ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 10:09

VIDEO/ Juventus prezanton De Ligt, zbardh dhe detajet e kontratës

VIDEO/ Juventus prezanton De Ligt, zbardh dhe detajet e kontratës
Juventus-De Ligt ishte një tratative e gjatë e nisur më 10 prill ku Juve dhe Ajax u përballën në Champions League, një tratative që falë Ronaldos, Mino Raiolës dhe këmbënguljes së “Zonjës së Vjetër” u mbyll me sukses ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 13:02
Juventus-De Ligt ishte një tratative e gjatë e nisur më 10 prill ku Juve dhe Ajax u përballën në Champions League, një tratative që falë Ronaldos, Mino Raiolës dhe këmbënguljes së “Zonjës së Vjetër” u mbyll me sukses ...

Van der Sar i dërgon mesazh Juventusit: Kujdesuni për De Ligtin
Drejtori i përgjithshëm i Ajaxit, Edwin van der Sar, i ka uruar fat blerjes së re të Juventus, Matthijs de Ligt, duke i dërguar mesazh. De Ligt të enjten e ka kompletuar nënshkrimin e kontratës me klubin nga Torino. Ai ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 16:22
Drejtori i përgjithshëm i Ajaxit, Edwin van der Sar, i ka uruar fat blerjes së re të Juventus, Matthijs de Ligt, duke i dërguar mesazh. De Ligt të enjten e ka kompletuar nënshkrimin e kontratës me klubin nga Torino. Ai ...

Juventus-Ajax, dita kur Barcelona “humbi” De Ligt
Ka dyer që hapen në jetët e të gjithëve, por ajo e Matthijs de Ligt daton më 16 prill, kur futbollisti holandez shënoi golin në “Allianz Stadium”, për të eliminuar Juventus nga çerekfinalja e Champions League. Një ...
GazetaTema | 18-Jul-2019 10:27
Ka dyer që hapen në jetët e të gjithëve, por ajo e Matthijs de Ligt daton më 16 prill, kur futbollisti holandez shënoi golin në “Allianz Stadium”, për të eliminuar Juventus nga çerekfinalja e Champions League. Një ...

Shifrat: Juve zyrtarizon De Ligt, operacion i frikshëm financiar
Matthijs de Ligt është prej sot edhe zyrtarisht një futbollist i Juventusit, sepse klubi bardhezi ka lajmëruar blerjen e mbrojtësit të talentuar, pas kalimit të kontrolleve mjekësore dhe firmave në kontratë. ...
GazetaTema | 18-Jul-2019 10:19
Matthijs de Ligt është prej sot edhe zyrtarisht një futbollist i Juventusit, sepse klubi bardhezi ka lajmëruar blerjen e mbrojtësit të talentuar, pas kalimit të kontrolleve mjekësore dhe firmave në kontratë. ...

De Ligt është zyrtarisht i Juventusit
De Ligt është tashmë zyrtarisht lojtar i Juventusit, por fillimisht Barcelona ishte favorite për ta marrë. Klubi katalanas pati disa arsye të forta që refuzoi të paguante për yllin 19-vjeçar. Nuk është se nuk e ...
ABCNews | 18-Jul-2019 15:48
De Ligt është tashmë zyrtarisht lojtar i Juventusit, por fillimisht Barcelona ishte favorite për ta marrë. Klubi katalanas pati disa arsye të forta që refuzoi të paguante për yllin 19-vjeçar. Nuk është se nuk e ...

De Ligt: Jam i trishtuar me largimin nga Ajaxi, por isha i dashuruar me artin e mbrojtjes italiane
Matthijs de Ligt ka thënë se është trishtuar që u largua nga Ajax, por duhej të bashkohej me Juventusin, pasi është në dashuri me artin italian të mbrojtjes. De Ligt më në fund përfundoi transferimin e tij prej 85.5 ...
Telegrafi | 18-Jul-2019 13:33
Matthijs de Ligt ka thënë se është trishtuar që u largua nga Ajax, por duhej të bashkohej me Juventusin, pasi është në dashuri me artin italian të mbrojtjes. De Ligt më në fund përfundoi transferimin e tij prej 85.5 ...

De Ligt nuk vjen vetëm në Torino, e shoqëron Annekee Molenaar (Foto)
Mbrojtësi holandez Matthijs De Ligt iu bashkua Juventusit zyrtarisht ditën e djeshme dhe është gati për të nisur një aventurë 5-vjeçare me skuadrën bardhezi. Megjithatë 19-vjeçari nuk do të vijë vetëm në Torino, pasi në ...
SuperSport | 18-Jul-2019 19:58
Mbrojtësi holandez Matthijs De Ligt iu bashkua Juventusit zyrtarisht ditën e djeshme dhe është gati për të nisur një aventurë 5-vjeçare me skuadrën bardhezi. Megjithatë 19-vjeçari nuk do të vijë vetëm në Torino, pasi në ...

“Jam i hipnotizuar me mbrojtjen italiane”
Padyshim që Matijs De Ligt, ka qenë personazhi kryesor në futbollin italian këto dy ditët e fundit. Holandezi është zyrtarisht një lojtar i Juvenstusit dhe është kthyer në një prej blerjeve më të bujshme të verës. Në ...
Koha.mk | 18-Jul-2019 19:54
Padyshim që Matijs De Ligt, ka qenë personazhi kryesor në futbollin italian këto dy ditët e fundit. Holandezi është zyrtarisht një lojtar i Juvenstusit dhe është kthyer në një prej blerjeve më të bujshme të verës. Në ...

Juventus po mbizotëron në këtë afat kalimtar
Matthijs de Ligt është lojtari i fundit që i është bashkuar Juventusit. Zonja e vjetër njoftoi nënshkrimin e De Ligt të enjten në mëngjes, duke i dhënë fund thashethëmeve të shumta të krijuara deri tani për të ardhmen e ...
Indeks Online | 18-Jul-2019 18:25
Matthijs de Ligt është lojtari i fundit që i është bashkuar Juventusit. Zonja e vjetër njoftoi nënshkrimin e De Ligt të enjten në mëngjes, duke i dhënë fund thashethëmeve të shumta të krijuara deri tani për të ardhmen e ...

Van der Sar i dërgon mesazh Juventusit: Kujdesuni për De Ligtin
Drejtori i përgjithshëm i Ajaxit, Edwin van der Sar, i ka uruar fat blerjes së re të Juventus, Matthijs de Ligt, duke i dërguar mesazh. De Ligt të enjten e ka kompletuar nënshkrimin e kontratës me klubin nga Torino. Ai ...
E Dua Sportin | 18-Jul-2019 17:59
Drejtori i përgjithshëm i Ajaxit, Edwin van der Sar, i ka uruar fat blerjes së re të Juventus, Matthijs de Ligt, duke i dërguar mesazh. De Ligt të enjten e ka kompletuar nënshkrimin e kontratës me klubin nga Torino. Ai ...

De Ligti zbulon pse e zgjodhi Juventusin
Pasi u konfirmua transferimi i tij në Juventus, Matthijs de Ligti tha se është i mërzitur që e la Ajaxin, mirëpo shtoi se i është bashkuar Juventusit pasi që është i dashuruar me mbrojtjen në futbollin italian. ...
TetovaSot | 18-Jul-2019 17:23
Pasi u konfirmua transferimi i tij në Juventus, Matthijs de Ligti tha se është i mërzitur që e la Ajaxin, mirëpo shtoi se i është bashkuar Juventusit pasi që është i dashuruar me mbrojtjen në futbollin italian. ...

Pesë transferimet më të shtrenjta në histori të Serie A
Juventus kanë shpenzuar 75 milionë euro për të transferuar në Torino reprezentuesin holandez të Ajaxit. Me 75 milionë euro të shpenzuara, De Ligt bëhet lojtari i tretë më i shtrenjtë në Serie A, shkruan . Por kush janë ...
Lajminet | 18-Jul-2019 16:22
Juventus kanë shpenzuar 75 milionë euro për të transferuar në Torino reprezentuesin holandez të Ajaxit. Me 75 milionë euro të shpenzuara, De Ligt bëhet lojtari i tretë më i shtrenjtë në Serie A, shkruan . Por kush janë ...

De Ligt: Kam rënë në dashuri me artin e mbrojtjes italiane
Matthijs de Ligt thotë se është i pikëlluar për largimin nga Ajaxi, duke shtuar se i është bashkuar Juventusit pasi është në ‘dashuri me artin e mbrojtjes italiane’. De Ligt më në fund e ka kompletuar transferimin 85 ...
Zeri | 18-Jul-2019 15:48
Matthijs de Ligt thotë se është i pikëlluar për largimin nga Ajaxi, duke shtuar se i është bashkuar Juventusit pasi është në ‘dashuri me artin e mbrojtjes italiane’. De Ligt më në fund e ka kompletuar transferimin 85 ...

Bonucci ia sheh “sherrin” ardhjes së De Ligt
Juventus ka transferuar Matthijs de Ligt nga Ajaxi për 75 milionë euro. Skuadra kampione e Serie A tashmë duhet të liroj një vend në mbrojtje dhe ai që do të largohet do të jetë Bonucci. Mbrojtësi italian do të largohet ...
Gazeta Observer | 18-Jul-2019 15:19
Juventus ka transferuar Matthijs de Ligt nga Ajaxi për 75 milionë euro. Skuadra kampione e Serie A tashmë duhet të liroj një vend në mbrojtje dhe ai që do të largohet do të jetë Bonucci. Mbrojtësi italian do të largohet ...

Bonucci ia sheh “sherrin” ardhjes së De Ligt
Juventus ka transferuar Matthijs de Ligt nga Ajaxi për 75 milionë euro. Skuadra kampione e Serie A tashmë duhet të liroj një vend në mbrojtje dhe ai që do të largohet do të jetë Bonucci. Mbrojtësi italian do të largohet ...
Indeks Online | 18-Jul-2019 15:15
Juventus ka transferuar Matthijs de Ligt nga Ajaxi për 75 milionë euro. Skuadra kampione e Serie A tashmë duhet të liroj një vend në mbrojtje dhe ai që do të largohet do të jetë Bonucci. Mbrojtësi italian do të largohet ...

Rrahmani: Ja pse u bashkova me skuadrën e Veronës
Matthijs de Ligt sot ka përfunduar transferimin e tij tek skuadra e Juventusit. De Ligt më në fund përfundoi transferimin e tij prej 75.5 milionë euro në Juve të enjten, kështu mbrojtësi shpjegoi se pse ai zgjodhi ...
GazetaBlic | 18-Jul-2019 14:15
Matthijs de Ligt sot ka përfunduar transferimin e tij tek skuadra e Juventusit. De Ligt më në fund përfundoi transferimin e tij prej 75.5 milionë euro në Juve të enjten, kështu mbrojtësi shpjegoi se pse ai zgjodhi ...

Milan vendos çmimin për Calhanoglu
Matthijs de Ligt thotë se u bashku me Juventusin, pasi atij i pëlqen mënyra se si italianët luajnë në mbrojtje. De Ligt më në fund përfundoi transferimin e tij prej 75.5 milionë euro në Juve të enjten, kështu mbrojtësi ...
GazetaBlic | 18-Jul-2019 14:02
Matthijs de Ligt thotë se u bashku me Juventusin, pasi atij i pëlqen mënyra se si italianët luajnë në mbrojtje. De Ligt më në fund përfundoi transferimin e tij prej 75.5 milionë euro në Juve të enjten, kështu mbrojtësi ...

De Ligt: Ja pse zgjodha Juventusin
Matthijs de Ligt ka zbuluar se atë e ka magjepsur futbolli italian për të kaluar te Juventus përpara një kalimi në Angli ose Spanjë. Pas disa muajsh spekulimi, 19-vjeçari më në fund finalizoi marrëveshjen me kampionët e ...
EkonomiaOnline | 18-Jul-2019 14:00
Matthijs de Ligt ka zbuluar se atë e ka magjepsur futbolli italian për të kaluar te Juventus përpara një kalimi në Angli ose Spanjë. Pas disa muajsh spekulimi, 19-vjeçari më në fund finalizoi marrëveshjen me kampionët e ...

De Ligt: Jam i trishtuar me largimin nga Ajaxi, por isha i dashuruar me artin e mbrojtjes italiane
Matthijs de Ligt ka thënë se është trishtuar që u largua nga Ajax, por duhej të bashkohej me Juventusin, pasi është në dashuri me artin italian të mbrojtjes. De Ligt më në fund përfundoi transferimin e tij prej 85.5 ...
E Dua Sportin | 18-Jul-2019 14:00
Matthijs de Ligt ka thënë se është trishtuar që u largua nga Ajax, por duhej të bashkohej me Juventusin, pasi është në dashuri me artin italian të mbrojtjes. De Ligt më në fund përfundoi transferimin e tij prej 85.5 ...

De Ligt te Juventus: Dua të bëhem si legjendat e Milanit
Matthijs de Ligt u zyrtarizua nga Juventus si blerja e radhës, por fati i tij ishte vendosur që kohë më parë. Në një video të publikuar nga televizioni i Ajax ka zbuluar vullnetin e mbrojtësit të tyre, para se të kryhej ...
Indeks Online | 18-Jul-2019 13:56
Matthijs de Ligt u zyrtarizua nga Juventus si blerja e radhës, por fati i tij ishte vendosur që kohë më parë. Në një video të publikuar nga televizioni i Ajax ka zbuluar vullnetin e mbrojtësit të tyre, para se të kryhej ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved