ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:54

Balla për Durrësin: Vendim absurd, çdo kryetar do e marrë detyrën

Balla për Durrësin: Vendim absurd, çdo kryetar do e marrë detyrën
TIRANË Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla e cilëson absurd vendimin e Gjykatës së Durrësit për të mos i dhënë mandatin kryetares së bashkisë të dalë nga 30 qershori. Në një postim në “Facebook”, Balla ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 20:04
TIRANË Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla e cilëson absurd vendimin e Gjykatës së Durrësit për të mos i dhënë mandatin kryetares së bashkisë të dalë nga 30 qershori. Në një postim në “Facebook”, Balla ...

Balla: Nuk e njohim vendimin e Gjykatës së Durrësit. Lajthitje!
mapo.al Numri II i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar ashpër ndaj Gjykatës së Durrësit e cila vendosi sot të mos njohë procesin e votimit të 30 qershorit dhe në këtë mënyrë nuk konfirmoi mandatin e kandidates ...
Mapo | 17-Jul-2019 20:12
mapo.al Numri II i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar ashpër ndaj Gjykatës së Durrësit e cila vendosi sot të mos njohë procesin e votimit të 30 qershorit dhe në këtë mënyrë nuk konfirmoi mandatin e kandidates ...

Monika Kryemadhi: Vendimi për Durrësin i bën nul zgjedhjet. Prokuroria të hetojë KQZ-në
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e ka cilësuar nul të gjithë procesin e 30 qershorit. Reeagimi i kryetares së LSI-së, vjen pas vendimit të Gjykatës së Durrësit për mosdhënien e mandatit të kandidates socialiste për ...
GazetaTema | 17-Jul-2019 19:55
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e ka cilësuar nul të gjithë procesin e 30 qershorit. Reeagimi i kryetares së LSI-së, vjen pas vendimit të Gjykatës së Durrësit për mosdhënien e mandatit të kandidates socialiste për ...

Vendimi i gjykatës së Durrësit, Kryemadhi: Pavlefshmëri e zgjedhjeve
TIRANË Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Durrësit, e cila ka vendosur që të mos pranojë mandatin e kryebashkiakes socialiste të dalë nga zgjedhjet pa garë të 30 qershorit, ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 19:36
TIRANË Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Durrësit, e cila ka vendosur që të mos pranojë mandatin e kryebashkiakes socialiste të dalë nga zgjedhjet pa garë të 30 qershorit, ...

“Gjykata e Durrësit me dy standarde”/ Sako: Do ankimoj vendimin
"Gjykata e Durrësit me dy standarde", kështu tha Valbona Sako, e cila u shpreh se do të ankimojë vendimin e gjykatës për rrëzimin e kërkesës së verifikimit të mandatit të saj në krye të bashkisë së Durrësit.
Top Channel | 17-Jul-2019 19:26
"Gjykata e Durrësit me dy standarde", kështu tha Valbona Sako, e cila u shpreh se do të ankimojë vendimin e gjykatës për rrëzimin e kërkesës së verifikimit të mandatit të saj në krye të bashkisë së Durrësit.

Vendimi i Gjykatës së Durrësit, reagon Kryemadhi: Nul i gjithë procesi, zgjedhje nuk ka patur
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi me anë të një postimi në faqen e saj zyrtare ka reaguar në lidhje me vendimin e Gjykatës së Durrësit për marrjen e mandatit bashkiak në këtë qytet. Kryemadhi e ka konsideruar këtë ...
Telegraf | 17-Jul-2019 19:55
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi me anë të një postimi në faqen e saj zyrtare ka reaguar në lidhje me vendimin e Gjykatës së Durrësit për marrjen e mandatit bashkiak në këtë qytet. Kryemadhi e ka konsideruar këtë ...

Vasili: U provua që organizata rilindase në KQZ ka kryer krim
TIRANË Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili thotë se është provuar se organizata rilindase në KQZ ka kryer krimin e shkatërrimit të zgjedhjeve në Shqipëri. Ai numëron disa nga ngjarjet e ditëve të fundit, duke nisur me ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 18:18
TIRANË Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili thotë se është provuar se organizata rilindase në KQZ ka kryer krimin e shkatërrimit të zgjedhjeve në Shqipëri. Ai numëron disa nga ngjarjet e ditëve të fundit, duke nisur me ...

ODIHR si Gjykata e Durrësit: Regjistrimi i Bindjes, i paligjshëm
mapo.al Gjykata e Durrësit nuk pranoi të mërkurën që të vërtetojë mandatin e kërkuar nga kandidatja socialiste për kryebashkiake, Valbona Sako. Vendimi i kësaj gjykate shkon në përputhje me deklaratën e bërë nga misioni ...
Mapo | 17-Jul-2019 18:13
mapo.al Gjykata e Durrësit nuk pranoi të mërkurën që të vërtetojë mandatin e kërkuar nga kandidatja socialiste për kryebashkiake, Valbona Sako. Vendimi i kësaj gjykate shkon në përputhje me deklaratën e bërë nga misioni ...

Zgjedhjet farsë, Balla reagon pas vendimit të Gjykatës së Durrësit: Lajthitje antiligjore…
Numri dy i PS-së ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale për vendimin e Gjykatës së Durrësit e cila nuk i dha mandatin Valbona Sakos. Postimi i Ballës: Keqardhje për vendimin absurd, arbitrar dhe nul te një ...
Lapsi | 17-Jul-2019 20:12
Numri dy i PS-së ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale për vendimin e Gjykatës së Durrësit e cila nuk i dha mandatin Valbona Sakos. Postimi i Ballës: Keqardhje për vendimin absurd, arbitrar dhe nul te një ...

Vasili: Organizata rilindase në KQZ ka shkatërruar zgjedhjet në Shqipëri
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka akuzuar KQZ si shkaktaren kryesore të shkatërrimit të zgjedhjeve në Shqipëri. Vasili përmes një postimi në profilin e tij në Facebook numëron disa nga ngjarjet e ditëve të fundit, ...
VizionPlus | 17-Jul-2019 19:08
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka akuzuar KQZ si shkaktaren kryesore të shkatërrimit të zgjedhjeve në Shqipëri. Vasili përmes një postimi në profilin e tij në Facebook numëron disa nga ngjarjet e ditëve të fundit, ...

Balla: Vendimi i Gjykatës së Durrësit është nul
Kreu i Grupit të PS-së, Taulant Balla e ka quajtur si absurd dhe arbitrat vendimin e Gjykatës së Durrësit, që nuk i konfirmoi mandatin kandidatës së PS-së në Durrës, Valbona Sako. Me anë të një statusi në “Facebook”, ...
ABCNews | 17-Jul-2019 20:03
Kreu i Grupit të PS-së, Taulant Balla e ka quajtur si absurd dhe arbitrat vendimin e Gjykatës së Durrësit, që nuk i konfirmoi mandatin kandidatës së PS-së në Durrës, Valbona Sako. Me anë të një statusi në “Facebook”, ...

Petrit Vasili: KQZ do të përgjigjet për shkeljet e Kushtetutës
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili shprehet se zgjedhjet u shkatërruan nga anëtarët e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, të cilët kanë detyrë zbatimin e ligjit. Në një postim në Facebook, Vasili deklaron se anëtarët e ...
Telegraf | 17-Jul-2019 17:50
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili shprehet se zgjedhjet u shkatërruan nga anëtarët e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, të cilët kanë detyrë zbatimin e ligjit. Në një postim në Facebook, Vasili deklaron se anëtarët e ...

PS do ankimojë vendimin e Gjykatës së Durrësit
Partia Socialiste do ta apelojë vendimin e gjykatës së Durrësit, e cila nuk konfirmoi mandatin e kandidates socialiste Valbona Sako. Të pyetur nga Tv Klan, selia rozë tha se do të ndjekë rrugën ligjore për këtë çështje. ...
TV Klan | 17-Jul-2019 19:52
Partia Socialiste do ta apelojë vendimin e gjykatës së Durrësit, e cila nuk konfirmoi mandatin e kandidates socialiste Valbona Sako. Të pyetur nga Tv Klan, selia rozë tha se do të ndjekë rrugën ligjore për këtë çështje. ...

Balla për Durrësin: Vendim absurd, çdo kryetar do e marrë detyrën
Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla e cilëson absurd vendimin e Gjykatës së Durrësit për të mos i dhënë mandatin kryetares së bashkisë të dalë nga 30 qershori. Në një postim në “Facebook”, Balla shpreh ...
Lexo | 17-Jul-2019 20:09
Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla e cilëson absurd vendimin e Gjykatës së Durrësit për të mos i dhënë mandatin kryetares së bashkisë të dalë nga 30 qershori. Në një postim në “Facebook”, Balla shpreh ...

Gjykata nuk i njohu mandatin kandidates socialiste në Durrës, reagon Kryemadhi: Pas këtij momenti çdo vendim i KQZ është nul
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Durrësit, e cila nuk i njohu mandatin kryebashkiakes socialiste Valbona Sako. Kryemadhi thotë se pas këtij momenti, ajo ...
Politiko | 17-Jul-2019 20:08
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Durrësit, e cila nuk i njohu mandatin kryebashkiakes socialiste Valbona Sako. Kryemadhi thotë se pas këtij momenti, ajo ...

Monika Kryemadhi: Zgjedhjet nul, vendimi për Durrësin i bën të pavlefshme
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e ka cilësuar nul të gjithë procesin e 30 qershorit. Reeagimi i kryetares së LSI-së, vjen pas vendimit të Gjykatës së Durrësit për mosdhënien e mandatit të kandidates socialiste për ...
Lexo | 17-Jul-2019 20:06
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e ka cilësuar nul të gjithë procesin e 30 qershorit. Reeagimi i kryetares së LSI-së, vjen pas vendimit të Gjykatës së Durrësit për mosdhënien e mandatit të kandidates socialiste për ...

Gjykata e Durrësit refuzoi Sakon, Kryemadhi: Të hetohet KQZ-ja
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Durrësit për të refuzuar kërkesën e Valbona Sakos për t’u mandatuar si kryebashkiake e Durrësit. Kryemadhi thotë se ky vendim vërtetoi se i ...
Gazeta Dita | 17-Jul-2019 20:03
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Durrësit për të refuzuar kërkesën e Valbona Sakos për t’u mandatuar si kryebashkiake e Durrësit. Kryemadhi thotë se ky vendim vërtetoi se i ...

Vendimi i Gjykatës së Durrësit, Kryemadhi kërkon përgjegjësit: Kush do përgjigjet për dëmet?
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar pasditen e sotme me një statusi në llogarinë e saj në Facebook për vendimin e Gjykatës së Durrësit për të mos legjitimuar mandatin e kandidates për kryebashkike Valbona ...
Lajmi i Fundit | 17-Jul-2019 20:03
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar pasditen e sotme me një statusi në llogarinë e saj në Facebook për vendimin e Gjykatës së Durrësit për të mos legjitimuar mandatin e kandidates për kryebashkike Valbona ...

“Gjykata e Durrësit me dy standarde”, Sako: Do ankimoj vendimin kundër verifikimit të mandatit tim si kryebashkiake e re!
“Gjykata e Durrësit me dy standarde”, kështu e komentoi Valbona Sako, vendimin për verifikimin e mandatit të saj si kryebashkiakja e re e Durrësit. Ajo u shpreh se do ta ankimojë vendimin e gjykatës për rrëzimin e ...
RTSH | 17-Jul-2019 19:55
“Gjykata e Durrësit me dy standarde”, kështu e komentoi Valbona Sako, vendimin për verifikimin e mandatit të saj si kryebashkiakja e re e Durrësit. Ajo u shpreh se do ta ankimojë vendimin e gjykatës për rrëzimin e ...

Basha përshëndet vendimin e Gjykatës së Durrësit
Vendimi i Gjykatës së Durrësit që nuk konfirmoi mandatin e kandidates së Partisë Socialiste Valbona Sako është përshëndetur nga kreu i opozitës. Përmes një postimi në rrjetet sociale Lulzim Basha thotë se u konfirmua ...
TV Klan | 17-Jul-2019 18:13
Vendimi i Gjykatës së Durrësit që nuk konfirmoi mandatin e kandidates së Partisë Socialiste Valbona Sako është përshëndetur nga kreu i opozitës. Përmes një postimi në rrjetet sociale Lulzim Basha thotë se u konfirmua ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved