ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:16

Pelosi shpreh “mbështetje të palëkundur” për Kosovën

Pelosi shpreh “mbështetje të palëkundur” për Kosovën
Udhëheqësja e Dhomës së Përfaqësuesve të Shteteve të Bashkuara, Nancy Pelosi, priti në një takim në Uashington kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, të cilit i shprehu “mbështetjen e palëkundur amerikane” për ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 17:34
Udhëheqësja e Dhomës së Përfaqësuesve të Shteteve të Bashkuara, Nancy Pelosi, priti në një takim në Uashington kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, të cilit i shprehu “mbështetjen e palëkundur amerikane” për ...

Engel thirrje BE-së: Liberalizoni vizat me Kosovën
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara, ka takuar kongresmenin, njëherësh kryesues i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë, Eliot Engel. Sipas zyrës së kryetarit të Kuvendit, ...
VizionPlus | 17-Jul-2019 18:08
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara, ka takuar kongresmenin, njëherësh kryesues i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë, Eliot Engel. Sipas zyrës së kryetarit të Kuvendit, ...

Engel i bën thirrje BE-së të liberalizojë vizat me Kosovën
mapo.al Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara, ka takuar kongresistin, njëherësh kryesues i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë, Eliot Engel. Sipas një deklarate nga zyra e ...
Mapo | 17-Jul-2019 14:36
mapo.al Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara, ka takuar kongresistin, njëherësh kryesues i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë, Eliot Engel. Sipas një deklarate nga zyra e ...

Engel i bën thirrje BE-së të liberalizojë vizat me Kosovën
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara, ka takuar kongresistin, njëherësh kryesues i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë, Eliot Engel. Sipas një komunikate nga zyra e ...
GazetaTema | 17-Jul-2019 11:03
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara, ka takuar kongresistin, njëherësh kryesues i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë, Eliot Engel. Sipas një komunikate nga zyra e ...

Veseli në Washington: Kuvendi i Kosovës institucioni më transparent dhe më i hapuri për publikun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, Veseli ka folur për ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 19:03
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, Veseli ka folur për ...

Krye-kongresistja Nancy Pelosi, konfirmon përkrahjen e palëkundur amerikane për Kosovën
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë vizitës që po zhvillon në SHBA, ka pasur një takim të veçantë me Kryetaren e Kongresit Amerikan, Nancy Pelosi. Në këtë takim miqësor, Kryetarja e Kongresit Amerikan i ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 16:27
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë vizitës që po zhvillon në SHBA, ka pasur një takim të veçantë me Kryetaren e Kongresit Amerikan, Nancy Pelosi. Në këtë takim miqësor, Kryetarja e Kongresit Amerikan i ...

Veseli në Washington: Kuvendi i Kosovës, institucioni më transparent dhe më i hapuri për publikun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, kryeparlamentari Kadri ...
Gazeta Monitor | 17-Jul-2019 19:52
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, kryeparlamentari Kadri ...

Veseli në Washington: Kuvendi i Kosovës institucioni më transparent dhe më i hapuri për publikun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, kryeparlamentari ...
Arbresh | 17-Jul-2019 19:30
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, kryeparlamentari ...

Kadri Veseli: Njohja e Kosovës sjell paqe në Europën Juglindore
mapo.al Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, po merr pjesë në forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan, në Washington. Në hapje të këtij forumi ku po marrin pjesë krerë parlamentesh ...
Mapo | 16-Jul-2019 19:36
mapo.al Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, po merr pjesë në forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan, në Washington. Në hapje të këtij forumi ku po marrin pjesë krerë parlamentesh ...

Veseli në Washington: Kuvendi i Kosovës, institucioni më transparent dhe më i hapuri për publikun
Në këtë forum, kryeparlamentari Kadri Veseli ka folur për transparencën, llogaridhënien dhe hapjen e Kuvendit të Kosovës për mediat, shoqërinë civile dhe qytetarët. ”Transparenca është garancia e vetme që institucionet ...
Lajminet | 17-Jul-2019 19:18
Në këtë forum, kryeparlamentari Kadri Veseli ka folur për transparencën, llogaridhënien dhe hapjen e Kuvendit të Kosovës për mediat, shoqërinë civile dhe qytetarët. ”Transparenca është garancia e vetme që institucionet ...

Veseli në Washington: Kuvendi i Kosovës, institucioni më transparent dhe më i hapuri për publikun
18:55, 17 Korrik 2019 Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, ...
Medial | 17-Jul-2019 19:18
18:55, 17 Korrik 2019 Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, ...

Veseli në Uashington: Kuvendi i Kosovës institucion transparent dhe i hapur për të gjithë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Uashington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, kryeparlamentari Kadri ...
Indeks Online | 17-Jul-2019 19:16
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Uashington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, kryeparlamentari Kadri ...

?Veseli: Kuvendi i Kosovës institucioni më transparent dhe më i hapuri për publikun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Uashington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan.
Kosova Press | 17-Jul-2019 19:08
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Uashington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan.

Veseli në Washington: Kuvendi i Kosovës institucioni më transparent dhe më i hapuri për publikun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, Veseli ka folur për ...
Zeri | 17-Jul-2019 19:08
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, Veseli ka folur për ...

Veseli në Washington: Kuvendi i Kosovës, institucioni më transparent dhe më i hapuri për publikun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, kryeparlamentari Kadri ...
Klan Kosova | 17-Jul-2019 19:03
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, kryeparlamentari Kadri ...

Veseli takoi Engel i cili tha se Serbia duhet ta njoh shtetin e Kosovës
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në vazhdën e takimeve me personalitete të njohura të politikës amerikane, është pritur sot në një takim nga kongresmeni Eliot Engel. Sipas njoftimit për media gjatë këtij ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 10:22
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në vazhdën e takimeve me personalitete të njohura të politikës amerikane, është pritur sot në një takim nga kongresmeni Eliot Engel. Sipas njoftimit për media gjatë këtij ...

Kryetarja e Kongresit Amerikan konfirmon përkrahjen për Kosovën
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë vizitës që po zhvillon në SHBA, ka pasur një takim të veçantë me Kryetaren e Kongresit Amerikan, Nancy Pelosi. Në këtë takim miqësor, Kryetarja e Kongresit Amerikan i ...
AlbInfo | 17-Jul-2019 19:03
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë vizitës që po zhvillon në SHBA, ka pasur një takim të veçantë me Kryetaren e Kongresit Amerikan, Nancy Pelosi. Në këtë takim miqësor, Kryetarja e Kongresit Amerikan i ...

Veseli në Washington: Kuvendi i Kosovës institucioni më transparent dhe më i hapuri për publikun
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, kryeparlamentari Kadri ...
EkonomiaOnline | 17-Jul-2019 19:00
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Washington, ka folur sot në Forumin e liderëve parlamentarë të organizuar nga Kongresi Amerikan. Në këtë forum, kryeparlamentari Kadri ...

Engel thirrje BE-së: Liberalizoni vizat me Kosovën
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara, ka takuar kongresmenin, njëherësh kryesues i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë, Eliot Engel. Sipas zyrës së kryetarit të Kuvendit, ...
Gazeta Observer | 17-Jul-2019 18:20
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara, ka takuar kongresmenin, njëherësh kryesues i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë, Eliot Engel. Sipas zyrës së kryetarit të Kuvendit, ...

Pelosi shpreh “mbështetje të palëkundur” për Kosovën
Udhëheqësja e Dhomës së Përfaqësuesve të Shteteve të Bashkuara, Nancy Pelosi, priti në një takim në Uashington kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, të cilit i shprehu “mbështetjen e palëkundur amerikane” për ...
Gazeta55 | 17-Jul-2019 17:57
Udhëheqësja e Dhomës së Përfaqësuesve të Shteteve të Bashkuara, Nancy Pelosi, priti në një takim në Uashington kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, të cilit i shprehu “mbështetjen e palëkundur amerikane” për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved