ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:12

Objekti te stadiumi, pronarët: Rama na dha lejen, ai po na e prish

Objekti te stadiumi, pronarët: Rama na dha lejen, ai po na e prish
TIRANE Një godinë 5 katëshe e ndërtuar prej disa vitesh në krah të Stadiumit ‘Arena Kombëtare’ do të prishet nga Inspektoriati I Mbrojtjes së Territorit pranë bashkisë së Tiranës.Prishja e këtij objekti sipas shkresës ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 10:52
TIRANE Një godinë 5 katëshe e ndërtuar prej disa vitesh në krah të Stadiumit ‘Arena Kombëtare’ do të prishet nga Inspektoriati I Mbrojtjes së Territorit pranë bashkisë së Tiranës.Prishja e këtij objekti sipas shkresës ...

Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”
Shëmbet ndërtësa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food. Përmes një ...
TV Klan | 12-Jul-2019 10:41
Shëmbet ndërtësa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food. Përmes një ...

Shembet ndërtesa te Arena Kombëtare, Veliaj e quan “çibani i fundit”
Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food. Përmes një ...
EkonomiaOnline | 12-Jul-2019 10:33
Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food. Përmes një ...

Shembet ndërtëesa para Arenës Kombëtare, Veliaj: Çibani i fundit!
Shëmbet ndërtësa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food. Përmes një ...
ABCNews | 12-Jul-2019 10:31
Shëmbet ndërtësa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food. Përmes një ...

Veliaj pas shembjes së godinës me leje nga Rama: Çibani i fundit! Ikën ngrehina…
Sot autoritetet bashkiake po shembin godinën tre katëshe pranë stadiumit tek Sheshi Italia dhe Erion Veliaj duke nxjerrë pamje në Facebook shkruan: “Çibani i fundit! Iken ngrehina e mbetur nga aksi qendror i Tiranes per ...
Lapsi | 12-Jul-2019 10:21
Sot autoritetet bashkiake po shembin godinën tre katëshe pranë stadiumit tek Sheshi Italia dhe Erion Veliaj duke nxjerrë pamje në Facebook shkruan: “Çibani i fundit! Iken ngrehina e mbetur nga aksi qendror i Tiranes per ...

VIDEO/ Shembet ndërtësa para Arenës Kombëtare, Veliaj: Çibani i fundit!
Shëmbet ndërtësa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food. Përmes një ...
VizionPlus | 12-Jul-2019 09:59
Shëmbet ndërtësa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food. Përmes një ...

Shembja e ndërtesës, Veliaj: Çibani i fundit! Prishje për të fortët
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar pas shembjes së ndërtesës pranë stadiumit kombëtar, mëngjesin e sotëm, nga Policia Bashkiake. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Veliaj shkruan se iku ngrehina e mbetur ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 09:29
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar pas shembjes së ndërtesës pranë stadiumit kombëtar, mëngjesin e sotëm, nga Policia Bashkiake. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Veliaj shkruan se iku ngrehina e mbetur ...

Përplasje pranë Arenës Kombëtare, biznesmenët tentojnë të futen në ndërtesë: S’kemi marrë njoftim zyrtar, kemi dokumente brenda
Për të gjithë ata që e kanë nisur herët ditën kanë parë aksionin e shembjes së një prej ndërtesave “më të famshme” në kryeqytet. Ditën e sotme është shembur ndërtesa prej xhami e cila ishte ndërtuar në pjesën hyrëse të ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 10:09
Për të gjithë ata që e kanë nisur herët ditën kanë parë aksionin e shembjes së një prej ndërtesave “më të famshme” në kryeqytet. Ditën e sotme është shembur ndërtesa prej xhami e cila ishte ndërtuar në pjesën hyrëse të ...

FOTOT/ Shembet ndërtesa pranë stadiumit kombëtar
Shembet ndertesa me fasaden prej xhami pranë stadiumit kombëtar. Kreu i Bashkise se Tiranes, Erion Veliaj, duke e quajtur kete çibanin e fundit shkruan se ne kete menyre rrezohet edhe “ngrehina e mbetur nga aksi qendror ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 09:13
Shembet ndertesa me fasaden prej xhami pranë stadiumit kombëtar. Kreu i Bashkise se Tiranes, Erion Veliaj, duke e quajtur kete çibanin e fundit shkruan se ne kete menyre rrezohet edhe “ngrehina e mbetur nga aksi qendror ...

Shembja e ndërtesës, reagon Veliaj: Prishje për të fortët, Çibani i fundit
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar për shembjen e ndërtesës 4–katëshe, tek sheshi “Italia”. Në një postim në Twitter, Veliaj shkruan: “ Shpronësim për ata me leje, prishje për të fortët që shtuan katet pa ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 10:05
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar për shembjen e ndërtesës 4–katëshe, tek sheshi “Italia”. Në një postim në Twitter, Veliaj shkruan: “ Shpronësim për ata me leje, prishje për të fortët që shtuan katet pa ...

Nis shkatërrimi i ndërtesës pranë stadiumit kombëtar në Tiranë
TIRANE Policia Bashkiake ka nisur shkatërrimin e një ndërtese shumë-katëshe pranë stadiumit kombëtar. Siç shikohet nga pamjet, shkatërrimi i ndërtesës ka filluar që në orët e para të mëngjesit. Ndërkohë që ndërtesa ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 08:39
TIRANE Policia Bashkiake ka nisur shkatërrimin e një ndërtese shumë-katëshe pranë stadiumit kombëtar. Siç shikohet nga pamjet, shkatërrimi i ndërtesës ka filluar që në orët e para të mëngjesit. Ndërkohë që ndërtesa ...

Nis shembja e godinës katërkatëshe pranë “Arenës Kombëtare”
Shembet godina pranë “Arenës Kombëtare” në Tiranë. Nuk do të shembet me shpërthim të kontrolluar me tritol por nëpërmjet fadromave. Në këtë godinë ishin vendosur disa biznese, si bar kafe dhe fast food. Godina 4-katëshe ...
Telegraf | 12-Jul-2019 09:09
Shembet godina pranë “Arenës Kombëtare” në Tiranë. Nuk do të shembet me shpërthim të kontrolluar me tritol por nëpërmjet fadromave. Në këtë godinë ishin vendosur disa biznese, si bar kafe dhe fast food. Godina 4-katëshe ...

Video/ Nis shembja e ndërtesës pranë stadiumit kombëtar, Veliaj: Për të fortët që ndërtuan pa leje në kohën e Lulit
Ka nisur sot në mëngjes shembja me fadroma e ndërtesës pranë stadiumit kombëtar. Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj e ka cilësuar godinën si ‘çibani i fundit!’, për ta hapur plotësisht Sheshin Italia për Arenën ...
Politiko | 12-Jul-2019 09:51
Ka nisur sot në mëngjes shembja me fadroma e ndërtesës pranë stadiumit kombëtar. Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj e ka cilësuar godinën si ‘çibani i fundit!’, për ta hapur plotësisht Sheshin Italia për Arenën ...

Shembja e ndërtesës, Veliaj: Çibani i fundit! Prishje për të fortët
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar pas shembjes së ndërtesës pranë stadiumit kombëtar, mëngjesin e sotëm, nga Policia Bashkiake. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Veliaj shkruan se iku ngrehina e mbetur ...
Medial | 12-Jul-2019 09:37
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar pas shembjes së ndërtesës pranë stadiumit kombëtar, mëngjesin e sotëm, nga Policia Bashkiake. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Veliaj shkruan se iku ngrehina e mbetur ...

Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare, Veliaj: Çibani i fundit!
Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosur disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food. Përmes një ...
RTSH | 12-Jul-2019 09:25
Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosur disa biznese, bar kafe, restorante, dhe fast-food. Përmes një ...

Çibani i fundit/ Shembet ndërtesa prej xhami pranë stadiumit “Arena Kombëtare”
Për të gjithë ata që e kanë nisur herët ditën kanë parë aksionin e shembjes së një prej ndërtesave “më të famshme” në kryeqytet. Ditën e sotme është shembur ndërtesa prej xhami e cila ishte ndërtuar në pjesën e pasme të ...
Lexo | 12-Jul-2019 09:00
Për të gjithë ata që e kanë nisur herët ditën kanë parë aksionin e shembjes së një prej ndërtesave “më të famshme” në kryeqytet. Ditën e sotme është shembur ndërtesa prej xhami e cila ishte ndërtuar në pjesën e pasme të ...

Nis shkatërrimi i ndërtesës pranë stadiumit kombëtar në Tiranë
TIRANE Policia Bashkiake ka nisur shkatërrimin e një ndërtese shumë-katëshe pranë stadiumit kombëtar. Siç shikohet nga pamjet, shkatërrimi i ndërtesës ka filluar që në orët e para të mëngjesit. Ndërkohë që ndërtesa ...
Medial | 12-Jul-2019 08:47
TIRANE Policia Bashkiake ka nisur shkatërrimin e një ndërtese shumë-katëshe pranë stadiumit kombëtar. Siç shikohet nga pamjet, shkatërrimi i ndërtesës ka filluar që në orët e para të mëngjesit. Ndërkohë që ndërtesa ...

Shembet ndërtesa e ‘famshme’ prej xhami në qendër të Tiranës
Për të gjithë ata që e kanë nisur herët ditën kanë parë aksionin e shembjes së një prej ndërtesave “më të famshme” në kryeqytet. Ditën e sotme është shembur ndërtesa prej xhami e cila ishte ndërtuar në pjesën e pasme të ...
Gazeta Observer | 12-Jul-2019 08:47
Për të gjithë ata që e kanë nisur herët ditën kanë parë aksionin e shembjes së një prej ndërtesave “më të famshme” në kryeqytet. Ditën e sotme është shembur ndërtesa prej xhami e cila ishte ndërtuar në pjesën e pasme të ...

Shembet ndërtesa e ‘famshme’ prej xhami në qendër të Tiranës
Për të gjithë ata që e kanë nisur herët ditën kanë parë aksionin e shembjes së një prej ndërtesave “më të famshme” në kryeqytet. Ditën e sotme është shembur ndërtesa prej xhami e cila ishte ndërtuar në pjesën e pasme të ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 08:41
Për të gjithë ata që e kanë nisur herët ditën kanë parë aksionin e shembjes së një prej ndërtesave “më të famshme” në kryeqytet. Ditën e sotme është shembur ndërtesa prej xhami e cila ishte ndërtuar në pjesën e pasme të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved