ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:52

Prej nesër mot më i freskët dhe reshje më të rrëmbyeshme të shiut

Prej nesër mot më i freskët dhe reshje më të rrëmbyeshme të shiut
Reshje të reja, vende-vende më të rëmbyeshme, ndërsa në pjesët lindore mbi 20 litra në metër katror, paralajmëron për nesër pasdite gjatë natës dhe të dielën paradite Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Siç kumtoi ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 14:39
Reshje të reja, vende-vende më të rëmbyeshme, ndërsa në pjesët lindore mbi 20 litra në metër katror, paralajmëron për nesër pasdite gjatë natës dhe të dielën paradite Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Siç kumtoi ...

Prej nesër mot më i freskët dhe reshje më të rëmbyeshme të shiut
Shkup, 13 korrik – Reshje të reja, vende-vende më të rëmbyeshme, ndërsa në pjesët lindore mbi 20 litra në metër katror, paralajmëron për nesër pasdite gjatë natës dhe të dielën paradite Drejtoria për Punë ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 14:03
Shkup, 13 korrik – Reshje të reja, vende-vende më të rëmbyeshme, ndërsa në pjesët lindore mbi 20 litra në metër katror, paralajmëron për nesër pasdite gjatë natës dhe të dielën paradite Drejtoria për Punë ...

Paralajmërimi i meteorologëve për motin në bregdetin shqiptar
Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe ...
Alsat-M | 12-Jul-2019 13:38
Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe ...

Prej nesër mot më i freskët dhe reshje më të rëmbyeshme të shiut
Shkup, 13 korrik 2019 (MEDIAL) – Reshje të reja, vende-vende më të rëmbyeshme, ndërsa në pjesët lindore mbi 20 litra në metër katror, paralajmëron për nesër pasdite gjatë natës dhe të dielën paradite Drejtoria për Punë ...
Medial | 12-Jul-2019 13:33
Shkup, 13 korrik 2019 (MEDIAL) – Reshje të reja, vende-vende më të rëmbyeshme, ndërsa në pjesët lindore mbi 20 litra në metër katror, paralajmëron për nesër pasdite gjatë natës dhe të dielën paradite Drejtoria për Punë ...

Paralajmërimi i meteorologëve për motin në bregdetin shqiptar: Sërish do të ketë stuhi
Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe ...
InFokusi | 12-Jul-2019 12:14
Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe ...

Paralajmërimi i meteorologëve në Shqipëri: Sërish ‘kaos’ nga moti në bregdet
Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe ...
Gazeta Observer | 12-Jul-2019 11:49
Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe ...

Edhe në Shqipëri erëra, këto janë temperaturat për sot
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë nga Veriperëndimi të cilat do të japin impakt në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime në ...
Zeri | 12-Jul-2019 09:25
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë nga Veriperëndimi të cilat do të japin impakt në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime në ...

Moti, e premte 12 korrik 2019!
Kjo e premte do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në ...
VizionPlus | 12-Jul-2019 08:59
Kjo e premte do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në ...

Moti sot pritet të mbajë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare
Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 09:11
Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...

Moti, e premte 12 korrik 2019!
Kjo e premte do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në ...
Medial | 12-Jul-2019 09:09
Kjo e premte do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3 deri në ...

Rritje të temperaturave? Ja parashikimi i motit për sot 12 korrik 2019
12 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim ...
Telegraf | 12-Jul-2019 08:21
12 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim ...

Moti sot
Shkup, 12 korrik – Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare, pasdite kryesisht në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Temperatura e mëngjesit do të bie mes 8 dhe 15 gradë, ndërsa ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 09:07
Shkup, 12 korrik – Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare, pasdite kryesisht në pjesët perëndimore do të ketë paraqitje të shiut lokal. Temperatura e mëngjesit do të bie mes 8 dhe 15 gradë, ndërsa ...

Të dielën sërish shi/ E premtja dhe e shtuna, kohë e mirë për plazh
Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu.
Top Channel | 11-Jul-2019 15:29
Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu.

Plane për plazh? Ja surprizat e motit
Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi 30 metra për sekondë. Qarqet më të goditura ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 17:57
Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi 30 metra për sekondë. Qarqet më të goditura ...

Rriten temperaturat, afrohet shiu
12 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim ...
Lajmi i Fundit | 12-Jul-2019 09:03
12 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim ...

Stuhi të forta dhe rrebeshe shiu/ Qarku i Beratit në errësirë totale
Stuhi të forta ere dhe rrebeshe shiu kanë pushtuar pasditen e sotme qytetin e Beratit,duke rrezikuar seriozisht rrëzimin e pishave e pemëve në akset nacionale.
Top Channel | 10-Jul-2019 19:12
Stuhi të forta ere dhe rrebeshe shiu kanë pushtuar pasditen e sotme qytetin e Beratit,duke rrezikuar seriozisht rrëzimin e pishave e pemëve në akset nacionale.

Video/Stuhi e rrebeshe shiu në Berat, gurët e degët mbulojnë rrugët
Stuhi të forta ere dhe rrebeshe shiu kanë pushtuar pasditen e sotme edhe qytetin e Beratit, duke rrezikuar seriozisht rrëzimin e pishave e pemëve në akset nacionale. Stuhitë e fuqishme kanë detyruar të gjitha bizneset ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 19:12
Stuhi të forta ere dhe rrebeshe shiu kanë pushtuar pasditen e sotme edhe qytetin e Beratit, duke rrezikuar seriozisht rrëzimin e pishave e pemëve në akset nacionale. Stuhitë e fuqishme kanë detyruar të gjitha bizneset ...

Stuhi e reshje, çfarë parashikojnë sinoptikanët për fundjavën
Moti është freskuar nga rreshjet por kjo nuk do të prishë planet e askujt për plazh në fundjavë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje telefonike në News24 tha se moti do të jetë me kthjellime në zonën bregdetare dhe ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 16:36
Moti është freskuar nga rreshjet por kjo nuk do të prishë planet e askujt për plazh në fundjavë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje telefonike në News24 tha se moti do të jetë me kthjellime në zonën bregdetare dhe ...

Moti sot në Shqipëri
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë nga Veriperëndimi të cilat do të japin impakt në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime në ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 08:10
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë nga Veriperëndimi të cilat do të japin impakt në Shqipëri. Moti do të jetë me kthjellime në ...

Stuhia në Greqi vret shtatë persona, alarm se mund të përsëritet
Stuhia e fuqishme e ditëve të fundit ka goditur edhe Greqinë, ku në rajonin e Halkidikit mbetën të vdekur edhe dy fëmijë, në mesin e shtatë personave në total. Të paktën ky është numri që është raportuar deri tani. ...
EkonomiaOnline | 12-Jul-2019 08:43
Stuhia e fuqishme e ditëve të fundit ka goditur edhe Greqinë, ku në rajonin e Halkidikit mbetën të vdekur edhe dy fëmijë, në mesin e shtatë personave në total. Të paktën ky është numri që është raportuar deri tani. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved