ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:12

Policia aksion në Vlorë, 7 në pranga, 2 ishin në kërkim

Policia aksion në Vlorë, 7 në pranga, 2 ishin në kërkim
Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar 7 persona, dy prej të cilëve ishin në kërkim, ndërsa 5 janë prangosur në kushtet e flagrancës. Uniformat e qytetit bregdetar njoftojnë se të arrestuarit janë prangosur, pasi ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 11:25
Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar 7 persona, dy prej të cilëve ishin në kërkim, ndërsa 5 janë prangosur në kushtet e flagrancës. Uniformat e qytetit bregdetar njoftojnë se të arrestuarit janë prangosur, pasi ...

Tiranë, arrestohet një rus për terrorizëm
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 10:59
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...

Një rus arrestohet në Tiranë për terrorizëm
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...
InFokusi | 12-Jul-2019 10:43
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...

Një rus arrestohet në Tiranë për terrorizëm
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 10:35
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...

Arrestohet një rus për terrorizëm
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...
Alsat-M | 12-Jul-2019 10:01
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...

Arrestohet në Shqipëri terroristi rus, erdhi si emigrant i paligjshëm
Nje shtetas rus, ne kerkim nderkombetar per pjesemarrje ne organizate terroriste eshte arrestuar ne vendin tone. Mesohet se ne pranga eshte vene shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi. “Drejtoria e ...
EkonomiaOnline | 12-Jul-2019 09:56
Nje shtetas rus, ne kerkim nderkombetar per pjesemarrje ne organizate terroriste eshte arrestuar ne vendin tone. Mesohet se ne pranga eshte vene shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi. “Drejtoria e ...

Arrestohet në Shqipëri terroristi rus, erdhi si emigrant i paligjshëm
Nje shtetas rus, ne kerkim nderkombetar per pjesemarrje ne organizate terroriste eshte arrestuar ne vendin tone. Mesohet se ne pranga eshte vene shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi. “Drejtoria e ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 09:53
Nje shtetas rus, ne kerkim nderkombetar per pjesemarrje ne organizate terroriste eshte arrestuar ne vendin tone. Mesohet se ne pranga eshte vene shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi. “Drejtoria e ...

Arrestohet në Shqipëri luftëtari rus i ISIS-it, erdhi si emigrant i paligjshëm
Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt vendit të tij.
Top Channel | 12-Jul-2019 09:13
Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt vendit të tij.

Arrestohet në Shqipëri terroristi rus
Një shtetas rus, i cili për një kohë të gjatë është në kërkim ndërkombëtar për pjesëmarrje në organizata terroriste është arrestuar në Shqipëri, me iniciale R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi. ...
Zeri | 12-Jul-2019 09:53
Një shtetas rus, i cili për një kohë të gjatë është në kërkim ndërkombëtar për pjesëmarrje në organizata terroriste është arrestuar në Shqipëri, me iniciale R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi. ...

Luftoi për ISIS në Siri, arrestohet në Tiranë terroristi rus
TIRANE Policia e Shtetit bën me dije se ka arrestuar një shtetas rus, me qëllim ekstradimi drejt shtetit të Rusisë. R.M 34 vjeç është dënuar nga gjykata ruse për pjesëmarrje në organizatë kriminale, pasi ka luftuar në ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 09:01
TIRANE Policia e Shtetit bën me dije se ka arrestuar një shtetas rus, me qëllim ekstradimi drejt shtetit të Rusisë. R.M 34 vjeç është dënuar nga gjykata ruse për pjesëmarrje në organizatë kriminale, pasi ka luftuar në ...

VIDEO: Arrestohet në Tiranë 34-vjeçari rus i kërkuar për terrorizëm
Drejtoria e Antiterrorit në policinë e shtetit ka arrestuar në Tiranë një 34-vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Kapja e tij u bë pas një pune disamujore. I arrestuari është shtetasi R. M., ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 09:11
Drejtoria e Antiterrorit në policinë e shtetit ka arrestuar në Tiranë një 34-vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Kapja e tij u bë pas një pune disamujore. I arrestuari është shtetasi R. M., ...

Një rus arrestohet në Tiranë për terrorizëm
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 09:29
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...

Arrestohet 25-vjeçari, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar
Një tjetër shtetas shqiptar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.
Top Channel | 11-Jul-2019 16:32
Një tjetër shtetas shqiptar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

U arrestua në Shqipëri luftëtari rus i ISIS-it, erdhi si emigrant i paligjshëm
Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt vendit të ...
Portalb | 12-Jul-2019 09:50
Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt vendit të ...

I dënuar në Itali për vjedhje me dhunë, kapet 25-vjeçari në Durrës
DURRËS Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 6 vjet e 10 muaj e 22 ditë burgim, për kryerjen e veprës penale “Vjedhje me dhunë ”. Strukturat e Drejtorisë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 16:03
DURRËS Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 6 vjet e 10 muaj e 22 ditë burgim, për kryerjen e veprës penale “Vjedhje me dhunë ”. Strukturat e Drejtorisë ...

Antiterrori arreston luftëtarin rus të ISIS që fshihej në Shqipëri/ VIDEO
Arrestohet nga policia shqiptare një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. – R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk të Rusisë u arrestuar nga drejtoria e antiterrorist në raport me ...
VizionPlus | 12-Jul-2019 09:21
Arrestohet nga policia shqiptare një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. – R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk të Rusisë u arrestuar nga drejtoria e antiterrorist në raport me ...

U përplas me armë për trafik droge,skraparlliu kapet pas 4 vitesh
SKRAPAR Sot, një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit Ai quhet Fatri Ibro, banues në fshatin Nikollarë të Skraparit. Ai ishte shpallur në kërkim prej 4-vjetësh për “Vrasje me dashje, të mbetur në ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:14
SKRAPAR Sot, një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit Ai quhet Fatri Ibro, banues në fshatin Nikollarë të Skraparit. Ai ishte shpallur në kërkim prej 4-vjetësh për “Vrasje me dashje, të mbetur në ...

“Luftë” plumbash për drogë, kapet pas 4 vitesh skraparliu
Policia e Skraparit ka arrestuar një 41-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh dhe vrasje të mbetur në tentativë. Në pranga ka rënë shtetasi F. I., banues në Nikollarë të Skraparit, i cili bashkë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 14:10
Policia e Skraparit ka arrestuar një 41-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh dhe vrasje të mbetur në tentativë. Në pranga ka rënë shtetasi F. I., banues në Nikollarë të Skraparit, i cili bashkë ...

Aksidenti me 7 të plagosur në Pogradec, arrestohet shoferi (Emri)
Policia Rrugore e Pogradecit ka arrestuar sot 34-vjeçarin Spartak Cela, drejtuesin e mjetit që shkarktoi pasditen e djeshme një aksident në aksin rrugor Korçë-Pogradec, pranë fshatit Vërdovë, duke drejtuar mjetin tip ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 11:53
Policia Rrugore e Pogradecit ka arrestuar sot 34-vjeçarin Spartak Cela, drejtuesin e mjetit që shkarktoi pasditen e djeshme një aksident në aksin rrugor Korçë-Pogradec, pranë fshatit Vërdovë, duke drejtuar mjetin tip ...

Vrau fqinjin, arrestohet 55 vjeçari në Dukagjin
Nike Lulashi, 55 vjeç, është arrestuar në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, për shkak se më 18 shtator të vitit të kaluar vrau fqinjin e tij, Tahir Bajraktarin.
Top Channel | 11-Jul-2019 11:43
Nike Lulashi, 55 vjeç, është arrestuar në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, për shkak se më 18 shtator të vitit të kaluar vrau fqinjin e tij, Tahir Bajraktarin.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved