ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:12

Vodhën në një qendër tregtare, arrestohen dy persona

Vodhën në një qendër tregtare, arrestohen dy persona
Policia e Podujevës ka arrestuar dy persona të dyshuar për një vjedhje të rëndë. Rasti ka ndodhur në një qendër tregtare në fshatin Lluzhan, ku persona të dyshuar kishin depërtuar me forcë brenda objektit dhe dyshohet ...
InFokusi | 12-Jul-2019 11:07
Policia e Podujevës ka arrestuar dy persona të dyshuar për një vjedhje të rëndë. Rasti ka ndodhur në një qendër tregtare në fshatin Lluzhan, ku persona të dyshuar kishin depërtuar me forcë brenda objektit dhe dyshohet ...

Hajnat e naftës zihen në befasi nga policia
Sipas policisë, të njëjtit dyshohet me bazë të jenë të përfshirë në një rast të vjedhjes së rëndë, që ka ndodhur po të njëjtën ditë rreth orës 02:00, në rrugën ”Ahmet Krasniqi” në Prishtinë, transmeton . Rasti ka ...
Lajminet | 12-Jul-2019 11:07
Sipas policisë, të njëjtit dyshohet me bazë të jenë të përfshirë në një rast të vjedhjes së rëndë, që ka ndodhur po të njëjtën ditë rreth orës 02:00, në rrugën ”Ahmet Krasniqi” në Prishtinë, transmeton . Rasti ka ...

Drecun rreth arrestimit të serbëve për spiunazh: Pjesë e fushatës së koordinuar në Tiranë dhe Prishtinë
Kryetari i të ashtuquajturit Komision Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun, tha se arrestimi i dy serbëve në Kosovë ishte pjesë e një fushate të planifikuar dhe koordinuar në Tiranë dhe Prishtinë. Sipas tij, raste të ...
Klan Kosova | 12-Jul-2019 11:03
Kryetari i të ashtuquajturit Komision Parlamentar për Kosovën, Milovan Drecun, tha se arrestimi i dy serbëve në Kosovë ishte pjesë e një fushate të planifikuar dhe koordinuar në Tiranë dhe Prishtinë. Sipas tij, raste të ...

Vjedhin naftë në një pompë derivatesh, arrestohen dy persona
Dy persona janë arrestuar në flagrancë në Prishtinë, pasi në një pompë derivatesh kishin arrit që nga rezervuari të marrin disa litra naftë.
Kosova Press | 12-Jul-2019 11:01
Dy persona janë arrestuar në flagrancë në Prishtinë, pasi në një pompë derivatesh kishin arrit që nga rezervuari të marrin disa litra naftë.

Vjedhja në Lluzhan, policia arreston dy persona
Njësitet policore të stacionit të Podujevës, kanë arrestuar dy persona të dyshuar për vjedhje të rëndë. Rastin e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zyrtare për Informim në Policinë Rajonale të Prishtinës. Sipas saj, rasti ka ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 10:59
Njësitet policore të stacionit të Podujevës, kanë arrestuar dy persona të dyshuar për vjedhje të rëndë. Rastin e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zyrtare për Informim në Policinë Rajonale të Prishtinës. Sipas saj, rasti ka ...

Arrestohen dy serbë në Kosovë për “spiunazh”
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “ spiunim ”. Radio Evropa e Lirë shkruan se arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i Bardhë. Lajmi është konfirmuar për REL ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 09:37
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “ spiunim ”. Radio Evropa e Lirë shkruan se arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i Bardhë. Lajmi është konfirmuar për REL ...

Arrestohen në flagrancë dy persona të dyshuar për vjedhje të rëndë
Njësitet policore të stacionit qendra në Prishtinë, sot rreth orës 05:00, kanë realizuar një aksion policor, me ç’ rast janë arrestuar në flagrancë dy persona. Të njëjtit dyshohet me bazë të jenë të përfshirë në një ...
Klan Kosova | 12-Jul-2019 10:57
Njësitet policore të stacionit qendra në Prishtinë, sot rreth orës 05:00, kanë realizuar një aksion policor, me ç’ rast janë arrestuar në flagrancë dy persona. Të njëjtit dyshohet me bazë të jenë të përfshirë në një ...

Aksion i policisë në kryeqytet, arrestohen dy persona për vjedhje të rëndë
Në ora 05:00 të mëngjesit, njësitet policore të stacionit qendra në Prishtinë kanë realizuar një aksion policor. Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka dhënë detaje lidhur me aksionin në fjalë. ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 10:57
Në ora 05:00 të mëngjesit, njësitet policore të stacionit qendra në Prishtinë kanë realizuar një aksion policor. Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka dhënë detaje lidhur me aksionin në fjalë. ...

Me porosi të Beogradit, si u kapën 2 spiunët serbë në Kosovë
Kishin mbledhur të dhëna të serbëve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi të mërkurën, policia ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 20:17
Kishin mbledhur të dhëna të serbëve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi të mërkurën, policia ...

Vodhën në një qendër tregtare, arrestohen dy persona
Policia e Podujevës ka arrestuar dy persona të dyshuar për një vjedhje të rëndë.
Kosova Press | 12-Jul-2019 10:57
Policia e Podujevës ka arrestuar dy persona të dyshuar për një vjedhje të rëndë.

Policia e Kosovës arreston 2 spiunë të dyshuar serbë
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Rel, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:55
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Rel, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te ...

Policia e Kosovës arreston dy serbë nën dyshimin për spiunim
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:50
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën ...

Serbia kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve të arrestuar për spiunazh
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 23:23
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth ...

Beogradi kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve të arrestuar për spiunazh
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth arrestimit të tyre ka reaguar Zyra e të ashtuquajturës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, transmeton lajmi.net. Kjo Zyrë ka ...
Zeri | 11-Jul-2019 23:45
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth arrestimit të tyre ka reaguar Zyra e të ashtuquajturës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, transmeton lajmi.net. Kjo Zyrë ka ...

Serbia kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve të arrestuar për spiunazh
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 23:43
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth ...

Në Kosovë, arrestohen dy serbë të dyshuar për spiunazh
Prishtinë, 11 korrik 2019 – Policia e Kosovës njoftoi se dy serbë, shtetas të Kosovës, i ka arrestuar një ditë më parë në një vendkalim kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, nën dyshimin për spiunazh. Zëdhënësi i ...
Illyriapress | 11-Jul-2019 22:35
Prishtinë, 11 korrik 2019 – Policia e Kosovës njoftoi se dy serbë, shtetas të Kosovës, i ka arrestuar një ditë më parë në një vendkalim kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, nën dyshimin për spiunazh. Zëdhënësi i ...

Serbia kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve të arrestuar për spiunazh
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth arrestimit të tyre ka reaguar Zyra e të ashtuquajturës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, ...
Lajminet | 11-Jul-2019 22:31
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth arrestimit të tyre ka reaguar Zyra e të ashtuquajturës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, ...

Serbia kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve të arrestuar për spiunazh
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth ...
Arbresh | 11-Jul-2019 22:29
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth ...

Mësohet se çfarë bënin në Kosovë dy serbët që u arrestuan sot për spiunazh
Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia kufitare tek Dheu i Bardhë, arrestoi dy persona të nacionalitetit serb, nën dyshimin se kanë kryer veprën penale të spiunazhit. ...
Lajminet | 11-Jul-2019 21:31
Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia kufitare tek Dheu i Bardhë, arrestoi dy persona të nacionalitetit serb, nën dyshimin se kanë kryer veprën penale të spiunazhit. ...

Mësohet se çfarë bënin në Kosovë dy serbët që u arrestuan sot për spiunazh
Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia ...
InFokusi | 11-Jul-2019 20:30
Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved