ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 10:19

Aksion i policisë kundër lojërave të fatit, arrestohet një person në Vushtrri

Aksion i policisë kundër lojërave të fatit, arrestohet një person në Vushtrri
Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës me dyshimin e bazuar se i njëjti ilegalisht ishte duke zhvilluar veprimtari të lojërave të fatit në Vushtrri. B.Rrustemi, 25-vjeç, me urdhër të Prokurorit është dërguar ...
Indeks Online | 18-Jul-2019 12:54
Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës me dyshimin e bazuar se i njëjti ilegalisht ishte duke zhvilluar veprimtari të lojërave të fatit në Vushtrri. B.Rrustemi, 25-vjeç, me urdhër të Prokurorit është dërguar ...

Arrestohet Fitim Thaqi, kërcënoi gazetarin Vehbi Kajtazi
Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë Fitim Thaqin pas kërcënimeve të vazhdueshme që ia ka bërë gazetarit Vehbi Kajtazi. “Viktima mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale Facebook, nga i dyshuari ...
Gazeta Monitor | 18-Jul-2019 12:34
Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë Fitim Thaqin pas kërcënimeve të vazhdueshme që ia ka bërë gazetarit Vehbi Kajtazi. “Viktima mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale Facebook, nga i dyshuari ...

Kërcënoi gazetarin, arrestohet nga policia
Është arrestuar nga Policia e Kosovës Fitim Thaqi, pasi përmes rrjetit social Facebook ka kërcënuar gazetarin Vehbi Kajtazi. “Viktima mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale Facebook, nga i dyshuari ...
Zeri | 18-Jul-2019 12:19
Është arrestuar nga Policia e Kosovës Fitim Thaqi, pasi përmes rrjetit social Facebook ka kërcënuar gazetarin Vehbi Kajtazi. “Viktima mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale Facebook, nga i dyshuari ...

Arrestohet Fitim Thaqi pasi kërcënoi gazetarin Vehbi Kajtazi
11:47, 18 Korrik 2019 Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë Fitim Thaqin pas kërcënimeve të vazhdueshme që ia ka bërë gazetarit Vehbi Kajtazi. “Viktima mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale ...
Medial | 18-Jul-2019 12:17
11:47, 18 Korrik 2019 Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë Fitim Thaqin pas kërcënimeve të vazhdueshme që ia ka bërë gazetarit Vehbi Kajtazi. “Viktima mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale ...

Policia arreston dy persona, gjuajtën me armë zjarri në ahengje familjare
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër gëzhoja. Me urdhër të ...
Gazeta Monitor | 18-Jul-2019 12:15
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër gëzhoja. Me urdhër të ...

E kërcënon gruan me vrasje, arrestohet burri nga Prishtina
Policia në Prishtinë ka arrestuar një person, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka kërcënuar me vrasje gruan e tij. Rasti ka ndodhur pasditen e së mërkurës, ndërkaq policia bën të ditur se i njëjti e ka sulmuar ...
Gazeta Observer | 18-Jul-2019 12:15
Policia në Prishtinë ka arrestuar një person, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka kërcënuar me vrasje gruan e tij. Rasti ka ndodhur pasditen e së mërkurës, ndërkaq policia bën të ditur se i njëjti e ka sulmuar ...

Festojnë me armë zjarri në ahengje familjare, arrestohen dy persona
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër gëzhoja. Me urdhër të ...
Alsat-M | 18-Jul-2019 12:13
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër gëzhoja. Me urdhër të ...

Policia arreston dy persona, gjuajtën me armë zjarri në ahengje familjare
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër gëzhoja. Me urdhër të ...
Gazeta Observer | 18-Jul-2019 12:10
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër gëzhoja. Me urdhër të ...

Arrestohet përsëri Fitim Thaqi për shkak se kërcënoi gazetarin Vehbi Kajtazi
Është arrestuar Fitim Thaqi, i cili, përmes Facebook-ut, e kishte kërcënuar gazetarin Vehbi Kajtazi, madje kishte bërë thirrje publike për sulm ndaj tij. Thaqi e kishte quajtur Kajtazin edhe bashkëpunëtor të Serbisë. Në ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 11:53
Është arrestuar Fitim Thaqi, i cili, përmes Facebook-ut, e kishte kërcënuar gazetarin Vehbi Kajtazi, madje kishte bërë thirrje publike për sulm ndaj tij. Thaqi e kishte quajtur Kajtazin edhe bashkëpunëtor të Serbisë. Në ...

Kërcënon gruan e tij me vrasje, arrestohet
Policia në Prishtinë ka arrestuar një person pasi ai e ka kërcënuar me vrasje gruan e tij. Ai e kishte sulmuar edhe fizikisht gruan e tij duke i shkaktuar lëndime trupore, njofton Klan Kosova. Viktimës i është ofruar ...
IliriaNews | 18-Jul-2019 11:50
Policia në Prishtinë ka arrestuar një person pasi ai e ka kërcënuar me vrasje gruan e tij. Ai e kishte sulmuar edhe fizikisht gruan e tij duke i shkaktuar lëndime trupore, njofton Klan Kosova. Viktimës i është ofruar ...

Arrestohet Fitim Thaqi pasi kërcënoi gazetarin Vehbi Kajtazi
Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë Fitim Thaqi, pas kërcënimeve të vazhdueshme që ia ka bërë gazetarit Vehbi Kajtazi. “Viktima mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale Facebook, nga i dyshuari ...
Klan Kosova | 18-Jul-2019 11:48
Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë Fitim Thaqi, pas kërcënimeve të vazhdueshme që ia ka bërë gazetarit Vehbi Kajtazi. “Viktima mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale Facebook, nga i dyshuari ...

Gjuajnë me armë zjarri në ahengje familjare, arrestohen dy persona
11:35, 18 Korrik 2019 Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër ...
Medial | 18-Jul-2019 11:47
11:35, 18 Korrik 2019 Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër ...

Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut
Një femër nga Prishtina ka raportuar në Polici se është kërcënuar nëpërmes Facebook-ut nga një person i panjohur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Hamzë Jashari” rreth orës 8 të mëngjesit, ndërsa Policia është duke e ...
Telegrafi | 10-Mar-2017 12:17
Një femër nga Prishtina ka raportuar në Polici se është kërcënuar nëpërmes Facebook-ut nga një person i panjohur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Hamzë Jashari” rreth orës 8 të mëngjesit, ndërsa Policia është duke e ...

Gjuajnë me armë zjarri në ahengje familjare, arrestohen dy persona
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër gëzhoja. Me urdhër të ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 11:46
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër gëzhoja. Me urdhër të ...

Gjuajnë me armë zjarri në ahengje familjare, arrestohen dy persona
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër gëzhoja. Me urdhër të ...
Klan Kosova | 18-Jul-2019 11:36
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona që kanë shtënë me armë zjarri në ahengje familjare. Njëri është arrestuar në Vushtrri dhe i është konfiskuar një pistoletë me tetë copë fishekë dhe katër gëzhoja. Me urdhër të ...

Ndodh në Kosovë, vjehrra bën nusen për spital
Një grua nga Lipjani i Kosovës ka lajmëruar policinë se është sulmuar fizikisht nga vjehrra e saj. Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në Lipjan, ku viktima ka raportuar se pas një mosmarrëveshjeje është sulmuar ...
BalkanWeb | 18-Jul-2019 07:23
Një grua nga Lipjani i Kosovës ka lajmëruar policinë se është sulmuar fizikisht nga vjehrra e saj. Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në Lipjan, ku viktima ka raportuar se pas një mosmarrëveshjeje është sulmuar ...

Kërcënon gruan e tij me vrasje, arrestohet
Policia në Prishtinë ka arrestuar një person pasi ai e ka kërcënuar me vrasje gruan e tij. Ai e kishte sulmuar edhe fizikisht gruan e tij duke i shkaktuar lëndime trupore, njofton Klan Kosova. Viktimës i është ofruar ...
Klan Kosova | 18-Jul-2019 11:25
Policia në Prishtinë ka arrestuar një person pasi ai e ka kërcënuar me vrasje gruan e tij. Ai e kishte sulmuar edhe fizikisht gruan e tij duke i shkaktuar lëndime trupore, njofton Klan Kosova. Viktimës i është ofruar ...

Rrahje mes dy çifteve në Podujevë, intervenon polica
Në orët e para të mbrëmjes pas një mosmarrëveshje një çift bashkëshorëtor kanë sulmuar një çift tjetër. Lajmi është bërë i ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës. Rasti ka ndodhur në Podujevë, saktësisht në ...
Gazeta Observer | 18-Jul-2019 11:25
Në orët e para të mbrëmjes pas një mosmarrëveshje një çift bashkëshorëtor kanë sulmuar një çift tjetër. Lajmi është bërë i ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës. Rasti ka ndodhur në Podujevë, saktësisht në ...

Pronari i autoshkollës arrestohet duke marr ryshfet
Një pronar i një autoshkolle në Prishtinë dje është arrestuar nga Policia, pasi i njëjti ishte kapur në flagrancë duke ia marrë viktimës mashkull shqiptar një shumë parash me pretekst se do t’i ndihmojë për ta kaluar ...
Shenja | 18-Jul-2019 11:24
Një pronar i një autoshkolle në Prishtinë dje është arrestuar nga Policia, pasi i njëjti ishte kapur në flagrancë duke ia marrë viktimës mashkull shqiptar një shumë parash me pretekst se do t’i ndihmojë për ta kaluar ...

Burri nga Klina kërcënohet me vrasje, policia arreston të dyshuarin
Policia në Klinë të mërkurën ka arrestuar një person pasi dyshohet se ai e ka kërcënuar me vrasje Të mërkurën një person nga Klina ka raportuar në polici se është kërcënuar me vrasje përmes telefonit Rasti ka ndodhur ...
Gazeta Express | 18-Jul-2019 11:21
Policia në Klinë të mërkurën ka arrestuar një person pasi dyshohet se ai e ka kërcënuar me vrasje Të mërkurën një person nga Klina ka raportuar në polici se është kërcënuar me vrasje përmes telefonit Rasti ka ndodhur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved