ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:44

Shpërthen një tjetër bombol në Vlorë, shkatërrohet banesa

Shpërthen një tjetër bombol në Vlorë, shkatërrohet banesa
VLORË Një tjetër shpërthim për shkak të një bombole gazi në Vlorë. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka shpërthyer një bombol gazi në ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 20:34
VLORË Një tjetër shpërthim për shkak të një bombole gazi në Vlorë. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka shpërthyer një bombol gazi në ...

Shpërthen gazi, digjet banesa e dytë në Vlorë brenda ditës
mapo.al Një tjetër banesë në Vlorë është shkrumbuar për shkak të shpërthimit të një bombole gazi. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka ...
Mapo | 17-Jul-2019 20:44
mapo.al Një tjetër banesë në Vlorë është shkrumbuar për shkak të shpërthimit të një bombole gazi. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka ...

Rrjedhje gazi nga bombola, banesa në Tiranë përfshihet nga flakët
TIRANE Një banesë është përfshirë nga flakët pak caste më parë në kryeqytet. Ngjarja është shënuar në rrugën ‘Ferit Xhajko’ ndërsa mësohet se fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 14:49
TIRANE Një banesë është përfshirë nga flakët pak caste më parë në kryeqytet. Ngjarja është shënuar në rrugën ‘Ferit Xhajko’ ndërsa mësohet se fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme ...

Shpërthen bobola e gazit në Vlorë, shkatërrohet banesa
Një tjetër shpërthim për shkak të një bombole gazi në Vlorë. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka shpërthyer një bombol gazi në ...
Telegraf | 17-Jul-2019 20:46
Një tjetër shpërthim për shkak të një bombole gazi në Vlorë. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka shpërthyer një bombol gazi në ...

Po kryenin marrëdhënie intime në dritare: Çifti rrëzohet nga kati i nëntë i pallatit, dyshime si mund t’i kenë hedhur
Një grua ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i nëntë i një ndërtese, ndërsa po kryente marrëdhënie seksuale me partnerin e saj. Ngjarja ka ndodhur në Rusi, ku gruaja 30-vjeç u gjet e vdekur, ndërsa partneri i saj ...
GazetaTema | 17-Jul-2019 14:06
Një grua ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i nëntë i një ndërtese, ndërsa po kryente marrëdhënie seksuale me partnerin e saj. Ngjarja ka ndodhur në Rusi, ku gruaja 30-vjeç u gjet e vdekur, ndërsa partneri i saj ...

Rrjedhje gazi nga bombola, banesa përfshihet nga flakët në Tiranë
Një banesë është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në Tiranë, në rrugën ‘Ferit Xhajko’. Mësohet se fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale. Raportohet se shkak i flakëve në ...
Telegraf | 17-Jul-2019 15:14
Një banesë është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në Tiranë, në rrugën ‘Ferit Xhajko’. Mësohet se fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale. Raportohet se shkak i flakëve në ...

Shpërthimi i bombulës- Argjendaria e pasiguruar. Pronarja e biznesit ngjitur: Do të kërkoj dëmshpërblim!
Shpërthimi i bombulës së gazit në një argjendari të hënën në zonën e ish- bllokut ishte vetëm një nga rastet e rënda që ne dëgjojmë thuajse çdo vit lidhur me këto lloj aksidentesh. E ndërsa rastet përsëriten duke ...
Telegraf | 17-Jul-2019 13:41
Shpërthimi i bombulës së gazit në një argjendari të hënën në zonën e ish- bllokut ishte vetëm një nga rastet e rënda që ne dëgjojmë thuajse çdo vit lidhur me këto lloj aksidentesh. E ndërsa rastet përsëriten duke ...

Bombola rrodhi gjithë natën, shpërtheu kur ata ndezën dritën/ FOTO
Këto janë pasojat që la shpërthimi i bombules së gazit në banesën e familjes Selimi në Selenicë të Vlorës. Ngjarja ndodhi rreth orës 6 të mëngjesit. Cifti Rexhep dhe Mimoza Selimi, 49 dhe 42 vjec jetonin vetëm dhe në ...
VizionPlus | 17-Jul-2019 12:16
Këto janë pasojat që la shpërthimi i bombules së gazit në banesën e familjes Selimi në Selenicë të Vlorës. Ngjarja ndodhi rreth orës 6 të mëngjesit. Cifti Rexhep dhe Mimoza Selimi, 49 dhe 42 vjec jetonin vetëm dhe në ...

Burrë e grua plagosen nga bombola
“Shpërthimi i një bombole gazi në orët e para të mëngjesit ka shkaktuar dy të plagosur në fshatin Selenicë, një në gjendje të rëndë, ndërsa banesa ku ka shpërthyer bombola e gazit ka pësuar dëme të mëdha”. Ka qenë ora ...
TV Klan | 17-Jul-2019 16:14
“Shpërthimi i një bombole gazi në orët e para të mëngjesit ka shkaktuar dy të plagosur në fshatin Selenicë, një në gjendje të rëndë, ndërsa banesa ku ka shpërthyer bombola e gazit ka pësuar dëme të mëdha”. Ka qenë ora ...

Rrjedhje gazi nga bombola, banesa përfshihet nga flakët në Tiranë
Një banesë është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në Tiranë, në rrugën ‘Ferit Xhajko’. Mësohet se fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale. Raportohet se shkak i flakëve në ...
Lapsi | 17-Jul-2019 14:59
Një banesë është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në Tiranë, në rrugën ‘Ferit Xhajko’. Mësohet se fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale. Raportohet se shkak i flakëve në ...

Shpërthen bombola e gazit në banesë, plagosen dy bashkëshortët
Një banesë është përfshirë nga flakët si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit. Ngjarja ka ndodhur në orën 05:53, në Selenicë të Vlorës ku për pasojë kanë mbetur të plagosur pronarët e banesës, 49 –vjeçari, R.S ...
Top Channel | 17-Jul-2019 08:16
Një banesë është përfshirë nga flakët si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit. Ngjarja ka ndodhur në orën 05:53, në Selenicë të Vlorës ku për pasojë kanë mbetur të plagosur pronarët e banesës, 49 –vjeçari, R.S ...

Shpërthen një tjetër bo.mbol në Vlorë, shkatërrohet banesa
VLORË Një tjetër shpërthim për shkak të një bombole gazi në Vlorë. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka shpërthyer një bombol gazi në ...
Medial | 17-Jul-2019 20:54
VLORË Një tjetër shpërthim për shkak të një bombole gazi në Vlorë. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka shpërthyer një bombol gazi në ...

Një tjetë ngjarje e rëndë në Selenicë/ Gjendet i varur në oborr një 65-vjeçar
Policia njoftoi se sot, më datë 17 korrik 2019, rreth orës 7:07, në Selenicë të Vlorës, për shkaqe ende të paqarta është gjetur i vetëvarur në oborrin e banesës së tij 65 vjeçari S. N. Nga hetimet dhe kqyrja paraprake ...
Telegraf | 17-Jul-2019 08:44
Policia njoftoi se sot, më datë 17 korrik 2019, rreth orës 7:07, në Selenicë të Vlorës, për shkaqe ende të paqarta është gjetur i vetëvarur në oborrin e banesës së tij 65 vjeçari S. N. Nga hetimet dhe kqyrja paraprake ...

Shkak gazi, digjet banesa e dytë në Vlorë brenda ditës
Një tjetër banesë në Vlorë është shkrumbuar për shkak të shpërthimit të një bombole gazi. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka ...
Lajmi i Fundit | 17-Jul-2019 20:53
Një tjetër banesë në Vlorë është shkrumbuar për shkak të shpërthimit të një bombole gazi. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka ...

Shpërthen një tjetër bombol në Vlorë, shkatërrohet banesa
Një tjetër shpërthim për shkak të një bombole gazi në Vlorë. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka shpërthyer një bombol gazi në ...
Gazeta55 | 17-Jul-2019 20:53
Një tjetër shpërthim për shkak të një bombole gazi në Vlorë. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka shpërthyer një bombol gazi në ...

Shpërthen një tjetër i bombolës në Vlorë, shkatërrohet banesa
Një tjetër shpërthim për shkak të një bombole gazi në Vlorë. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka shpërthyer një bombol gazi në ...
Shenja | 17-Jul-2019 20:47
Një tjetër shpërthim për shkak të një bombole gazi në Vlorë. Policia e Vlorës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:27, në fshatin Drashovicë, ku për shkaqe aksidentale ka shpërthyer një bombol gazi në ...

Vlorë, gjendet i vetëvarur në oborrin e banesës 65-vjeçari
Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, pas djegies së një banese nga shpërthimi i bombolës së gazit dhe, për pasojë, plagosjes së pronarëve. Policia e Vlorës njofton se në Selenicë është gjetur i vetëvarur në ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 08:12
Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, pas djegies së një banese nga shpërthimi i bombolës së gazit dhe, për pasojë, plagosjes së pronarëve. Policia e Vlorës njofton se në Selenicë është gjetur i vetëvarur në ...

Shpërthen bombula në shtëpi, plagoset rëndë çifti i bashkëshortëve
Rastësia e ka dashur që Selenica mengjesin e kësaj të mërkurë të jetë objekt I dy lajmeve të kronikës së zezë. Ngjarja e parë e rëndë ështgë regjistruar rreth orës 05:53 ku një banesë është përfshirë nga flakët si ...
VizionPlus | 17-Jul-2019 08:25
Rastësia e ka dashur që Selenica mengjesin e kësaj të mërkurë të jetë objekt I dy lajmeve të kronikës së zezë. Ngjarja e parë e rëndë ështgë regjistruar rreth orës 05:53 ku një banesë është përfshirë nga flakët si ...

Shpërthen bombola e gazit në Vlorë, dëme të mëdha materiale në banesë
Një tjetër bombol gazi ka shpërthyer gjatë ditës së sotme, këtë herë në Vlorës. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Drashovicë, ndërsa për fat të mirë ka pasur vetëm dëme materiale. “Më datë 17.07.2019, rreth ...
Gazeta Express | 17-Jul-2019 20:43
Një tjetër bombol gazi ka shpërthyer gjatë ditës së sotme, këtë herë në Vlorës. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Drashovicë, ndërsa për fat të mirë ka pasur vetëm dëme materiale. “Më datë 17.07.2019, rreth ...

Rrjedhje gazi nga bombola, banesa përfshihet nga flakët
Një banesë është përfshirë nga flakët pak caste më parë në kryeqytet. Ngjarja është shënuar në rrugën ‘Ferit Xhajko’ ndërsa mësohet se fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale. ...
Lajmi i Fundit | 17-Jul-2019 15:14
Një banesë është përfshirë nga flakët pak caste më parë në kryeqytet. Ngjarja është shënuar në rrugën ‘Ferit Xhajko’ ndërsa mësohet se fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved