ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:42

Plagosi me thikë të riun në kryeqytet, kapet autori

Plagosi me thikë të riun në kryeqytet, kapet autori
TIRANË Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 29-vjeçar, i cili dyshohet si autor i plagosjes së 31-vjeçarit me iniciale D.B. Siç thekson policia, personi i arrestuar rezulton i dënuar më parë për një sërë veprash ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 16:37
TIRANË Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 29-vjeçar, i cili dyshohet si autor i plagosjes së 31-vjeçarit me iniciale D.B. Siç thekson policia, personi i arrestuar rezulton i dënuar më parë për një sërë veprash ...

Thyen arrestin shtëpiak e plagos me thikë 31-vjeçarin, kapet i riu
mapo.al Tiranë – Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr 3, vënë në pranga autorin e dyshuar të plagosjes me thikë të 31 vjeçarit. Në vijim të punës për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes ku mbeti i plagosur ...
Mapo | 12-Jul-2019 16:30
mapo.al Tiranë – Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr 3, vënë në pranga autorin e dyshuar të plagosjes me thikë të 31 vjeçarit. Në vijim të punës për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes ku mbeti i plagosur ...

Vrau me plumba në kokë të riun, kapet shkodrani i rrezikshëm(Emri)
Policia e Shkodrës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqëror. Në pranga ka rënë 29-vjeçari Artan Koçeku, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole. Në vitin ...
Gazeta55 | 12-Jul-2019 16:25
Policia e Shkodrës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqëror. Në pranga ka rënë 29-vjeçari Artan Koçeku, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole. Në vitin ...

Vrau 35-vjeçarin që i kishte borxh, arrestohet autori
Dy vite pasi vrau me armë zjarri Angjelin Shkambin në Shkodër është vënë në pranga autori. 29-vjeçari, Artan Koçeku, në momentin e ndalimit nga Forcat e Posaçme Shqiponjat, ka tentuar të largohet me vrap, por është ...
ABCNews | 12-Jul-2019 16:25
Dy vite pasi vrau me armë zjarri Angjelin Shkambin në Shkodër është vënë në pranga autori. 29-vjeçari, Artan Koçeku, në momentin e ndalimit nga Forcat e Posaçme Shqiponjat, ka tentuar të largohet me vrap, por është ...

Vrau me plumb në kokë shokun e tij, kapet 29 vjeçari/ VIDEO
Policia ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “IRON HAND”, nga ku u arrestua shtetasi Artan Koçeku, I shpallur në kërkim për vrasje. 29 vjeçari Artan Koçeku, ishte cilësuar nga policia si një person me ...
VizionPlus | 12-Jul-2019 16:16
Policia ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “IRON HAND”, nga ku u arrestua shtetasi Artan Koçeku, I shpallur në kërkim për vrasje. 29 vjeçari Artan Koçeku, ishte cilësuar nga policia si një person me ...

Nga vrasja e shokut te vjedhjet, kush është ‘tmerri’ i Shkodrës
Policia ka arrestuar sot një person të rrezikshëm të shpallur në kërkim për vrasjen e mikut të tij, Angjelin Shkambi. Në pranga ka rënë 29-vjçari Artan Koçeku, i cili dy vite më parë ekzekutoi me plumba në kokë shokun e ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 16:02
Policia ka arrestuar sot një person të rrezikshëm të shpallur në kërkim për vrasjen e mikut të tij, Angjelin Shkambi. Në pranga ka rënë 29-vjçari Artan Koçeku, i cili dy vite më parë ekzekutoi me plumba në kokë shokun e ...

Shkodër/ Arrestohet 29 vjeçari, vrau një person kur ishte me leje nga burgu (video)
Policia e Shkodrës arrestoi ditën e sotme një 29 vjeçar i shpallur në kërkim për vrasje. Në pranga ra Artan Koçeku, të cilit në momentin e arrestimit iu gjet një armë me fishek në fole. Ai akuzohet për vrasjen e ndodhur ...
Politiko | 12-Jul-2019 16:20
Policia e Shkodrës arrestoi ditën e sotme një 29 vjeçar i shpallur në kërkim për vrasje. Në pranga ra Artan Koçeku, të cilit në momentin e arrestimit iu gjet një armë me fishek në fole. Ai akuzohet për vrasjen e ndodhur ...

I kërkuar për vrasje, arrestohet 29-vjeçari në Shkodër
Policia ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasje, dhe qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, si dhe është autor i ngjarjes së ndodhur më datë ...
Top Channel | 12-Jul-2019 15:50
Policia ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasje, dhe qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, si dhe është autor i ngjarjes së ndodhur më datë ...

DETAJET: Ishte në kërkim për vrasje, arrestohet i shumëkërkuari me rrezikshmëri të lartë
Policia e Shkodrës ka arrestuar shtetasin Artan Koçeku, 29 vjeçari i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Ky shtetas është aktor i vrasjes së ndodhur në vitin 2017, ku mbeti i vrarë shtetasi, ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 15:50
Policia e Shkodrës ka arrestuar shtetasin Artan Koçeku, 29 vjeçari i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Ky shtetas është aktor i vrasjes së ndodhur në vitin 2017, ku mbeti i vrarë shtetasi, ...

Vrau me plumba në kokë të riun, kapet shkodrani i rrezikshëm(Emri)
Policia e Shkodrës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqëror. Në pranga ka rënë 29-vjeçari Artan Koçeku, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole. Në vitin ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 15:46
Policia e Shkodrës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqëror. Në pranga ka rënë 29-vjeçari Artan Koçeku, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole. Në vitin ...

Kapet i ‘forti’ i Shkodrës, kërkohej për…
Finalizohet me sukses operacioni i koduar “IRON HAND” Kapet dhe ndalohet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, autor i ...
Lajmi i Fundit | 12-Jul-2019 16:02
Finalizohet me sukses operacioni i koduar “IRON HAND” Kapet dhe ndalohet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, autor i ...

“Terroristi i heshtur”/ Si hyri në Shqipëri rusi që luftoi për ISIS
TIRANE 34-vjecari rus, për të cilën Policia e Shtetit njoftoi sot arrestimin nën akuzën e pjesëmarrjes në organizatë terrorriste, ka në hyrë në Shqipëri përmes pikës doganore të Kakavijës, rreth 10 muaj më parë. Burime ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 14:23
TIRANE 34-vjecari rus, për të cilën Policia e Shtetit njoftoi sot arrestimin nën akuzën e pjesëmarrjes në organizatë terrorriste, ka në hyrë në Shqipëri përmes pikës doganore të Kakavijës, rreth 10 muaj më parë. Burime ...

Policia aksion në Vlorë, 7 në pranga, 2 ishin në kërkim
Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar 7 persona, dy prej të cilëve ishin në kërkim, ndërsa 5 janë prangosur në kushtet e flagrancës. Uniformat e qytetit bregdetar njoftojnë se të arrestuarit janë prangosur, pasi ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 11:25
Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar 7 persona, dy prej të cilëve ishin në kërkim, ndërsa 5 janë prangosur në kushtet e flagrancës. Uniformat e qytetit bregdetar njoftojnë se të arrestuarit janë prangosur, pasi ...

Arrestohet i ‘forti’ i Shkodrës, kërkohej për vrasje
Finalizohet me sukses operacioni i koduar “IRON HAND” Kapet dhe ndalohet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, autor i ...
Telegraf | 12-Jul-2019 15:50
Finalizohet me sukses operacioni i koduar “IRON HAND” Kapet dhe ndalohet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, autor i ...

Si hyri dhe ku qëndroi në Shqipëri rus që përkrahu ISIS, si nisën dyshimet për të. DETAJE
Detaje të reja mësohen pas arrestimit të shtetasit rus, i dyshuar për akte terroriste Rasul Mislaev . Burime bëjnë me dije se ai ka hyrë në Shqipëri rreth një vit më parë nga pika e kalimit kufitar të Kakavijës, dhe pas ...
Lajmi i Fundit | 12-Jul-2019 16:02
Detaje të reja mësohen pas arrestimit të shtetasit rus, i dyshuar për akte terroriste Rasul Mislaev . Burime bëjnë me dije se ai ka hyrë në Shqipëri rreth një vit më parë nga pika e kalimit kufitar të Kakavijës, dhe pas ...

Arrestohet i ‘forti’ i Shkodrës, akuzohet për vrasje
Finalizohet me sukses operacioni i koduar “IRON HAND” Kapet dhe ndalohet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, autor i ...
Lapsi | 12-Jul-2019 15:54
Finalizohet me sukses operacioni i koduar “IRON HAND” Kapet dhe ndalohet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, autor i ...

Arrestohet në Shqipëri luftëtari rus i ISIS-it, erdhi si emigrant i paligjshëm
Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt vendit të tij.
Top Channel | 12-Jul-2019 09:13
Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt vendit të tij.

Luftoi për ISIS në Siri, arrestohet në Tiranë terroristi rus
TIRANE Policia e Shtetit bën me dije se ka arrestuar një shtetas rus, me qëllim ekstradimi drejt shtetit të Rusisë. R.M 34 vjeç është dënuar nga gjykata ruse për pjesëmarrje në organizatë kriminale, pasi ka luftuar në ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 09:01
TIRANE Policia e Shtetit bën me dije se ka arrestuar një shtetas rus, me qëllim ekstradimi drejt shtetit të Rusisë. R.M 34 vjeç është dënuar nga gjykata ruse për pjesëmarrje në organizatë kriminale, pasi ka luftuar në ...

Arrestohet një tjetër vrasës në Shkodër
Një person me rrezikshmëri të lartë është arrestuar nga policia e Shkodrës. 29- vjeçari Artan Koçeku ishte shpallur në kërkim për vrasje, dhe qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, si dhe është autor i ngjarjes ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 15:56
Një person me rrezikshmëri të lartë është arrestuar nga policia e Shkodrës. 29- vjeçari Artan Koçeku ishte shpallur në kërkim për vrasje, dhe qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, si dhe është autor i ngjarjes ...

Arrestohet 25-vjeçari, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar
Një tjetër shtetas shqiptar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.
Top Channel | 11-Jul-2019 16:32
Një tjetër shtetas shqiptar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved