ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 09:59

Trippier asist Hysajt, “gjelat” në garë për shkodranin

Trippier asist Hysajt, “gjelat” në garë për shkodranin
Elseid Hysaj ishte shumë pranë një transferimi të mundshëm te Atletico Madrid por insistimi i Napolit për vlerën e kartonit të shkodranin, me De Laurentiis që kërkonte minimalisht 20 milion euro, bëri që klubi spanjoll ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 14:16
Elseid Hysaj ishte shumë pranë një transferimi të mundshëm te Atletico Madrid por insistimi i Napolit për vlerën e kartonit të shkodranin, me De Laurentiis që kërkonte minimalisht 20 milion euro, bëri që klubi spanjoll ...

Hysaj në orbitën e Tottenham për të zëvëndësuar Trippier
Pavarësisht se vazhdimisht ka qënë emër i lakuar në merkato, Elseid Hysaj ende nuk është i qetë sa I takon të ardhmes së tij. Shkodrani nuk ka aspak siguri nëse do te qëndrojë tek Napoli, aty ku realisht nuk ndihet një ...
VizionPlus | 18-Jul-2019 11:56
Pavarësisht se vazhdimisht ka qënë emër i lakuar në merkato, Elseid Hysaj ende nuk është i qetë sa I takon të ardhmes së tij. Shkodrani nuk ka aspak siguri nëse do te qëndrojë tek Napoli, aty ku realisht nuk ndihet një ...

Atletico Madridi nuk ka të ndalur, zyrtarizon transferimin e Mario Hermoso
Mario Hermoso është zyrtarizuar si lojtari më i ri i klubit spanjoll, Atletico Madrid. Pas Kieran Tripper, Atletico ka vazhduar vazhdën e transferimeve, teksa ka zyrtarizuar sot (e enjte) gjatë ditë mbrojtësin spanjoll ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 14:08
Mario Hermoso është zyrtarizuar si lojtari më i ri i klubit spanjoll, Atletico Madrid. Pas Kieran Tripper, Atletico ka vazhduar vazhdën e transferimeve, teksa ka zyrtarizuar sot (e enjte) gjatë ditë mbrojtësin spanjoll ...

Hysaj tradhtohet nga Napoli, Atletiko Madrid nënshkruan me Trippier
Atletiko Madrid ka hequr dorë nga Hysaj pasi ekipi spanjoll ka zyrtariyzar blerjen e mbrojtësit anglez Kieran Trippier.
Top Channel | 18-Jul-2019 06:18
Atletiko Madrid ka hequr dorë nga Hysaj pasi ekipi spanjoll ka zyrtariyzar blerjen e mbrojtësit anglez Kieran Trippier.

Formacioni i Atleticos për sezonin e ri, duhen t’ia kenë frikën Barcelona dhe Real Madrid
Atletico Madrid gjatë ditës së sotme ka zyrtarizuar transferimin e Kevin Trippier nga Tottenham Hotspur. Mbrojtësi anglez do të zëvendësojë Juanfran, në pozitën e krahut të djathtë. 28 vjeçari është një nga shumë ...
Albportali | 18-Jul-2019 19:39
Atletico Madrid gjatë ditës së sotme ka zyrtarizuar transferimin e Kevin Trippier nga Tottenham Hotspur. Mbrojtësi anglez do të zëvendësojë Juanfran, në pozitën e krahut të djathtë. 28 vjeçari është një nga shumë ...

Trippier: Ka qenë gjithmonë ëndrra ime të luaj në La Liga
Trippier ka nënshkruar zyrtarisht me Atletico Madridin dje në një kontratë tre vjeçare me klubin spanjoll. 28 vjeçari kaloi nga Tottenham në Atletico për një shifër prej 24 milionë euro. Ai sot ka folur rreth ...
Indeks Online | 18-Jul-2019 19:21
Trippier ka nënshkruar zyrtarisht me Atletico Madridin dje në një kontratë tre vjeçare me klubin spanjoll. 28 vjeçari kaloi nga Tottenham në Atletico për një shifër prej 24 milionë euro. Ai sot ka folur rreth ...

Atletiko Madrid merr Mario Hermoso për 29 milionë euro
Mario Hermoso, qendërmbrojtësi spanjoll 24 vjeçar, u transferua nga “Epanjoli” tek “Atletiko Madridi” për pesë sezone me vlerën 29 milionë euro, njoftuan dy klubet.
Kosova Press | 18-Jul-2019 18:46
Mario Hermoso, qendërmbrojtësi spanjoll 24 vjeçar, u transferua nga “Epanjoli” tek “Atletiko Madridi” për pesë sezone me vlerën 29 milionë euro, njoftuan dy klubet.

Depay kërkon largimin nga Lyon, Milani ‘fërkon’ duart
Transferimi më i ri i Atletico Madridit, Kirian Trippier është shumë i lumtur për kalimin e tij në La Liga. Trippier ka nënshkruar kontratë pesë-vjeçare me klubin e Atletico Madridit dhe në edicionin e ardhshëm do të ...
GazetaBlic | 18-Jul-2019 17:17
Transferimi më i ri i Atletico Madridit, Kirian Trippier është shumë i lumtur për kalimin e tij në La Liga. Trippier ka nënshkruar kontratë pesë-vjeçare me klubin e Atletico Madridit dhe në edicionin e ardhshëm do të ...

Hysajn e do surpriza e Champions Ligës
Kieran Tripier la Totenhemin për t’u transferuar tek Atletiko Madrid. 28-vjeçari firmosi një kontratë 3-vjeçare dhe është gati të nisë aventurën e re me ekipin e Diego Simeones. Shitja e lojtarit të kombëtares angleze ...
Koha.mk | 18-Jul-2019 16:34
Kieran Tripier la Totenhemin për t’u transferuar tek Atletiko Madrid. 28-vjeçari firmosi një kontratë 3-vjeçare dhe është gati të nisë aventurën e re me ekipin e Diego Simeones. Shitja e lojtarit të kombëtares angleze ...

Trippier: Dua sa më shpejt të filloj dhe të bëj më të mirën
Ish-mbrojtësi i Tottenhamit, Kieran Trippier është i gëzuar me transferimin e tij në Atletico Madrid.
Kosova Press | 18-Jul-2019 16:31
Ish-mbrojtësi i Tottenhamit, Kieran Trippier është i gëzuar me transferimin e tij në Atletico Madrid.

Dani Ceballos afër transferimit tek Arsenali
E ardhmja e Dani Ceballos është e shkruar, mesfushori spanjoll do të bashkohet me Arsenalin në Premier Ligë këtë sezon. Pavarësisht nga interesimi i AC Milan dhe Tottenham Hotspur, një thirrje telefonike me trajnerin e ...
Indeks Online | 18-Jul-2019 16:02
E ardhmja e Dani Ceballos është e shkruar, mesfushori spanjoll do të bashkohet me Arsenalin në Premier Ligë këtë sezon. Pavarësisht nga interesimi i AC Milan dhe Tottenham Hotspur, një thirrje telefonike me trajnerin e ...

Atletico Madridi nuk ka të ndalur, zyrtarizon transferimin e Mario Hermoso
Mario Hermoso është zyrtarizuar si lojtari më i ri i klubit spanjoll, Atletico Madrid. Pas Kieran Tripper, Atletico ka vazhduar vazhdën e transferimeve, teksa ka zyrtarizuar sot (e enjte) gjatë ditë mbrojtësin spanjoll ...
E Dua Sportin | 18-Jul-2019 15:59
Mario Hermoso është zyrtarizuar si lojtari më i ri i klubit spanjoll, Atletico Madrid. Pas Kieran Tripper, Atletico ka vazhduar vazhdën e transferimeve, teksa ka zyrtarizuar sot (e enjte) gjatë ditë mbrojtësin spanjoll ...

Atletico transferon mbrojtësin Hermosos
Atletiko Madrid nuk ka ndërmend të ndalet në merkato. Klubi madrilen ka arritur akordin me Espanjolin për shërbimet e Mario , duke përforcuar në këtë mënyrë mbrojtjen. 24-vjeçari aktivizohet në rolin e qendërmbrojtësit ...
Koha.mk | 18-Jul-2019 15:14
Atletiko Madrid nuk ka ndërmend të ndalet në merkato. Klubi madrilen ka arritur akordin me Espanjolin për shërbimet e Mario , duke përforcuar në këtë mënyrë mbrojtjen. 24-vjeçari aktivizohet në rolin e qendërmbrojtësit ...

Atletiko Madrid zyrtarizon qëndërmbrojtësin e ri
Atletico Madrid zyrtarizoi blerjen e kartonit të Mario Hermos nga Espanyol për 25 milionë euro, 4 milionë bonuse të lehta dhe 20% e vlerës së kartonit e mban klubi katalanas në rast rishitje. Hermoso luan si ...
Alsat-M | 18-Jul-2019 14:44
Atletico Madrid zyrtarizoi blerjen e kartonit të Mario Hermos nga Espanyol për 25 milionë euro, 4 milionë bonuse të lehta dhe 20% e vlerës së kartonit e mban klubi katalanas në rast rishitje. Hermoso luan si ...

Tottenham do shqiptarin Hysaj dhe Florenzi-n
Tottenham Hotspur po e konsideron mundësinë e transferimit të Elseid Hysajt dhe Alessandro Florenzi-t, sipas raportimeve nga Gianluca DiMarzio-s. Finalisti i Ligës së Kampionëve po i shqyrton opsionet e volitshme për ta ...
InFokusi | 18-Jul-2019 14:44
Tottenham Hotspur po e konsideron mundësinë e transferimit të Elseid Hysajt dhe Alessandro Florenzi-t, sipas raportimeve nga Gianluca DiMarzio-s. Finalisti i Ligës së Kampionëve po i shqyrton opsionet e volitshme për ta ...

Tottenham do transferimin e Hysajt dhe Florenzi-t
Tottenham Hotspur po e konsideron mundësinë e transferimit të Elseid Hysajt dhe Alessandro Florenzi-t, sipas raportimeve nga Gianluca DiMarzio-s, përcjell albinfo.ch. Finalisti i Ligës së Kampionëve po i shqyrton ...
AlbInfo | 18-Jul-2019 14:28
Tottenham Hotspur po e konsideron mundësinë e transferimit të Elseid Hysajt dhe Alessandro Florenzi-t, sipas raportimeve nga Gianluca DiMarzio-s, përcjell albinfo.ch. Finalisti i Ligës së Kampionëve po i shqyrton ...

14:12 Atletico Madridi nuk ka të ndalur, zyrtarizon transferimin e Mario Hermoso Mario Hermoso është zyrtarizuar si...
Mario Hermoso është zyrtarizuar si lojtari më i ri i klubit spanjoll, Atletico Madrid. Pas Kieran Tripper, Atletico ka vazhduar vazhdën e transferimeve, teksa ka zyrtarizuar sot (e enjte) gjatë ditë mbrojtësin spanjoll ...
Kosova Sot | 18-Jul-2019 14:16
Mario Hermoso është zyrtarizuar si lojtari më i ri i klubit spanjoll, Atletico Madrid. Pas Kieran Tripper, Atletico ka vazhduar vazhdën e transferimeve, teksa ka zyrtarizuar sot (e enjte) gjatë ditë mbrojtësin spanjoll ...

Zyrtare: Mario Hermoso, përforcimi i radhës te Atletico Madridi
Atletico Madridi dhe Espanyoli kanë arritur marrëveshje në lidhje me transferimin e Mario Hermoso. Mbrojtësi ka nënshkruar kontratë pesë-vjeçare me nënkampionin e Spanjës, shkruan Zëri.info. 24-vjeçari vjen nga klubi ...
Zeri | 18-Jul-2019 14:15
Atletico Madridi dhe Espanyoli kanë arritur marrëveshje në lidhje me transferimin e Mario Hermoso. Mbrojtësi ka nënshkruar kontratë pesë-vjeçare me nënkampionin e Spanjës, shkruan Zëri.info. 24-vjeçari vjen nga klubi ...

Atletico vazhdon të përforcohet, e zyrtarizon edhe Hermoson
Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka transferuar Mario Hermoson nga Espanyoli, i cili është mbrojtësi i katërt që i bashkohet klubit madrilen këtë verë. 24-vjeçari ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Atleticon, e ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 14:12
Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka transferuar Mario Hermoson nga Espanyoli, i cili është mbrojtësi i katërt që i bashkohet klubit madrilen këtë verë. 24-vjeçari ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Atleticon, e ...

ZYRTARE: Përforcohet Atletico Madrid
Mbrojtësi 24 vjeçar, karrierën do ta vazhdojë në La Liga, por te skaudra e Atletico Madridit. Skuadra e drejtuar nga Diego Simeones, ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes përmes një komunikate në faqen zyrtare të ...
Lajminet | 18-Jul-2019 14:06
Mbrojtësi 24 vjeçar, karrierën do ta vazhdojë në La Liga, por te skaudra e Atletico Madridit. Skuadra e drejtuar nga Diego Simeones, ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes përmes një komunikate në faqen zyrtare të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved