ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:46

Petraq Milo për kreun e KLSH/Propozimi i Metës i shkon Kuvendit: Të shqyrtohet brenda sesionit

Petraq Milo për kreun e KLSH/Propozimi i Metës i shkon Kuvendit: Të shqyrtohet brenda sesionit
Pas rrëzimit të Vitore Tushës dhe Bahri Shaqirit nga maxhoranca parlamentare, presidenti Ilir Meta ka propozuar profesor doktor Petraq milon për kryetar të Kontrollit të Shtetit.
Top Channel | 17-Jul-2019 15:24
Pas rrëzimit të Vitore Tushës dhe Bahri Shaqirit nga maxhoranca parlamentare, presidenti Ilir Meta ka propozuar profesor doktor Petraq milon për kryetar të Kontrollit të Shtetit.

Profil, kush është Petraq Milo, kandidati i propozuar nga Meta për kryetar të KLSH-së
Petraq Milo është një personalitet me një eksperiencë të pasur, brenda dhe jashtë vendit në fushën e financave, të auditit, të bankave dhe të ekonomisë në tërësi, gjithashtu me një kontribut të spikatur në drejtimin e ...
Lapsi | 17-Jul-2019 15:47
Petraq Milo është një personalitet me një eksperiencë të pasur, brenda dhe jashtë vendit në fushën e financave, të auditit, të bankave dhe të ekonomisë në tërësi, gjithashtu me një kontribut të spikatur në drejtimin e ...

Meta propozon kandidaturën e tretë për drejtuesin e KLSH
“Prof. Dr. Petraq Milo është një personalitet me një eksperiencë të jashtëzakonshme, brenda dhe jashtë vendit në fushën e financave, të auditit, të bankave dhe të ekonomisë në tërësi, gjithashtu me një kontribut të ...
Lajminet | 17-Jul-2019 19:53
“Prof. Dr. Petraq Milo është një personalitet me një eksperiencë të jashtëzakonshme, brenda dhe jashtë vendit në fushën e financave, të auditit, të bankave dhe të ekonomisë në tërësi, gjithashtu me një kontribut të ...

Këshilltar i Sali Berishës për 8 vite, ja kë propozon Meta për KLSH
Presidenti Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit një tjetër emër për kryetar të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Meta ka çuar emrin e Prof. Dok. Petraq Milo, i cili është dhe emri i tretë i Presidentit për kryetar ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 12:57
Presidenti Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit një tjetër emër për kryetar të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Meta ka çuar emrin e Prof. Dok. Petraq Milo, i cili është dhe emri i tretë i Presidentit për kryetar ...

Meta propozon kandidaturën e tretë për drejtuesin e KLSH
Në Shqipëri presidenti Ilir Meta i propozoi të mërkurën parlamentit kandidaturën e zotit Petraq Milo, për postin e drejtuesit të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Kjo është kandidatura e tretë e paraqitur nga presidenti ...
Zeri Amerikes | 17-Jul-2019 19:26
Në Shqipëri presidenti Ilir Meta i propozoi të mërkurën parlamentit kandidaturën e zotit Petraq Milo, për postin e drejtuesit të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Kjo është kandidatura e tretë e paraqitur nga presidenti ...

Kush është Petraq Milo, kandidati i propozuar nga Meta për kreun e KLSH-së
Kush është Petraq Milo, i cili u propozua nga Presidenti Meta për kryetar të KLSH. Milo është një personalitet me një eksperiencë të jashtëzakonshme, brenda dhe jashtë vendit në fushën e financave, të auditit, të ...
Gazeta Express | 17-Jul-2019 18:17
Kush është Petraq Milo, i cili u propozua nga Presidenti Meta për kryetar të KLSH. Milo është një personalitet me një eksperiencë të jashtëzakonshme, brenda dhe jashtë vendit në fushën e financave, të auditit, të ...

Presidenti Meta propozon një tjetër emër për kryetar të KLSH
Presidenti Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Prof. Dok. Petraq Milo. Prof. Dok. Petraq Milo është një personalitet ...
VizionPlus | 17-Jul-2019 13:08
Presidenti Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Prof. Dok. Petraq Milo. Prof. Dok. Petraq Milo është një personalitet ...

Ish-njeriu i paradhomës së Berishës, ky është emri i ri i Metës për kreun e KLSH-së
Pas rrëzimit nga mazhoranca të kandidaturave të Vitore Tushës dhe Bahri Shaqirit, presidenti Meta ka ofruar emrin e tretë për në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Ai është Petraq Milo, ish-këshilltar ekonomik i ...
Tesheshi | 17-Jul-2019 15:25
Pas rrëzimit nga mazhoranca të kandidaturave të Vitore Tushës dhe Bahri Shaqirit, presidenti Meta ka ofruar emrin e tretë për në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Ai është Petraq Milo, ish-këshilltar ekonomik i ...

Jetëshkrimi/ Ja kush është Petraq Milo, kandidati i propozuar nga Presidenti për drejtimin e KLSH-së
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit, Petraq Milon për kryetar të KLSH-së. Prof. Dok. Petraq Milo është një personalitet me një eksperiencë të jashtëzakonshme, brenda dhe jashtë vendit ...
Gazeta55 | 17-Jul-2019 13:37
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit, Petraq Milon për kryetar të KLSH-së. Prof. Dok. Petraq Milo është një personalitet me një eksperiencë të jashtëzakonshme, brenda dhe jashtë vendit ...

Meta propozon Petraq Milon për Kryetar të KLSH-së
TIRANË, 17 Korrik /MEDIAL/ – Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Prof. Dok. Petraq ...
Medial | 17-Jul-2019 13:25
TIRANË, 17 Korrik /MEDIAL/ – Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Prof. Dok. Petraq ...

Ilir Meta e propozon Petraq Milon në krye të KLSH
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Petraq Milon. Zëdhënësi i Presidentit, në një ...
EkonomiaOnline | 17-Jul-2019 13:24
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Petraq Milon. Zëdhënësi i Presidentit, në një ...

Ilir Meta e propozon Petraq Milon në krye të KLSH
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Petraq Milon. Zëdhënësi i Presidentit, në një ...
Klan Kosova | 17-Jul-2019 13:15
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Petraq Milon. Zëdhënësi i Presidentit, në një ...

Ilir Meta propozon ish-këshilltarin e Berishës në krye të KLSH-së: Jam i bindur në drejtësinë e vendimit tim
Presidenti i Republikës ka bërë sot propozimin e tretë për kryetar të KLSH-së. Kreu i shtetit ka vendosur t’i propozojë Kuvendit, Petraq Milon për qenë në krye të KLSH-së. Ky është propozimi i tretë për kryetar të ...
GazetaTema | 17-Jul-2019 12:46
Presidenti i Republikës ka bërë sot propozimin e tretë për kryetar të KLSH-së. Kreu i shtetit ka vendosur t’i propozojë Kuvendit, Petraq Milon për qenë në krye të KLSH-së. Ky është propozimi i tretë për kryetar të ...

Presidenti Meta propozon një tjetër emër për kryetar të KLSH
Presidenti Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Prof. Dok. Petraq Milo. Prof. Dok. Petraq Milo është një personalitet ...
Medial | 17-Jul-2019 13:14
Presidenti Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Prof. Dok. Petraq Milo. Prof. Dok. Petraq Milo është një personalitet ...

Presidenti Meta propozon Petraq Milon për postin e kryetarit të KLSH-së
Presidenti Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit, Petraq Milon për postin e kryetarit të KLSH-së. “Petraq Milo është një personalitet me një eksperiencë të jashtëzakonshme, brenda dhe jashtë vendit në fushën e ...
RTSH | 17-Jul-2019 13:07
Presidenti Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit, Petraq Milon për postin e kryetarit të KLSH-së. “Petraq Milo është një personalitet me një eksperiencë të jashtëzakonshme, brenda dhe jashtë vendit në fushën e ...

Meta e propozon për kreun e KLSH, kush është Petraq Milo, ish-këshilltari i Berishës
Presidenti Ilir Meta çon sot në Kuvend emrin e tretë për postin e kreut të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Bëhet fjalë për Petraq Milon, i cili përshkruhet nga presidenca si një personalitet me një eksperiencë të gjatë, ...
Politiko | 17-Jul-2019 12:56
Presidenti Ilir Meta çon sot në Kuvend emrin e tretë për postin e kreut të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Bëhet fjalë për Petraq Milon, i cili përshkruhet nga presidenca si një personalitet me një eksperiencë të gjatë, ...

Presidenti Meta propozon Petraq Milon për postin e Kreut të KLSH
Zëdhënësi i Presidentit, z.Tedi Blushi bën me dije se: Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë ...
Telegraf | 17-Jul-2019 12:42
Zëdhënësi i Presidentit, z.Tedi Blushi bën me dije se: Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë ...

E treta e vërteta, Meta tenton Petraq Milon për kryetar të KLSH-së
Presidenti Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit emrin e Petraq Milos, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Në njoftimin që i është dërguar edhe Kuvendit Meta thotë se Petraq Milo ...
Respublica | 17-Jul-2019 12:54
Presidenti Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit emrin e Petraq Milos, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Në njoftimin që i është dërguar edhe Kuvendit Meta thotë se Petraq Milo ...

Kush është Prof. Dok. Petraq Milo, kandidatura e re për kryetar të Kontrollit të Lartë të Shtetit
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Prof. Dok. Petraq Milo. Lajmi bëhet i ditur nga ...
ScanTv | 17-Jul-2019 12:53
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Prof. Dok. Petraq Milo. Lajmi bëhet i ditur nga ...

Meta propozon kandidatin për kryetar të KLSH-së
Presidenti Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Prof. Dok. Petraq Milo. Por kush është Prof.Dok. Petraq Milo? Ai është një personalitet me ...
Gazeta55 | 17-Jul-2019 12:42
Presidenti Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë Kuvendit si kandidat për postin e kryetarit të Kontrollit të Lartë të Shtetit, Prof. Dok. Petraq Milo. Por kush është Prof.Dok. Petraq Milo? Ai është një personalitet me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved