ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:44

Gjyqi “plak” Saimir Tahirin

Gjyqi “plak” Saimir Tahirin
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka zgjedhur të ironizojë në rrjetet sociale shtyrjen për herë të tretë të seancës në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Duke iu bashkuar ‘trendit’ të momentit në rrjetet sociale, Tahiri ...
Top Channel | 17-Jul-2019 13:14
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka zgjedhur të ironizojë në rrjetet sociale shtyrjen për herë të tretë të seancës në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Duke iu bashkuar ‘trendit’ të momentit në rrjetet sociale, Tahiri ...

Me rrudha e thinja, Tahiri në foton e FaceApp: Duke pritur gjyqin …
Kurioziteti për të parë se si do të duket me ca vite më shumë mbi supe, nuk i ka munguar as ish ministrit të brendshëm Saimir Tahiri. Ndërsa ka publikuar foton në facebook si do të duket në moshën e tretë, kjo falë ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 12:46
Kurioziteti për të parë se si do të duket me ca vite më shumë mbi supe, nuk i ka munguar as ish ministrit të brendshëm Saimir Tahiri. Ndërsa ka publikuar foton në facebook si do të duket në moshën e tretë, kjo falë ...

Saimir Tahirit i dalin thinjat duke pritur gjyqin
Zhgënjimin për shtyrjen e gjyqit për të disatën herë, ish ministri Tahiri e ka shprehur edhe ne profiling e tij në facebook. Jo vetëm kaq por duke përdorur aplikacionin e trendit të momentit FaceAPP, Tahiri ku dukej I ...
VizionPlus | 17-Jul-2019 13:41
Zhgënjimin për shtyrjen e gjyqit për të disatën herë, ish ministri Tahiri e ka shprehur edhe ne profiling e tij në facebook. Jo vetëm kaq por duke përdorur aplikacionin e trendit të momentit FaceAPP, Tahiri ku dukej I ...

Me flokë të thinjura e me mustaqe, Tahiri poston foton si plak, tallet me Gjykatën: Duke pritur gjyqin…
Duke pritur gjyqin…. Nje gjyq qe duhet te ishte shembull korrektese e profesionalizmi, u shty edhe sot. Hera 1re u shty se posta padashje kishte grisur letrat. Hera e 2te se polici nuk kishte bere njoftimet. Hera e 3te ...
Telegraf | 17-Jul-2019 13:34
Duke pritur gjyqin…. Nje gjyq qe duhet te ishte shembull korrektese e profesionalizmi, u shty edhe sot. Hera 1re u shty se posta padashje kishte grisur letrat. Hera e 2te se polici nuk kishte bere njoftimet. Hera e 3te ...

Shtyhet për herë të tretë gjyqi i Tahirit
Edhe pse Saimir Tahiri ka kërkuar gjykim të shkurtuar në procesin e tij, ende nuk është zhvilluar një seancë e plotë, pavarësisht se ka kaluar një muaj nga nisja e gjyqit. Për herë të tretë, gjykata ka dështuar të nisë ...
TV Klan | 17-Jul-2019 14:45
Edhe pse Saimir Tahiri ka kërkuar gjykim të shkurtuar në procesin e tij, ende nuk është zhvilluar një seancë e plotë, pavarësisht se ka kaluar një muaj nga nisja e gjyqit. Për herë të tretë, gjykata ka dështuar të nisë ...

Trafikanti Tahiri bën viktimën që të dalë i pafajshëm
Për herë të parë në historinë e vendit një ministër është në gjykatë me akuzën e rëndë të krijimit të organizatës kriminale dhe trafik ndërkombëtar lëndësh narkotike. Çuditërisht ai vazhdon të mbetet pa masë sigurimi ...
Gazeta55 | 17-Jul-2019 18:42
Për herë të parë në historinë e vendit një ministër është në gjykatë me akuzën e rëndë të krijimit të organizatës kriminale dhe trafik ndërkombëtar lëndësh narkotike. Çuditërisht ai vazhdon të mbetet pa masë sigurimi ...

Gjykimi ndaj ish-ministrit Tahiri, humbasin në Prokurori dëshmitë në shqip të bandës
Është shtyrë për të tretën herë gjyqi ndaj ish-ministrit të Brendshëm të Shqipërisë, Saimir Tahiri. Seanca e radhës në Gjykatën e Krimeve të Rënda në Tiranë është përcaktuar për më 22 korrik. Gjatë seancës së sotme, ...
Ina-Online | 17-Jul-2019 15:50
Është shtyrë për të tretën herë gjyqi ndaj ish-ministrit të Brendshëm të Shqipërisë, Saimir Tahiri. Seanca e radhës në Gjykatën e Krimeve të Rënda në Tiranë është përcaktuar për më 22 korrik. Gjatë seancës së sotme, ...

“Qesharakeeee!” Saimir Tahirit nuk “i del e keqja” për shtyrjen e gjyqit… poston një foto të vetes të “plakur”
Saimir Tahiri kishte një seancë gjyqësore këtë të mërkurë, por procesi u shty sërish për të disatën herë, kësaj rradhe me argumentin se shumë dosje të ardhura nga Itali nuk kishin përkthim në shqip. Kjo ka sjellë një ...
Gazeta Express | 17-Jul-2019 13:43
Saimir Tahiri kishte një seancë gjyqësore këtë të mërkurë, por procesi u shty sërish për të disatën herë, kësaj rradhe me argumentin se shumë dosje të ardhura nga Itali nuk kishin përkthim në shqip. Kjo ka sjellë një ...

Prokuroria humbet përkthimin e dëshmive/ Tahiri: Qesharake, as në çerdhe nuk ndodh kjo
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore në ngarkim të ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri I cili akuzohet për lidhje me grupin e Habilajve që trafikonin drogë nga Shqipëria drejt Italisë. Shtyrja e ...
VizionPlus | 17-Jul-2019 11:17
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore në ngarkim të ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri I cili akuzohet për lidhje me grupin e Habilajve që trafikonin drogë nga Shqipëria drejt Italisë. Shtyrja e ...

Ish-ministri ironi me shtetin: Duke pritur procesin që shtyhet e shtyhet
Mania e fotove “të plakura” duket se ka kapur edhe ish-ministrin Saimir Tahiri. Pak orë pas shtyrjes së procesit në gjykatën e krimeve të rënda ai ka ironizuar me zvarritjet e gjyqit. “Duke pritur gjyqin… Një gjyq që ...
Lajmi i Fundit | 17-Jul-2019 13:34
Mania e fotove “të plakura” duket se ka kapur edhe ish-ministrin Saimir Tahiri. Pak orë pas shtyrjes së procesit në gjykatën e krimeve të rënda ai ka ironizuar me zvarritjet e gjyqit. “Duke pritur gjyqin… Një gjyq që ...

Shtyhet për herë të tretë gjyqi ndaj Tahirit
Gjyqi ndaj ish-Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri u shty sërish, për të tretën herë radhazi. Shkak u bë mungesa e tre akteve të dosjes me dëshmi të Habilajve ndaj ish-Ministrit. Në dalje nga Gjykata për Krimet e ...
TV Klan | 17-Jul-2019 11:31
Gjyqi ndaj ish-Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri u shty sërish, për të tretën herë radhazi. Shkak u bë mungesa e tre akteve të dosjes me dëshmi të Habilajve ndaj ish-Ministrit. Në dalje nga Gjykata për Krimet e ...

Prokuroria humb dëshmitë për Tahirin (Video)
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë për herë të tretë procesin gjyqësor ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Këtë here shak është bërë mungesa në fashikujt e gjykimit të dëshmive në shqip të Moisi Habilajt, ...
Respublica | 17-Jul-2019 12:24
Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë për herë të tretë procesin gjyqësor ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Këtë here shak është bërë mungesa në fashikujt e gjykimit të dëshmive në shqip të Moisi Habilajt, ...

Shtyhet sërish gjyqi ndaj Tahirit
Sipas tij kjo zvarritje është e qëllimshme, por në fund ai do t`ja dalë. Tahiri ju tha gazetarëve, se gjykata pretendon se janë humbur disa dokumente që kanë të bëjnë me çështjen e tij, si dhe ende nuk janë përkthyer ...
Lajminet | 17-Jul-2019 11:38
Sipas tij kjo zvarritje është e qëllimshme, por në fund ai do t`ja dalë. Tahiri ju tha gazetarëve, se gjykata pretendon se janë humbur disa dokumente që kanë të bëjnë me çështjen e tij, si dhe ende nuk janë përkthyer ...

Revoltohet Saimir Tahiri, paralajmëron: Herët a vonë, do ja dal
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj drejtësisë shqiptare, e cila ka shtyrë për të tretën herë radhazi gjyqin ndaj tij. Jashtë dyerve të Gjykatës së Krimeve të Rënda, ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 10:40
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj drejtësisë shqiptare, e cila ka shtyrë për të tretën herë radhazi gjyqin ndaj tij. Jashtë dyerve të Gjykatës së Krimeve të Rënda, ...

Shtyhet për herë të tretë gjyqi ndaj Saimir Tahirit
Shtyhet për herë të tretë seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Këtë herë argumentimi ishte mungesa e tre akteve të dosjes, me dëshmi të Habilajve ndaj ish-ministrit. Gjykata ...
ABCNews | 17-Jul-2019 11:03
Shtyhet për herë të tretë seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Këtë herë argumentimi ishte mungesa e tre akteve të dosjes, me dëshmi të Habilajve ndaj ish-ministrit. Gjykata ...

Shtyhet sërish gjyqi ndaj Tahirit
Është shtyrë për herë të tretë gjyqi te Krimet e Rënda, ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Pas kësaj Tahiri ka dalë i revoltuar përpara gazetarëve dhe ka hedhur akuza të rënda për gjykatën e Krimeve të Rënda ...
EkonomiaOnline | 17-Jul-2019 11:31
Është shtyrë për herë të tretë gjyqi te Krimet e Rënda, ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Pas kësaj Tahiri ka dalë i revoltuar përpara gazetarëve dhe ka hedhur akuza të rënda për gjykatën e Krimeve të Rënda ...

I shtyhet gjyqi, ish-ministri Tahiri irritohet me Krimet e Rënda: s’gjen dot letrat!
Eshtë shtyrë sërish seanca gjyqësore në ngarkim të ish-ministrit të Rendit Saimir Tahiri, nga e cila ky i fundit është irrituar tej mase. Kjo për faktin se siç tha, Prokuroria nuk po tre fashikuj me dëshmi, për të cilat ...
Tesheshi | 17-Jul-2019 11:24
Eshtë shtyrë sërish seanca gjyqësore në ngarkim të ish-ministrit të Rendit Saimir Tahiri, nga e cila ky i fundit është irrituar tej mase. Kjo për faktin se siç tha, Prokuroria nuk po tre fashikuj me dëshmi, për të cilat ...

“U zhdukën letrat”, shtyhet sërish gjyqi për Saimir Tahirin
Është shtyrë sërish gjyqi ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Trupi gjykues vendosi të shtyje seancën e sotme me argumentin se në dosje mungonte përkthimi i dëshmive të të pandehurve Moisi Habilaj dhe Nezar ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 10:37
Është shtyrë sërish gjyqi ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Trupi gjykues vendosi të shtyje seancën e sotme me argumentin se në dosje mungonte përkthimi i dëshmive të të pandehurve Moisi Habilaj dhe Nezar ...

Shtyhet sërish gjyqi ndaj Tahirit
Është shtyrë për herë të tretë gjyqi te Krimet e Rënda, ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Pas kësaj Tahiri ka dalë i revoltuar përpara gazetarëve dhe ka hedhur akuza të rënda për gjykatën e Krimeve të Rënda ...
Klan Kosova | 17-Jul-2019 11:17
Është shtyrë për herë të tretë gjyqi te Krimet e Rënda, ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Pas kësaj Tahiri ka dalë i revoltuar përpara gazetarëve dhe ka hedhur akuza të rënda për gjykatën e Krimeve të Rënda ...

‘Humbasin’ në Prokurori dëshmitë në shqip të bandës, Tahiri: Shtyrja e gjyqit është qesharake
Është shtyrë për të tretën herë gjyqi ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Seanca e radhës në Gjykatën e Krimeve të Rënda është përcaktuar për më 22 korrik.
Top Channel | 17-Jul-2019 10:36
Është shtyrë për të tretën herë gjyqi ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Seanca e radhës në Gjykatën e Krimeve të Rënda është përcaktuar për më 22 korrik.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved