ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:06

E BUJSHME: Neymar “përfshin” edhe Juventusin në listë!

E BUJSHME: Neymar “përfshin” edhe Juventusin në listë!
Neymar tashmë e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të qëndrojë më te PSG dhe dëshira e tij është e qartë: Barcelona. Por, sipas “El Mundo Deportivo”, në rast se katalanasit nuk gjejnë dot një akord ekonomik me PSG, ...
GazetaTema | 17-Jul-2019 19:28
Neymar tashmë e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të qëndrojë më te PSG dhe dëshira e tij është e qartë: Barcelona. Por, sipas “El Mundo Deportivo”, në rast se katalanasit nuk gjejnë dot një akord ekonomik me PSG, ...

Barcelona ia bën me dije agjentit të Malcom që lojtari do të largohet vetëm nëse ka ndonjë ofertë të madhe
Agjenti i Malcom është takua disa ditë më parë me përfaqësuesit e Barcelonës për të diskutuar të ardhmen e lojtarit, pas ardhjes së Antoine Griezmannit në klub. Megjithëse është i mundshëm largimi i 22-vjeçarit, agjenti ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 19:53
Agjenti i Malcom është takua disa ditë më parë me përfaqësuesit e Barcelonës për të diskutuar të ardhmen e lojtarit, pas ardhjes së Antoine Griezmannit në klub. Megjithëse është i mundshëm largimi i 22-vjeçarit, agjenti ...

Barca cakton çmimin e Malcom dhe i njofton përfaqësuesit e tij se mund të largohet
Barcelona do ta lejojë largimin e Malcom për 60 milionë euro, pasi që klubi dëshiron të grumbullojë fondet për objektiva të tjera. Braziliani u transferua në Camp Nou në verën kaluar nga Bordeaux për 40 milionë euro, ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 19:53
Barcelona do ta lejojë largimin e Malcom për 60 milionë euro, pasi që klubi dëshiron të grumbullojë fondet për objektiva të tjera. Braziliani u transferua në Camp Nou në verën kaluar nga Bordeaux për 40 milionë euro, ...

Ndërlikohet pista Barça, Juve, Real e Bayern në garë për Neymar
Neymar ka nxjerr veten në shtije, udhëtimi drejtë Azisë me PSG pritet të jetë udhëtimi i tij i fundin me ekipin francez. Braziliani ia ka bërë të qartë drejtuesve të klubit, kërkon të largohet me çdo kusht, fakt të ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 11:39
Neymar ka nxjerr veten në shtije, udhëtimi drejtë Azisë me PSG pritet të jetë udhëtimi i tij i fundin me ekipin francez. Braziliani ia ka bërë të qartë drejtuesve të klubit, kërkon të largohet me çdo kusht, fakt të ...

Neymar i hapur për një kalim te Juventusi, por shumë probleme janë në mes
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 16:50
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...

Neymar me dy lëndime të rënda brenda dy vjetëve te PSG-ja: Stafi mjekësor i Barcës rekomandon të mos transferohet braziliani
Barcelona gjithnjë e më tepër po interesohet për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Por, duket se katalunasit kanë hequr dorë prej transferimit të brazilianit pasi që po dyshojnë në aftësitë fizike të ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 13:58
Barcelona gjithnjë e më tepër po interesohet për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Por, duket se katalunasit kanë hequr dorë prej transferimit të brazilianit pasi që po dyshojnë në aftësitë fizike të ...

Parisi kërkon kthimin e 222 milionëve të shpenzuar për Neymar
Futbollisti brazilian Neymar, po planifikon largimin nga Paris Saint Germain. Klubi francez nuk e ka ndërmend të ndërmerr masa për ta ndaluar një gjë të tillë, por kanë kërkuar kthimin e 222 milion eurove që kanë ...
Klan Kosova | 17-Jul-2019 18:52
Futbollisti brazilian Neymar, po planifikon largimin nga Paris Saint Germain. Klubi francez nuk e ka ndërmend të ndërmerr masa për ta ndaluar një gjë të tillë, por kanë kërkuar kthimin e 222 milion eurove që kanë ...

Neymar i hapur për një kalim te Juventusi, por shumë probleme janë në mes
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...
Koha.mk | 17-Jul-2019 17:50
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...

Neymar i hapur për kalim te Juventus
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...
Gazeta Monitor | 17-Jul-2019 17:43
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...

Neymari i hapur për kalim te Juventusi
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit. Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...
EkonomiaOnline | 17-Jul-2019 17:25
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit. Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...

Neymar i hapur për kalim te Juventus
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...
Gazeta Observer | 17-Jul-2019 17:25
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...

Neymar i hapur për një kalim te Juventusi, por shumë probleme janë në mes
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...
Kosova Sot | 17-Jul-2019 17:07
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...

PSG ua ofron Neymarin tre gjigantëve evropianë, por jo edhe Barcelonës
E ardhmja e Neymarit thuhet se ka marrë një kaheje të re. Braziliani është i vendosur që të largohet nga Paris Saint-Germian, derisa zgjedhja e tij e parë mbetet rikthimi te Barcelona. Sipas Mundo Deportivos , lojtari i ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 12:25
E ardhmja e Neymarit thuhet se ka marrë një kaheje të re. Braziliani është i vendosur që të largohet nga Paris Saint-Germian, derisa zgjedhja e tij e parë mbetet rikthimi te Barcelona. Sipas Mundo Deportivos , lojtari i ...

Neymar i hapur për një kalim te Juventusi, por shumë probleme janë në mes
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...
E Dua Sportin | 17-Jul-2019 17:01
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...

I dështoi transferimi te Barca, ky është plani i ri i Neymar
Braziliani mbetet i vendosur për t’u larguar nga PSG, me një kthim te Barcelona si zgjidhja e tij e parë. Megjithatë, ai po fillon të vlerësojë vështirësitë e një transferimi të tij te Barcelona, dhe sipas Mundo ...
Lajminet | 17-Jul-2019 16:27
Braziliani mbetet i vendosur për t’u larguar nga PSG, me një kthim te Barcelona si zgjidhja e tij e parë. Megjithatë, ai po fillon të vlerësojë vështirësitë e një transferimi të tij te Barcelona, dhe sipas Mundo ...

Nuk ka vend në sulm, ylli i Barcelonës drejt Anglisë
Malkom u transferua me shumë bujë një sezon më parë tek Barcelona, por asnjëherë nuk I arriti pritshmëritë e tij. 22-vjeçari u aktivizua shumë pak nga Valverde në sezonin e fundit, dhe kjo ka bërë që lojtari të mos ...
Albportali | 17-Jul-2019 15:27
Malkom u transferua me shumë bujë një sezon më parë tek Barcelona, por asnjëherë nuk I arriti pritshmëritë e tij. 22-vjeçari u aktivizua shumë pak nga Valverde në sezonin e fundit, dhe kjo ka bërë që lojtari të mos ...

PSG ua ofron Neymarin tre gjigantëve evropianë, por jo edhe Barcelonës
E ardhmja e Neymarit thuhet se ka marrë një kaheje të re. Braziliani është i vendosur që të largohet nga Paris Saint-Germian, derisa zgjedhja e tij e parë mbetet rikthimi te Barcelona. Sipas Mundo Deportivos, lojtari i ...
E Dua Sportin | 17-Jul-2019 15:14
E ardhmja e Neymarit thuhet se ka marrë një kaheje të re. Braziliani është i vendosur që të largohet nga Paris Saint-Germian, derisa zgjedhja e tij e parë mbetet rikthimi te Barcelona. Sipas Mundo Deportivos, lojtari i ...

Neymar me dy lëndime të rënda brenda dy vjetëve te PSG-ja: Stafi mjekësor i Barcës rekomandon të mos transferohet braziliani
Barcelona gjithnjë e më tepër po interesohet për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Por, duket se katalunasit kanë hequr dorë prej transferimit të brazilianit pasi që po dyshojnë në aftësitë fizike të ...
E Dua Sportin | 17-Jul-2019 15:14
Barcelona gjithnjë e më tepër po interesohet për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Por, duket se katalunasit kanë hequr dorë prej transferimit të brazilianit pasi që po dyshojnë në aftësitë fizike të ...

Ngushtohen hapësirat te Barcelona, sulmuesi katalanas drejt Anglisë
Malkom u transferua me shumë bujë një sezon më parë tek Barcelona, por asnjëherë nuk I arriti pritshmëritë e tij. 22-vjeçari u aktivizua shumë pak nga Valverde në sezonin e fundit, dhe kjo ka bërë që lojtari të mos ...
Koha.mk | 17-Jul-2019 14:57
Malkom u transferua me shumë bujë një sezon më parë tek Barcelona, por asnjëherë nuk I arriti pritshmëritë e tij. 22-vjeçari u aktivizua shumë pak nga Valverde në sezonin e fundit, dhe kjo ka bërë që lojtari të mos ...

Barça bën ofertën më të çmendur për Neymar, PSG sërish “jo”!
Tashmë nuk e fsheh më askush: Neymar kërkon të largohet nga PSG, Barcelona e do me çdo kusht dhe dy klubet po bisedojnë. Deri këtu gjithçka normale, pasi kështu funksionon futbolli, por ekziston një problem: PSG kërkon ...
GazetaTema | 16-Jul-2019 20:15
Tashmë nuk e fsheh më askush: Neymar kërkon të largohet nga PSG, Barcelona e do me çdo kusht dhe dy klubet po bisedojnë. Deri këtu gjithçka normale, pasi kështu funksionon futbolli, por ekziston një problem: PSG kërkon ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved