ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:06

E BUJSHME: Neymar “përfshin” edhe Juventusin në listë!

E BUJSHME: Neymar “përfshin” edhe Juventusin në listë!
Neymar tashmë e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të qëndrojë më te PSG dhe dëshira e tij është e qartë: Barcelona. Por, sipas “El Mundo Deportivo”, në rast se katalanasit nuk gjejnë dot një akord ekonomik me PSG, ...
GazetaTema | 17-Jul-2019 19:28
Neymar tashmë e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të qëndrojë më te PSG dhe dëshira e tij është e qartë: Barcelona. Por, sipas “El Mundo Deportivo”, në rast se katalanasit nuk gjejnë dot një akord ekonomik me PSG, ...

Barcelona ia bën me dije agjentit të Malcom që lojtari do të largohet vetëm nëse ka ndonjë ofertë të madhe
Agjenti i Malcom është takua disa ditë më parë me përfaqësuesit e Barcelonës për të diskutuar të ardhmen e lojtarit, pas ardhjes së Antoine Griezmannit në klub. Megjithëse është i mundshëm largimi i 22-vjeçarit, agjenti ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 19:53
Agjenti i Malcom është takua disa ditë më parë me përfaqësuesit e Barcelonës për të diskutuar të ardhmen e lojtarit, pas ardhjes së Antoine Griezmannit në klub. Megjithëse është i mundshëm largimi i 22-vjeçarit, agjenti ...

Barca cakton çmimin e Malcom dhe i njofton përfaqësuesit e tij se mund të largohet
Barcelona do ta lejojë largimin e Malcom për 60 milionë euro, pasi që klubi dëshiron të grumbullojë fondet për objektiva të tjera. Braziliani u transferua në Camp Nou në verën kaluar nga Bordeaux për 40 milionë euro, ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 19:53
Barcelona do ta lejojë largimin e Malcom për 60 milionë euro, pasi që klubi dëshiron të grumbullojë fondet për objektiva të tjera. Braziliani u transferua në Camp Nou në verën kaluar nga Bordeaux për 40 milionë euro, ...

Formacioni i Juventusit me De Ligt në skuadër
Pas transferimit të Matthijs de Ligt, Juventusi duket skuadër mjaft e fortë dhe konkurrent serioz për trofetë e mëdha para fillimit të sezonit 2019/2020. Gjatë këtij afati kalimtar, Zonja e Vjetër ka bërë disa ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 18:35
Pas transferimit të Matthijs de Ligt, Juventusi duket skuadër mjaft e fortë dhe konkurrent serioz për trofetë e mëdha para fillimit të sezonit 2019/2020. Gjatë këtij afati kalimtar, Zonja e Vjetër ka bërë disa ...

“Djajtë” mbajnë “peng” Pogba: Qëndro këtu e bëhu një legjendë
E ardhmja e Pogba është e gjitha për tu përcaktuar. Në daljen e tij të fundit publike, mesfushori francez shprehu dëshirën për tu larguar nga Man.United: “Pas tre vitesh këtu mendoj se ka ardhur momenti për tu nisur një ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 12:00
E ardhmja e Pogba është e gjitha për tu përcaktuar. Në daljen e tij të fundit publike, mesfushori francez shprehu dëshirën për tu larguar nga Man.United: “Pas tre vitesh këtu mendoj se ka ardhur momenti për tu nisur një ...

Neymar i hapur për një kalim te Juventusi, por shumë probleme janë në mes
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 16:50
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...

Ndërlikohet pista Barça, Juve, Real e Bayern në garë për Neymar
Neymar ka nxjerr veten në shtije, udhëtimi drejtë Azisë me PSG pritet të jetë udhëtimi i tij i fundin me ekipin francez. Braziliani ia ka bërë të qartë drejtuesve të klubit, kërkon të largohet me çdo kusht, fakt të ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 11:39
Neymar ka nxjerr veten në shtije, udhëtimi drejtë Azisë me PSG pritet të jetë udhëtimi i tij i fundin me ekipin francez. Braziliani ia ka bërë të qartë drejtuesve të klubit, kërkon të largohet me çdo kusht, fakt të ...

Ftesa e Ronaldos, ngjashmëritë me Nedved dhe Ibrahimovic; Raiola zbërthen de Ligt dhe flet për të ardhmen e Pogba!
Telenovela “Matthijs de Ligt” ka mbërritur në serinë e fundit. Tashmë është në Torino dhe shumë shpejt do të zyrtarizohet si lojtar i Juventusit. Për të gjithë procesin e negocimit dhe ndodhitë u ndal të flasë agjenti i ...
GazetaTema | 17-Jul-2019 10:29
Telenovela “Matthijs de Ligt” ka mbërritur në serinë e fundit. Tashmë është në Torino dhe shumë shpejt do të zyrtarizohet si lojtar i Juventusit. Për të gjithë procesin e negocimit dhe ndodhitë u ndal të flasë agjenti i ...

Raiola për Pogban: E ardhmja e klientit tim, ende nuk është zgjidhur
Agjenti i francezit foli nga Torino ku e shoqëroi Matthijs De Ligt në transferimin te Juventusi. United e ka vlerësuar lojtarin rreth 170 milionë euro. Mino Raiola, përfaqësues i Paul Pogbas, foli për të ardhmen e ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 14:35
Agjenti i francezit foli nga Torino ku e shoqëroi Matthijs De Ligt në transferimin te Juventusi. United e ka vlerësuar lojtarin rreth 170 milionë euro. Mino Raiola, përfaqësues i Paul Pogbas, foli për të ardhmen e ...

Formacioni i frikshëm i Juventusit për sezonin e ri
Pas një sezoni të madh me një fund të trishtuar në Ligën e Kampionëve, Juventus është duke punuar shumë në tregun e transferimeve. Dani Alves po largohet, ndërsa Gianluigi Buffon përballet me vitin e tij të fundit. ...
Lexo | 25-Jun-2017 11:36
Pas një sezoni të madh me një fund të trishtuar në Ligën e Kampionëve, Juventus është duke punuar shumë në tregun e transferimeve. Dani Alves po largohet, ndërsa Gianluigi Buffon përballet me vitin e tij të fundit. ...

Formacioni i Juventusit me De Ligt në skuadër
Pas transferimit të Matthijs de Ligt, Juventusi duket skuadër mjaft e fortë dhe konkurrent serioz për trofetë e mëdha para fillimit të sezonit 2019/2020. Gjatë këtij afati kalimtar, Zonja e Vjetër ka bërë disa ...
E Dua Sportin | 17-Jul-2019 19:00
Pas transferimit të Matthijs de Ligt, Juventusi duket skuadër mjaft e fortë dhe konkurrent serioz për trofetë e mëdha para fillimit të sezonit 2019/2020. Gjatë këtij afati kalimtar, Zonja e Vjetër ka bërë disa ...

Neymar me dy lëndime të rënda brenda dy vjetëve te PSG-ja: Stafi mjekësor i Barcës rekomandon të mos transferohet braziliani
Barcelona gjithnjë e më tepër po interesohet për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Por, duket se katalunasit kanë hequr dorë prej transferimit të brazilianit pasi që po dyshojnë në aftësitë fizike të ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 13:58
Barcelona gjithnjë e më tepër po interesohet për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar. Por, duket se katalunasit kanë hequr dorë prej transferimit të brazilianit pasi që po dyshojnë në aftësitë fizike të ...

Parisi kërkon kthimin e 222 milionëve të shpenzuar për Neymar
Futbollisti brazilian Neymar, po planifikon largimin nga Paris Saint Germain. Klubi francez nuk e ka ndërmend të ndërmerr masa për ta ndaluar një gjë të tillë, por kanë kërkuar kthimin e 222 milion eurove që kanë ...
Klan Kosova | 17-Jul-2019 18:52
Futbollisti brazilian Neymar, po planifikon largimin nga Paris Saint Germain. Klubi francez nuk e ka ndërmend të ndërmerr masa për ta ndaluar një gjë të tillë, por kanë kërkuar kthimin e 222 milion eurove që kanë ...

Neymar i hapur për një kalim te Juventusi, por shumë probleme janë në mes
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...
Koha.mk | 17-Jul-2019 17:50
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...

Neymar i hapur për kalim te Juventus
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...
Gazeta Monitor | 17-Jul-2019 17:43
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...

Neymari i hapur për kalim te Juventusi
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit. Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...
EkonomiaOnline | 17-Jul-2019 17:25
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit. Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...

Neymar i hapur për kalim te Juventus
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...
Gazeta Observer | 17-Jul-2019 17:25
Një raportim i ri nga “Mundo Deportivo” thotë se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është i hapur për t’iu bashkuar Juventusit Neymari është kthyer në ushtrime te PSG-ja, por gazeta spanjolle insiston se ai dëshiron ...

Neymar i hapur për një kalim te Juventusi, por shumë probleme janë në mes
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...
Kosova Sot | 17-Jul-2019 17:07
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...

Neymar i hapur për një kalim te Juventusi, por shumë probleme janë në mes
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...
E Dua Sportin | 17-Jul-2019 17:01
Gazeta Mundo Deportivo shkruan se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar është i hapur për t’u bashkuar me Juventusin. Neymar mbetet me marrëdhënie të acaruara me PSG-në, ku edhe klubi kërkon që ta largojë këtë verë, ndërsa ...

I dështoi transferimi te Barca, ky është plani i ri i Neymar
Braziliani mbetet i vendosur për t’u larguar nga PSG, me një kthim te Barcelona si zgjidhja e tij e parë. Megjithatë, ai po fillon të vlerësojë vështirësitë e një transferimi të tij te Barcelona, dhe sipas Mundo ...
Lajminet | 17-Jul-2019 16:27
Braziliani mbetet i vendosur për t’u larguar nga PSG, me një kthim te Barcelona si zgjidhja e tij e parë. Megjithatë, ai po fillon të vlerësojë vështirësitë e një transferimi të tij te Barcelona, dhe sipas Mundo ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved