ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:44

ZYRTARE/ Kieran Trippier është tashmë lojtar i Atletico Madrid

ZYRTARE/ Kieran Trippier është tashmë lojtar i Atletico Madrid
Skuadra spanjolle e Atletico Madrid, ka konfirmuar në faqen e saj zyrtare se ka arritur të firmosi me mbrojtësin e Tottenham,Kieran Trippier. Anglezi kështu bëhet transferimi më i ri i skuadrës madrilene. Shifra e ...
Telegraf | 17-Jul-2019 18:42
Skuadra spanjolle e Atletico Madrid, ka konfirmuar në faqen e saj zyrtare se ka arritur të firmosi me mbrojtësin e Tottenham,Kieran Trippier. Anglezi kështu bëhet transferimi më i ri i skuadrës madrilene. Shifra e ...

Atletico heq dorë nga Hysaj, shkodrani në fokusin e Romës
Insistimi i Napolit mbi vlerën e kartonit të Hysaj ka bërë që Atletico të tërhiqet për momentin nga ideja për të transferuar shkodranin në Madrid. Presidenti De Laurentiis kërkon 20 milion euro për Hysaj, një shumë e ...
BalkanWeb | 17-Jul-2019 15:35
Insistimi i Napolit mbi vlerën e kartonit të Hysaj ka bërë që Atletico të tërhiqet për momentin nga ideja për të transferuar shkodranin në Madrid. Presidenti De Laurentiis kërkon 20 milion euro për Hysaj, një shumë e ...

Atletico heq dorë nga Hysaj, shkodrani në fokusin e Romës
Insistimi i Napolit mbi vlerën e kartonit të Hysaj ka bërë që Atletico të tërhiqet për momentin nga ideja për të transferuar shkodranin në Madrid. Presidenti De Laurentiis kërkon 20 milion euro për Hysaj, një shumë e ...
Telegraf | 17-Jul-2019 17:33
Insistimi i Napolit mbi vlerën e kartonit të Hysaj ka bërë që Atletico të tërhiqet për momentin nga ideja për të transferuar shkodranin në Madrid. Presidenti De Laurentiis kërkon 20 milion euro për Hysaj, një shumë e ...

Zyrtare: Kieran Trippier kalon te Atletico Madridi
Atletico Madridi dhe Tottenhami kanë arritur marrëveshje për transferimin e anglezit Kieran Trippier. 28 vjeçari do të nënshkruajë për tri vite me klubin spanjoll. Lojtari që është produkt i akademisë së Manchester ...
Telegrafi | 17-Jul-2019 18:17
Atletico Madridi dhe Tottenhami kanë arritur marrëveshje për transferimin e anglezit Kieran Trippier. 28 vjeçari do të nënshkruajë për tri vite me klubin spanjoll. Lojtari që është produkt i akademisë së Manchester ...

Atletico Madrid merr Trippier nga Tottenham Hotspur
Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka blerë Kieran Trippierin nga Tottenham Hotspurt. Mbrojtësi i djathtë anglez ka nënshkruar kontratë trevjeçare me klubin madrilen, e cila do ta mbajë atë në Wanda Metropolitano deri ...
Klan Kosova | 17-Jul-2019 19:32
Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka blerë Kieran Trippierin nga Tottenham Hotspurt. Mbrojtësi i djathtë anglez ka nënshkruar kontratë trevjeçare me klubin madrilen, e cila do ta mbajë atë në Wanda Metropolitano deri ...

Zyrtare: Trippier i bashkohet Atletico Madridit
Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka blerë Kieran Trippierin nga Tottenham Hotspurt. Mbrojtësi i djathtë anglez ka nënshkruar kontratë trevjeçare me klubin madrilen, e cila do ta mbajë atë në Wanda Metropolitano deri ...
TetovaSot | 17-Jul-2019 19:26
Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka blerë Kieran Trippierin nga Tottenham Hotspurt. Mbrojtësi i djathtë anglez ka nënshkruar kontratë trevjeçare me klubin madrilen, e cila do ta mbajë atë në Wanda Metropolitano deri ...

Zyrtare: Kieran Trippier kalon te Atletico Madridi
Atletico Madridi dhe Tottenhami kanë arritur marrëveshje për transferimin e anglezit Kieran Trippier. 28 vjeçari do të nënshkruajë për tri vite me klubin spanjoll. Lojtari që është produkt i akademisë së Manchester ...
E Dua Sportin | 17-Jul-2019 19:00
Atletico Madridi dhe Tottenhami kanë arritur marrëveshje për transferimin e anglezit Kieran Trippier. 28 vjeçari do të nënshkruajë për tri vite me klubin spanjoll. Lojtari që është produkt i akademisë së Manchester ...

Zyrtare: Trippier i bashkohet Atletico Madridit
Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka blerë Kieran Trippierin nga Tottenham Hotspurt. Mbrojtësi i djathtë anglez ka nënshkruar kontratë trevjeçare me klubin madrilen, e cila do ta mbajë atë në Wanda Metropolitano deri ...
Kosova Sot | 17-Jul-2019 18:53
Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka blerë Kieran Trippierin nga Tottenham Hotspurt. Mbrojtësi i djathtë anglez ka nënshkruar kontratë trevjeçare me klubin madrilen, e cila do ta mbajë atë në Wanda Metropolitano deri ...

Zyrtare: Trippier i bashkohet Atletico Madridit
Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka blerë Kieran Trippierin nga Tottenham Hotspurt. Mbrojtësi i djathtë anglez ka nënshkruar kontratë trevjeçare me klubin madrilen, e cila do ta mbajë atë në Wanda Metropolitano deri ...
Gazeta Express | 17-Jul-2019 18:35
Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka blerë Kieran Trippierin nga Tottenham Hotspurt. Mbrojtësi i djathtë anglez ka nënshkruar kontratë trevjeçare me klubin madrilen, e cila do ta mbajë atë në Wanda Metropolitano deri ...

Atletico zyrtarizon transferimin e Trippierit
Atletico Madrid ka zyrtarizuar transferimin e mbrojtësit Kieran Trippier nga Tottenhami. 28-vjeçari anglez ka nënshkruar kontratë që e mban në kryeqytetin spanjoll për tre vjet. Te Tottenhami, për katër vjet, Trippier ...
EkonomiaOnline | 17-Jul-2019 18:35
Atletico Madrid ka zyrtarizuar transferimin e mbrojtësit Kieran Trippier nga Tottenhami. 28-vjeçari anglez ka nënshkruar kontratë që e mban në kryeqytetin spanjoll për tre vjet. Te Tottenhami, për katër vjet, Trippier ...

Tani Roma do Hysajn
Roma ka shfaqur interesim për ta blerë futbollistin shqiptar që luan te Napoli, Elseid Hysaj, siaps raportimeve nga Calcio Mercato. Mirëpo, kryeqytetasit duhet që së pari ta shesin Alessandro Florenzi-n në mënyrë që ta ...
Klan Kosova | 17-Jul-2019 18:35
Roma ka shfaqur interesim për ta blerë futbollistin shqiptar që luan te Napoli, Elseid Hysaj, siaps raportimeve nga Calcio Mercato. Mirëpo, kryeqytetasit duhet që së pari ta shesin Alessandro Florenzi-n në mënyrë që ta ...

Zyrtare: Tripier i bashkohet Atleticos
Atletico Madrid dhe Tottenham kanë arritur marrëveshje për transferimin e Kieran Trippier. 28 vjeçari ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me nënkampionët e La Ligas, shkruan Indeksonline. Ky transferim do t’i kushtoj ...
Indeks Online | 17-Jul-2019 18:20
Atletico Madrid dhe Tottenham kanë arritur marrëveshje për transferimin e Kieran Trippier. 28 vjeçari ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me nënkampionët e La Ligas, shkruan Indeksonline. Ky transferim do t’i kushtoj ...

ZYRTARE: Ylli i Tottenham i bashkohet Atletico Madridit
Skuadra e Diego Simeones, vazhdon të jetë aktive në tregun e transferimeve. Është Kieran Trippier, transferimi i radhës i Atletico Madrid, shkruan . Atletico Madrid në faqen zyrtare të klubit, ka konfirmuar transferimin ...
Lajminet | 17-Jul-2019 18:15
Skuadra e Diego Simeones, vazhdon të jetë aktive në tregun e transferimeve. Është Kieran Trippier, transferimi i radhës i Atletico Madrid, shkruan . Atletico Madrid në faqen zyrtare të klubit, ka konfirmuar transferimin ...

Atletico e Madridit zgjedh njërin mes Tripier dhe Hysajt
Mundësia e transferimit të Elseid Hysajt tek Atletico e Madridit është sfumuar, pasi te klubi i kryeqytetit spanjoll pritet të mbërrijë mbrojtësi i djathtë i Tottenhamit, Kieran Trippier. Anglezi shkoi deri në finalen e ...
Lajmi i Fundit | 17-Jul-2019 17:59
Mundësia e transferimit të Elseid Hysajt tek Atletico e Madridit është sfumuar, pasi te klubi i kryeqytetit spanjoll pritet të mbërrijë mbrojtësi i djathtë i Tottenhamit, Kieran Trippier. Anglezi shkoi deri në finalen e ...

Mesazhi i trajnerit dhe kapitenit të Shkupit: Asgjë s’ka mbaruar
Atletico Madrid ka rënë dakord me Tottenhamin për të transferuar mbrojtësin Kieran Trippier, sipas mediave. 28-vjeçari pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore në Spanjë të mërkurën përpara një trasnferimi në LaLiga, ...
GazetaBlic | 17-Jul-2019 17:07
Atletico Madrid ka rënë dakord me Tottenhamin për të transferuar mbrojtësin Kieran Trippier, sipas mediave. 28-vjeçari pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore në Spanjë të mërkurën përpara një trasnferimi në LaLiga, ...

Hysaj largohet nga Napoli, por mbetet në Serie A
25 vjeçari është në kërkim të një skuadre të re, pas konfirmimit të lajmit se do të largohet nga Napoli, skuadër të cilës i është bashkuar që nga viti 2015. Ditëve të fundit ka pasur shumë raportime se Hysaj do të ...
Lajminet | 17-Jul-2019 16:17
25 vjeçari është në kërkim të një skuadre të re, pas konfirmimit të lajmit se do të largohet nga Napoli, skuadër të cilës i është bashkuar që nga viti 2015. Ditëve të fundit ka pasur shumë raportime se Hysaj do të ...

Roma i është vënë pas yllit të Napolit, Elseid Hysaj
Hysaj pasi kaloi një sezon të mrekullueshëm te Napoli, shumë klube evropiane janë të interesuara për të. Pos Romes, mbrojtësi shqiptar është i kërkuar nga Atletico Madrid, Chelsea dhe Manchester United. Hysaj te Roma do ...
Indeks Online | 17-Jul-2019 15:47
Hysaj pasi kaloi një sezon të mrekullueshëm te Napoli, shumë klube evropiane janë të interesuara për të. Pos Romes, mbrojtësi shqiptar është i kërkuar nga Atletico Madrid, Chelsea dhe Manchester United. Hysaj te Roma do ...

Danny Rose i lirë të largohet nga Tottenham
Tottenham Hotspur e ka konfirmuar që Danny Rose është i lirë të largohet nga klubi këtë verë pasi është lënë jashtë skuadrës për turneun parasezonal në Azi. Përfaqësuesi i Anglisë kishte qenë shumë i rëndësishëm sezonin ...
EkonomiaOnline | 17-Jul-2019 15:46
Tottenham Hotspur e ka konfirmuar që Danny Rose është i lirë të largohet nga klubi këtë verë pasi është lënë jashtë skuadrës për turneun parasezonal në Azi. Përfaqësuesi i Anglisë kishte qenë shumë i rëndësishëm sezonin ...

Ekipet e mëdha evropiane pas futbollistit shqiptar
Lojtari i kombëtares shqiptare në futboll, Elseid Hysaj është venë në shënjestër të disa pprej ekipeve më të fuqishme të futbollit evropian e botëror. Hysaj që kaloi një sezon të mrekullueshëm në ekipin italian, Napoli, ...
InFokusi | 17-Jul-2019 15:34
Lojtari i kombëtares shqiptare në futboll, Elseid Hysaj është venë në shënjestër të disa pprej ekipeve më të fuqishme të futbollit evropian e botëror. Hysaj që kaloi një sezon të mrekullueshëm në ekipin italian, Napoli, ...

Danny Rose i lirë të largohet nga Tottenham
Tottenham Hotspur e ka konfirmuar që Danny Rose është i lirë të largohet nga klubi këtë verë pasi është lënë jashtë skuadrës për turneun parasezonal në Azi, shkruan Goal. Përfaqësuesi i Anglisë kishte qenë shumë i ...
Klan Kosova | 17-Jul-2019 15:34
Tottenham Hotspur e ka konfirmuar që Danny Rose është i lirë të largohet nga klubi këtë verë pasi është lënë jashtë skuadrës për turneun parasezonal në Azi, shkruan Goal. Përfaqësuesi i Anglisë kishte qenë shumë i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved