ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:01

Zaev, pro dialogut Serbi-Kosovë

Zaev, pro dialogut Serbi-Kosovë
Kryeministri Zoran Zaev në Klan Debat fillimisht theksoi se ka qenë viktimë e transparencës së tij ndaj të gjithëve. Ai pranon se duhej të kishte kontrolle më të mëdha të bisedave të zhvilluara telefonike, por siguron ...
TV Klan | 12-Jul-2019 15:54
Kryeministri Zoran Zaev në Klan Debat fillimisht theksoi se ka qenë viktimë e transparencës së tij ndaj të gjithëve. Ai pranon se duhej të kishte kontrolle më të mëdha të bisedave të zhvilluara telefonike, por siguron ...

“Russia 24 Tv” publikon lojën telefonike të dy komikëve rusë me Haradinajn
Televizioni rus Rusia 24 TV ka publikuar në youtube, lojën telefonike që dy komikët rusë i kanë bërë kryeministrit të Kosovës Haradinaj. Njëri prej tyre prezantohej si ish-presidenti ukrainas Poroshenko, ndërsa ...
ABCNews | 12-Jul-2019 15:52
Televizioni rus Rusia 24 TV ka publikuar në youtube, lojën telefonike që dy komikët rusë i kanë bërë kryeministrit të Kosovës Haradinaj. Njëri prej tyre prezantohej si ish-presidenti ukrainas Poroshenko, ndërsa ...

Zaev: “Përgjimi” ndjenjë e hidhur, u sqarova me fqinjët
I ftuar në emisionin Klan Debat Kryeministri Zoran Zaev është ka folur për aktualitetin politik në vend, sidomos rreth integrimeve Euroatlantike dhe Marrëdhënieve me fqinjët. Zaev u pyet rreth skandalit të fundit ku u ...
ABCNews | 12-Jul-2019 15:22
I ftuar në emisionin Klan Debat Kryeministri Zoran Zaev është ka folur për aktualitetin politik në vend, sidomos rreth integrimeve Euroatlantike dhe Marrëdhënieve me fqinjët. Zaev u pyet rreth skandalit të fundit ku u ...

Haradinaj në kurthin rus/ Publikohet biseda telefonike me dy komedianët rusë
Pre e lojës së dy komikëve rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov (Leksus), duket se ka rënë edhe Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. Ashtu si dhe në rastin e shefit të ekzekutivit maqedonas Zoran ...
Top Channel | 12-Jul-2019 15:09
Pre e lojës së dy komikëve rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov (Leksus), duket se ka rënë edhe Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. Ashtu si dhe në rastin e shefit të ekzekutivit maqedonas Zoran ...

Edhe Ramush Haradinaj bie në kurthin e komikëve rusë (Video)
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...
Shenja | 12-Jul-2019 14:24
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...

“Poroshenko” i premton Haradinajt njohjen e Kosovës
Dy komikët rusë Vovan dhe Leksus, kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ish-presidentit të Ukrainës, Petro Poroshenko, duke i ...
Alsat-M | 12-Jul-2019 14:12
Dy komikët rusë Vovan dhe Leksus, kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ish-presidentit të Ukrainës, Petro Poroshenko, duke i ...

Del përgjimi se si dy komikët rusë mashtruan Hardinajn: Kryeministri kosovar premtoi se do mbështeste Poroshenkon nëpërmjet Twitter-it
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov (Leksus), kanë futur në kurth edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ata i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 12:51
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov (Leksus), kanë futur në kurth edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ata i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...

Publikohet biseda e Haradinajt me komikët rus që u prezantuan si Poroshenko (VIDEO)
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...
Ina-Online | 12-Jul-2019 13:34
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...

“Do njohim Kosovën”! Del biseda mes Haradinajt dhe komikëve rusë
Komikët rusë e kanë telefonuar dy herë kryeministrin Ramush Haradinaj, një herë në janar dhe një herë në prill. Në këtë bisedë telefonike të publikuar në youtube nga ‘Russia 24 tv’, Haradinaj i premton mbështetje ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 11:56
Komikët rusë e kanë telefonuar dy herë kryeministrin Ramush Haradinaj, një herë në janar dhe një herë në prill. Në këtë bisedë telefonike të publikuar në youtube nga ‘Russia 24 tv’, Haradinaj i premton mbështetje ...

Iu prezantuan si Poroshenko, del biseda e Haradinajt me komikët rusë: Do ta njohim Kosovën!
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në loje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ata i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...
Gazeta55 | 12-Jul-2019 13:01
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në loje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ata i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...

Konjufca komenton bisedën e Zaev: Tronditëse është përfshirja e Putinit në planin e Thaçit
Deputeti i Vetëvendosjes, Glauk Konjucfa ka thënë se më e rëndësishmja nga biseda e Zoran Zaev ka qenë përfshirja e presidentit rus Vladimir Putini në planin për shkëmbim territoresh. Ai ka thënë se qytetarët pak a ...
Arbresh | 12-Jul-2019 12:56
Deputeti i Vetëvendosjes, Glauk Konjucfa ka thënë se më e rëndësishmja nga biseda e Zoran Zaev ka qenë përfshirja e presidentit rus Vladimir Putini në planin për shkëmbim territoresh. Ai ka thënë se qytetarët pak a ...

Publikohet biseda e Haradinajt me komedianët rusë (Video)
Dy komikët rusë që vunë në lojë kryeministrin e Maqedonisë së Veriut kanë publikuar sot edhe biesdën telefonike të bërë me kryeministrin e Kosovës. Njëri prej tyre i është prezantuar zotit Haradinaj si ish ...
Respublica | 12-Jul-2019 12:51
Dy komikët rusë që vunë në lojë kryeministrin e Maqedonisë së Veriut kanë publikuar sot edhe biesdën telefonike të bërë me kryeministrin e Kosovës. Njëri prej tyre i është prezantuar zotit Haradinaj si ish ...

Thaçi: Kryeministri Zaev më kërkoi falje mua dhe Kosovës
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka komentuar deklaratat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, se për ndryshimin e kufijve midis Kosovës dhe Serbisë kanë rënë dakord ai dhe Aleksandër Vuçiç. Thaçi tha ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 17:03
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka komentuar deklaratat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, se për ndryshimin e kufijve midis Kosovës dhe Serbisë kanë rënë dakord ai dhe Aleksandër Vuçiç. Thaçi tha ...

Publikohet biseda e Haradinajt
Dy komikët rusë që vunë në lojë kryeministrin e Maqedonisë së Veriut kanë publikuar sot edhe bisedën telefonike të bërë me kryeministrin e Kosovës. Njëri prej tyre i është prezantuar zotit Haradinaj si ish ...
TV Klan | 12-Jul-2019 12:47
Dy komikët rusë që vunë në lojë kryeministrin e Maqedonisë së Veriut kanë publikuar sot edhe bisedën telefonike të bërë me kryeministrin e Kosovës. Njëri prej tyre i është prezantuar zotit Haradinaj si ish ...

“S’kam thënë gjë veç…”, Haradinaj: Kam folur me komikët rusë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media deklaroi se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakeruar edhe me dy komedianët rusë, por ai tha se biseda e tyre nuk kishte diçka specifike ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:42
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media deklaroi se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakeruar edhe me dy komedianët rusë, por ai tha se biseda e tyre nuk kishte diçka specifike ...

“Zaev më kërkoi falje”; Thaçi: Më tha se kishte folur me thashetheme ruse
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi reagoi pas publikimit te bisedës së kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev me dy komedianët rus, duke thënë se kishte patur për këtë një komunikim me shefin e ekzekutivit maqedonas.
Top Channel | 11-Jul-2019 13:31
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi reagoi pas publikimit te bisedës së kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev me dy komedianët rus, duke thënë se kishte patur për këtë një komunikim me shefin e ekzekutivit maqedonas.

Përgjimet e Zaev me rusët, Hashim Thaçi: Më kërkoi falje
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 11:00
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...

“Bombë, Kosova i jep 10 komuna Serbisë”! Haradinaj: S’na ndani dot
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka alarmuar Kosovën, teksa është dëgjuar në një telefonatë duke thënë se me planet e Thaçit e Vuçiçit për shkëmbim territoresh, Kosova do t’ia japë Serbisë 10 komuna. ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 16:06
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka alarmuar Kosovën, teksa është dëgjuar në një telefonatë duke thënë se me planet e Thaçit e Vuçiçit për shkëmbim territoresh, Kosova do t’ia japë Serbisë 10 komuna. ...

Ja biseda e Haradinajt me komikët rus që u prezantuan si Poroshenko
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...
PortaliOnline | 12-Jul-2019 12:49
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...

Përgjimet e Zaev me komikët rusë, Hashim Thaçi: Më kërkoi falje
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 11:18
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka komentuar bisedën mes Kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev dhe komikëve rusë, të cilëve iu kishte thënë se ka një plan për ndarjen e Kosovës. Thaçi ka thënë se Zaev e ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved