrëdhënieve reciproke. Në një takim në Beograd ...

Haradinaj takohet me komandantin e NATO-së, flasin për anëtarësimin e Kosovës në Paktin Veri-Atlantik
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar me gjeneralin Tod D. Wolters, Komandant Suprem i Forcave Aleate të NATO-së në Europë (SACEUR). Haradinaj në një postim në llogarinë e tij e tij në Facebook ka ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 12:34
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar me gjeneralin Tod D. Wolters, Komandant Suprem i Forcave Aleate të NATO-së në Europë (SACEUR). Haradinaj në një postim në llogarinë e tij e tij në Facebook ka ...

Haradinaj takon komandantin suprem të NATO-s: Kosova e rreshtuar me ushtritë e paqes
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, pati një takim me Komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s për Evropë (SACEUR), Gjeneralin Tod D. Wolters, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e ...
InFokusi | 18-Jul-2019 12:49
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, pati një takim me Komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s për Evropë (SACEUR), Gjeneralin Tod D. Wolters, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e ...

Haradinaj takon gjeneralin e NATO-s, i tregon së FSK po avancohet
Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar gjeneralin Tod D. Wolters, komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s në Europë. “Potencova se Kosova është rreshtuar me ushtritë e lirisë e të paqes dhe se FSK-ja multietnike ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 12:49
Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar gjeneralin Tod D. Wolters, komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s në Europë. “Potencova se Kosova është rreshtuar me ushtritë e lirisë e të paqes dhe se FSK-ja multietnike ...

Haradinaj takon gjeneralin e NATO-s, i tregon së FSK po avancohet sipas standardeve të tyre
12:29, 18 Korrik 2019 Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar gjeneralin Tod D. Wolters, komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s në Europë. “Potencova se Kosova është rreshtuar me ushtritë e lirisë e të paqes dhe ...
Medial | 18-Jul-2019 12:47
12:29, 18 Korrik 2019 Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar gjeneralin Tod D. Wolters, komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s në Europë. “Potencova se Kosova është rreshtuar me ushtritë e lirisë e të paqes dhe ...

?Haradinaj takohet me komandantin suprem të NATO-s për Evropë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar sot me Komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s për Evropë (SACEUR), Gjeneralin Tod D. Wolters, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e përgjithshme dhe ...
Kosova Press | 18-Jul-2019 12:42
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar sot me Komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s për Evropë (SACEUR), Gjeneralin Tod D. Wolters, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e përgjithshme dhe ...

Kryeministri Haradinaj takoi Gjeneralin Wolters
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, pati një takim me Komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s për Evropë (SACEUR), Gjeneralin Tod D. Wolters, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e ...
EkonomiaOnline | 18-Jul-2019 12:42
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, pati një takim me Komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s për Evropë (SACEUR), Gjeneralin Tod D. Wolters, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e ...

Haradinaj takon komandantin suprem të NATO-s: Kosova e rreshtuar me ushtritë e paqes
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, pati një takim me Komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s për Evropë (SACEUR), Gjeneralin Tod D. Wolters, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e ...
Zeri | 18-Jul-2019 12:42
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, pati një takim me Komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s për Evropë (SACEUR), Gjeneralin Tod D. Wolters, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e ...

Haradinaj takon gjeneralin e NATO-s: FSK po avancohet sipas standardeve
Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar gjeneralin Tod D. Wolters, komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s në Evropë. “Potencova se Kosova është rreshtuar me ushtritë e lirisë e të paqes dhe se FSK-ja multietnike ...
Gazeta Observer | 18-Jul-2019 12:39
Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar gjeneralin Tod D. Wolters, komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s në Evropë. “Potencova se Kosova është rreshtuar me ushtritë e lirisë e të paqes dhe se FSK-ja multietnike ...

Haradinaj takon komandantin suprem të NATO-s: Kosova e rreshtuar me ushtritë e paqes
Haradinaj e ka njoftuar gjeneralin Wolters për të arriturat e institucioneve të Kosovës në të gjitha fushat, veçmas në atë të sigurisë, duke theksuar orientimin properëndimor dhe euroatlantik të Kosovës, raporton . Me ...
Lajminet | 18-Jul-2019 12:36
Haradinaj e ka njoftuar gjeneralin Wolters për të arriturat e institucioneve të Kosovës në të gjitha fushat, veçmas në atë të sigurisë, duke theksuar orientimin properëndimor dhe euroatlantik të Kosovës, raporton . Me ...

Vulin: Ushtria e Kosovës,kërcënimi i madh për sigurinë në Ballkan
Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, tha se bashkëpunimi i ushtrisë së Serbisë me NATO-n, nën Programin e Partneritetit për Paqe, është një “nivel optimal” i marrëdhënieve reciproke. Në një takim në Beograd ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 07:14
Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, tha se bashkëpunimi i ushtrisë së Serbisë me NATO-n, nën Programin e Partneritetit për Paqe, është një “nivel optimal” i marrëdhënieve reciproke. Në një takim në Beograd ...

Komandanti i NATO-s viziton Beogradin
Komandanti më i lartë i NATO-s u takua të mërkurën me udhëheqësit politikë dhe ushtarakë serbë në Beograd, vizita e tij e parë në Serbi që prej ardhjes në këtë post. Gjenerali i Forcave Ajrore të SHBA, Tod Wolters, i ...
ABCNews | 18-Jul-2019 08:56
Komandanti më i lartë i NATO-s u takua të mërkurën me udhëheqësit politikë dhe ushtarakë serbë në Beograd, vizita e tij e parë në Serbi që prej ardhjes në këtë post. Gjenerali i Forcave Ajrore të SHBA, Tod Wolters, i ...

Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Evropë qëndron në Kosovë
?Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Evropë (SACEUR), Gjenerali Tod D. Wolters sot do të qëndrojë në Kosovë. Ai do të pritet në Komandën e KFOR-it në Film City. Agjenda e takimeve të tij nis me ministrin Rrustem ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 08:31
?Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Evropë (SACEUR), Gjenerali Tod D. Wolters sot do të qëndrojë në Kosovë. Ai do të pritet në Komandën e KFOR-it në Film City. Agjenda e takimeve të tij nis me ministrin Rrustem ...

Haradinaj takon gjeneralin e NATO-s, i tregon së FSK po avancohet sipas standardeve të tyre
Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar gjeneralin Tod D. Wolters, komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s në Europë. “Potencova se Kosova është rreshtuar me ushtritë e lirisë e të paqes dhe se FSK-ja multietnike ...
Klan Kosova | 18-Jul-2019 12:32
Kryeministri Ramush Haradinaj ka takuar gjeneralin Tod D. Wolters, komandantin Suprem të Forcave Aleate të NATO-s në Europë. “Potencova se Kosova është rreshtuar me ushtritë e lirisë e të paqes dhe se FSK-ja multietnike ...

Vulin: Ushtria e Kosovës, kërcënimi më i madh për sigurinë në Ballkan
Beograd, 18 korrik 2019 – Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, tha se bashkëpunimi i ushtrisë së Serbisë me NATO-n, nën Programin e Partneritetit për Paqe, është një “nivel optimal” i marrëdhënieve ...
Illyriapress | 18-Jul-2019 09:56
Beograd, 18 korrik 2019 – Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, tha se bashkëpunimi i ushtrisë së Serbisë me NATO-n, nën Programin e Partneritetit për Paqe, është një “nivel optimal” i marrëdhënieve ...

Komandanti i NATO-s: Serbia po nxit paqen në Ballkanin Perëndimor
Komandanti më i lartë i NATO-s u takua të mërkurën me udhëheqësit politikë dhe ushtarakë serbë në Beograd, vizita e tij e parë në Serbi që prej ardhjes në këtë post. Gjenerali i Forcave Ajrore të SHBA, Tod Wolters, i ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 22:15
Komandanti më i lartë i NATO-s u takua të mërkurën me udhëheqësit politikë dhe ushtarakë serbë në Beograd, vizita e tij e parë në Serbi që prej ardhjes në këtë post. Gjenerali i Forcave Ajrore të SHBA, Tod Wolters, i ...

Komandanti i NATO-s viziton Beogradin
Komandanti më i lartë i NATO-s u takua të mërkurën me udhëheqësit politikë dhe ushtarakë serbë në Beograd, vizita e tij e parë në Serbi që prej ardhjes në këtë post. Gjenerali i Forcave Ajrore të SHBA, Tod Wolters, i ...
Medial | 18-Jul-2019 09:38
Komandanti më i lartë i NATO-s u takua të mërkurën me udhëheqësit politikë dhe ushtarakë serbë në Beograd, vizita e tij e parë në Serbi që prej ardhjes në këtë post. Gjenerali i Forcave Ajrore të SHBA, Tod Wolters, i ...

Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Evropë qëndron në Kosovë
Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Evropë (SACEUR), Gjenerali Tod D. Wolters sot do të qëndrojë në Kosovë. Ai do të pritet në Ministrinë e Mbrojtjes duke filluar nga ora 10:20. Agjenda e takimeve të tij nis me ...
Zeri | 18-Jul-2019 08:38
Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Evropë (SACEUR), Gjenerali Tod D. Wolters sot do të qëndrojë në Kosovë. Ai do të pritet në Ministrinë e Mbrojtjes duke filluar nga ora 10:20. Agjenda e takimeve të tij nis me ...

Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Evropë qëndron në Kosovë
Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Evropë (SACEUR), Gjenerali Tod D. Wolters sot do të qëndrojë në Kosovë. Ai do të pritet në Ministrinë e Mbrojtjes duke filluar nga ora 10:20. Agjenda e takimeve të tij nis me ...
Arbresh | 18-Jul-2019 08:35
Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Evropë (SACEUR), Gjenerali Tod D. Wolters sot do të qëndrojë në Kosovë. Ai do të pritet në Ministrinë e Mbrojtjes duke filluar nga ora 10:20. Agjenda e takimeve të tij nis me ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved