ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:15

“Më shumë se një vit në Vetting”, Zaganjori: Respektoj reformën

“Më shumë se një vit në Vetting”, Zaganjori: Respektoj reformën
mapo.al Pas seancës në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit, kreu i Gjykatës së Lartë, Xhezair Zaganjori tha se i kanë kërkuar që të paraqesë një sërë dokumentash të cilat i paraqiti sot. Në deklaratën për mediat teksa u pyet ...
Mapo | 17-Jul-2019 15:15
mapo.al Pas seancës në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit, kreu i Gjykatës së Lartë, Xhezair Zaganjori tha se i kanë kërkuar që të paraqesë një sërë dokumentash të cilat i paraqiti sot. Në deklaratën për mediat teksa u pyet ...

Gjyqi “plak” Saimir Tahirin
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka zgjedhur të ironizojë në rrjetet sociale shtyrjen për herë të tretë të seancës në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Duke iu bashkuar ‘trendit’ të momentit në rrjetet sociale, Tahiri ...
Top Channel | 17-Jul-2019 13:14
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka zgjedhur të ironizojë në rrjetet sociale shtyrjen për herë të tretë të seancës në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Duke iu bashkuar ‘trendit’ të momentit në rrjetet sociale, Tahiri ...

Me rrudha e thinja, Tahiri në foton e FaceApp: Duke pritur gjyqin …
Kurioziteti për të parë se si do të duket me ca vite më shumë mbi supe, nuk i ka munguar as ish ministrit të brendshëm Saimir Tahiri. Ndërsa ka publikuar foton në facebook si do të duket në moshën e tretë, kjo falë ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 12:46
Kurioziteti për të parë se si do të duket me ca vite më shumë mbi supe, nuk i ka munguar as ish ministrit të brendshëm Saimir Tahiri. Ndërsa ka publikuar foton në facebook si do të duket në moshën e tretë, kjo falë ...

“I plakur”, Tahirit i dalin thinjat duke pritur gjyqin (FOTO)
mapo.al Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri vijon akuzat dhe ironitë në adresë të Prokurorisë e cila sipas tij po bëhet pengesë për gjyqin te Krimet e Rënda. Sot u shty për herë të tretë seanca pasi siç tha Tahiri, ...
Mapo | 17-Jul-2019 12:54
mapo.al Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri vijon akuzat dhe ironitë në adresë të Prokurorisë e cila sipas tij po bëhet pengesë për gjyqin te Krimet e Rënda. Sot u shty për herë të tretë seanca pasi siç tha Tahiri, ...

Saimir Tahirit i dalin thinjat duke pritur gjyqin
Zhgënjimin për shtyrjen e gjyqit për të disatën herë, ish ministri Tahiri e ka shprehur edhe ne profiling e tij në facebook. Jo vetëm kaq por duke përdorur aplikacionin e trendit të momentit FaceAPP, Tahiri ku dukej I ...
VizionPlus | 17-Jul-2019 13:41
Zhgënjimin për shtyrjen e gjyqit për të disatën herë, ish ministri Tahiri e ka shprehur edhe ne profiling e tij në facebook. Jo vetëm kaq por duke përdorur aplikacionin e trendit të momentit FaceAPP, Tahiri ku dukej I ...

Me flokë të thinjura e me mustaqe, Tahiri poston foton si plak, tallet me Gjykatën: Duke pritur gjyqin…
Duke pritur gjyqin…. Nje gjyq qe duhet te ishte shembull korrektese e profesionalizmi, u shty edhe sot. Hera 1re u shty se posta padashje kishte grisur letrat. Hera e 2te se polici nuk kishte bere njoftimet. Hera e 3te ...
Telegraf | 17-Jul-2019 13:34
Duke pritur gjyqin…. Nje gjyq qe duhet te ishte shembull korrektese e profesionalizmi, u shty edhe sot. Hera 1re u shty se posta padashje kishte grisur letrat. Hera e 2te se polici nuk kishte bere njoftimet. Hera e 3te ...

Shtyhet për herë të tretë gjyqi i Tahirit
Edhe pse Saimir Tahiri ka kërkuar gjykim të shkurtuar në procesin e tij, ende nuk është zhvilluar një seancë e plotë, pavarësisht se ka kaluar një muaj nga nisja e gjyqit. Për herë të tretë, gjykata ka dështuar të nisë ...
TV Klan | 17-Jul-2019 14:45
Edhe pse Saimir Tahiri ka kërkuar gjykim të shkurtuar në procesin e tij, ende nuk është zhvilluar një seancë e plotë, pavarësisht se ka kaluar një muaj nga nisja e gjyqit. Për herë të tretë, gjykata ka dështuar të nisë ...

Çelet gjyqi për Tahirin, palët u dakortësuan të mos lexohej kërkesa për gjykim dhe provat
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Seanca e parë gjyqësore ndaj ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri u shënuan nga mungesa dokumenteve të përkthyera në ...
Reporter | 17-Jul-2019 20:25
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Seanca e parë gjyqësore ndaj ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri u shënuan nga mungesa dokumenteve të përkthyera në ...

Trafikanti Tahiri bën viktimën që të dalë i pafajshëm
Për herë të parë në historinë e vendit një ministër është në gjykatë me akuzën e rëndë të krijimit të organizatës kriminale dhe trafik ndërkombëtar lëndësh narkotike. Çuditërisht ai vazhdon të mbetet pa masë sigurimi ...
Gazeta55 | 17-Jul-2019 18:42
Për herë të parë në historinë e vendit një ministër është në gjykatë me akuzën e rëndë të krijimit të organizatës kriminale dhe trafik ndërkombëtar lëndësh narkotike. Çuditërisht ai vazhdon të mbetet pa masë sigurimi ...

Gjykimi ndaj ish-ministrit Tahiri, humbasin në Prokurori dëshmitë në shqip të bandës
Është shtyrë për të tretën herë gjyqi ndaj ish-ministrit të Brendshëm të Shqipërisë, Saimir Tahiri. Seanca e radhës në Gjykatën e Krimeve të Rënda në Tiranë është përcaktuar për më 22 korrik. Gjatë seancës së sotme, ...
Ina-Online | 17-Jul-2019 15:50
Është shtyrë për të tretën herë gjyqi ndaj ish-ministrit të Brendshëm të Shqipërisë, Saimir Tahiri. Seanca e radhës në Gjykatën e Krimeve të Rënda në Tiranë është përcaktuar për më 22 korrik. Gjatë seancës së sotme, ...

“Qesharakeeee!” Saimir Tahirit nuk “i del e keqja” për shtyrjen e gjyqit… poston një foto të vetes të “plakur”
Saimir Tahiri kishte një seancë gjyqësore këtë të mërkurë, por procesi u shty sërish për të disatën herë, kësaj rradhe me argumentin se shumë dosje të ardhura nga Itali nuk kishin përkthim në shqip. Kjo ka sjellë një ...
Gazeta Express | 17-Jul-2019 13:43
Saimir Tahiri kishte një seancë gjyqësore këtë të mërkurë, por procesi u shty sërish për të disatën herë, kësaj rradhe me argumentin se shumë dosje të ardhura nga Itali nuk kishin përkthim në shqip. Kjo ka sjellë një ...

Prokuroria humbet përkthimin e dëshmive/ Tahiri: Qesharake, as në çerdhe nuk ndodh kjo
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore në ngarkim të ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri I cili akuzohet për lidhje me grupin e Habilajve që trafikonin drogë nga Shqipëria drejt Italisë. Shtyrja e ...
VizionPlus | 17-Jul-2019 11:17
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore në ngarkim të ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri I cili akuzohet për lidhje me grupin e Habilajve që trafikonin drogë nga Shqipëria drejt Italisë. Shtyrja e ...

Ish-ministri ironi me shtetin: Duke pritur procesin që shtyhet e shtyhet
Mania e fotove “të plakura” duket se ka kapur edhe ish-ministrin Saimir Tahiri. Pak orë pas shtyrjes së procesit në gjykatën e krimeve të rënda ai ka ironizuar me zvarritjet e gjyqit. “Duke pritur gjyqin… Një gjyq që ...
Lajmi i Fundit | 17-Jul-2019 13:34
Mania e fotove “të plakura” duket se ka kapur edhe ish-ministrin Saimir Tahiri. Pak orë pas shtyrjes së procesit në gjykatën e krimeve të rënda ai ka ironizuar me zvarritjet e gjyqit. “Duke pritur gjyqin… Një gjyq që ...

Shtyhet për herë të tretë gjyqi ndaj Tahirit
Gjyqi ndaj ish-Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri u shty sërish, për të tretën herë radhazi. Shkak u bë mungesa e tre akteve të dosjes me dëshmi të Habilajve ndaj ish-Ministrit. Në dalje nga Gjykata për Krimet e ...
TV Klan | 17-Jul-2019 11:31
Gjyqi ndaj ish-Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri u shty sërish, për të tretën herë radhazi. Shkak u bë mungesa e tre akteve të dosjes me dëshmi të Habilajve ndaj ish-Ministrit. Në dalje nga Gjykata për Krimet e ...

Revoltohet Saimir Tahiri, paralajmëron: Herët a vonë, do ja dal
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj drejtësisë shqiptare, e cila ka shtyrë për të tretën herë radhazi gjyqin ndaj tij. Jashtë dyerve të Gjykatës së Krimeve të Rënda, ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 10:40
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj drejtësisë shqiptare, e cila ka shtyrë për të tretën herë radhazi gjyqin ndaj tij. Jashtë dyerve të Gjykatës së Krimeve të Rënda, ...

Prokuroria humb dëshmitë për Tahirin (Video)
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë për herë të tretë procesin gjyqësor ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Këtë here shak është bërë mungesa në fashikujt e gjykimit të dëshmive në shqip të Moisi Habilajt, ...
Respublica | 17-Jul-2019 12:24
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë për herë të tretë procesin gjyqësor ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Këtë here shak është bërë mungesa në fashikujt e gjykimit të dëshmive në shqip të Moisi Habilajt, ...

Shtyhet sërish gjyqi ndaj Tahirit
Sipas tij kjo zvarritje është e qëllimshme, por në fund ai do t`ja dalë. Tahiri ju tha gazetarëve, se gjykata pretendon se janë humbur disa dokumente që kanë të bëjnë me çështjen e tij, si dhe ende nuk janë përkthyer ...
Lajminet | 17-Jul-2019 11:38
Sipas tij kjo zvarritje është e qëllimshme, por në fund ai do t`ja dalë. Tahiri ju tha gazetarëve, se gjykata pretendon se janë humbur disa dokumente që kanë të bëjnë me çështjen e tij, si dhe ende nuk janë përkthyer ...

Shtyhet për herë të tretë gjyqi ndaj Saimir Tahirit
Shtyhet për herë të tretë seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Këtë herë argumentimi ishte mungesa e tre akteve të dosjes, me dëshmi të Habilajve ndaj ish-ministrit. Gjykata ...
ABCNews | 17-Jul-2019 11:03
Shtyhet për herë të tretë seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Këtë herë argumentimi ishte mungesa e tre akteve të dosjes, me dëshmi të Habilajve ndaj ish-ministrit. Gjykata ...

Shtyhet sërish gjyqi ndaj Tahirit
Është shtyrë për herë të tretë gjyqi te Krimet e Rënda, ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Pas kësaj Tahiri ka dalë i revoltuar përpara gazetarëve dhe ka hedhur akuza të rënda për gjykatën e Krimeve të Rënda ...
EkonomiaOnline | 17-Jul-2019 11:31
Është shtyrë për herë të tretë gjyqi te Krimet e Rënda, ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Pas kësaj Tahiri ka dalë i revoltuar përpara gazetarëve dhe ka hedhur akuza të rënda për gjykatën e Krimeve të Rënda ...

I shtyhet gjyqi, ish-ministri Tahiri irritohet me Krimet e Rënda: s’gjen dot letrat!
Eshtë shtyrë sërish seanca gjyqësore në ngarkim të ish-ministrit të Rendit Saimir Tahiri, nga e cila ky i fundit është irrituar tej mase. Kjo për faktin se siç tha, Prokuroria nuk po tre fashikuj me dëshmi, për të cilat ...
Tesheshi | 17-Jul-2019 11:24
Eshtë shtyrë sërish seanca gjyqësore në ngarkim të ish-ministrit të Rendit Saimir Tahiri, nga e cila ky i fundit është irrituar tej mase. Kjo për faktin se siç tha, Prokuroria nuk po tre fashikuj me dëshmi, për të cilat ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved